HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Vrolijkheid - Zwolle

Naam De Vrolijkheid
Telefoon
Straat Ossenkamp 7
Postcode 8024 AG
Plaats Zwolle
DatumTijdWedstrijd
2 dec 17:15 Swol 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)
2 dec 18:00 Swol 1894 H5 (Heren) - Flevo H3 (Heren)
2 dec 18:45 Swol 1894 H4 (Heren) - Proteus H3 (Heren)
9 dec 17:15 Swol 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)
9 dec 17:45 Swol 1894 Da2 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)
9 dec 18:00 Swol 1894 Da3 (Dames) - Aquapoldro Da3 (Dames)
9 dec 18:45 Swol 1894 H1 (Heren) - NDD H1 (Heren)
9 dec 18:45 Swol 1894 H7 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren)
9 dec 19:30 Swol 1894 H6 (Heren) - Steenwijk 1934 H2 (Heren)
9 dec 20:00 Swol 1894 Da1 (ManMeer Cup Dames) - BZ&PC Da1 (Dames)
9 dec 20:15 Swol 1894 H4 (Heren) - Octopus H1 (Heren)
9 dec 21:15 Swol 1894 H2 (Heren) - Livo H2 (Heren)
16 dec 17:15 Swol 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)
16 dec 17:55 Swol 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13)
16 dec 18:15 Swol 1894 H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)
16 dec 18:35 Swol 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Triton Putten CG1 (Gemengd-C <15)
16 dec 19:20 Swol 1894 H3 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)
16 dec 19:30 Swol 1894 Da2 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)
16 dec 20:05 Swol 1894 Da3 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames)
16 dec 20:30 Swol 1894 H2 (Heren) - Aquapoldro H2 (Heren)
13 jan 17:45 Swol 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - WZC-De IJsel (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
13 jan 18:30 Swol 1894 H4 (Heren) - ZEW H2 (Heren)
13 jan 19:15 Swol 1894 H5 (Heren) - ZIGNEA H2 (Heren)
13 jan 20:00 Swol 1894 H7 (Heren) - Swol 1894 H6 (Heren)
13 jan 20:45 Swol 1894 H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren)
20 jan 17:15 Swol 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - ZEW CG1 (Gemengd-C <15)
20 jan 18:00 Swol 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)
20 jan 18:45 Swol 1894 H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)
20 jan 19:30 Swol 1894 H7 (Heren) - Deltasteur H4 (Heren)
20 jan 20:15 Swol 1894 H5 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren)
20 jan 21:00 Swol 1894 H6 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren)
3 feb 16:45 Swol 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)
3 feb 17:15 Swol 1894 H6 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)
3 feb 17:30 Swol 1894 Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)
3 feb 18:00 Swol 1894 H4 (Heren) - ZIGNEA H2 (Heren)
3 feb 18:30 Swol 1894 H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren)
3 feb 18:45 Swol 1894 H3 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren)
3 feb 19:45 Swol 1894 Da1 (ManMeer Cup Dames) - VZV Njord Da1 (Dames)
17 feb 16:15 Swol 1894 H4 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren)
17 feb 17:00 Swol 1894 H6 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren)
17 feb 17:45 Swol 1894 H7 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren)
17 feb 18:30 Swol 1894 Da1 (ManMeer Cup Dames) - MNC Dordrecht Da1 (Dames)
24 feb 16:00 Swol 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)
24 feb 16:45 Swol 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)
24 feb 17:15 Swol 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15)
24 feb 17:30 Swol 1894 Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames)
24 feb 18:00 Swol 1894 Da3 (Dames) - Flevo Da2 (Dames)
24 feb 18:30 Swol 1894 H1 (Heren) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren)
24 feb 18:45 Swol 1894 H3 (Heren) - Nunspeet H2 (Heren)
24 feb 19:30 Swol 1894 H6 (Heren) - Octopus H2 (Heren)
24 feb 19:45 Swol 1894 Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZVVS Da1 (Dames)
24 feb 20:20 Swol 1894 H7 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren)
10 maa 16:45 Swol 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)
10 maa 17:15 Swol 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)
10 maa 17:30 Swol 1894 Da2 (Dames) - DWK Da1 (Dames)
10 maa 18:00 Swol 1894 Da3 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)
10 maa 18:30 Swol 1894 H1 (Heren) - WS Twente H1 (Heren)
10 maa 18:45 Swol 1894 H3 (Heren) - TZC-Vahalis H1 (Heren)
10 maa 19:45 Swol 1894 Da1 (ManMeer Cup Dames) - VZV Da1 (Dames)
10 maa 21:00 Swol 1894 H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)
17 maa 16:45 Swol 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)
17 maa 17:15 Swol 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)
