HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportcomplex de Wilgenring - Rotterdam

Naam Sportcomplex de Wilgenring
Telefoon
Straat Melanchtonweg 70
Postcode 3052 KV
Plaats Rotterdam
DatumTijdWedstrijd
28 okt 14:55 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)
28 okt 15:35 SVH EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)
28 okt 16:15 SVH Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)
28 okt 17:05 SVH H3 (Heren) - De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H4 (Heren)
28 okt 18:05 SVH H2 (Heren) - Katwijk H2 (Heren)
4 nov 14:15 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel EG1 (Gemengd-E <11)
4 nov 14:55 SVH SVH DG*3 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG3 (Gemengd-D <13)
4 nov 15:40 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)
4 nov 16:25 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis de Kempvis DG*1 (Gemengd-D <13)
4 nov 17:10 SVH H6 (Heren) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H4 (Heren)
4 nov 17:55 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15)
4 nov 18:40 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15)
4 nov 19:25 SVH BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ2 (Jongens-B <17)
4 nov 20:10 SVH H5 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)
4 nov 20:55 SVH H4 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)
7 nov 19:30 SVH H1 (Heren) - KNZB Topsport KNZB JTT H1 (Heren)
11 nov 14:55 SVH EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11)
11 nov 15:35 SVH SVH CM*1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)
11 nov 16:20 SVH Da1 (Dames) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 1 (Dames)
11 nov 17:10 SVH H2 (Heren) - Polar Bears H3 (Heren)
11 nov 18:10 SVH H3 (Heren) - Arethusa H2 (Heren)
18 nov 14:15 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond EG*1 (Gemengd-E <11)
18 nov 14:55 SVH SVH DG*3 (Gemengd-D <13) - De Duck de Duck DG*1 (Gemengd-D <13)
18 nov 15:40 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB DG*3 (Gemengd-D <13)
18 nov 16:25 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13)
18 nov 17:10 SVH Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da3 (Dames)
18 nov 17:55 SVH H5 (Heren) - DWF H1 (Heren)
18 nov 18:40 SVH H6 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)
18 nov 19:40 SVH H1 (Heren) - AZC AZC Alphen H1 (Heren)
18 nov 20:55 SVH H4 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)
25 nov 14:55 SVH EG3 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*2 (Gemengd-E <11)
25 nov 15:35 SVH SVH/Rotterdam BM 1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK BM2 (Meisjes-B <17)
25 nov 16:20 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15)
25 nov 17:05 SVH SVH CM*1 (Meisjes-C <15) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15)
25 nov 17:50 SVH Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)
25 nov 18:40 SVH H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 2 (Heren)
25 nov 19:40 SVH H2 (Heren) - Schuurman BZC H3 (Heren)
9 dec 14:15 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)
9 dec 14:55 SVH SVH DG*3 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)
9 dec 15:40 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13)
9 dec 16:25 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - LZ 1886 DG1 (Gemengd-D <13)
9 dec 17:10 SVH H6 (Heren) - BZC H6 (Heren)
9 dec 17:55 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15)
9 dec 18:40 SVH H4 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 4 (Heren)
9 dec 19:40 SVH H1 (Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren)
10 dec 15:00 SVH BJ1 (Jongens-B <17) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo van Vliet BJ*1 (Jongens-B <17)
10 dec 15:45 SVH H5 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)
16 dec 14:15 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13)
16 dec 15:00 SVH SVH DG*3 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13)
16 dec 15:45 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - De Zijl Zwemsport DG1 (Gemengd-D <13)
16 dec 16:30 SVH Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames)
16 dec 17:15 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk Katwijk/NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15)
16 dec 18:00 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-van Vliet CJ 1 (Jongens-C <15)
16 dec 18:45 SVH BJ1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17)
16 dec 19:30 SVH H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)
16 dec 20:15 SVH H4 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)
17 dec 15:00 SVH H1 (Heren) - De Zijl Zwemsport H1 (Heren)
13 jan 14:15 SVH SVH DG*3 (Gemengd-D <13) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond DG*1 (Gemengd-D <13)
