HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Zwembad De Wiemel - Deurne

Naam Zwembad De Wiemel
Telefoon
Straat Molenstraat 50A
Postcode 5751 LE
Plaats Deurne
DatumTijdWedstrijd
28 okt 19:15 DZT'62 H3 (Heren) - VZV Njord H3 (Heren)
28 okt 20:15 DZT'62 Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames)
28 okt 21:30 DZT'62 H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren)
29 okt 18:00 DZT'62 DZT'62/De Punderman CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)
29 okt 18:45 DZT'62 H5 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)
29 okt 19:30 DZT'62 H4 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)
5 nov 16:00 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)
5 nov 16:45 DZT'62 DZT'62/De Punderman CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)
5 nov 17:30 DZT'62 Da2 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)
12 nov 14:00 DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)
12 nov 14:40 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - Nuenen DG1 (Gemengd-D <13)
12 nov 15:25 DZT'62 H5 (Heren) - TRB-RES H3 (Heren)
12 nov 16:10 DZT'62 H4 (Heren) - Spio H2 (Heren)
12 nov 17:10 DZT'62 H1 (Heren) - HZC de Robben H1 (Heren)
12 nov 18:10 DZT'62 Da1 (Dames) - NDD Da1 (ManMeer Cup Dames)
12 nov 19:10 DZT'62 H3 (Heren) - HZPC H2 (Heren)
19 nov 16:00 DZT'62 Da2 (Dames) - Argo Da1 (Dames)
19 nov 17:15 DZT'62 H1 (Heren) - JAWS Amsterdam H1 (Heren)
25 nov 19:15 DZT'62 H4 (Heren) - ZON/S&S H1 (Heren)
25 nov 20:00 DZT'62 H5 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)
26 nov 18:00 DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG2 (Gemengd-E <11)
26 nov 18:40 DZT'62 Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames)
26 nov 19:40 DZT'62 H3 (Heren) - SBC2000 H2 (Heren)
10 dec 14:30 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13)
10 dec 15:10 DZT'62 DZT'62/De Punderman CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)
10 dec 15:55 DZT'62 Da2 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames)
10 dec 17:10 DZT'62 H1 (Heren) - Wiekslag H1 (Heren)
10 dec 18:10 DZT'62 Da1 (Dames) - Het Y Da2 (Dames)
17 dec 17:30 DZT'62 H3 (Heren) - De Warande H3 (Heren)
17 dec 18:15 DZT'62 H4 (Heren) - Mosa-Regio H1 (Heren)
21 jan 15:00 DZT'62 DZT'62/De Punderman CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)
21 jan 15:45 DZT'62 Da2 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)
21 jan 17:00 DZT'62 H1 (Heren) - De Warande H1 (Heren)
21 jan 18:00 DZT'62 Da1 (Dames) - De Rijn Da1 (Dames)
27 jan 19:15 DZT'62 DZT'62/De Punderman CG1 (Gemengd-C <15) - Aegir CG1 (Gemengd-C <15)
27 jan 20:00 DZT'62 H3 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H4 (Heren)
28 jan 17:15 DZT'62 Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)
28 jan 18:15 DZT'62 H5 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)
28 jan 19:00 DZT'62 Da2 (Dames) - Arethusa Da1 (Dames)
4 feb 17:00 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13)
18 feb 14:00 DZT'62 DZT'62/De Punderman CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15)
18 feb 14:45 DZT'62 H4 (Heren) - Hellas-Glana H4 (Heren)
18 feb 15:30 DZT'62 H5 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren)
18 feb 16:15 DZT'62 Da2 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)
18 feb 17:15 DZT'62 H3 (Heren) - De Rog H2 (Heren)
25 feb 16:30 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13)
3 maa 19:15 DZT'62 H3 (Heren) - De Treffers H2 (Heren)
3 maa 20:15 DZT'62 H5 (Heren) - Aegir H2 (Heren)
4 maa 17:00 DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)
4 maa 17:55 DZT'62 H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren)
4 maa 18:55 DZT'62 Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
10 maa 19:15 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - Nuenen DG1 (Gemengd-D <13)
10 maa 20:00 DZT'62 Da2 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)
17 maa 19:15 DZT'62 H5 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)
17 maa 20:00 DZT'62 H4 (Heren) - RZ H2 (Heren)
17 maa 20:45 DZT'62 H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)
18 maa 17:00 DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)
18 maa 17:40 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)
18 maa 18:25 DZT'62 Da1 (Dames) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames)
24 maa 19:15 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13)
24 maa 20:00 DZT'62 DZT'62/De Punderman CG1 (Gemengd-C <15) - De Dokkelaers CG1 (Gemengd-C <15)
25 maa 18:00 DZT'62 H1 (Heren) - Oceanus H1 (Heren)
25 maa 19:00 DZT'62 Da2 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)
8 apr 17:00 DZT'62 H3 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren)
8 apr 18:00 DZT'62 H4 (Heren) - De Rog H3 (Heren)
15 apr 15:00 DZT'62 DZT'62/De Punderman CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15)
15 apr 15:45 DZT'62 Da2 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)
15 apr 17:00 DZT'62 H1 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren)
15 apr 18:00 DZT'62 Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames)
22 apr 16:30 DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)