17 maa 17:25 Swol 1894 H3 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)
17 maa 18:00 Swol 1894 H7 (Heren) - Octopus H2 (Heren)
17 maa 18:15 Swol 1894 Da2 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)
17 maa 18:45 Swol 1894 H6 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)
17 maa 19:15 Swol 1894 H1 (Heren) - Livo H1 (Heren)
17 maa 20:30 Swol 1894 H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)
24 maa 17:15 Swol 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Hatto Heim CG1 (Gemengd-C <15)
24 maa 17:15 Swol 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)
24 maa 18:00 Swol 1894 Da3 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)
24 maa 18:00 Swol 1894 H3 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)
24 maa 18:45 Swol 1894 Da1 (ManMeer Cup Dames) - Livo Da1 (Dames)
24 maa 18:45 Swol 1894 H4 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren)
24 maa 19:30 Swol 1894 H5 (Heren) - Proteus H3 (Heren)
24 maa 20:00 Swol 1894 H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren)
24 maa 21:00 Swol 1894 Da2 (Dames) - OZ&PC Da2 (Dames)
7 apr 18:30 Swol 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)
7 apr 19:15 Swol 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)
7 apr 20:00 Swol 1894 H7 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)
7 apr 20:00 Swol 1894 H5 (Heren) - Swol 1894 H4 (Heren)
7 apr 20:45 Swol 1894 Da1 (ManMeer Cup Dames) - VZV Njord Da1 (Dames)
7 apr 20:45 Swol 1894 H3 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)
21 apr 17:15 Swol 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13)
21 apr 17:30 Swol 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)
21 apr 18:00 Swol 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)
21 apr 18:15 Swol 1894 Da2 (Dames) - De Meer Da1 (Dames)
21 apr 18:45 Swol 1894 H7 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)
21 apr 19:15 Swol 1894 H1 (Heren) - VZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren)
21 apr 19:30 Swol 1894 H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)
21 apr 20:15 Swol 1894 H4 (Heren) - Flevo H3 (Heren)
21 apr 20:30 Swol 1894 Da1 (ManMeer Cup Dames) - Katwijk Da1 (Dames)
21 apr 21:00 Swol 1894 H5 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)
21 apr 21:15 Swol 1894 H2 (Heren) - Azuro H2 (Heren)
21 apr 21:45 Swol 1894 H6 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 okt 21:15 Swol 1894 H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren) 9 - 9
14 okt 20:00 Swol 1894 Da1 (ManMeer Cup Dames) - NDD Da1 (ManMeer Cup Dames) 16 - 6
14 okt 19:00 Swol 1894 H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren) 6 - 12
14 okt 18:00 Swol 1894 H5 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren) 5 - 11
14 okt 18:00 Swol 1894 Da2 (Dames) - Thetis Da1 (Dames) 7 - 8
14 okt 17:15 Swol 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 7
14 okt 17:15 Swol 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 5
10 okt 19:45 Swol 1894 Da1 (ManMeer Cup Dames) - Livo Da1 (Dames) 11 - 7
7 okt 21:00 Swol 1894 H2 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren) 11 - 8
7 okt 19:45 Swol 1894 Da1 (ManMeer Cup Dames) - VZV Da1 (Dames) 6 - 5
7 okt 18:30 Swol 1894 H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren) 10 - 9
7 okt 18:00 Swol 1894 H4 (Heren) - Swol 1894 H5 (Heren) 6 - 2
7 okt 17:30 Swol 1894 Da2 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames) 9 - 6
7 okt 17:15 Swol 1894 H3 (Heren) - DWK H3 (Heren) 9 - 10
7 okt 16:45 Swol 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 12
30 sep 19:15 Swol 1894 H5 (Heren) - Octopus H1 (Heren) 9 - 8
30 sep 18:30 Swol 1894 H6 (Heren) - Swol 1894 H7 (Heren) 6 - 7
30 sep 17:45 Swol 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 2
30 sep 17:00 Swol 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 11
30 sep 16:10 Swol 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) 19 - 2
23 sep 21:15 Swol 1894 H3 (Heren) - EZPC H1 (Heren) 14 - 5
23 sep 20:15 Swol 1894 H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 18 - 6
23 sep 19:00 Swol 1894 Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZVVS Da1 (Dames) 10 - 8
23 sep 17:45 Swol 1894 H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren) 15 - 7
23 sep 16:45 Swol 1894 Da2 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames) 12 - 4
23 sep 16:00 Swol 1894 Da3 (Dames) - De Houtrib Da2 (Dames) 12 - 3
16 sep 20:15 Swol 1894 H7 (Heren) - Steenwijk 1934 H2 (Heren) 11 - 7
16 sep 19:30 Swol 1894 H6 (Heren) - Deltasteur H4 (Heren) 2 - 8
16 sep 18:45 Swol 1894 H5 (Heren) - ZEW H2 (Heren) 4 - 8
16 sep 18:00 Swol 1894 H3 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren) 5 - 8
16 sep 17:15 Swol 1894 Da3 (Dames) - ZVV Da1 (Dames) 7 - 4