HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie AquaRijn - Alphen aan den rijn

Naam AquaRijn
Telefoon 0172-432897
Straat Cantharel 6
Postcode 2403 RA
Plaats Alphen aan den rijn
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 apr 18:15 AZC H3 (Heren) - VZV Njord H2 (Heren) 5 - 4
21 apr 17:30 AZC H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren) 13 - 8
21 apr 16:45 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 14
21 apr 16:00 AZC DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) 10 - 1
14 apr 21:00 AZC H2 (Heren) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) 15 - 9
14 apr 19:30 AZC AZC Alphen H1 (Heren) - De Ham H1 (Heren) 12 - 9
14 apr 18:05 AZC H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) 4 - 17
14 apr 17:20 AZC H6 (Heren) - BZC H4 (Heren) 12 - 5
14 apr 16:35 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) 12 - 5
14 apr 15:50 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - BZC EG2 (Gemengd-E <11) 16 - 3
14 apr 15:10 AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11) - BZC EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 12
8 apr 19:30 AZC H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (Heren) 9 - 8
8 apr 18:00 AZC AZC Alphen H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren) 19 - 5
7 apr 19:15 AZC H3 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) 9 - 10
7 apr 18:15 AZC H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 11 - 8
7 apr 17:30 AZC Da1 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames) 13 - 1
7 apr 16:45 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 6
7 apr 16:00 AZC DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) 14 - 3
27 maa 12:00 - 3 - 1
24 maa 21:30 AZC H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) 20 - 8
24 maa 20:00 AZC AZC Alphen H1 (Heren) - BZC Brandenburg H1 (Heren) 17 - 9
24 maa 18:30 AZC AZC BJ*1 (Jongens-B <17) - Wiekslag BJ1 (Jongens-B <17) 16 - 1
24 maa 17:45 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) 8 - 12
24 maa 16:55 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 19 - 0
24 maa 16:15 AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 3 - 10
17 maa 18:45 AZC H3 (Heren) - MNC Dordrecht H3 (Heren) 12 - 7
17 maa 17:45 AZC H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren) 12 - 11
17 maa 17:00 AZC Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) 8 - 1
17 maa 16:15 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 2
17 maa 15:30 AZC DG2 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 5
10 maa 18:50 AZC H6 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren) 22 - 1
10 maa 18:05 AZC H7 (Heren) - ZPS H2 (Heren) 16 - 8
10 maa 17:20 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 17
10 maa 16:40 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Zijl Zwemsport EG3 (Gemengd-E <11) 12 - 1
10 maa 16:00 AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 12
3 maa 19:30 AZC H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 2 (Heren) 5 - 8
3 maa 18:30 AZC H4 (Heren) - ZV Haerlem H2 (Heren) 10 - 10
3 maa 17:45 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*3 (Gemengd-E <11) 20 - 0
3 maa 17:00 AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) 6 - 3
3 maa 16:15 AZC AZC BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 6
24 feb 19:30 AZC H4 (Heren) - LZ 1886 H2 (Heren) 15 - 9
17 feb 21:00 AZC H2 (Heren) - Schuurman BZC H2 (Heren) 12 - 11
17 feb 19:30 AZC AZC Alphen H1 (Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren) 14 - 5
17 feb 18:10 AZC H3 (Heren) - De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H4 (Heren) 13 - 6
17 feb 17:25 AZC H5 (Heren) - Alkemade H2 (Heren) 5 - 11
17 feb 16:40 AZC H7 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) 2 - 14
17 feb 15:55 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 13
17 feb 15:10 AZC DG2 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 4
10 feb 21:30 AZC H5 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 5 - 9
10 feb 20:45 AZC AZC BJ*1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) 17 - 4
10 feb 19:30 AZC AZC Alphen H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren) 11 - 9
10 feb 18:00 AZC Da1 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 4 - 4
10 feb 17:15 AZC AZC/OZV BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM3 (Meisjes-B <17) 3 - 27
10 feb 16:30 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - LZ 1886 DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 2
10 feb 15:45 AZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) 12 - 3
3 feb 18:30 AZC H3 (Heren) - SVH H3 (Heren) 7 - 4
3 feb 17:45 AZC H4 (Heren) - De Zijl Zwemsport H3 (Heren) 13 - 21
3 feb 17:00 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - De Zijl Zwemsport DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 13
27 jan 21:00 AZC H2 (Heren) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2) 7 - 10
27 jan 19:30 AZC AZC Alphen H1 (Heren) - Het Ravijn H1 (Heren) 11 - 8
27 jan 18:00 AZC H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren) 0 - 11
27 jan 17:15 AZC H6 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 5 - 4
27 jan 16:30 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - Alkemade Alkemade CJ*1 (Jongens-C <15) 9 - 5
27 jan 15:45 AZC DG2 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) 12 - 3
27 jan 15:05 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG2 (Gemengd-E <11) 36 - 1
21 jan 16:00 AZC MINI (Mini polo) - AZC MINI (Mini polo) 0 - 0
20 jan 21:00 AZC H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) 11 - 3
20 jan 19:30 AZC AZC Alphen H1 (Heren) - SVH H1 (Heren) 17 - 9
20 jan 18:00 AZC H5 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 5 - 15
20 jan 17:15 AZC H7 (Heren) - BZC H5 (Heren) 15 - 5
20 jan 16:30 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) 7 - 11
20 jan 15:45 AZC AZC/OZV BM1 (Meisjes-B <17) - BZ&PC BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 15