13 jan 15:00 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond DG*2 (Gemengd-D <13)
13 jan 15:45 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)
13 jan 16:30 SVH H6 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland 4 (Heren)
13 jan 17:15 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15)
13 jan 18:00 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15)
13 jan 18:45 SVH BJ1 (Jongens-B <17) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/Zeehond BJ*1 (Jongens-B <17)
13 jan 19:30 SVH H5 (Heren) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H2 (Heren)
13 jan 20:15 SVH Da2 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames)
13 jan 21:00 SVH H4 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)
20 jan 14:55 SVH EG3 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11)
20 jan 15:35 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11)
20 jan 16:15 SVH H6 (Heren) - De Plas H4 (Heren)
20 jan 17:00 SVH Da1 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)
20 jan 17:50 SVH H3 (Heren) - ZVVS H2 (Heren)
20 jan 18:50 SVH H2 (Heren) - De Mors H2 (Heren)
27 jan 14:15 SVH EG3 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11)
27 jan 14:55 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11)
27 jan 15:35 SVH Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)
27 jan 16:25 SVH SVH CM*1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)
27 jan 17:10 SVH H3 (Heren) - MNC Dordrecht H3 (Heren)
27 jan 18:25 SVH H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren)
27 jan 19:40 SVH H2 (Heren) - MNC Dordrecht H2 (Heren)
3 feb 14:15 SVH SVH DG*3 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)
3 feb 15:00 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)
3 feb 15:45 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)
3 feb 16:30 SVH H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 7 (Heren)
3 feb 17:15 SVH H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)
3 feb 18:00 SVH SVH CM*1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel CM1 (Meisjes-C <15)
3 feb 18:45 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-van Vliet CJ 1 (Jongens-C <15)
3 feb 19:45 SVH H1 (Heren) - Het Ravijn H1 (Heren)
4 feb 15:00 SVH Da2 (Dames) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Dames)
4 feb 15:45 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15)
10 feb 14:15 SVH EG3 (Gemengd-E <11) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG 2 (Gemengd-E <11)
10 feb 14:55 SVH SVH CM*1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-C <15)
10 feb 15:40 SVH Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)
17 feb 14:15 SVH EG3 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11)
17 feb 14:55 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)
17 feb 15:35 SVH Da1 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)
17 feb 16:25 SVH SVH CM*1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15)
17 feb 17:10 SVH H2 (Heren) - Het Y H2 (Heren)
17 feb 18:25 SVH H1 (Heren) - BZC Brandenburg H1 (Heren)
3 maa 15:00 SVH H3 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren)
3 maa 16:00 SVH H2 (Heren) - BZC Brandenburg H2 (Heren)
3 maa 17:15 SVH H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren)
10 maa 14:15 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - ZPS ZPS EG*1 (Gemengd-E <11)
10 maa 14:55 SVH SVH DG*3 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)
10 maa 15:40 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)
10 maa 16:25 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)
10 maa 17:10 SVH H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)
10 maa 17:55 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie CJ*2 (Jongens-C <15)
10 maa 18:40 SVH BJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17)
10 maa 19:25 SVH H6 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)
17 maa 14:15 SVH EG3 (Gemengd-E <11) - ZPS ZPS EG*2 (Gemengd-E <11)
17 maa 14:55 SVH SVH CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15)
17 maa 15:40 SVH SVH/Rotterdam BM 1 (Meisjes-B <17) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet BM*1 (Meisjes-B <17)
17 maa 16:25 SVH Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)
17 maa 17:15 SVH H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren)
17 maa 18:15 SVH H3 (Heren) - De Warande H2 (Heren)
24 maa 14:15 SVH SVH DG*3 (Gemengd-D <13) - ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13)
24 maa 15:00 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG*2 (Gemengd-D <13)
24 maa 15:45 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)
24 maa 16:30 SVH H6 (Heren) - DWF H2 (Heren)
