HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Slag - Zaandam

Naam De Slag
Telefoon
Straat Koningsgeelstraat 3
Postcode 1503 NA
Plaats Zaandam
DatumTijdWedstrijd
28 okt 18:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9)
28 okt 18:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)
28 okt 18:50 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben HZC de Robben CJ2 / BZC Brandenburg CJ2 (Jongens-C <15)
28 okt 19:35 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Aquafit Aquafit Da1 / KZC Da2 (Dames)
28 okt 20:20 ZV De Zaan H1 (Heren) - Katwijk H1 (Heren)
29 okt 16:00 ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17)
29 okt 17:30 ZV De Zaan Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)
29 okt 18:15 ZV De Zaan H8 (Heren) - ZV Noordkop H3 (Heren)
29 okt 19:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)
4 nov 14:00 ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) - De Ham FG1 (Gemengd-F <9)
4 nov 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)
4 nov 14:55 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ1 (Jongens-C <15)
4 nov 16:10 ZV De Zaan Da3 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)
4 nov 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)
4 nov 17:15 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG3 (Gemengd-D <13)
4 nov 17:25 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames)
4 nov 18:00 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)
4 nov 18:45 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15)
4 nov 18:55 ZV De Zaan H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren)
4 nov 19:30 ZV De Zaan H5 (Heren) - VZV H3 (Heren)
4 nov 19:55 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17)
4 nov 20:15 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
4 nov 20:40 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19)
4 nov 21:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)
4 nov 21:25 ZV De Zaan H4 (Heren) - UZSC H5 (Heren)
5 nov 12:30 ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17)
5 nov 14:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17)
5 nov 15:30 ZV De Zaan H6 (Heren) - Het Y H5 (Heren)
5 nov 16:15 ZV De Zaan H7 (Heren) - DWT H4 (Heren)
5 nov 17:45 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17)
5 nov 19:15 ZV De Zaan Da1 (Dames) - Polar Bears Da1 (Dames)
11 nov 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)
11 nov 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - KZC KZC EG3 / Aquafit EG1 (Gemengd-E <11)
11 nov 14:40 ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)
11 nov 14:40 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - UZSC FG1 (Gemengd-F <9)
11 nov 15:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)
11 nov 16:20 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)
11 nov 17:05 ZV De Zaan H9 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)
11 nov 17:50 ZV De Zaan Da6 (Dames) - DWT Da2 (Dames)
11 nov 18:35 ZV De Zaan Da4 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)
11 nov 19:20 ZV De Zaan H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren)
18 nov 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - KZC KZC EG3 / Aquafit EG1 (Gemengd-E <11)
18 nov 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - De Reuring EG1 (Gemengd-E <11)
18 nov 14:50 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - ZPCH CM1 (Meisjes-C <15)
18 nov 15:35 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) - Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15)
18 nov 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)
18 nov 16:50 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Aquarijn AJ1 (Jongens-A <19)
18 nov 17:15 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13)
18 nov 17:35 ZV De Zaan H3 (Heren) - VZC H2 (Heren)
18 nov 18:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)
18 nov 18:45 ZV De Zaan H6 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)
18 nov 18:50 ZV De Zaan H2 (Heren) - AZC H2 (Heren)
18 nov 19:30 ZV De Zaan Da3 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)
18 nov 20:20 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Dolfijn H2 (Heren)
18 nov 21:20 ZV De Zaan H5 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)
19 nov 14:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17)
19 nov 16:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17)
25 nov 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)
25 nov 14:55 ZV De Zaan Da6 (Dames) - De Reuring Da3 (Dames)
25 nov 15:40 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 / Triton Da1 (Dames)
25 nov 16:30 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da2 (ManMeer Cup Dames)
25 nov 16:30 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - De Vaart CJ1 (Jongens-C <15)
25 nov 17:15 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)
25 nov 18:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)
25 nov 18:00 ZV De Zaan H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H1 (ManMeer Cup Heren)
25 nov 18:45 ZV De Zaan Da4 (Dames) - VZV Da2 (Dames)
25 nov 19:30 ZV De Zaan Da1 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da1 (Dames)
25 nov 19:30 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)
2 dec 14:00 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19)
2 dec 14:45 ZV De Zaan Da6 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)
9 dec 14:45 ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9)
9 dec 14:45 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)
9 dec 15:35 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - Watervlo CM1 (Meisjes-C <15)
9 dec 16:20 ZV De Zaan H8 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)
9 dec 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)
9 dec 17:05 ZV De Zaan H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren)
9 dec 17:15 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13)
9 dec 18:05 ZV De Zaan H3 (Heren) - Het Ravijn H3 (Heren)
9 dec 19:20 ZV De Zaan H2 (Heren) - Schuurman BZC H2 (Heren)
