HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Watering - Wormerveer

Naam De Watering
Telefoon
Straat De Noordsterweg 2
Postcode 1521 JS
Plaats Wormerveer
DatumTijdWedstrijd
28 okt 14:00 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)
28 okt 14:40 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - KZC KZC EG3 / Aquafit EG1 (Gemengd-E <11)
28 okt 15:20 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 / Aquafit DG1 (Gemengd-D <13)
28 okt 16:05 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)
28 okt 16:50 De Ham CM1 (Meisjes-C <15) - KZC CM1 (Meisjes-C <15)
28 okt 17:35 De Ham H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren)
28 okt 18:35 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames)
28 okt 19:35 De Ham H1 (Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren)
28 okt 21:05 De Ham H2 (Heren) - Schuurman BZC H2 (Heren)
29 okt 15:00 De Ham CJ1 (Jongens-C <15) - WZ&PC Purmerend CJ1 (Jongens-C <15)
29 okt 15:45 De Ham H7 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)
29 okt 16:30 De Ham H6 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)
29 okt 17:15 De Ham Da4 (Dames) - VZV Da2 (Dames)
29 okt 18:15 De Ham BM1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17)
29 okt 19:45 De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17)
4 nov 14:45 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)
4 nov 15:25 AZVD H1 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)
4 nov 16:10 De Ham Da5 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)
4 nov 16:55 De Ham Da3 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)
4 nov 17:40 De Ham H4 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren)
4 nov 18:30 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da4 (Dames)
11 nov 14:00 De Ham FG1 (Gemengd-F <9) - Aquarijn FG1 (Gemengd-F <9)
11 nov 14:30 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - WZ&PC Purmerend EG1 (Gemengd-E <11)
11 nov 15:10 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - ZV Noordkop EG1 (Gemengd-E <11)
11 nov 15:50 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13)
11 nov 16:35 De Ham CM1 (Meisjes-C <15) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15)
11 nov 17:20 De Ham CJ1 (Jongens-C <15) - De Meeuwen Diemen CJ1 (Jongens-C <15)
11 nov 18:05 De Ham H7 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)
11 nov 18:50 De Ham H6 (Heren) - ZV Noordkop H3 (Heren)
11 nov 19:35 De Ham Da4 (Dames) - KZC Da1 (Dames)
11 nov 20:20 De Ham H3 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)
12 nov 17:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
12 nov 18:30 De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - De Zijl Zwemsport BJ1 (Jongens-B <17)
18 nov 14:00 De Ham FG1 (Gemengd-F <9) - UZSC FG1 (Gemengd-F <9)
18 nov 14:30 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)
18 nov 15:10 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)
18 nov 16:00 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)
18 nov 16:45 De Ham CM1 (Meisjes-C <15) - ZV Noordkop CM1 (Meisjes-C <15)
18 nov 17:30 De Ham CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)
18 nov 18:15 AZVD H1 (Heren) - DWT H3 (Heren)
18 nov 19:00 De Ham H5 (Heren) - De Dolfijn H4 (Heren)
18 nov 19:45 De Ham H4 (Heren) - GoSwim H1 (Heren)
18 nov 20:30 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames) - Wiekslag Da1 (Dames)
19 nov 15:00 De Ham Da5 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)
19 nov 15:45 De Ham Da3 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)
19 nov 17:30 De Ham H1 (Heren) - KNZB Topsport KNZB JTT H1 (Heren)
25 nov 14:00 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - KZC EG2 (Gemengd-E <11)
25 nov 14:40 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)
25 nov 15:20 De Ham H7 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)
25 nov 16:05 De Ham Da4 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
25 nov 16:50 De Ham H3 (Heren) - Het Y H4 (Heren)
26 nov 17:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17)
26 nov 18:30 De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - VZC BJ1 (Jongens-B <17)
9 dec 14:00 De Ham FG1 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9)
9 dec 14:30 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)
9 dec 15:15 De Ham CM1 (Meisjes-C <15) - ZPCH CM1 (Meisjes-C <15)
9 dec 16:00 De Ham CJ1 (Jongens-C <15) - De Aalscholver CJ1 (Jongens-C <15)
9 dec 16:50 AZVD H1 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)
9 dec 17:45 De Ham H7 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)
9 dec 18:30 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames)
9 dec 19:30 De Ham H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren)
9 dec 21:00 De Ham H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren)
10 dec 16:00 De Ham Da5 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames)
10 dec 16:45 De Ham H5 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)
10 dec 17:30 De Ham H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)
10 dec 18:30 De Ham H1 (Heren) - SVH H1 (Heren)
10 dec 20:00 De Ham H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (Heren)
16 dec 14:30 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)
16 dec 15:10 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)
16 dec 16:00 De Ham H6 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)
16 dec 16:45 De Ham Da3 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames)
16 dec 17:30 De Ham H4 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)
16 dec 18:15 De Ham H3 (Heren) - Oceanus H2 (Heren)
17 dec 15:30 De Ham BM1 (Meisjes-B <17) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17)
17 dec 17:00 De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17)
17 dec 18:30 De Ham H1 (Heren) - AZC AZC Alphen H1 (Heren)