20 jan 15:05 AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 24
20 jan 14:25 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - LZ 1886 EG2 (Gemengd-E <11) 13 - 3
17 jan 20:30 AZC H2 (Heren) - KNZB Topsport KNZB JTT BJ1 (Heren) 9 - 15
13 jan 18:00 AZC H6 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 10 - 3
13 jan 17:15 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) 16 - 0
13 jan 15:55 AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 5
16 dec 21:00 AZC H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren) 6 - 7
16 dec 19:30 AZC AZC Alphen H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) 12 - 6
16 dec 18:10 AZC H3 (Heren) - De Warande H2 (Heren) 12 - 8
16 dec 17:05 AZC H4 (Heren) - Het Y H3 (Heren) 13 - 12
16 dec 16:20 AZC DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 1
16 dec 15:35 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG 1 (Gemengd-D <13) 8 - 2
9 dec 17:00 AZC H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 5 - 12
9 dec 16:15 AZC H6 (Heren) - OZV H2 (Heren) 12 - 7
9 dec 15:30 AZC H7 (Heren) - AZL H2 (Heren) 14 - 2
2 dec 20:00 AZC AZC Alphen H1 (Heren) - De Ham H1 (Heren) 9 - 6
2 dec 18:30 AZC H3 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) 8 - 18
2 dec 17:30 AZC H4 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren) 7 - 11
2 dec 16:15 AZC AZC BJ*1 (Jongens-B <17) - De Zijl Zwemsport CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 11
25 nov 21:00 AZC H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) 6 - 7
25 nov 19:30 AZC AZC Alphen H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren) 8 - 9
25 nov 18:05 AZC H4 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) 12 - 10
25 nov 17:20 AZC Da1 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 6 - 5
25 nov 16:35 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 1
18 nov 18:15 AZC H5 (Heren) - LZ 1886 H4 (Heren) 1 - 6
18 nov 17:30 AZC H6 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren) 14 - 3
18 nov 16:45 AZC H7 (Heren) - Vivax H1 (Heren) 19 - 9
18 nov 16:00 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) 12 - 3
11 nov 19:00 AZC H5 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 7 - 9
11 nov 18:15 AZC AZC/OZV BM1 (Meisjes-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 10 - 10
11 nov 17:30 AZC AZC BJ*1 (Jongens-B <17) - Katwijk Katwijk/NZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 6
11 nov 16:45 AZC Da1 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 15 - 11
11 nov 16:00 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 5
11 nov 15:15 AZC DG2 (Gemengd-D <13) - AZL AZL DG*1 (Gemengd-D <13) 13 - 5
4 nov 21:00 AZC H2 (Heren) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2) 13 - 13
4 nov 19:30 AZC AZC Alphen H1 (Heren) - Polar Bears H1 (Heren) 10 - 9
4 nov 18:00 AZC H7 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren) 12 - 9
4 nov 17:15 AZC H6 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 13 - 2
4 nov 16:30 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) 19 - 1
4 nov 15:50 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZDHC EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 7
28 okt 20:30 AZC H3 (Heren) - Arethusa H2 (Heren) 15 - 8
28 okt 19:45 AZC H5 (Heren) - De Zijl Zwemsport H7 (Heren) 2 - 12
28 okt 19:00 AZC H7 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 13 - 4
28 okt 18:15 AZC AZC BJ*1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 7
28 okt 17:30 AZC Da1 (Dames) - De Reigers (SG) Da2 (Dames) 16 - 4
28 okt 16:45 AZC AZC/OZV BM1 (Meisjes-B <17) - Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) 1 - 7
28 okt 16:00 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 12
28 okt 15:15 AZC DG2 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) 20 - 0
22 okt 18:00 AZC H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren) 10 - 12
22 okt 16:00 AZC AZC Alphen H1 (Heren) - Het Ravijn H1 (Heren) 9 - 7
14 okt 21:00 AZC H2 (Heren) - UZSC H2 (Heren) 8 - 10
14 okt 19:30 AZC AZC Alphen H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren) 9 - 2
14 okt 18:05 AZC H5 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 3 - 10
14 okt 17:20 AZC H6 (Heren) - AZL H1 (Heren) 15 - 4
14 okt 16:35 AZC H7 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 11 - 4
14 okt 15:45 AZC AZC BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 11
11 okt 20:30 AZC AZC Alphen H1 (Heren) - KNZB Topsport KNZB JTT H1 (Heren) 13 - 2
7 okt 21:00 AZC H2 (Heren) - De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren) 4 - 13
7 okt 19:30 AZC AZC Alphen H1 (Heren) - De Zijl Zwemsport H1 (Heren) 11 - 5
7 okt 18:00 AZC H4 (Heren) - BZ&PC H3 (Heren) 8 - 8
7 okt 17:15 AZC H6 (Heren) - LZ 1886 H3 (Heren) 15 - 0
7 okt 16:30 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk Katwijk/NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) 6 - 6
7 okt 15:50 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*3 (Gemengd-E <11) 28 - 0
7 okt 15:10 AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 8
30 sep 19:30 AZC H6 (Heren) - De Zijl Zwemsport H6 (Heren) 8 - 6
30 sep 18:45 AZC H7 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 6 - 6
30 sep 18:00 AZC AZC BJ*1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 20 - 1
30 sep 17:15 AZC DG2 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 6 - 5
30 sep 16:25 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*2 (Gemengd-E <11) 14 - 1
30 sep 15:45 AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG EG*1 (Gemengd-E <11) 3 - 5
23 sep 17:45 AZC H3 (Heren) - ZVVS H2 (Heren) 5 - 7
23 sep 16:45 AZC Da1 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames) 6 - 2
23 sep 16:00 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis de Kempvis DG*1 (Gemengd-D <13) 9 - 10
16 sep 17:45 AZC H6 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren) 12 - 3
16 sep 17:00 AZC AZC BJ*1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) 16 - 4
16 sep 16:15 AZC Da1 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) 6 - 4