HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportfondsenbad Rdam-Noord - Rotterdam

Naam Sportfondsenbad Rdam-Noord
Telefoon 010-4662580
Straat Van Maanenstraat 8
Postcode 3038 CZ
Plaats Rotterdam
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 17:50 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - SVH Da2 (Dames) 9 - 3
14 apr 17:05 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 7 (Heren) - BZC H6 (Heren) 12 - 4
14 apr 16:20 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 5 (Heren) 5 - 7
14 apr 15:35 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren) 7 - 2
14 apr 14:50 Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 27
14 apr 14:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11) 19 - 4
14 apr 13:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam EG*2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) 16 - 2
7 apr 20:25 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 4 - 6
7 apr 19:40 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da4 (Dames) 6 - 3
7 apr 18:55 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZPS Da1 (Dames) 5 - 3
7 apr 17:55 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) - De Ham Da2 (Dames) 4 - 14
7 apr 16:40 Z&PC Rotterdam H1 (ManMeer Cup Heren) - Wave H1 (Heren) 6 - 7
7 apr 15:55 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - De Zijl Zwemsport H5 (Heren) 8 - 15
7 apr 15:10 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 4 - 5
7 apr 14:15 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - Wiekslag AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 8
7 apr 13:30 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren) 5 - 7
25 maa 17:20 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 9 - 6
25 maa 15:50 Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) 6 - 19
25 maa 15:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam EG*1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) 25 - 1
25 maa 14:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam EG*2 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) 8 - 3
17 maa 19:55 Z&PC Rotterdam H1 (ManMeer Cup Heren) - De Kempvis H1 (Heren) 10 - 11
17 maa 18:55 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) 8 - 6
17 maa 18:10 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 4 - 2
17 maa 17:15 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 12
17 maa 16:30 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - De Plas H1 (Heren) 7 - 7
17 maa 15:45 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) 6 - 12
17 maa 15:00 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 17 - 4
17 maa 14:15 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) 2 - 8
17 maa 13:30 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) 3 - 6
10 maa 19:20 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H2 (Heren) 4 - 10
10 maa 18:35 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H3 (Heren) 4 - 13
10 maa 17:50 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 7 (Heren) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H4 (Heren) 9 - 3
10 maa 17:05 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames) 12 - 3
10 maa 16:20 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) 4 - 17
10 maa 15:35 Z&PC Rotterdam Rotterdam CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) 10 - 3
10 maa 14:50 Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 25
10 maa 14:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam EG*1 (Gemengd-E <11) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond EG*1 (Gemengd-E <11) 7 - 3
10 maa 13:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam EG*2 (Gemengd-E <11) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 5
4 maa 16:30 Z&PC Rotterdam H1 (ManMeer Cup Heren) - d'ELFT H1 (Heren) 9 - 14
4 maa 15:30 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 8 - 7
4 maa 14:30 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 13
3 maa 13:30 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 2 - 10
17 feb 19:40 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames) 14 - 2
17 feb 18:55 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames) 5 - 3
17 feb 17:55 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames) 10 - 7
17 feb 16:40 Z&PC Rotterdam H1 (ManMeer Cup Heren) - OZV H1 (Heren) 16 - 8
17 feb 15:45 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - Aquadraat (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 7
17 feb 15:00 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - De Duck H1 (Heren) 5 - 5
17 feb 14:15 SVH SVH/Rotterdam BM 1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 4 - 12
17 feb 13:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam CJ*1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 3
10 feb 20:10 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 6 - 9
10 feb 19:15 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 11
10 feb 18:30 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren) 10 - 6
10 feb 17:45 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - BZC H2 (Heren) 16 - 2
10 feb 17:00 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 6 - 9
10 feb 16:15 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames) 13 - 3
10 feb 15:30 SVH SVH/Rotterdam BM 1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 21
3 feb 20:15 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren) 8 - 7
3 feb 19:30 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren) 9 - 5
3 feb 18:15 Z&PC Rotterdam H1 (ManMeer Cup Heren) - WZC (SG) H1 (Heren) 10 - 8
3 feb 17:15 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da4 (Dames) 5 - 9