17 dec 20:00 De Ham H2 (Heren) - AZC H2 (Heren)
20 jan 14:00 De Ham FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)
20 jan 14:30 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)
20 jan 15:10 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)
20 jan 15:55 De Ham CM1 (Meisjes-C <15) - Watervlo CM1 (Meisjes-C <15)
20 jan 16:40 De Ham CJ1 (Jongens-C <15) - HZC de Robben HZC de Robben CJ2 / BZC Brandenburg CJ2 (Jongens-C <15)
20 jan 17:25 De Ham H7 (Heren) - KZC H4 (Heren)
20 jan 18:15 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames) - BZC Da1 (Dames)
20 jan 19:30 De Ham H1 (Heren) - Polar Bears H1 (Heren)
20 jan 21:00 De Ham H2 (Heren) - Polar Bears H2 (Heren)
21 jan 16:30 De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17)
27 jan 14:00 De Ham FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9)
27 jan 14:30 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)
27 jan 15:10 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)
27 jan 15:55 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)
27 jan 16:40 De Ham CM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15)
27 jan 17:25 De Ham CJ1 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)
27 jan 18:10 De Ham H7 (Heren) - UZSC H8 (Heren)
27 jan 18:55 De Ham Da5 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)
27 jan 19:40 De Ham Da4 (Dames) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist Da1 / UZSC Da7 (Dames)
27 jan 20:30 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)
28 jan 18:00 De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17)
3 feb 14:00 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11)
3 feb 14:40 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)
3 feb 15:20 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)
3 feb 16:00 De Ham H6 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)
3 feb 16:45 De Ham H5 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)
3 feb 17:30 De Ham H4 (Heren) - DAW H3 (Heren)
3 feb 18:20 De Ham H3 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)
3 feb 19:30 De Ham H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren)
3 feb 21:00 De Ham H2 (Heren) - UZSC H2 (Heren)
4 feb 15:30 AZVD H1 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren)
4 feb 16:15 De Ham Da3 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)
4 feb 17:15 De Ham BM1 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17)
10 feb 14:00 De Ham FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9)
10 feb 14:30 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)
17 feb 14:30 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - KZC KZC EG3 / Aquafit EG1 (Gemengd-E <11)
17 feb 15:10 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)
17 feb 15:50 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13)
17 feb 16:35 De Ham CM1 (Meisjes-C <15) - DAW CM (Meisjes-C <15)
17 feb 17:30 De Ham H3 (Heren) - De Dolfijn H2 (Heren)
17 feb 18:30 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames)
17 feb 19:30 De Ham H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren)
17 feb 21:00 De Ham H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren)
18 feb 15:45 De Ham CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)
18 feb 16:30 De Ham H6 (Heren) - De Snippen H4 (Heren)
18 feb 17:15 De Ham Da4 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)
18 feb 18:15 De Ham BM1 (Meisjes-B <17) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17)
18 feb 19:45 De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17)
24 feb 15:00 De Ham Da5 (Dames) - De Waterwolf Da1 (Dames)
24 feb 15:45 De Ham Da3 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)
24 feb 16:30 De Ham H5 (Heren) - UZSC H6 (Heren)
24 feb 17:15 De Ham H4 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)
25 feb 20:30 De Ham H2 (Heren) - KNZB Topsport KNZB JTT BJ1 (Heren)
3 maa 19:30 De Ham H1 (Heren) - BZC Brandenburg H1 (Heren)
3 maa 21:00 De Ham H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren)
4 maa 17:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17)
10 maa 14:00 De Ham FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)
10 maa 14:30 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)
10 maa 15:10 AZVD H1 (Heren) - Het Y H5 (Heren)
10 maa 15:55 De Ham Da5 (Dames) - VZC Da1 (Dames)
10 maa 16:40 De Ham Da3 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames)
10 maa 17:25 De Ham H5 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)
10 maa 18:10 De Ham H4 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)
17 maa 14:00 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)
17 maa 14:40 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - WZ&PC Purmerend EG1 (Gemengd-E <11)
17 maa 15:20 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)
17 maa 16:05 De Ham H6 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)
17 maa 16:50 De Ham Da4 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)
17 maa 17:35 De Ham H3 (Heren) - Watervlo H2 (Heren)
24 maa 14:00 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)
24 maa 14:40 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)
24 maa 15:25 De Ham CM1 (Meisjes-C <15) - ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15)
24 maa 16:10 De Ham CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)
24 maa 16:55 AZVD H1 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)
24 maa 17:40 De Ham H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)
24 maa 18:25 De Ham Da5 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)
24 maa 19:10 De Ham Da3 (Dames) - ZV Noordkop Da1 (Dames)
24 maa 19:55 De Ham H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H2 (Heren)
24 maa 20:45 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 (Dames)
25 maa 17:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17)