24 maa 17:15 SVH H4 (Heren) - BZC H3 (Heren)
24 maa 18:00 SVH BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17)
24 maa 18:45 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15)
24 maa 19:45 SVH H1 (Heren) - De Ham H1 (Heren)
25 maa 15:00 SVH Da2 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames)
25 maa 15:45 SVH H5 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren)
7 apr 14:55 SVH EG3 (Gemengd-E <11) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
7 apr 15:40 SVH SVH CM*1 (Meisjes-C <15) - ZPS ZPS CM*1 (Meisjes-C <15)
7 apr 16:25 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - BZ&PC CJ1 (Jongens-C <15)
7 apr 17:10 SVH Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)
7 apr 18:00 SVH H3 (Heren) - VZV Njord H2 (Heren)
7 apr 19:15 SVH H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren)
7 apr 20:30 SVH H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren)
8 apr 15:00 SVH Da2 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames)
8 apr 15:45 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - Alkemade Alkemade CJ*1 (Jongens-C <15)
8 apr 16:30 SVH SVH/Rotterdam BM 1 (Meisjes-B <17) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond BM*1 (Meisjes-B <17)
14 apr 14:55 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)
14 apr 15:35 SVH H6 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren)
14 apr 16:20 SVH Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)
14 apr 17:10 SVH SVH/Rotterdam BM 1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe de Gouwe BM*1 (Meisjes-B <17)
14 apr 17:55 SVH H2 (Heren) - UZSC H3 (Heren)
21 apr 14:15 SVH SVH DG*3 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) de Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13)
21 apr 15:00 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13)
21 apr 15:45 SVH H4 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)
21 apr 16:30 SVH H5 (Heren) - ZVVS H7 (Heren)
21 apr 17:15 SVH SVH CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15)
21 apr 18:00 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)
21 apr 18:45 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)
21 apr 19:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)
21 apr 20:15 SVH Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames)
DatumTijdWedstrijdUitslag
22 okt 15:00 SVH H1 (Heren) - VZC H1 (Heren) 11 - 6
14 okt 18:00 SVH H1 (Heren) - Polar Bears H1 (Heren) 7 - 11
8 okt 16:30 SVH H6 (Heren) - Wave H3 (Heren) 3 - 9
8 okt 15:45 SVH H5 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 6 (Heren) 19 - 3
8 okt 15:00 SVH BJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 1
7 okt 20:30 SVH H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren) 9 - 9
7 okt 19:30 SVH Da2 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames) 9 - 1
7 okt 18:45 SVH SVH CM*1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) 1 - 7
7 okt 18:00 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 5
7 okt 17:15 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) 0 - 23
7 okt 16:30 SVH H4 (Heren) - ZPS H1 (Heren) 0 - 6
7 okt 15:45 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG 1 (Gemengd-D <13) 9 - 4
7 okt 15:00 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 10
7 okt 14:15 SVH SVH DG*3 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 9
30 sep 19:35 SVH H2 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren) 11 - 9
30 sep 18:35 SVH H3 (Heren) - AZC H3 (Heren) 5 - 5
30 sep 17:45 SVH Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 4 - 3
30 sep 17:00 SVH SVH CM*1 (Meisjes-C <15) - ZPS ZPS CM*1 (Meisjes-C <15) 10 - 4
30 sep 16:15 SVH H4 (Heren) - Wave H2 (Heren) 3 - 6
30 sep 15:35 - De Zijl Zwemsport EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 28
30 sep 14:55 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) 1 - 16
30 sep 14:15 SVH EG3 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) 1 - 16
23 sep 19:30 SVH H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren) 15 - 7
23 sep 18:45 SVH H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H4 (Heren) 6 - 5
23 sep 18:00 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk Katwijk/NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) 12 - 2
23 sep 17:15 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - BZ&PC CJ1 (Jongens-C <15) 0 - 15
23 sep 16:30 SVH H4 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 3 - 11
23 sep 15:45 SVH Da2 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 2 - 6
23 sep 15:00 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 0
23 sep 14:15 SVH SVH DG*3 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) 10 - 3
16 sep 15:00 SVH H2 (Heren) - De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren) 4 - 18