3 feb 16:30 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren) 8 - 9
3 feb 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 (Dames) 6 - 8
3 feb 15:00 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 2 - 6
3 feb 14:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) 14 - 4
3 feb 13:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) 5 - 6
28 jan 16:40 SVH SVH/Rotterdam BM 1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) 13 - 9
28 jan 15:55 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-C <15) 1 - 5
28 jan 15:10 Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 12
28 jan 14:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) 12 - 1
27 jan 20:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 7 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 13 - 2
27 jan 19:25 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 7 - 6
27 jan 18:40 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - SVH H5 (Heren) 6 - 9
27 jan 17:55 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 7 - 5
27 jan 17:00 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 10
20 jan 19:20 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames) 12 - 1
20 jan 18:35 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 7 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren) 23 - 3
20 jan 17:50 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren) 11 - 7
20 jan 17:05 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 7 - 8
20 jan 16:20 SVH SVH/Rotterdam BM 1 (Meisjes-B <17) - ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 13
20 jan 15:35 Z&PC Rotterdam Rotterdam CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) 6 - 5
20 jan 14:50 Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - LZ 1886 DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 3
20 jan 14:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam EG*1 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) 9 - 5
20 jan 13:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam EG*2 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*2 (Gemengd-E <11) 5 - 11
13 jan 18:35 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren) 3 - 9
13 jan 17:50 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 7 - 13
13 jan 17:05 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 7 (Heren) - Wave H3 (Heren) 11 - 2
13 jan 16:20 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Dames) 19 - 4
13 jan 15:35 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) 6 - 2
13 jan 14:50 Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 17
13 jan 14:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 0
13 jan 13:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam EG*2 (Gemengd-E <11) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG 2 (Gemengd-E <11) 3 - 8
16 dec 20:25 Z&PC Rotterdam H1 (ManMeer Cup Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) 11 - 1
16 dec 19:40 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren) 7 - 4
16 dec 18:45 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 5
16 dec 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 9 - 9
16 dec 17:15 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H3 (Heren) 3 - 4
16 dec 16:30 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 (Dames) 11 - 13
16 dec 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Dames) 7 - 4
16 dec 15:00 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) 4 - 2
16 dec 14:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 1
16 dec 13:30 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - ZPS ZPS CM*1 (Meisjes-C <15) 5 - 3
9 dec 19:20 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - Aquadraat (SG) Da3 (Dames) 15 - 2
9 dec 18:35 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 7 (Heren) - DWF H2 (Heren) 24 - 2
9 dec 17:50 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren) 10 - 8
9 dec 17:05 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - DWF H1 (Heren) 15 - 5
9 dec 16:20 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) 3 - 3
9 dec 15:35 Z&PC Rotterdam Rotterdam CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) 9 - 4
9 dec 14:50 Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 21
9 dec 14:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 0
9 dec 13:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam EG*2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) 1 - 11
2 dec 16:00 Z&PC Rotterdam H1 (ManMeer Cup Heren) - BZ&PC H1 (Heren) 9 - 17
2 dec 15:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren) 7 - 8
2 dec 14:00 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) 5 - 11
25 nov 19:40 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames) 12 - 9
25 nov 18:55 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames) 7 - 6
25 nov 18:10 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 7 - 5
25 nov 17:10 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) 7 - 8
25 nov 15:55 Z&PC Rotterdam H1 (ManMeer Cup Heren) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren) 7 - 8
25 nov 15:10 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) 5 - 4
25 nov 14:25 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren) 4 - 11
25 nov 13:30 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - De Zijl Zwemsport AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 20
18 nov 17:55 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 7 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren) 19 - 3
18 nov 17:10 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 13 - 14
