HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Vijf Meibad - Leiden

Naam Vijf Meibad
Telefoon 071-5312827
Straat Boshuizerlaan 1
Postcode 2321 SG
Plaats Leiden
DatumTijdWedstrijd
15 dec 17:00 ZVL-1886 H8 (Heren) - De Plas H2 (Heren)
15 dec 17:45 ZVL-1886 H6 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)
15 dec 18:30 ZVL-1886 Da7 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)
15 dec 19:15 ZVL-1886 H11 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)
15 dec 20:00 ZVL-1886 H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren)
19 jan 15:15 ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11)
19 jan 15:55 ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)
19 jan 16:35 ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)
19 jan 17:15 ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
19 jan 17:55 ZVL-1886 Da4 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)
19 jan 18:55 ZVL-1886 Da5 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)
19 jan 19:40 ZVL-1886 Da6 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)
9 feb 15:15 ZVL-1886 H5 (Heren) - De Mors H2 (Heren)
9 feb 16:15 ZVL-1886 H4 (Heren) - VZV Njord H2 (Heren)
9 feb 17:15 ZVL-1886 H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)
9 feb 18:00 ZVL-1886 H7 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)
9 feb 18:45 ZVL-1886 H8 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)
9 feb 19:30 ZVL-1886 Da7 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)
9 feb 20:15 ZVL-1886 H11 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)
9 maa 14:15 ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) - DSZ DSZ/ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13)
9 maa 15:00 ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) CJ*1 (Jongens-C <15)
9 maa 15:45 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie BJ*1 (Jongens-B <17)
9 maa 16:30 ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17)
9 maa 17:15 ZVL-1886 H8 (Heren) - BZC H2 (Heren)
9 maa 18:00 ZVL-1886 H9 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)
9 maa 18:45 ZVL-1886 Da7 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)
9 maa 19:30 ZVL-1886 H7 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)
9 maa 20:15 ZVL-1886 H11 (Heren) - Sassenheim H5 (Heren)
10 maa 15:00 ZVL-1886 MINI (Mini polo) - ZVL-1886 MINI (Mini polo)
23 maa 14:15 ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)
23 maa 15:00 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - Alkemade BJ1 (Jongens-B <17)
23 maa 15:45 ZVL-1886 H6 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)
23 maa 16:30 ZVL-1886 Da6 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)
23 maa 17:15 ZVL-1886 H7 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)
23 maa 18:00 ZVL-1886 Da5 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)
23 maa 18:45 ZVL-1886 H11 (Heren) - De Plas H4 (Heren)
23 maa 18:45 ZVL-1886 H4 (Heren) - SVH H3 (Heren)
23 maa 19:45 ZVL-1886 H5 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren)
6 apr 15:15 ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11)
6 apr 15:55 ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)
6 apr 16:35 ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11)
6 apr 17:20 ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) - Vivax Vivax EG*1 (Gemengd-E <11)
6 apr 18:00 ZVL-1886 H7 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren)
6 apr 18:45 ZVL-1886 H11 (Heren) - Vivax H1 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 19:45 ZVL-1886 H11 (Heren) - AZL H2 (Heren) 2 - 26
8 dec 19:00 ZVL-1886 H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren) 6 - 9
8 dec 18:00 ZVL-1886 H5 (Heren) - De IJsselmeeuwen H2 (ManMeer Cup Heren2) 11 - 6
8 dec 17:00 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) 16 - 8
8 dec 16:15 ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) 11 - 4
8 dec 15:30 ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) - Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 15
8 dec 14:15 ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15) 17 - 5
24 nov 19:55 ZVL-1886 H11 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 5 - 10
24 nov 19:10 ZVL-1886 Da6 (Dames) - AZC Da1 (Dames) 7 - 2
24 nov 18:25 ZVL-1886 Da5 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames) 11 - 5
24 nov 17:40 ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 21 - 0
24 nov 16:55 ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 18
24 nov 16:15 ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 26
24 nov 15:35 ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) - Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 3
24 nov 14:55 ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) 20 - 0
24 nov 14:15 ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 2
10 nov 20:05 ZVL-1886 H5 (Heren) - VZV H2 (Heren) 2 - 7
10 nov 19:20 ZVL-1886 H7 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 2 - 3
10 nov 18:35 ZVL-1886 H11 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 3 - 5
10 nov 17:50 ZVL-1886 H9 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 7 - 7
10 nov 17:00 ZVL-1886 H6 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) 9 - 6
10 nov 16:15 ZVL-1886 Da5 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 4 - 5
10 nov 15:15 ZVL-1886 Da4 (Dames) - BZC Da1 (Dames) 8 - 2
13 okt 19:25 ZVL-1886 Da6 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) 4 - 6
13 okt 18:40 ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV CM1 (Meisjes-C <15) 1 - 10
13 okt 17:55 ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 22 - 2
13 okt 17:15 ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) 2 - 13
13 okt 16:35 ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 4
13 okt 15:55 ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) - DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 17
13 okt 15:15 ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 3
6 okt 20:00 ZVL-1886 H11 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) 2 - 10
6 okt 19:15 ZVL-1886 Da7 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 3 - 17
6 okt 18:30 ZVL-1886 H8 (Heren) - ZVVS H4 (Heren) 1 - 11
6 okt 17:45 ZVL-1886 H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 5 - 13
6 okt 17:00 ZVL-1886 H6 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren) 9 - 7
6 okt 16:00 ZVL-1886 H4 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) 9 - 9
6 okt 15:00 ZVL-1886 H5 (Heren) - Oceanus H2 (Heren) 5 - 3
6 okt 14:15 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 6
22 sep 18:15 ZVL-1886 H11 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren) 3 - 13
22 sep 17:30 ZVL-1886 H10 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren) 3 - 4
22 sep 16:45 ZVL-1886 H9 (Heren) - BZC H4 (Heren) 7 - 11
22 sep 16:00 ZVL-1886 H8 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren) 4 - 6
22 sep 15:15 ZVL-1886 H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 2 - 10