HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Golfbad Oss - Oss

Naam Golfbad Oss
Telefoon
Straat Euterpehof p1
Postcode 5342 CW
Plaats Oss
DatumTijdWedstrijd
28 okt 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)
28 okt 17:55 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - Gorgo Gorgo/SWNZ BJ1 (Jongens-B <17)
28 okt 18:45 Arethusa H3 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren)
4 nov 18:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11)
4 nov 18:55 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)
4 nov 19:35 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)
4 nov 20:20 Arethusa Da2 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)
4 nov 21:05 Arethusa Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames)
4 nov 22:05 Arethusa H3 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)
11 nov 18:15 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)
18 nov 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - Argo DG1 (Gemengd-D <13)
18 nov 17:55 Arethusa Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)
18 nov 18:40 Arethusa Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)
18 nov 19:40 Arethusa H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)
18 nov 20:55 Arethusa H3 (Heren) - Lutra H2 (Heren)
19 nov 18:30 Arethusa H1 (Heren) - De Vennen H1 (Heren)
25 nov 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)
25 nov 17:55 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - Merlet Merlet/BZPC BJ1 (Jongens-B <17)
25 nov 18:45 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - De Zuidwesthoek De Brabantse Wal (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
25 nov 19:30 Arethusa H1 (Heren) - De Treffers H1 (Heren)
9 dec 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)
9 dec 17:55 Arethusa Da2 (Dames) - VZV Njord Da3 (Dames)
9 dec 18:40 Arethusa H3 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)
16 dec 17:15 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)
16 dec 18:00 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17)
16 dec 18:50 Arethusa Da2 (Dames) - Hieronymus Da1 (Dames)
16 dec 19:35 Arethusa Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)
16 dec 20:35 Arethusa H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren)
20 jan 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)
20 jan 17:55 Arethusa H3 (Heren) - De Punderman H1 (Heren)
27 jan 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)
27 jan 17:55 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)
27 jan 18:45 Arethusa H3 (Heren) - DBD H3 (Heren)
3 feb 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG3 (Gemengd-E <11)
3 feb 17:55 Arethusa Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames)
3 feb 18:40 Arethusa Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)
3 feb 19:40 Arethusa H2 (Heren) - VZV Njord H2 (Heren)
3 feb 20:40 Arethusa H1 (Heren) - VZV Njord H1 (Heren)
17 feb 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)
17 feb 17:55 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - Merlet Merlet/BZPC BJ1 (Jongens-B <17)
24 feb 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)
24 feb 17:55 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)
24 feb 18:40 Arethusa Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)
24 feb 19:30 Arethusa Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)
24 feb 20:30 Arethusa H2 (Heren) - AZC H3 (Heren)
24 feb 21:30 Arethusa H1 (Heren) - DBD H1 (Heren)
3 maa 17:15 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17)
10 maa 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13)
10 maa 17:55 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15)
10 maa 18:40 Arethusa Da2 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)
10 maa 19:25 Arethusa Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)
10 maa 20:25 Arethusa H1 (Heren) - ZPC De Hof H1 (Heren)
10 maa 21:40 Arethusa H2 (Heren) - SVH H3 (Heren)
17 maa 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)
17 maa 17:55 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)
17 maa 18:40 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - Spio Spio/HZPC BJ1 (Jongens-B <17)
17 maa 19:35 Arethusa H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 2 (Heren)
24 maa 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)
24 maa 17:55 Arethusa Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)
24 maa 18:40 Arethusa Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)
24 maa 19:40 Arethusa H3 (Heren) - Lutra H3 (Heren)
7 apr 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG2 (Gemengd-E <11)
7 apr 17:55 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - Gorgo Gorgo/SWNZ BJ1 (Jongens-B <17)
7 apr 18:45 Arethusa Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)
7 apr 19:45 Arethusa H2 (Heren) - MNC Dordrecht H3 (Heren)
7 apr 20:45 Arethusa H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren)
14 apr 17:15 Arethusa H3 (Heren) - SBC2000 H6 (Heren)
21 apr 17:15 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)
21 apr 18:00 Arethusa Da2 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)
21 apr 18:45 Arethusa H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren)
21 apr 19:45 Arethusa H1 (Heren) - SBC2000 H1 (Heren)