HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Aquamar - Katwijk zh

Naam Aquamar
Telefoon 071-4015947
Straat Piet Heinlaan 5
Postcode 2224 SW
Plaats Katwijk zh
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 apr 20:00 Katwijk H1 (Heren) - OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) 8 - 12
21 apr 18:45 Katwijk H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren) 0 - 0
21 apr 17:55 Katwijk Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 3 - 9
21 apr 17:10 Katwijk Da3 (Dames) - ZPS Da1 (Dames) 5 - 9
21 apr 16:25 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - Vivax Vivax DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 3
21 apr 15:40 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 10
14 apr 20:00 Katwijk H4 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 10 - 6
14 apr 19:15 Katwijk H5 (Heren) - OZV H2 (Heren) 5 - 8
14 apr 18:30 Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) - BZ&PC BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 3
14 apr 17:50 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) 12 - 0
7 apr 20:00 Katwijk H1 (Heren) - Het Y H1 (ManMeer Cup Heren) 15 - 11
7 apr 18:45 Katwijk Da1 (Dames) - ZVVS Da1 (ManMeer Cup Dames) 6 - 13
7 apr 17:30 Katwijk H2 (Heren) - Het Y H2 (Heren) 9 - 11
7 apr 16:40 Katwijk Da2 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 8 - 3
7 apr 15:55 Katwijk Da3 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 6 - 4
7 apr 15:10 Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 13 - 2
7 apr 14:25 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 8
31 maa 20:00 Katwijk Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 7 - 3
24 maa 20:00 Katwijk H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 6 - 4
24 maa 19:15 Katwijk H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 1 - 6
24 maa 18:30 Katwijk H5 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren) 13 - 3
24 maa 17:45 Katwijk Katwijk/NZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 5
24 maa 17:00 Katwijk Katwijk/NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) 12 - 2
17 maa 20:00 Katwijk H1 (Heren) - MNC Dordrecht H1 (Heren) 9 - 13
17 maa 18:45 Katwijk Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da1 (Dames) 7 - 11
17 maa 17:30 Katwijk H2 (Heren) - UZSC H3 (Heren) 12 - 11
17 maa 16:40 Katwijk Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames) 5 - 5
17 maa 15:55 Katwijk Da3 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 2 - 9
17 maa 15:10 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - AZL AZL DG*1 (Gemengd-D <13) 10 - 5
17 maa 14:25 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - De Zijl Zwemsport DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 6
10 maa 20:00 Katwijk H3 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren) 6 - 2
10 maa 19:15 Katwijk H4 (Heren) - AZC H5 (Heren) 9 - 5
10 maa 18:30 Katwijk H5 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 7 - 0
10 maa 17:45 Katwijk Katwijk/NZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - AZC AZC BJ*1 (Jongens-B <17) 0 - 10
10 maa 17:00 Katwijk Katwijk/NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) 10 - 3
3 maa 20:00 Katwijk H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 12 - 13
3 maa 18:45 Katwijk H2 (Heren) - Polar Bears H3 (Heren) 7 - 17
24 feb 20:00 Katwijk H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) 4 - 7
24 feb 18:45 Katwijk Da1 (Dames) - VZV Da1 (Dames) 6 - 10
24 feb 17:30 Katwijk H2 (Heren) - SVH H2 (Heren) 9 - 10
17 feb 20:00 Katwijk Da1 (Dames) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames) 12 - 16
17 feb 19:15 Katwijk H3 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 4 - 1
17 feb 18:30 Katwijk H4 (Heren) - De Zijl Zwemsport H7 (Heren) 6 - 6
17 feb 17:45 Katwijk H5 (Heren) - De Zijl Zwemsport H6 (Heren) 9 - 2
17 feb 17:00 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - DSZ DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 1
17 feb 16:15 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 10
17 feb 15:35 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG EG*1 (Gemengd-E <11) 12 - 7
10 feb 20:00 Katwijk Da2 (Dames) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 1 (Dames) 6 - 5
10 feb 19:15 Katwijk Da3 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames) 5 - 2
10 feb 18:30 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - De Vliet (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 5
10 feb 17:45 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) 16 - 1
3 feb 20:00 Katwijk H1 (Heren) - ZVVS H1 (Heren) 9 - 5
3 feb 18:45 Katwijk H2 (Heren) - De Mors H2 (Heren) 16 - 12
3 feb 17:55 Katwijk Da2 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames) 8 - 7
3 feb 17:10 Katwijk Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 1 - 10
3 feb 16:25 Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 4
3 feb 15:40 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 9
3 feb 14:55 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 3
27 jan 20:00 Katwijk Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da1 (Dames) 7 - 10
27 jan 19:15 Katwijk H3 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren) 10 - 6
27 jan 18:30 Katwijk H5 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren) 11 - 1
27 jan 17:50 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG*1 (Gemengd-E <11) 2 - 20
20 jan 20:00 Katwijk H3 (Heren) - BZC H1 (Heren) 6 - 8
20 jan 19:15 Katwijk H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren) 9 - 10
20 jan 18:30 Katwijk H5 (Heren) - BZC H4 (Heren) 7 - 3
20 jan 17:45 Katwijk Katwijk/NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - Alkemade Alkemade CJ*1 (Jongens-C <15) 6 - 5
