HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportboulevard - Dordrecht

Naam Sportboulevard
Telefoon
Straat Fanny Blankers-Koenweg 10
Postcode 3318 AX
Plaats Dordrecht
DatumTijdWedstrijd
28 okt 17:00 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG*2 (Gemengd-D <13)
28 okt 17:45 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13)
28 okt 18:30 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)
28 okt 19:15 MNC Dordrecht H4 (Heren) - De Plas H1 (Heren)
28 okt 20:00 MNC Dordrecht H6 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)
28 okt 20:45 MNC Dordrecht H5 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)
29 okt 14:30 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) - VZC BJ1 (Jongens-B <17)
29 okt 16:00 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13)
29 okt 16:45 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17)
29 okt 17:30 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)
29 okt 18:15 MNC Dordrecht H7 (Heren) - De Duck H1 (Heren)
29 okt 19:00 MNC Dordrecht H8 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren)
4 nov 17:00 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - De Zijl Zwemsport CJ1 (Jongens-C <15)
4 nov 18:15 MNC Dordrecht Da1 (Dames) - Katwijk Da1 (Dames)
4 nov 19:30 MNC Dordrecht H1 (Heren) - ZVVS H1 (Heren)
4 nov 21:00 MNC Dordrecht H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren)
5 nov 14:00 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)
5 nov 14:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
5 nov 14:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13)
5 nov 15:30 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - De Zijl Zwemsport DG1 (Gemengd-D <13)
5 nov 16:15 MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH CM*1 (Meisjes-C <15)
5 nov 17:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH/Rotterdam BM 1 (Meisjes-B <17)
5 nov 17:45 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/Zeehond BJ*1 (Jongens-B <17)
5 nov 18:30 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19)
5 nov 19:25 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames)
5 nov 20:25 MNC Dordrecht H3 (Heren) - VZV Njord H2 (Heren)
11 nov 14:30 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11)
11 nov 14:30 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*2 (Gemengd-E <11)
11 nov 15:15 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13)
11 nov 16:00 MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZVS H1 (Heren)
11 nov 16:45 MNC Dordrecht H6 (Heren) - BZC H3 (Heren)
11 nov 17:30 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren)
11 nov 18:15 MNC Dordrecht H4 (Heren) - De Zijl Zwemsport H5 (Heren)
11 nov 19:00 MNC Dordrecht H8 (Heren) - SVH H6 (Heren)
11 nov 19:45 MNC Dordrecht H3 (Heren) - ZVVS H2 (Heren)
12 nov 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17)
19 nov 19:00 MNC Dordrecht H2 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren)
19 nov 20:15 MNC Dordrecht H3 (Heren) - AZC H3 (Heren)
25 nov 17:30 MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15)
25 nov 18:15 MNC Dordrecht H8 (Heren) - Wave H3 (Heren)
25 nov 19:00 MNC Dordrecht H7 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)
25 nov 19:45 MNC Dordrecht H6 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 4 (Heren)
26 nov 14:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11)
26 nov 14:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)
26 nov 14:45 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)
26 nov 15:25 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren)
26 nov 16:10 MNC Dordrecht H4 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)
2 dec 17:00 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)
2 dec 17:45 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15)
2 dec 18:30 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)
2 dec 19:15 MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel CM1 (Meisjes-C <15)
2 dec 20:00 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da5 (Dames)
3 dec 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17)
9 dec 13:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)
9 dec 14:30 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)
9 dec 15:15 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17)
9 dec 16:00 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15)
9 dec 17:15 MNC Dordrecht H3 (Heren) - Arethusa H2 (Heren)
9 dec 18:15 MNC Dordrecht Da1 (Dames) - ZVVS Da1 (Dames)
9 dec 19:30 MNC Dordrecht H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H1 (ManMeer Cup Heren)
9 dec 21:00 MNC Dordrecht H2 (Heren) - Polar Bears H3 (Heren)
10 dec 14:30 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)
10 dec 15:15 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)
10 dec 16:00 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
10 dec 16:55 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)
10 dec 17:40 MNC Dordrecht H4 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)
16 dec 17:00 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11)
16 dec 17:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG 2 (Gemengd-E <11)
