HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Hofbad - 's-gravenhage

Naam Hofbad
Telefoon
Straat Ypenburgse Boslaan 30
Postcode 2496 ZA
Plaats 's-gravenhage
DatumTijdWedstrijd
4 nov 13:45 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag BJ1 (Jongens-B <17)
4 nov 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - Vivax H1 (Heren)
4 nov 15:15 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da5 (Dames)
4 nov 16:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren) - MNC Dordrecht H4 (Heren)
4 nov 16:45 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)
4 nov 17:45 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZV Haerlem Da1 (Dames)
4 nov 19:00 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) - VZC H1 (Heren)
18 nov 18:00 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) - VZV H1 (Heren)
18 nov 19:45 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - OZ&PC Da1 (Dames)
18 nov 21:00 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) - BZ&PC H3 (Heren)
2 dec 18:30 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ1 (Jongens-B <17)
2 dec 19:15 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)
2 dec 20:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)
2 dec 20:45 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)
9 dec 13:45 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren) - BZC H2 (Heren)
9 dec 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)
9 dec 15:15 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - BZC H5 (Heren)
9 dec 16:00 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) - ZV Haerlem H2 (Heren)
9 dec 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - De Vennen Da1 (Dames)
9 dec 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren)
13 jan 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - AZC AZC BJ*1 (Jongens-B <17)
13 jan 17:45 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)
13 jan 18:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Dames)
13 jan 19:15 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - ZPS H2 (Heren)
20 jan 13:45 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)
20 jan 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren) - De Plas H1 (Heren)
20 jan 15:15 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)
20 jan 16:00 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - De Plas H3 (Heren)
20 jan 16:45 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren)
20 jan 17:45 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - Het Y Da1 (Dames)
20 jan 19:00 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H1 (Heren)
3 feb 13:45 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17)
3 feb 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren) - De Zijl Zwemsport H5 (Heren)
3 feb 15:15 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)
3 feb 16:00 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)
3 feb 16:45 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)
3 feb 17:45 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames)
3 feb 19:00 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) - Het Y H1 (ManMeer Cup Heren)
24 feb 18:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames)
24 feb 19:45 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) - OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren)
24 feb 21:15 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren)
10 maa 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) - ZVVS H1 (Heren)
10 maa 18:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames)
10 maa 19:45 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) - De Zijl Zwemsport H3 (Heren)
24 maa 13:45 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17)
24 maa 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)
24 maa 15:15 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)
24 maa 16:00 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) - AZC H4 (Heren)
24 maa 17:05 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZV Haerlem Da1 (Dames)
24 maa 18:20 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) - Katwijk H1 (Heren)
14 apr 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
14 apr 17:45 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Heren)
14 apr 18:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)
14 apr 19:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - OZ&PC Da1 (Dames)
14 apr 20:45 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H1 (ManMeer Cup Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
20 okt 21:15 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) - De Zijl Zwemsport H1 (Heren) 5 - 18
14 okt 16:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) 8 - 11
14 okt 15:15 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - AZL H2 (Heren) 18 - 3
14 okt 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) 14 - 6
14 okt 13:45 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren) 6 - 5
7 okt 19:15 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) 13 - 17
7 okt 18:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) 7 - 10
7 okt 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) - Het Y H3 (Heren) 7 - 5
23 sep 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren) 6 - 12
23 sep 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames) 8 - 8
23 sep 16:00 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) - LZ 1886 H2 (Heren) 12 - 4
23 sep 15:15 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren) 21 - 6
23 sep 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 (Dames) 8 - 7
23 sep 13:45 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren) 11 - 7
16 sep 16:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) 6 - 4
16 sep 15:45 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - AZC H7 (Heren) 5 - 18
16 sep 15:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da4 (Dames) 6 - 1
16 sep 14:15 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 12 - 2
16 sep 13:30 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Katwijk Katwijk/NZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 3