20 jan 17:05 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - BZC EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 9
13 jan 20:00 Katwijk Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 11 - 6
13 jan 19:15 Katwijk Da3 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames) 0 - 7
13 jan 18:30 Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM3 (Meisjes-B <17) 3 - 10
16 dec 20:00 Katwijk H1 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H1 (ManMeer Cup Heren) 13 - 14
16 dec 18:45 Katwijk Da1 (Dames) - Livo Da1 (Dames) 8 - 12
16 dec 17:30 Katwijk H2 (Heren) - BZC Brandenburg H2 (Heren) 10 - 6
16 dec 16:40 Katwijk Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 5 - 11
16 dec 15:55 Katwijk Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames) 2 - 11
16 dec 15:10 Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) - BZ&PC BM1 (Meisjes-B <17) 4 - 2
16 dec 14:25 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) 8 - 6
16 dec 13:40 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 3
9 dec 20:00 Katwijk Da1 (Dames) - VZV Njord Da1 (Dames) 15 - 14
9 dec 19:15 Katwijk H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 7 - 5
9 dec 18:30 Katwijk H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) 4 - 8
9 dec 17:45 Katwijk H5 (Heren) - AZL H1 (Heren) 10 - 2
9 dec 17:00 Katwijk Katwijk/NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 13
9 dec 16:20 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 9 - 10
2 dec 17:30 Katwijk Katwijk/NZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) 5 - 0
2 dec 16:30 Katwijk Da2 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 18 - 1
25 nov 20:00 Katwijk H1 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren) 14 - 13
25 nov 18:45 Katwijk H2 (Heren) - MNC Dordrecht H2 (Heren) 8 - 10
25 nov 17:55 Katwijk Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 4 - 6
25 nov 17:10 Katwijk Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) 2 - 4
25 nov 16:25 Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM3 (Meisjes-B <17) 7 - 7
25 nov 15:40 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 4
25 nov 14:55 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 14
18 nov 20:00 Katwijk H3 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren) 5 - 6
18 nov 19:15 Katwijk H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 5 - 3
18 nov 18:30 Katwijk H5 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren) 10 - 5
18 nov 17:45 Katwijk Katwijk/NZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 4
18 nov 17:05 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 7
11 nov 20:00 Katwijk H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren) 10 - 8
11 nov 18:45 Katwijk Da1 (Dames) - ZVVS Da1 (ManMeer Cup Dames) 10 - 10
11 nov 17:30 Katwijk H2 (Heren) - Schuurman BZC H3 (Heren) 10 - 11
11 nov 16:40 Katwijk Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 6 - 3
11 nov 15:55 Katwijk Da3 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da6 (Dames) 3 - 8
11 nov 15:10 Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet/AZL BM*1 (Meisjes-B <17) 15 - 3
11 nov 14:25 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 4
11 nov 13:40 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 1
4 nov 20:00 Katwijk H3 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren) 5 - 6
4 nov 19:15 Katwijk H4 (Heren) - LZ 1886 H4 (Heren) 6 - 4
4 nov 18:30 Katwijk H5 (Heren) - LZ 1886 H3 (Heren) 6 - 6
4 nov 17:50 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 13
28 okt 20:00 Katwijk Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da1 (Dames) 5 - 14
28 okt 19:15 Katwijk H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) 5 - 2
28 okt 18:30 Katwijk H4 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 8 - 4
28 okt 17:45 Katwijk H5 (Heren) - AZC H6 (Heren) 8 - 4
28 okt 17:00 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 10
28 okt 16:15 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC/DES/DSZ DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 4
28 okt 15:35 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11) 14 - 4
7 okt 20:00 Katwijk H1 (Heren) - VZV H1 (Heren) 4 - 7
7 okt 18:45 Katwijk H2 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren) 15 - 7
7 okt 17:50 Katwijk Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 5 - 6
7 okt 17:05 Katwijk Da3 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 1 - 10
30 sep 20:00 Katwijk H3 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren) 8 - 5
30 sep 19:15 Katwijk H4 (Heren) - Alkemade H2 (Heren) 5 - 5
30 sep 18:30 Katwijk H5 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 4 - 10
30 sep 17:45 Katwijk Katwijk/NZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 4
30 sep 17:00 Katwijk Katwijk/NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - Alkemade Alkemade CJ*1 (Jongens-C <15) 11 - 4
23 sep 20:00 Katwijk H1 (Heren) - VZC H1 (Heren) 13 - 15
23 sep 18:45 Katwijk Da1 (Dames) - VZV Da1 (Dames) 4 - 11
23 sep 17:30 Katwijk H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) 8 - 6
23 sep 16:45 Katwijk Da3 (Dames) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 (Dames) 4 - 8
23 sep 16:00 Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/OZV BM1 (Meisjes-B <17) 22 - 5
16 sep 17:45 Katwijk Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 8 - 5
16 sep 17:00 Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet/AZL BM*1 (Meisjes-B <17) 14 - 2
16 sep 16:15 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 3
16 sep 15:30 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - AZC DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 13