HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Sniep - Waddinxveen

Naam De Sniep
Telefoon
Straat Sniepweg 13D
Postcode 2742 AR
Plaats Waddinxveen
DatumTijdWedstrijd
28 okt 17:10 Z&PC De Gouwe EG3 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG3 (Gemengd-E <11)
28 okt 17:50 Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11)
28 okt 18:30 Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)
28 okt 19:10 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)
28 okt 19:55 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)
28 okt 20:40 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren)
29 okt 16:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13)
29 okt 17:00 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH CJ1 (Jongens-C <15)
4 nov 16:40 Z&PC De Gouwe de Gouwe BM*1 (Meisjes-B <17) - ZVVS BM1 (Meisjes-B <17)
4 nov 17:25 Z&PC De Gouwe de Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK BJ*1 (Jongens-B <17)
4 nov 18:10 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - WZC (SG) H2 (Heren)
4 nov 19:05 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)
4 nov 19:50 Z&PC De Gouwe H1 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren)
11 nov 16:40 Z&PC De Gouwe EG3 (Gemengd-E <11) - BZC EG2 (Gemengd-E <11)
11 nov 17:20 Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) - BZC EG1 (Gemengd-E <11)
11 nov 18:00 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)
11 nov 18:45 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - AZL H3 (Heren)
11 nov 19:30 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - De Zijl Zwemsport H7 (Heren)
11 nov 20:15 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)
11 nov 21:20 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
12 nov 16:15 Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*1 (Gemengd-E <11)
12 nov 16:55 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - Alkemade H3 (Heren)
18 nov 16:40 Z&PC De Gouwe de Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie BJ*1 (Jongens-B <17)
18 nov 17:25 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - AZC Da1 (Dames)
18 nov 18:10 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 (Dames)
18 nov 19:05 Z&PC De Gouwe H1 (Heren) - Sassenheim H1 (Heren)
25 nov 17:10 Z&PC De Gouwe EG3 (Gemengd-E <11) - LZ 1886 EG2 (Gemengd-E <11)
25 nov 17:50 Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG*1 (Gemengd-E <11)
25 nov 18:30 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13)
25 nov 19:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - Katwijk Katwijk/NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15)
25 nov 20:00 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)
25 nov 20:45 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)
25 nov 21:30 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren)
26 nov 16:00 Z&PC De Gouwe MINI (Mini polo) - Z&PC De Gouwe MINI (Mini polo)
9 dec 16:40 Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - LZ 1886 EG1 (Gemengd-E <11)
9 dec 17:20 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)
9 dec 18:15 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)
9 dec 19:10 Z&PC De Gouwe H1 (Heren) - OZV H1 (Heren)
9 dec 20:40 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames) - Het Y Da1 (Dames)
10 dec 16:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe BM*1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK BM2 (Meisjes-B <17)
10 dec 17:00 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - De Reigers (SG) Da2 (Dames)
16 dec 16:40 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)
16 dec 17:25 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15)
16 dec 18:10 Z&PC De Gouwe de Gouwe BM*1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH/Rotterdam BM 1 (Meisjes-B <17)
16 dec 18:55 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)
16 dec 19:40 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)
16 dec 20:25 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)
16 dec 21:10 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)
13 jan 16:40 Z&PC De Gouwe de Gouwe BM*1 (Meisjes-B <17) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond BM*1 (Meisjes-B <17)
13 jan 17:25 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - De Reigers (SG) H1 (Heren)
20 jan 16:40 Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - De Zijl Zwemsport EG1 (Gemengd-E <11)
20 jan 17:20 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)
20 jan 18:05 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)
20 jan 18:55 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Alkemade H1 (Heren)
20 jan 20:05 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames)
20 jan 21:20 Z&PC De Gouwe H1 (Heren) - d'ELFT H1 (Heren)
21 jan 16:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - AZC DG2 (Gemengd-D <13)
21 jan 17:00 Z&PC De Gouwe de Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - LZ 1886 LZ 1886/de Zijl BJ1 (Jongens-B <17)
27 jan 16:40 Z&PC De Gouwe EG3 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*2 (Gemengd-E <11)
27 jan 17:20 Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) - De Linge/PCG (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
27 jan 18:00 Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
27 jan 18:40 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) - DAW Da1 (Dames)
27 jan 19:35 Z&PC De Gouwe H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren)
27 jan 21:05 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames) - OZ&PC Da1 (Dames)
28 jan 16:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - AZL AZL DG*1 (Gemengd-D <13)
28 jan 17:00 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15)
28 jan 17:45 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)
28 jan 18:30 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)
28 jan 19:15 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren)
3 feb 16:40 Z&PC De Gouwe de Gouwe BM*1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)
3 feb 17:25 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)
3 feb 18:10 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)
3 feb 19:05 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren)
3 feb 19:50 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)
10 feb 16:40 Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)
10 feb 17:20 Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)
10 feb 18:40 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - Alkemade Alkemade CJ*1 (Jongens-C <15)
10 feb 19:25 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren)
10 feb 20:10 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - Alkemade H4 (Heren)