25 maa 18:30 De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17)
7 apr 14:00 De Ham FG1 (Gemengd-F <9) - Aquarijn FG1 (Gemengd-F <9)
7 apr 14:30 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - De Reuring EG1 (Gemengd-E <11)
7 apr 15:10 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - KZC EG2 (Gemengd-E <11)
7 apr 15:50 De Ham H6 (Heren) - VZV H5 (Heren)
7 apr 16:35 De Ham Da4 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)
7 apr 17:25 De Ham Da3 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)
7 apr 18:10 De Ham H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)
7 apr 19:15 De Ham H1 (Heren) - De Zijl Zwemsport H1 (Heren)
7 apr 20:45 De Ham H2 (Heren) - De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren)
14 apr 14:00 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)
14 apr 14:40 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)
14 apr 15:25 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)
14 apr 16:05 De Ham CM1 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD CM1 (Meisjes-C <15)
14 apr 16:50 De Ham CJ1 (Jongens-C <15) - DWT CJ1 (Jongens-C <15)
14 apr 17:35 De Ham H7 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)
14 apr 18:20 De Ham Da5 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)
14 apr 19:15 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)
15 apr 16:00 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - De Reuring EG1 (Gemengd-E <11)
15 apr 17:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17)
15 apr 18:30 De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17)
21 apr 14:00 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)
21 apr 14:40 De Ham H6 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)
21 apr 15:25 AZVD H1 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)
21 apr 16:10 De Ham H5 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren)
21 apr 16:55 De Ham Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)
21 apr 17:40 De Ham Da3 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)
21 apr 18:25 De Ham H4 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)
21 apr 19:10 De Ham H3 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren)
29 apr 9:15 De Ham BM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17)
DatumTijdWedstrijdUitslag
20 okt 20:45 De Ham H1 (Heren) - BZC Brandenburg H1 (Heren) 12 - 11
14 okt 21:00 De Ham H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (Heren) 12 - 12
14 okt 19:30 De Ham H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren) 6 - 10
14 okt 18:30 De Ham Da5 (Dames) - De Ham Da3 (Dames) 4 - 10
14 okt 17:45 De Ham H5 (Heren) - Het Y H6 (Heren) 9 - 6
14 okt 17:00 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) 3 - 9
7 okt 21:00 De Ham H2 (Heren) - Het Ravijn H2 (Heren) 10 - 10
7 okt 19:30 De Ham H1 (Heren) - Het Ravijn H1 (Heren) 11 - 12
7 okt 18:30 De Ham H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren) 13 - 4
7 okt 17:40 De Ham Da3 (Dames) - VZC Da1 (Dames) 12 - 4
7 okt 16:50 De Ham H5 (Heren) - VZC H4 (Heren) 8 - 9
7 okt 16:05 De Ham Da5 (Dames) - ZV Noordkop Da1 (Dames) 2 - 12
7 okt 15:10 AZVD H1 (Heren) - De Reuring H3 (Heren) 5 - 12
7 okt 14:30 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 1
7 okt 14:00 De Ham FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) 1 - 13
30 sep 20:00 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames) - DAW Da1 (Dames) 18 - 2
30 sep 19:10 De Ham Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 5 - 7
30 sep 18:25 De Ham Da5 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames) 3 - 2
30 sep 17:40 De Ham H7 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 6 - 9
30 sep 16:55 De Ham CJ1 (Jongens-C <15) - De Vaart CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 11
30 sep 16:10 De Ham CM1 (Meisjes-C <15) - H.B.W. (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 11 - 9
30 sep 15:25 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 3
30 sep 14:40 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 26
30 sep 14:00 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 10
24 sep 18:30 De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17) 17 - 17
24 sep 17:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) 10 - 9
23 sep 18:05 De Ham H3 (Heren) - UZSC H5 (Heren) 12 - 2
23 sep 17:20 De Ham Da3 (Dames) - De Waterwolf Da1 (Dames) 10 - 6
23 sep 16:35 AZVD H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren) 7 - 5
23 sep 15:50 De Ham H6 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 6 - 6
23 sep 15:10 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 5
23 sep 14:30 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11) 4 - 6
23 sep 14:00 De Ham FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) 9 - 8
17 sep 19:30 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) 18 - 7
17 sep 18:00 De Ham H2 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) 18 - 5
16 sep 20:35 De Ham H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) 8 - 7
16 sep 19:50 De Ham Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) 2 - 14
16 sep 19:05 De Ham H6 (Heren) - Aquarius H2 (Heren) 7 - 5
16 sep 18:20 De Ham H7 (Heren) - De Amstel H2 (Heren) 8 - 9
16 sep 17:35 De Ham CJ1 (Jongens-C <15) - KZC KZC CJ2 / Aquafit CJ1 (Jongens-C <15) 23 - 5
16 sep 16:50 De Ham CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) 1 - 27
16 sep 16:05 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 2
16 sep 15:20 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - West-Friesland (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 5
16 sep 14:40 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 5
16 sep 14:00 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - ZV Noordkop EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 14