18 nov 16:25 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren) 15 - 2
18 nov 15:40 Z&PC Rotterdam Rotterdam CJ*1 (Jongens-C <15) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 3
18 nov 14:55 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH CM*1 (Meisjes-C <15) 2 - 10
18 nov 14:10 Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis de Kempvis DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 5
18 nov 13:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam EG*2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11) 6 - 2
12 nov 17:45 Z&PC Rotterdam H1 (ManMeer Cup Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) 14 - 8
12 nov 16:45 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 8 - 4
12 nov 16:00 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren) 13 - 8
12 nov 15:15 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Heren) 7 - 10
12 nov 14:30 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - ZVVS H5 (Heren) 7 - 9
11 nov 19:15 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 13 - 17
11 nov 18:30 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) 14 - 7
11 nov 17:45 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 11 - 2
11 nov 17:00 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 5 - 7
4 nov 19:20 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames) 22 - 2
4 nov 18:35 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 7 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland 4 (Heren) 18 - 1
4 nov 17:50 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 15 - 5
4 nov 17:05 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 6 (Heren) 8 - 4
4 nov 16:20 Z&PC Rotterdam Rotterdam CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 3
4 nov 15:35 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - ZPS ZPS CM*1 (Meisjes-C <15) 4 - 5
4 nov 14:50 Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG 1 (Gemengd-D <13) 4 - 6
4 nov 14:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPS ZPS EG*1 (Gemengd-E <11) 17 - 0
4 nov 13:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam EG*2 (Gemengd-E <11) - 2 - 10
28 okt 19:55 Z&PC Rotterdam H1 (ManMeer Cup Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet H1 (Heren) 7 - 10
28 okt 18:55 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) - BZC Da1 (Dames) 9 - 5
28 okt 18:10 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - BZC H1 (Heren) 3 - 3
28 okt 17:15 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 12 - 8
28 okt 16:30 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - ZVS H1 (Heren) 8 - 6
28 okt 15:45 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da6 (Dames) 12 - 2
28 okt 15:00 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 11 - 6
28 okt 14:15 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 9 - 3
28 okt 13:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam CJ*1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 5
21 okt 14:30 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - De Reigers (SG) H1 (Heren) 6 - 9
21 okt 13:30 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 7 - 5
7 okt 19:20 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren) 8 - 5
7 okt 18:35 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren) 8 - 9
7 okt 17:50 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren) 5 - 4
7 okt 17:05 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 4 - 4
7 okt 16:20 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 7 (Heren) - ZZ&PC De Devel H4 (Heren) 12 - 2
7 okt 15:35 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel CM1 (Meisjes-C <15) 4 - 1
7 okt 14:50 Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - De Zijl Zwemsport DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 33
7 okt 14:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam EG*1 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) 23 - 1
7 okt 13:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam EG*2 (Gemengd-E <11) - SVH EG3 (Gemengd-E <11) 5 - 0
30 sep 19:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 7 (Heren) - SVH H6 (Heren) 12 - 3
30 sep 18:45 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) 11 - 5
30 sep 18:00 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - ZVVS H7 (Heren) 9 - 4
30 sep 17:15 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames) 14 - 2
30 sep 16:20 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 14
30 sep 15:35 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) 4 - 6
30 sep 14:50 Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 10
30 sep 14:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) 31 - 0
30 sep 13:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam EG*2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) 3 - 6
23 sep 19:45 Z&PC Rotterdam H1 (ManMeer Cup Heren) - Sassenheim H1 (Heren) 10 - 5
23 sep 18:45 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 (Dames) 7 - 9
23 sep 18:00 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 12 - 4
23 sep 17:15 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - MNC Dordrecht H4 (Heren) 9 - 10
23 sep 16:30 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren) 7 - 11
23 sep 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) 6 - 5
23 sep 15:00 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames) 4 - 3
23 sep 14:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames) 10 - 2
23 sep 13:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam CJ*1 (Jongens-C <15) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 8 - 2
16 sep 17:00 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel CM1 (Meisjes-C <15) 6 - 4