HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Vijf Meibad - Leiden

Naam Vijf Meibad
Telefoon 071-5312827
Straat Boshuizerlaan 1
Postcode 2321 SG
Plaats Leiden
DatumTijdWedstrijd
24 jan 18:45 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17)
27 jan 16:30 LZ 1886 H3 (Heren) - De Zijl Zwemsport H6 (Heren)
27 jan 17:15 LZ 1886 H4 (Heren) - De Zijl Zwemsport H7 (Heren)
27 jan 18:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)
27 jan 19:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da2 (Dames) - UZSC Da3 (Dames)
27 jan 20:15 LZ 1886 H2 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren)
28 jan 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
3 feb 15:45 LZ 1886 EG2 (Gemengd-E <11) - ZDHC ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11)
3 feb 16:25 LZ 1886 DG1 (Gemengd-D <13) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG 1 (Gemengd-D <13)
3 feb 17:10 ZVL-Tetteroo (SG) Da6 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)
3 feb 17:55 LZ 1886 H1 (Heren) - DZT'62 H1 (Heren)
4 feb 15:15 De Zijl Zwemsport BJ1 (Jongens-B <17) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17)
4 feb 16:45 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17)
10 feb 15:15 LZ 1886 H3 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)
10 feb 16:00 LZ 1886 H4 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)
10 feb 16:45 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)
10 feb 17:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 (Dames) - MNC Dordrecht Da4 (Dames)
17 feb 14:30 ZVL-Tetteroo (SG) BM3 (Meisjes-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
17 feb 15:15 LZ 1886 LZ 86/de Zijl CJ 1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie CJ*1 (Jongens-C <15)
17 feb 16:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames)
17 feb 16:45 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 (Dames) - BZC Da1 (Dames)
17 feb 17:40 LZ 1886 H4 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)
17 feb 18:30 LZ 1886 H3 (Heren) - AZC H6 (Heren)
17 feb 19:15 LZ 1886 H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)
17 feb 20:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)
17 feb 20:45 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)
25 feb 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17)
25 feb 16:45 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17)
3 maa 15:45 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 (Dames) - De Ham Da2 (Dames)
3 maa 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 (Dames) - DAW Da1 (Dames)
3 maa 17:40 ZVL-Tetteroo (SG) Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames)
3 maa 19:10 ZVL-Tetteroo (SG) Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames)
3 maa 20:25 LZ 1886 H2 (Heren) - Het Y H3 (Heren)
10 maa 15:00 LZ 1886 EG2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG3 (Gemengd-E <11)
10 maa 15:40 LZ 1886 EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
10 maa 16:20 LZ 1886 DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13)
10 maa 17:05 ZVL-Tetteroo (SG) BM3 (Meisjes-B <17) - BZ&PC BM1 (Meisjes-B <17)
10 maa 17:50 LZ 1886 H1 (Heren) - De Warande H1 (Heren)
17 maa 15:00 LZ 1886 LZ 86/de Zijl CJ 1 (Jongens-C <15) - DSZ DSZ/DES/ZDHC CJ1 (Jongens-C <15)
17 maa 15:45 LZ 1886 H3 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)
17 maa 16:30 LZ 1886 H4 (Heren) - AZC H5 (Heren)
17 maa 17:15 LZ 1886 H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren)
24 maa 15:00 LZ 1886 EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG3 (Gemengd-E <11)
24 maa 15:40 LZ 1886 EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis de Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)
24 maa 16:20 LZ 1886 DG1 (Gemengd-D <13) - De Zijl Zwemsport DG1 (Gemengd-D <13)
24 maa 17:05 ZVL-Tetteroo (SG) CM2 (Meisjes-C <15) - d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15)
24 maa 18:05 ZVL-Tetteroo (SG) Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames)
24 maa 19:35 ZVL-Tetteroo (SG) Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames)
24 maa 20:50 LZ 1886 H1 (Heren) - JAWS Amsterdam H1 (Heren)
25 maa 14:00 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17)
7 apr 15:00 LZ 1886 EG2 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG2 (Gemengd-E <11)
7 apr 15:40 LZ 1886 EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)
7 apr 16:20 LZ 1886 DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13)
7 apr 17:05 LZ 1886 H3 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)
7 apr 17:50 LZ 1886 H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)
7 apr 18:35 LZ 1886 H2 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)
7 apr 19:35 LZ 1886 H1 (Heren) - Watervlo H1 (Heren)
8 apr 15:00 De Zijl Zwemsport BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17)
8 apr 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17)
8 apr 18:00 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17)
14 apr 15:45 ZVL-Tetteroo (SG) BM3 (Meisjes-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet/AZL BM*1 (Meisjes-B <17)
14 apr 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 (Dames) - DAW Da1 (Dames)
14 apr 17:15 LZ 1886 H4 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)
14 apr 18:00 LZ 1886 H3 (Heren) - De Plas H2 (Heren)
14 apr 18:45 LZ 1886 H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren)
14 apr 19:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames)
14 apr 20:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)
21 apr 15:00 LZ 1886 EG2 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)
21 apr 15:40 LZ 1886 EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*1 (Gemengd-E <11)
21 apr 16:20 LZ 1886 DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13)
21 apr 17:05 ZVL-Tetteroo (SG) Da6 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)
21 apr 17:50 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da4 (Dames)
21 apr 18:45 LZ 1886 H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren)
29 apr 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17)
DatumTijdWedstrijdUitslag
20 jan 21:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) 6 - 5
20 jan 20:30 LZ 1886 H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 5 - 6