16 dec 17:45 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11)
16 dec 17:45 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*1 (Gemengd-E <11)
16 dec 18:30 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13)
16 dec 19:15 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames)
16 dec 20:15 MNC Dordrecht H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren)
17 dec 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17)
17 dec 16:30 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)
17 dec 17:15 MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15)
17 dec 18:00 MNC Dordrecht H8 (Heren) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H4 (Heren)
17 dec 18:45 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - Poseidon'56 AJ1 (Jongens-A <19)
13 jan 14:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - SVH EG3 (Gemengd-E <11)
13 jan 14:00 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11)
13 jan 14:45 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel EG1 (Gemengd-E <11)
13 jan 14:45 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - De Zijl Zwemsport EG1 (Gemengd-E <11)
13 jan 15:30 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
13 jan 16:15 MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15)
13 jan 17:00 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15)
13 jan 18:15 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
13 jan 19:10 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
20 jan 13:00 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13)
20 jan 13:45 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)
20 jan 14:30 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - SVH BJ1 (Jongens-B <17)
20 jan 15:15 MNC Dordrecht H7 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)
20 jan 16:00 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)
20 jan 16:45 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)
20 jan 17:30 MNC Dordrecht H6 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)
20 jan 18:15 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)
20 jan 19:00 MNC Dordrecht H4 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)
20 jan 19:45 MNC Dordrecht Da1 (Dames) - VZV Da1 (Dames)
20 jan 21:00 MNC Dordrecht H2 (Heren) - UZSC H3 (Heren)
27 jan 14:00 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)
27 jan 14:45 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - LZ 1886 DG1 (Gemengd-D <13)
27 jan 15:30 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK BM2 (Meisjes-B <17)
27 jan 16:15 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da6 (Dames)
27 jan 17:00 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)
27 jan 17:45 MNC Dordrecht H7 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)
27 jan 18:30 MNC Dordrecht H8 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)
27 jan 19:15 MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)
27 jan 20:00 MNC Dordrecht H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)
3 feb 17:30 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15)
3 feb 18:45 MNC Dordrecht Da1 (Dames) - Livo Da1 (Dames)
3 feb 20:00 MNC Dordrecht H1 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren)
3 feb 21:30 MNC Dordrecht H2 (Heren) - Het Y H2 (Heren)
4 feb 14:15 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
4 feb 14:15 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11)
4 feb 15:15 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17)
4 feb 16:30 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13)
4 feb 17:15 MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-C <15) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15)
4 feb 18:00 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
4 feb 18:45 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - De Zijl Zwemsport AJ1 (Jongens-A <19)
10 feb 17:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11)
10 feb 17:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11)
10 feb 17:45 MNC Dordrecht H5 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)
10 feb 18:30 MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)
10 feb 19:15 MNC Dordrecht H4 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren)
11 feb 14:00 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13)
11 feb 14:45 MNC Dordrecht H6 (Heren) - Wave H2 (Heren)
11 feb 15:30 MNC Dordrecht H8 (Heren) - De Plas H4 (Heren)
11 feb 16:15 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe de Gouwe BM*1 (Meisjes-B <17)
11 feb 17:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17)
17 feb 17:00 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) de Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13)
17 feb 17:45 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames)
17 feb 18:30 MNC Dordrecht H6 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)
17 feb 19:15 MNC Dordrecht H8 (Heren) - BZC H6 (Heren)
17 feb 20:00 MNC Dordrecht H4 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Heren)
18 feb 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17)
18 feb 16:30 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB DG*3 (Gemengd-D <13)