10 dec 16:45 ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17)
10 dec 18:15 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17)
10 dec 19:45 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17)
16 dec 16:30 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham FG1 (Gemengd-F <9)
16 dec 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)
16 dec 16:30 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - WZ&PC Purmerend EG1 (Gemengd-E <11)
16 dec 17:15 ZV De Zaan H7 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)
16 dec 17:20 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15)
16 dec 18:00 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)
16 dec 18:45 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - KZC AJ1 (Jongens-A <19)
16 dec 18:50 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da3 (Dames)
16 dec 19:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)
17 dec 15:00 ZV De Zaan H2 (Heren) - De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren)
17 dec 16:15 ZV De Zaan H5 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)
17 dec 17:00 ZV De Zaan H6 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)
13 jan 14:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9)
13 jan 14:00 ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) - UZSC FG1 (Gemengd-F <9)
13 jan 14:40 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - KZC EG2 (Gemengd-E <11)
13 jan 15:30 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) - De Zijl Zwemsport CJ1 (Jongens-C <15)
13 jan 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG3 (Gemengd-D <13)
13 jan 16:45 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)
13 jan 17:15 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15)
13 jan 18:00 ZV De Zaan Da5 (Dames) - UZSC Da6 (Dames)
13 jan 18:45 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)
13 jan 19:30 ZV De Zaan H6 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)
13 jan 20:15 ZV De Zaan Da3 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)
20 jan 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)
20 jan 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11)
20 jan 14:40 ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)
20 jan 15:30 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)
20 jan 16:15 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Ham H6 (Heren)
20 jan 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)
20 jan 17:00 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17)
20 jan 17:15 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - H.B.W. (SG) CM1 (Meisjes-C <15)
20 jan 17:45 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)
20 jan 18:00 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - De Aalscholver CJ1 (Jongens-C <15)
20 jan 18:30 ZV De Zaan H1 (Heren) - ZVVS H1 (Heren)
20 jan 18:45 ZV De Zaan Da6 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)
20 jan 19:30 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames)
21 jan 13:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
21 jan 14:30 ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17)
27 jan 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - WZ&PC Purmerend EG1 (Gemengd-E <11)
27 jan 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)
27 jan 14:40 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - Aquarijn FG1 (Gemengd-F <9)
27 jan 15:30 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames)
27 jan 16:30 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - DAW CM (Meisjes-C <15)
27 jan 17:00 ZV De Zaan H3 (Heren) - UZSC H4 (Heren)
27 jan 17:15 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - WZ&PC Purmerend CJ1 (Jongens-C <15)
27 jan 18:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Snippen H4 (Heren)
27 jan 18:15 ZV De Zaan Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames)
27 jan 18:45 ZV De Zaan Da6 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)
27 jan 19:30 ZV De Zaan Da4 (Dames) - KZC Da1 (Dames)
27 jan 19:45 ZV De Zaan H1 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren)
27 jan 21:15 ZV De Zaan H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (Heren)
28 jan 12:30 ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17)
3 feb 15:15 ZV De Zaan H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)
3 feb 16:15 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - De Fuut De Fuut AJ1 / Zwemvereniging Utrecht AJ1 (Jongens-A <19)
3 feb 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZV Noordkop DG1 (Gemengd-D <13)
3 feb 17:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - Oceanus H3 (Heren)
3 feb 17:15 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13)
3 feb 18:00 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)
3 feb 18:00 ZV De Zaan H2 (Heren) - Het Ravijn H2 (Heren)
3 feb 18:45 ZV De Zaan Da3 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)
3 feb 19:15 ZV De Zaan H7 (Heren) - De Reuring H4 (Heren)
3 feb 19:45 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)
3 feb 20:00 ZV De Zaan H6 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)
4 feb 15:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17)
4 feb 16:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17)
10 feb 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)
10 feb 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11)
10 feb 14:55 ZV De Zaan H5 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)
10 feb 15:40 ZV De Zaan H4 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren)
10 feb 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)
10 feb 17:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)
10 feb 18:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - Het Y H7 (Heren)
17 feb 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)
17 feb 14:00 ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) - Aquarijn FG1 (Gemengd-F <9)
17 feb 14:40 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9)
