HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Planeet - Haarlem

Naam De Planeet
Telefoon
Straat Planetenlaan 15
Postcode 2024 EN
Plaats Haarlem
DatumTijdWedstrijd
28 okt 18:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13)
28 okt 19:00 ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15) - DAW CM (Meisjes-C <15)
28 okt 19:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)
28 okt 19:45 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15)
28 okt 19:55 ZV Haerlem Da3 (Dames) - VZV Da3 (Dames)
28 okt 20:30 ZV Haerlem Da1 (Dames) - OZ&PC Da1 (Dames)
28 okt 20:40 ZV Haerlem ZV Haerlem Da4 (Dames) - GoSwim Da1 (Dames)
28 okt 21:25 ZV Haerlem H6 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)
4 nov 18:55 ZV Haerlem H2 (Heren) - AZC H4 (Heren)
4 nov 19:15 ZV Haerlem CJ1 (Jongens-C <15) - Watervlo CJ1 (Jongens-C <15)
4 nov 19:55 ZV Haerlem H1 (Heren) - De Warande H1 (Heren)
4 nov 20:05 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)
4 nov 20:50 ZV Haerlem H4 (Heren) - KZC H2 (Heren)
4 nov 21:10 ZV Haerlem H3 (Heren) - Het Ravijn H3 (Heren)
4 nov 21:35 ZV Haerlem H5 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)
11 nov 18:15 ZV Haerlem ZV Haerlem Da4 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)
11 nov 19:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)
11 nov 19:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11)
11 nov 19:50 ZV Haerlem Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)
11 nov 19:55 ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15)
11 nov 20:40 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15)
11 nov 21:00 ZV Haerlem Da1 (Dames) - De Vennen Da1 (Dames)
18 nov 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
18 nov 19:00 ZV Haerlem CJ1 (Jongens-C <15) - ZV Noordkop CJ1 (Jongens-C <15)
18 nov 19:15 ZV Haerlem H4 (Heren) - DWT H2 (Heren)
18 nov 19:50 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17)
18 nov 20:00 ZV Haerlem H5 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)
18 nov 20:45 ZV Haerlem H6 (Heren) - Het Y H5 (Heren)
25 nov 18:10 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)
25 nov 18:55 ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15)
25 nov 19:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - De Reuring De Reuring CG1 / Aquarius CG1 (Gemengd-C <15)
25 nov 19:40 ZV Haerlem Da2 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames)
25 nov 20:00 ZV Haerlem ZV Haerlem Da4 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames)
25 nov 20:40 ZV Haerlem H1 (Heren) - Watervlo H1 (Heren)
25 nov 20:45 ZV Haerlem Da3 (Dames) - DAW Da2 (Dames)
25 nov 21:30 ZV Haerlem H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren)
25 nov 21:55 ZV Haerlem H3 (Heren) - UZSC H4 (Heren)
9 dec 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG2 (Gemengd-E <11)
9 dec 18:55 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)
9 dec 19:15 ZV Haerlem CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)
9 dec 19:35 ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15) - ZV Noordkop CM1 (Meisjes-C <15)
9 dec 20:05 ZV Haerlem H6 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)
9 dec 20:20 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen CG1 / De Snippen CG1 (Gemengd-C <15)
9 dec 20:50 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17)
9 dec 21:05 ZV Haerlem Da1 (Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames)
9 dec 21:35 ZV Haerlem H5 (Heren) - JAWS Amsterdam H2 (Heren)
16 dec 18:15 ZV Haerlem Da2 (Dames) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames)
16 dec 19:15 ZV Haerlem H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)
16 dec 19:15 ZV Haerlem H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren)
16 dec 20:15 ZV Haerlem H3 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren)
16 dec 20:40 ZV Haerlem Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames)
16 dec 21:15 ZV Haerlem Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)
20 jan 18:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)
20 jan 19:00 ZV Haerlem ZV Haerlem Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)
20 jan 19:15 ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD CM1 (Meisjes-C <15)