18 feb 17:15 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13)
18 feb 18:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17)
18 feb 18:45 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)
18 feb 19:30 MNC Dordrecht H5 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)
24 feb 15:15 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Dames)
24 feb 16:00 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 (Dames)
24 feb 17:00 MNC Dordrecht H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren)
24 feb 18:10 MNC Dordrecht Da1 (Dames) - VZV Njord Da1 (Dames)
24 feb 19:30 MNC Dordrecht H1 (Heren) - VZC H1 (Heren)
24 feb 21:00 MNC Dordrecht H3 (Heren) - De Warande H2 (Heren)
11 maa 19:00 MNC Dordrecht Da1 (Dames) - BZ&PC Da1 (Dames)
11 maa 20:15 MNC Dordrecht H1 (Heren) - VZV H1 (Heren)
17 maa 14:00 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*2 (Gemengd-E <11)
17 maa 14:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)
17 maa 14:45 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - LZ 1886 EG1 (Gemengd-E <11)
17 maa 15:30 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
17 maa 16:15 MNC Dordrecht H7 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H3 (Heren)
17 maa 17:00 MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZPS H1 (Heren)
17 maa 17:45 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)
17 maa 18:30 MNC Dordrecht H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)
17 maa 19:15 MNC Dordrecht H8 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 7 (Heren)
24 maa 11:15 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS CJ1 (Jongens-C <15)
24 maa 17:00 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15)
24 maa 18:15 MNC Dordrecht Da1 (Dames) - Katwijk Da1 (Dames)
24 maa 19:25 MNC Dordrecht H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren)
24 maa 21:00 MNC Dordrecht H2 (Heren) - Katwijk H2 (Heren)
25 maa 14:30 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17)
25 maa 16:00 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG3 (Gemengd-D <13)
25 maa 16:45 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis de Kempvis DG*1 (Gemengd-D <13)
25 maa 17:30 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - ZVVS BM1 (Meisjes-B <17)
25 maa 18:15 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames)
25 maa 19:00 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da4 (Dames)
25 maa 20:00 MNC Dordrecht H3 (Heren) - De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H4 (Heren)
7 apr 14:00 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11)
7 apr 14:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11)
7 apr 14:45 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)
7 apr 14:45 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)
7 apr 15:30 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)
7 apr 16:15 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
7 apr 17:00 MNC Dordrecht H7 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Heren)
7 apr 17:45 MNC Dordrecht H6 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)
7 apr 18:30 MNC Dordrecht H8 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland 4 (Heren)
7 apr 19:15 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - DAW Da1 (Dames)
14 apr 19:00 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)
14 apr 19:45 MNC Dordrecht Da1 (Dames) - Swol 1894 Da1 (ManMeer Cup Dames)
14 apr 21:00 MNC Dordrecht H2 (Heren) - Schuurman BZC H3 (Heren)
15 apr 14:00 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - De Duck de Duck DG*1 (Gemengd-D <13)
15 apr 14:45 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13)
15 apr 15:30 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo van Vliet BJ*1 (Jongens-B <17)
15 apr 16:15 MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)
15 apr 17:00 MNC Dordrecht H6 (Heren) - SVH H4 (Heren)
15 apr 17:45 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)
15 apr 18:30 MNC Dordrecht H4 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)
15 apr 19:15 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)
15 apr 20:00 MNC Dordrecht H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 2 (Heren)
21 apr 13:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - ZPS ZPS EG*2 (Gemengd-E <11)
21 apr 13:00 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG 2 (Gemengd-E <11)
21 apr 13:45 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - ZPS ZPS EG*1 (Gemengd-E <11)
21 apr 14:30 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond DG*2 (Gemengd-D <13)
21 apr 15:15 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15)
21 apr 16:00 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15)
21 apr 17:30 MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)
21 apr 18:15 MNC Dordrecht H8 (Heren) - ZZ&PC De Devel H4 (Heren)
21 apr 19:00 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
21 apr 19:55 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames)
21 apr 20:55 MNC Dordrecht H1 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren)
29 apr 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17)
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 okt 21:00 MNC Dordrecht H2 (Heren) - De Mors H2 (Heren) 10 - 6