20 jan 19:45 LZ 1886 H3 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren) 6 - 11
20 jan 19:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 (Dames) 10 - 6
20 jan 18:00 LZ 1886 H2 (Heren) - De Zijl Zwemsport H3 (Heren) 12 - 17
20 jan 17:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 6 - 7
20 jan 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) BM3 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) 15 - 2
20 jan 15:45 LZ 1886 LZ 86/de Zijl CJ 1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 3
20 jan 15:00 ZVL-Tetteroo (SG) CM2 (Meisjes-C <15) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) 10 - 4
13 jan 16:45 LZ 1886 LZ 1886/de Zijl BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK BJ*1 (Jongens-B <17) 9 - 9
13 jan 16:00 LZ 1886 DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis de Kempvis DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 13
13 jan 15:20 LZ 1886 EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis de Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 5
17 dec 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17) 20 - 2
16 dec 17:50 LZ 1886 H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren) 8 - 12
16 dec 17:05 LZ 1886 LZ 1886/de Zijl BJ1 (Jongens-B <17) - Poseidon'56 BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 2
16 dec 16:20 LZ 1886 DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 15
16 dec 15:40 LZ 1886 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 23
16 dec 15:00 LZ 1886 EG2 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*2 (Gemengd-E <11) 5 - 11
25 nov 19:20 LZ 1886 H3 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren) 1 - 4
25 nov 18:35 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames) 9 - 8
25 nov 17:50 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 (Dames) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Dames) 6 - 3
25 nov 16:55 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 13 - 5
25 nov 16:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 (Dames) - De Ham Da2 (Dames) 3 - 20
19 nov 16:45 De Zijl Zwemsport BJ1 (Jongens-B <17) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 11
19 nov 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17) 17 - 11
18 nov 19:05 ZVL-Tetteroo (SG) Da6 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames) 7 - 8
18 nov 18:20 ZVL-Tetteroo (SG) BM3 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/OZV BM1 (Meisjes-B <17) 21 - 2
18 nov 17:05 LZ 1886 H1 (Heren) - ZV Haerlem H1 (Heren) 8 - 9
18 nov 16:20 LZ 1886 DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 31
18 nov 15:40 LZ 1886 EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 16
18 nov 15:00 LZ 1886 EG2 (Gemengd-E <11) - BZC EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 6
11 nov 19:30 LZ 1886 H2 (Heren) - ZV Haerlem H2 (Heren) 5 - 13
11 nov 18:45 LZ 1886 H3 (Heren) - BZC H4 (Heren) 4 - 5
11 nov 18:00 LZ 1886 H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren) 4 - 9
11 nov 17:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 9 - 2
11 nov 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames) 5 - 3
11 nov 15:45 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) 6 - 9
11 nov 15:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 (Dames) - BZC Da1 (Dames) 9 - 2
4 nov 20:05 LZ 1886 H1 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren) 6 - 14
4 nov 19:20 ZVL-Tetteroo (SG) Da6 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 3 - 5
4 nov 18:35 ZVL-Tetteroo (SG) BM3 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/OZV BM1 (Meisjes-B <17) 17 - 0
4 nov 17:50 LZ 1886 LZ 1886/de Zijl BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim Sassenheim BJ*1 (Jongens-B <17) 7 - 7
4 nov 17:05 ZVL-Tetteroo (SG) CM2 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 6 - 7
4 nov 16:20 LZ 1886 DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) 0 - 20
4 nov 15:40 LZ 1886 EG1 (Gemengd-E <11) - De Zijl Zwemsport EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 24
4 nov 15:00 LZ 1886 EG2 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 13
28 okt 20:15 LZ 1886 H1 (Heren) - Wiekslag H1 (Heren) 7 - 4
28 okt 19:30 LZ 1886 H2 (Heren) - AZC H4 (Heren) 9 - 12
28 okt 18:45 LZ 1886 H3 (Heren) - OZV H2 (Heren) 4 - 9
28 okt 18:00 LZ 1886 H4 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 7 - 2
28 okt 17:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames) 7 - 1
28 okt 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 13 - 3
28 okt 15:45 LZ 1886 LZ 86/de Zijl CJ 1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) 11 - 4
28 okt 15:00 ZVL-Tetteroo (SG) BM3 (Meisjes-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 27 - 5
8 okt 18:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17) 19 - 10
8 okt 16:50 De Zijl Zwemsport BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17) 18 - 12
8 okt 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17) 7 - 12
7 okt 18:45 LZ 1886 H1 (Heren) - Oceanus H1 (Heren) 6 - 3
7 okt 18:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da6 (Dames) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 (Dames) 2 - 6
7 okt 17:15 LZ 1886 DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 26
7 okt 16:35 LZ 1886 EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 12
7 okt 15:55 LZ 1886 EG2 (Gemengd-E <11) - De Zijl Zwemsport EG3 (Gemengd-E <11) 2 - 13
1 okt 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) 4 - 24
30 sep 19:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 10 - 8
30 sep 18:45 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 9 - 1
30 sep 17:45 LZ 1886 H2 (Heren) - BZ&PC H3 (Heren) 11 - 13
30 sep 17:00 LZ 1886 H3 (Heren) - AZL H1 (Heren) 6 - 5
30 sep 16:15 LZ 1886 H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) 7 - 7
30 sep 15:30 LZ 1886 LZ 86/de Zijl CJ 1 (Jongens-C <15) - AZL AZL/de Vliet CJ*1 (Jongens-C <15) 11 - 8
23 sep 18:00 LZ 1886 H1 (Heren) - HZC de Robben H1 (Heren) 13 - 6
23 sep 17:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da6 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames) 8 - 4
23 sep 16:30 LZ 1886 DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 22