20 jan 19:45 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - ZV Noordkop BJ1 (Jongens-B <17)
20 jan 20:00 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - Oceanus CG1 (Gemengd-C <15)
20 jan 20:30 ZV Haerlem H4 (Heren) - Aquarius H1 (Heren)
20 jan 20:45 ZV Haerlem CJ1 (Jongens-C <15) - HZC de Robben HZC de Robben CJ1 / BZC Brandenburg CJ1 (Jongens-C <15)
20 jan 21:15 ZV Haerlem H5 (Heren) - De Ham H4 (Heren)
20 jan 21:35 ZV Haerlem H6 (Heren) - AZVD H1 (Heren)
27 jan 18:15 ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15) - Watervlo CM1 (Meisjes-C <15)
27 jan 19:00 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15)
27 jan 19:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)
27 jan 19:45 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)
27 jan 19:55 ZV Haerlem Da3 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)
27 jan 20:35 ZV Haerlem H1 (Heren) - DZT'62 H1 (Heren)
27 jan 20:40 ZV Haerlem Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
27 jan 20:40 ZV Haerlem ZV Haerlem Da4 (Dames) - Het Y Da4 (Dames)
27 jan 21:25 ZV Haerlem H4 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)
3 feb 18:15 ZV Haerlem Da2 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 (Dames)
3 feb 19:15 ZV Haerlem CJ1 (Jongens-C <15) - DAW CJ1 (Jongens-C <15)
3 feb 19:15 ZV Haerlem H2 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)
3 feb 20:05 ZV Haerlem H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)
3 feb 20:15 ZV Haerlem H1 (Heren) - Oceanus H1 (Heren)
3 feb 20:50 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17)
3 feb 21:30 ZV Haerlem H3 (Heren) - De IJsselmeeuwen H2 (ManMeer Cup Heren2)
17 feb 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - Het Y EG2 (Gemengd-E <11)
17 feb 18:55 ZV Haerlem Da3 (Dames) - De Snippen Da2 (Dames)
17 feb 19:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13)
17 feb 19:40 ZV Haerlem ZV Haerlem Da4 (Dames) - Watervlo BM1 (Dames)
17 feb 20:00 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15)
17 feb 20:25 ZV Haerlem Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames)
17 feb 20:45 ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15) - H.B.W. (SG) CM1 (Meisjes-C <15)
24 feb 18:10 ZV Haerlem Da2 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da4 (Dames)
24 feb 19:10 ZV Haerlem H2 (Heren) - BZ&PC H3 (Heren)
24 feb 19:15 ZV Haerlem CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)
24 feb 20:05 ZV Haerlem H5 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)
24 feb 20:10 ZV Haerlem H1 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren)
24 feb 20:50 ZV Haerlem H4 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren)
24 feb 21:35 ZV Haerlem H3 (Heren) - VZV H2 (Heren)
24 feb 21:40 ZV Haerlem Da1 (Dames) - Het Y Da1 (Dames)
10 maa 18:15 ZV Haerlem H2 (Heren) - LZ 1886 H2 (Heren)
10 maa 19:15 ZV Haerlem H1 (Heren) - JAWS Amsterdam H1 (Heren)
10 maa 19:15 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)
10 maa 20:00 ZV Haerlem H4 (Heren) - De Fuut H1 (Heren)
10 maa 20:30 ZV Haerlem H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)
10 maa 20:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren)
10 maa 21:30 ZV Haerlem H6 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)
17 maa 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11)
17 maa 18:55 ZV Haerlem Da2 (Dames) - DAW Da1 (Dames)
17 maa 19:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13)
17 maa 19:55 ZV Haerlem H1 (Heren) - LZ 1886 H1 (Heren)
17 maa 20:00 ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15)
17 maa 20:45 ZV Haerlem Da3 (Dames) - DWT Da2 (Dames)
17 maa 21:10 ZV Haerlem Da1 (Dames) - OZ&PC Da1 (Dames)
17 maa 21:30 ZV Haerlem ZV Haerlem Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)
24 maa 18:55 ZV Haerlem CJ1 (Jongens-C <15) - Watervlo CJ1 (Jongens-C <15)
24 maa 19:45 ZV Haerlem H6 (Heren) - DWT H3 (Heren)
24 maa 20:30 ZV Haerlem H5 (Heren) - GoSwim H1 (Heren)
24 maa 21:15 ZV Haerlem H4 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)
7 apr 18:15 ZV Haerlem Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames)
7 apr 19:15 ZV Haerlem H2 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren)