21 okt 19:30 MNC Dordrecht H1 (Heren) - Katwijk H1 (Heren) 14 - 10
21 okt 18:15 MNC Dordrecht Da1 (Dames) - Swol 1894 Da1 (ManMeer Cup Dames) 11 - 8
21 okt 17:15 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames) 5 - 2
21 okt 16:30 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - ZPS Da1 (Dames) 2 - 7
21 okt 15:35 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - Aquadraat (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 2
21 okt 14:50 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) 8 - 8
21 okt 14:05 MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-C <15) - ZPS ZPS CM*1 (Meisjes-C <15) 10 - 0
21 okt 13:20 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) 10 - 0
15 okt 15:15 MNC Dordrecht H1 (Heren) - ZVVS H1 (Heren) 15 - 9
14 okt 21:00 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - BZC Da1 (Dames) 6 - 5
14 okt 20:15 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 (Dames) 4 - 10
14 okt 19:25 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 (Dames) 3 - 10
14 okt 18:30 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 6
14 okt 17:45 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ2 (Jongens-B <17) 7 - 1
14 okt 17:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet BM*1 (Meisjes-B <17) 22 - 3
14 okt 15:45 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ1 (Jongens-C <15) 13 - 5
14 okt 15:00 MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-C <15) - ZPS ZPS CM*1 (Meisjes-C <15) 13 - 1
14 okt 14:15 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 2
14 okt 13:30 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 7
14 okt 13:30 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - SVH EG3 (Gemengd-E <11) 7 - 6
8 okt 18:40 MNC Dordrecht H1 (Heren) - OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) 13 - 16
8 okt 17:25 MNC Dordrecht Da1 (Dames) - BZ&PC Da1 (Dames) 8 - 4
8 okt 16:25 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Wiekslag Da1 (Dames) 5 - 5
8 okt 15:30 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - Wiekslag AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 1
8 okt 14:45 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis de Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) 2 - 0
8 okt 14:45 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 0
8 okt 14:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) 10 - 1
8 okt 14:00 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11) 10 - 6
7 okt 21:15 MNC Dordrecht H2 (Heren) - BZC Brandenburg H2 (Heren) 5 - 5
7 okt 20:15 MNC Dordrecht H3 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) 3 - 5
1 okt 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) - De Zijl Zwemsport BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 7
30 sep 20:30 MNC Dordrecht H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren) 4 - 4
30 sep 19:45 MNC Dordrecht H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 4 - 7
30 sep 19:00 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 8 - 4
30 sep 18:15 MNC Dordrecht H4 (Heren) - BZC H2 (Heren) 8 - 5
30 sep 17:30 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 3 - 9
30 sep 16:45 MNC Dordrecht H5 (Heren) - BZC H1 (Heren) 10 - 4
30 sep 16:00 MNC Dordrecht H8 (Heren) - DWF H2 (Heren) 14 - 3
30 sep 15:15 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 14 - 1
30 sep 14:30 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*3 (Gemengd-D <13) 22 - 0
24 sep 18:10 MNC Dordrecht H3 (Heren) - SVH H3 (Heren) 6 - 6
24 sep 17:10 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames) 5 - 20
24 sep 16:15 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 6
24 sep 15:30 MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) 8 - 2
24 sep 14:45 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) 17 - 0
24 sep 14:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 16 - 1
24 sep 14:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 6
23 sep 21:30 MNC Dordrecht H2 (Heren) - SVH H2 (Heren) 10 - 11
23 sep 20:00 MNC Dordrecht H1 (Heren) - Het Y H1 (ManMeer Cup Heren) 6 - 5
23 sep 18:45 MNC Dordrecht Da1 (Dames) - VZV Njord Da1 (Dames) 10 - 6
23 sep 17:30 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 6
23 sep 16:45 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 2
17 sep 16:45 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) 27 - 2
17 sep 16:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond BM*1 (Meisjes-B <17) 9 - 1
17 sep 15:15 MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH CM*1 (Meisjes-C <15) 4 - 4
17 sep 14:30 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG 1 (Gemengd-D <13) 12 - 0
16 sep 20:40 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames) 8 - 11
16 sep 19:45 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 3
16 sep 18:30 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) 8 - 6
16 sep 17:45 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS CJ1 (Jongens-C <15) 12 - 9
16 sep 17:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 0
16 sep 17:00 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - ZPS ZPS EG*2 (Gemengd-E <11) 1 - 14