HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Heerenduinen - Ijmuiden

Naam De Heerenduinen
Telefoon
Straat Heerenduinweg 6
Postcode 1971 JE
Plaats Ijmuiden
DatumTijdWedstrijd
28 okt 16:45 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - ZV Noordkop EG1 (Gemengd-E <11)
28 okt 17:30 VZV H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren)
28 okt 19:00 VZV Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da1 (Dames)
28 okt 20:15 VZV H2 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)
28 okt 21:30 VZV H3 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)
4 nov 15:15 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)
4 nov 16:00 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - Oceanus CG1 (Gemengd-C <15)
4 nov 16:45 VZV H5 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)
4 nov 17:30 VZV Da3 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)
4 nov 18:15 VZV Da2 (Dames) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist Da1 / UZSC Da7 (Dames)
11 nov 16:45 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)
11 nov 17:30 VZV H3 (Heren) - ZV Noordkop H2 (Heren)
11 nov 18:15 VZV H1 (Heren) - MNC Dordrecht H1 (Heren)
11 nov 19:45 VZV Da1 (Dames) - BZ&PC Da1 (Dames)
11 nov 21:00 VZV H2 (Heren) - UZSC H4 (Heren)
18 nov 15:15 VZV DG5X5 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG5X5 (Gemengd-D <13)
18 nov 16:00 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)
18 nov 16:45 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - IJsselmeer CG1 (Gemengd-C <15)
18 nov 17:30 VZV Da3 (Dames) - De Snippen Da2 (Dames)
18 nov 18:15 VZV H4 (Heren) - Het Y H7 (Heren)
18 nov 19:00 VZV H5 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)
18 nov 19:45 VZV Da2 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)
25 nov 16:45 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen CG1 / De Snippen CG1 (Gemengd-C <15)
25 nov 17:30 VZV H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)
25 nov 18:15 VZV H1 (Heren) - Het Y H1 (ManMeer Cup Heren)
25 nov 19:45 VZV Da1 (Dames) - Katwijk Da1 (Dames)
25 nov 21:00 VZV H2 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren)
9 dec 16:45 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11)
9 dec 17:30 VZV H5 (Heren) - De Ham H6 (Heren)
9 dec 18:15 VZV Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)
16 dec 15:15 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - De Amstel CG1 (Gemengd-C <15)
16 dec 16:00 VZV Da3 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)
16 dec 16:45 VZV H3 (Heren) - Oceanus H3 (Heren)
16 dec 17:30 VZV Da2 (Dames) - KZC Da1 (Dames)
16 dec 18:15 VZV H1 (Heren) - OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren)
16 dec 19:45 VZV Da1 (Dames) - Swol 1894 Da1 (ManMeer Cup Dames)
16 dec 21:00 VZV H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren)
20 jan 15:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)
20 jan 16:00 VZV DG5X5 (Gemengd-D <13) - DJK-ZAR DG5X5 (Gemengd-D <13)
20 jan 16:45 VZV H4 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)
20 jan 17:30 VZV H5 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)
27 jan 16:45 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)
27 jan 17:30 VZV DG5X5 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG5X5 (Gemengd-D <13)
27 jan 18:15 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
27 jan 19:00 VZV H5 (Heren) - Aquarius H2 (Heren)
27 jan 19:45 VZV Da1 (Dames) - ZVVS Da1 (Dames)
27 jan 21:00 VZV H3 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)
27 jan 21:45 VZV H4 (Heren) - Aquafit H2 (Heren)
3 feb 15:15 VZV DG5X5 (Gemengd-D <13) - Triton DG5X5 (Gemengd-D <13)
3 feb 16:00 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)
3 feb 16:45 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - De Reuring De Reuring CG1 / Aquarius CG1 (Gemengd-C <15)
3 feb 17:30 VZV Da2 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)
3 feb 18:15 VZV H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren)
3 feb 19:45 VZV H2 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)
17 feb 15:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)
17 feb 16:00 VZV H3 (Heren) - GoSwim H2 (Heren)
17 feb 16:45 VZV H5 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)
17 feb 17:30 VZV H1 (Heren) - Katwijk H1 (Heren)
17 feb 19:00 VZV Da1 (Dames) - VZV Njord Da1 (Dames)
17 feb 20:15 VZV H2 (Heren) - Het Ravijn H3 (Heren)
24 feb 16:45 VZV DG5X5 (Gemengd-D <13) - De Snippen DG5X5 (Gemengd-D <13)
24 feb 17:30 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)
24 feb 18:15 VZV Da3 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)
24 feb 19:00 VZV H4 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)
24 feb 19:45 VZV Da2 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)
4 maa 18:00 VZV Da1 (Dames) - Livo Da1 (Dames)
4 maa 19:15 VZV H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H1 (ManMeer Cup Heren)
10 maa 15:15 VZV DG5X5 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG5X5 (Gemengd-D <13)
10 maa 16:00 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)
10 maa 16:45 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15)
10 maa 17:30 VZV Da3 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)
10 maa 18:15 VZV H5 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)
10 maa 19:00 VZV H4 (Heren) - KZC H3 (Heren)
10 maa 19:45 VZV Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)
17 maa 15:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - KZC EG2 (Gemengd-E <11)
17 maa 16:00 VZV H3 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)
17 maa 16:45 VZV H1 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren)
17 maa 18:15 VZV Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da1 (Dames)
17 maa 19:30 VZV H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren)
24 maa 15:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - De Reuring EG1 (Gemengd-E <11)
24 maa 16:00 VZV DG5X5 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG5X5 (Gemengd-D <13)
24 maa 16:45 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)
24 maa 17:30 VZV H5 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)
24 maa 18:15 VZV H4 (Heren) - DWT H4 (Heren)
24 maa 19:00 VZV Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)
7 apr 15:15 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13)
7 apr 16:00 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15)
7 apr 16:45 VZV H1 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren)
7 apr 18:15 VZV Da1 (Dames) - BZ&PC Da1 (Dames)
7 apr 19:30 VZV H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren)
7 apr 20:45 VZV H3 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren)
7 apr 21:30 VZV Da3 (Dames) - Aquafit Aquafit Da1 / KZC Da2 (Dames)
14 apr 16:45 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11)
14 apr 17:30 VZV DG5X5 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG5X5 (Gemengd-D <13)
14 apr 18:15 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 / Aquafit DG1 (Gemengd-D <13)
14 apr 19:00 VZV H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)
14 apr 19:45 VZV H5 (Heren) - De Snippen H4 (Heren)
21 apr 15:15 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - West-Friesland (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
21 apr 16:00 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15)
21 apr 16:45 VZV H1 (Heren) - VZC H1 (Heren)
21 apr 18:15 VZV H2 (Heren) - De IJsselmeeuwen H2 (ManMeer Cup Heren2)
21 apr 19:30 VZV H3 (Heren) - DAW H4 (Heren)
21 apr 20:15 VZV Da2 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)
21 apr 21:00 VZV Da3 (Dames) - DWT Da2 (Dames)