7 apr 19:15 ZV Haerlem Da3 (Dames) - De Reuring Da3 (Dames)
7 apr 20:00 ZV Haerlem ZV Haerlem Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)
7 apr 20:15 ZV Haerlem H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren)
7 apr 20:45 ZV Haerlem H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren)
7 apr 21:30 ZV Haerlem Da1 (Dames) - De Vennen Da1 (Dames)
14 apr 18:15 ZV Haerlem CJ1 (Jongens-C <15) - ZV Noordkop CJ1 (Jongens-C <15)
14 apr 19:05 ZV Haerlem H6 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)
14 apr 19:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)
14 apr 19:50 ZV Haerlem ZV Haerlem Da4 (Dames) - H.B.W. (SG) BM1 (Dames)
14 apr 19:55 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)
14 apr 20:35 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren)
14 apr 20:40 ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15) - ZPCH CM1 (Meisjes-C <15)
14 apr 21:20 ZV Haerlem H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)
14 apr 21:25 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)
21 apr 19:05 ZV Haerlem H2 (Heren) - Het Y H3 (Heren)
21 apr 20:05 ZV Haerlem H1 (Heren) - HZC de Robben H1 (Heren)
21 apr 21:20 ZV Haerlem H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren)
28 apr 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)
28 apr 18:55 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - West-Friesland (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
28 apr 19:40 ZV Haerlem H4 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)
28 apr 20:25 ZV Haerlem Da2 (Dames) - BZC Da1 (Dames)
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 okt 20:00 ZV Haerlem Da1 (Dames) - OZ&PC Da1 (Dames) 15 - 7
14 okt 18:45 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZPCH H3 (Heren) 5 - 8
7 okt 21:30 ZV Haerlem H3 (Heren) - VZC H2 (Heren) 10 - 11
7 okt 20:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - DAW H3 (Heren) 8 - 14
7 okt 20:30 ZV Haerlem H2 (Heren) - De Zijl Zwemsport H3 (Heren) 9 - 13
7 okt 20:00 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17) 7 - 4
7 okt 19:15 ZV Haerlem H1 (Heren) - Wiekslag H1 (Heren) 21 - 5
7 okt 19:15 ZV Haerlem H6 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren) 4 - 14
7 okt 18:15 ZV Haerlem Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) 6 - 4
30 sep 20:35 ZV Haerlem H4 (Heren) - DAW H2 (Heren) 7 - 14
30 sep 20:30 ZV Haerlem Da3 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames) 3 - 9
30 sep 19:50 ZV Haerlem ZV Haerlem Da4 (Dames) - DJK-ZAR Da2 (Dames) 19 - 3
30 sep 19:45 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - IJsselmeer CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 12
30 sep 19:10 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - Het Y EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 3
30 sep 19:00 ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) 20 - 2
30 sep 18:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 5
23 sep 21:15 ZV Haerlem Da1 (Dames) - Het Y Da1 (Dames) 13 - 13
23 sep 20:50 ZV Haerlem H5 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 6 - 9
23 sep 20:15 ZV Haerlem H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) 8 - 6
23 sep 20:05 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 13
23 sep 19:15 ZV Haerlem H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren) 20 - 7
23 sep 19:15 ZV Haerlem CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 2
23 sep 18:15 ZV Haerlem Da2 (Dames) - Wiekslag Da1 (Dames) 1 - 5
16 sep 21:55 ZV Haerlem ZV Haerlem Da4 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 24 - 3
16 sep 21:10 ZV Haerlem Da3 (Dames) - Aquafit Aquafit Da1 / KZC Da2 (Dames) 8 - 4
16 sep 20:25 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - De Amstel CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 12
16 sep 19:40 ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15) - KZC CM1 (Meisjes-C <15) 9 - 8
16 sep 18:55 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 / Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 8
16 sep 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - De Amstel EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 3