17 feb 15:30 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames)
17 feb 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13)
17 feb 17:00 ZV De Zaan H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren)
17 feb 17:15 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - KZC KZC CJ2 / Aquafit CJ1 (Jongens-C <15)
17 feb 18:00 ZV De Zaan Da6 (Dames) - VZV Da3 (Dames)
17 feb 18:30 ZV De Zaan Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames)
17 feb 18:45 ZV De Zaan H8 (Heren) - Aquarius H2 (Heren)
17 feb 19:30 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)
17 feb 20:00 ZV De Zaan H1 (Heren) - Het Y H1 (ManMeer Cup Heren)
17 feb 20:15 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - De Otters Het Gooi AJ1 (Jongens-A <19)
18 feb 12:30 ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17)
25 feb 13:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17)
25 feb 14:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17)
25 feb 16:00 ZV De Zaan H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren)
3 maa 14:30 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - Het Ravijn Da2 (Dames)
3 maa 16:00 ZV De Zaan H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren)
3 maa 17:30 ZV De Zaan Da1 (Dames) - Het Ravijn Da1 (Dames)
3 maa 18:45 ZV De Zaan H1 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren)
10 maa 14:00 ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9)
10 maa 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)
10 maa 14:40 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)
10 maa 15:30 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15)
10 maa 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13)
10 maa 17:00 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)
10 maa 17:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)
10 maa 17:45 ZV De Zaan H3 (Heren) - De IJsselmeeuwen H2 (ManMeer Cup Heren2)
10 maa 18:00 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)
10 maa 18:45 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15)
10 maa 18:45 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Ham H3 (Heren)
10 maa 19:30 ZV De Zaan H6 (Heren) - DWT H3 (Heren)
10 maa 19:45 ZV De Zaan Da3 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)
10 maa 20:45 ZV De Zaan H5 (Heren) - GoSwim H2 (Heren)
17 maa 14:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9)
17 maa 14:55 ZV De Zaan Da6 (Dames) - DAW Da2 (Dames)
17 maa 15:40 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Albatros Da1 (Dames)
17 maa 16:30 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - ZV Noordkop BJ1 (Jongens-B <17)
17 maa 16:40 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames)
17 maa 17:15 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)
17 maa 18:00 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15)
17 maa 18:10 ZV De Zaan H1 (Heren) - OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren)
17 maa 18:45 ZV De Zaan H9 (Heren) - VZC H6 (Heren)
17 maa 19:30 ZV De Zaan H8 (Heren) - VZV H5 (Heren)
17 maa 19:40 ZV De Zaan Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames)
18 maa 16:45 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17)
18 maa 18:15 ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17)
18 maa 19:45 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17)
24 maa 14:00 ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) - De Ham FG1 (Gemengd-F <9)
24 maa 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11)
24 maa 14:55 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17)
24 maa 15:40 ZV De Zaan Da3 (Dames) - DWT Da1 (Dames)
24 maa 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)
24 maa 16:40 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - De Duinkikkers AJ1 (Jongens-A <19)
24 maa 17:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)
24 maa 17:25 ZV De Zaan H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren)
24 maa 18:00 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD CM1 (Meisjes-C <15)
24 maa 18:10 ZV De Zaan H3 (Heren) - VZV H2 (Heren)
24 maa 18:45 ZV De Zaan H7 (Heren) - ZV Noordkop H4 (Heren)
24 maa 19:25 ZV De Zaan H2 (Heren) - De Ham H2 (Heren)
25 maa 13:00 ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17)
7 apr 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)
7 apr 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)
7 apr 14:40 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - UZSC FG1 (Gemengd-F <9)
7 apr 14:40 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - ZV Noordkop EG1 (Gemengd-E <11)
7 apr 15:20 ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)
7 apr 16:10 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)
7 apr 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)
7 apr 17:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)
7 apr 17:25 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Oceanus AJ1 (Jongens-A <19)
7 apr 18:00 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)
7 apr 18:10 ZV De Zaan Da3 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)
7 apr 18:45 ZV De Zaan Da5 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)
7 apr 19:10 ZV De Zaan H1 (Heren) - VZC H1 (Heren)
7 apr 19:30 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)
7 apr 20:15 ZV De Zaan H7 (Heren) - Aquafit H2 (Heren)
7 apr 20:40 ZV De Zaan H2 (Heren) - UZSC H2 (Heren)
8 apr 12:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17)
8 apr 14:00 ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17)
8 apr 15:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - VZC BJ1 (Jongens-B <17)
8 apr 17:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZV Noordkop H2 (Heren)
8 apr 17:45 ZV De Zaan H6 (Heren) - AZVD H1 (Heren)
12 apr 21:00 ZV De Zaan H2 (Heren) - KNZB Topsport KNZB JTT BJ1 (Heren)
14 apr 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - ZV Noordkop EG1 (Gemengd-E <11)
14 apr 14:55 ZV De Zaan Da6 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)
14 apr 15:40 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)