11 feb 16:15 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)
11 feb 17:00 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)
17 feb 16:40 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
17 feb 17:25 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH CJ1 (Jongens-C <15)
17 feb 18:10 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - BZC H1 (Heren)
17 feb 18:55 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)
17 feb 19:55 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames) - De Vennen Da1 (Dames)
18 feb 16:15 Z&PC De Gouwe EG3 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)
18 feb 16:55 Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11)
18 feb 17:35 Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - LZ 1886 EG1 (Gemengd-E <11)
24 feb 16:15 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames)
24 feb 17:10 Z&PC De Gouwe H1 (Heren) - Wave H1 (Heren)
24 feb 18:40 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames)
10 maa 16:40 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)
10 maa 17:25 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) - Wiekslag Da1 (Dames)
10 maa 18:20 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)
10 maa 19:30 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da1 (Dames)
10 maa 20:45 Z&PC De Gouwe H1 (Heren) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 (Heren)
11 maa 16:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - Sassenheim Sassenheim BJ*1 (Jongens-B <17)
11 maa 17:00 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames)
17 maa 16:40 Z&PC De Gouwe EG3 (Gemengd-E <11) - ZDHC ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11)
17 maa 17:20 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
17 maa 18:05 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)
17 maa 18:50 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren)
17 maa 19:35 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)
17 maa 20:20 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - De Zijl Zwemsport H8 (Heren)
17 maa 21:05 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren)
24 maa 17:10 Z&PC De Gouwe de Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - OZV BJ1 (Jongens-B <17)
24 maa 17:55 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames)
24 maa 18:40 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames)
24 maa 19:25 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)
24 maa 20:20 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames)
24 maa 21:15 Z&PC De Gouwe H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren)
7 apr 17:10 Z&PC De Gouwe EG3 (Gemengd-E <11) - De Zijl Zwemsport EG3 (Gemengd-E <11)
7 apr 17:50 Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)
7 apr 18:30 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13)
7 apr 19:15 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - AZC H5 (Heren)
7 apr 20:00 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren)
7 apr 21:00 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
8 apr 16:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15)
8 apr 17:00 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)
8 apr 17:45 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - DES H1 (Heren)
14 apr 16:40 Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis de Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)
14 apr 17:20 Z&PC De Gouwe EG3 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG2 (Gemengd-E <11)
14 apr 18:00 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13)
14 apr 18:45 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren)
14 apr 19:40 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) - BZC Da1 (Dames)
14 apr 20:35 Z&PC De Gouwe H1 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet H1 (Heren)
15 apr 16:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17)
15 apr 17:00 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)
21 apr 17:10 Z&PC De Gouwe de Gouwe BM*1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17)
21 apr 17:55 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)
21 apr 18:40 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - Poseidon'56 H4 (Heren)
21 apr 19:25 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)
21 apr 20:10 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - LZ 1886 H4 (Heren)
21 apr 20:55 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 okt 16:15 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames) - Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames) 5 - 6
8 okt 17:45 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames) 7 - 4
8 okt 17:00 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) 6 - 4
8 okt 16:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe BM*1 (Meisjes-B <17) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet BM*1 (Meisjes-B <17) 4 - 10
7 okt 20:45 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da1 (Dames) 10 - 5
7 okt 19:15 Z&PC De Gouwe H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren) 5 - 8
7 okt 18:20 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da4 (Dames) 5 - 3
7 okt 17:25 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - De Reigers (SG) H2 (Heren) 7 - 10
7 okt 16:40 Z&PC De Gouwe de Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - DES DES/DSZ/ZDHC BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 5
1 okt 20:00 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - OZV H3 (Heren) 2 - 14
1 okt 19:15 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 6 - 2
30 sep 21:05 Z&PC De Gouwe H1 (Heren) - De Kempvis H1 (Heren) 9 - 7
30 sep 20:10 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) 6 - 4
30 sep 19:25 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 12
30 sep 18:40 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 4
30 sep 18:00 Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 8
30 sep 17:20 Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 7 - 9
30 sep 16:40 Z&PC De Gouwe EG3 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 1 - 16
23 sep 21:20 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren) 8 - 8
23 sep 20:35 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 9 - 2
23 sep 19:20 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) 5 - 9
23 sep 18:10 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren) 8 - 7
23 sep 17:25 Z&PC De Gouwe de Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - Poseidon'56 BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 0
23 sep 16:40 Z&PC De Gouwe de Gouwe BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 17