HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Vrijburgbad Vlissingen - Vlissingen

Naam Vrijburgbad Vlissingen
Telefoon
Straat Sportweg 2
Postcode 4387 PM
Plaats Vlissingen
DatumTijdWedstrijd
4 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG2 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)
4 nov 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)
4 nov 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)
4 nov 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17)
4 nov 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren) - DZT'62 H1 (Heren)
4 nov 20:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren)
4 nov 20:45 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)
11 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG2 (Gemengd-D <13) - ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13)
11 nov 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - Aegir BJ1 (Jongens-B <17)
18 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG2 (Gemengd-D <13)
18 nov 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)
18 nov 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)
18 nov 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren)
18 nov 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren) - Wiekslag H1 (Heren)
9 dec 15:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG2 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)
9 dec 15:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)
9 dec 16:30 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)
9 dec 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren) - De Warande H1 (Heren)
9 dec 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)
9 dec 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - De Vennen H2 (Heren)
13 jan 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)
20 jan 15:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG2 (Gemengd-D <13)
20 jan 15:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)
20 jan 16:30 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)
20 jan 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren) - LZ 1886 H1 (Heren)
20 jan 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - VZV Njord H3 (Heren)
20 jan 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - VZV Njord Da3 (Dames)
27 jan 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Zuidwesthoek De Brabantse Wal (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
27 jan 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren) - Watervlo H1 (Heren)
27 jan 17:45 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)
27 jan 18:30 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - De Treffers H2 (Heren)
3 feb 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG2 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)
3 feb 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)
24 feb 15:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG2 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)
24 feb 15:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben De Brabantse Wal (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
24 feb 16:30 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)
24 feb 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - SBC2000 BJ1 (Jongens-B <17)
24 feb 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren) - HZC de Robben H1 (Heren)
24 feb 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)
24 feb 19:45 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - SBC2000 H2 (Heren)
10 maa 15:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG2 (Gemengd-D <13) - ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13)
10 maa 15:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)
10 maa 16:30 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren)
10 maa 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren) - Oceanus H1 (Heren)
17 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)
24 maa 15:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG2 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)
24 maa 15:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben De Brabantse Wal (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
24 maa 16:30 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)
24 maa 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - SBC2000 BJ1 (Jongens-B <17)
24 maa 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren)
24 maa 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H4 (Heren)
24 maa 19:45 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)
14 apr 15:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)
14 apr 15:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)
14 apr 16:30 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - Aegir BJ1 (Jongens-B <17)
14 apr 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren) - ZV Haerlem H1 (Heren)
14 apr 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)
14 apr 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - De Rog H2 (Heren)