14 apr 16:25 ZV De Zaan Da3 (Dames) - Het Y Da3 (Dames)
14 apr 16:30 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15)
14 apr 17:15 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)
14 apr 17:25 ZV De Zaan H3 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)
14 apr 18:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)
14 apr 18:25 ZV De Zaan H1 (Heren) - MNC Dordrecht H1 (Heren)
14 apr 18:45 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)
21 apr 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)
21 apr 14:55 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15)
21 apr 16:10 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19)
21 apr 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13)
21 apr 16:55 ZV De Zaan Da3 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)
21 apr 17:15 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)
21 apr 17:55 ZV De Zaan H4 (Heren) - Watervlo H2 (Heren)
21 apr 18:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - VZV H4 (Heren)
21 apr 18:55 ZV De Zaan H5 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)
21 apr 19:40 ZV De Zaan H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)
22 apr 10:45 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17)
22 apr 17:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17)
22 apr 18:30 ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17)
29 apr 15:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - De Zijl Zwemsport BJ1 (Jongens-B <17)
DatumTijdWedstrijdUitslag
22 okt 14:00 ZV De Zaan Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da1 (Dames) 15 - 5
20 okt 20:30 ZV De Zaan H1 (Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren) 8 - 3
14 okt 18:30 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da2 (ManMeer Cup Dames) 8 - 5
14 okt 17:15 ZV De Zaan H2 (Heren) - Polar Bears H2 (Heren) 16 - 7
14 okt 16:15 ZV De Zaan H6 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren) 7 - 6
14 okt 15:30 ZV De Zaan Da5 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 8 - 5
14 okt 14:45 ZV De Zaan H7 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren) 5 - 8
14 okt 14:00 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - De Meeuwen Diemen CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 6
8 okt 15:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17) 14 - 12
8 okt 14:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) 18 - 2
7 okt 21:15 ZV De Zaan H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren) 8 - 8
7 okt 20:15 ZV De Zaan H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 10 - 5
7 okt 19:30 ZV De Zaan H7 (Heren) - KZC H3 (Heren) 6 - 3
7 okt 19:15 ZV De Zaan H4 (Heren) - Oceanus H2 (Heren) 6 - 5
7 okt 18:45 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Fuut Da1 (Dames) 16 - 1
7 okt 18:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 14
7 okt 18:00 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - ZV Noordkop CM1 (Meisjes-C <15) 30 - 0
7 okt 17:15 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 4 - 8
7 okt 17:00 ZV De Zaan Da3 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames) 9 - 2
7 okt 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 3
7 okt 16:15 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) 3 - 16
7 okt 15:30 ZV De Zaan H5 (Heren) - DAW H4 (Heren) 16 - 6
7 okt 14:40 ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) 1 - 13
7 okt 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 41 - 0
7 okt 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
1 okt 17:30 ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 7 - 22
30 sep 18:45 ZV De Zaan H9 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 0 - 16
30 sep 18:00 ZV De Zaan H1 (Heren) - VZV H1 (Heren) 11 - 3
30 sep 18:00 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - DWT CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 6
30 sep 17:15 ZV De Zaan H8 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren) 1 - 15
30 sep 17:00 ZV De Zaan H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren) 14 - 7
30 sep 16:30 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - KZC CM1 (Meisjes-C <15) 16 - 1
30 sep 16:15 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist Da1 / UZSC Da7 (Dames) 7 - 4
30 sep 15:30 ZV De Zaan Da6 (Dames) - De Snippen Da2 (Dames) 6 - 7
30 sep 14:40 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Reuring EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 2
30 sep 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11) 17 - 3
30 sep 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 0
24 sep 16:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17) 29 - 3
23 sep 20:15 ZV De Zaan H5 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren) 11 - 4
23 sep 19:15 ZV De Zaan Da3 (Dames) - Aquarijn Da1 (Dames) 8 - 9
23 sep 18:35 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Duinkikkers De Duinkikkers Da1 / Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 12 - 2
23 sep 18:30 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17) 7 - 5
23 sep 17:50 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) 22 - 3
23 sep 17:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - Het Y H4 (Heren) 5 - 9
23 sep 17:10 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) 30 - 0
23 sep 16:45 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemclub Zeist AJ1 (Jongens-A <19) 14 - 2
23 sep 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - ZV Noordkop DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 2
23 sep 15:30 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15) 8 - 5
23 sep 14:40 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 3
23 sep 14:40 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - KZC EG2 (Gemengd-E <11) 10 - 3
23 sep 14:00 ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) - UZSC FG1 (Gemengd-F <9) 3 - 6
23 sep 14:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) 8 - 4
16 sep 15:00 ZV De Zaan H2 (Heren) - ZV Haerlem H2 (Heren) 21 - 6