HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Groenhovenbad - Gouda

Naam Groenhovenbad
Telefoon
Straat Tobbepad 2
Postcode 2803 WH
Plaats Gouda
DatumTijdWedstrijd
28 okt 15:45 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)
28 okt 17:00 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - Het Ravijn Da2 (Dames)
28 okt 18:15 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - UZSC H2 (Heren)
28 okt 19:45 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - Het Ravijn Da1 (Dames)
29 okt 15:00 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13)
29 okt 15:45 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)
29 okt 16:30 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 5 (Heren)
29 okt 17:15 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - MNC Dordrecht H2 (Heren)
29 okt 18:30 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren)
4 nov 17:00 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis de Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)
4 nov 17:45 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren)
4 nov 19:15 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - Wiekslag Da1 (Dames)
4 nov 20:15 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren)
5 nov 18:00 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17)
5 nov 19:30 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17)
11 nov 15:00 WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG*2 (Gemengd-D <13)
11 nov 15:45 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15)
11 nov 17:00 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - BZC Brandenburg H2 (Heren)
11 nov 18:15 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - UZSC Da3 (Dames)
12 nov 15:00 WIDEX GZC DONK H2 (Heren) - De Ham H2 (Heren)
12 nov 16:30 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - Het Y H3 (Heren)
12 nov 17:30 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - De Ham H1 (Heren)
18 nov 16:00 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
18 nov 16:40 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - SVH H2 (Heren)
18 nov 17:55 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren)
18 nov 19:25 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - LZ 1886 H2 (Heren)
18 nov 20:25 WIDEX GZC DONK H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (Heren)
19 nov 15:00 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames)
19 nov 16:00 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - Schuurman BZC H2 (Heren)
19 nov 17:30 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11)
25 nov 16:15 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
25 nov 17:10 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames)
25 nov 18:25 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - ZV De Zaan H2 (Heren)
25 nov 19:40 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames)
26 nov 15:00 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - De Zijl Zwemsport BJ1 (Jongens-B <17)
26 nov 16:30 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
26 nov 18:00 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)
9 dec 15:00 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - BZC Da1 (Dames)
9 dec 16:00 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - De Zijl Zwemsport H3 (Heren)
9 dec 17:00 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - Het Ravijn H1 (Heren)
9 dec 18:30 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - De Mors H2 (Heren)
9 dec 19:45 WIDEX GZC DONK H2 (Heren) - Het Ravijn H2 (Heren)
10 dec 15:00 WIDEX GZC DONK H2 (Heren) - Polar Bears H2 (Heren)
10 dec 16:30 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren)
10 dec 17:45 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - Polar Bears H1 (Heren)
16 dec 15:00 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
16 dec 15:40 WIDEX GZC DONK BM2 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17)
16 dec 16:25 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da5 (Dames)
16 dec 17:20 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - De Zijl Zwemsport AJ1 (Jongens-A <19)
16 dec 18:15 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - ZPS H1 (Heren)
16 dec 19:05 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)
17 dec 15:00 WIDEX GZC DONK H2 (Heren) - UZSC H2 (Heren)
17 dec 16:30 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17)
17 dec 18:00 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren)
17 dec 19:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - VZC BJ1 (Jongens-B <17)
11 jan 20:45 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - KNZB Topsport KNZB JTT H1 (Heren)
13 jan 15:00 WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) - LZ 1886 LZ 86/de Zijl CJ 1 (Jongens-C <15)
13 jan 15:45 WIDEX GZC DONK BM2 (Meisjes-B <17) - ZVVS BM1 (Meisjes-B <17)
13 jan 16:30 WIDEX GZC DONK H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (Heren)
13 jan 18:00 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - Polar Bears H2 (Heren)
13 jan 19:30 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - SVH H1 (Heren)
14 jan 15:40 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - Poseidon'56 AJ1 (Jongens-A <19)
20 jan 15:00 WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)
20 jan 15:45 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)
20 jan 16:30 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ1 (Jongens-C <15)
20 jan 17:45 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - DAW Da1 (Dames)
20 jan 18:45 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - AZC H4 (Heren)
20 jan 19:45 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - Katwijk H2 (Heren)
21 jan 16:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17)
27 jan 15:00 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15)
27 jan 16:15 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - Polar Bears H3 (Heren)
27 jan 17:30 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - BZC Brandenburg H1 (Heren)
27 jan 19:00 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - ZV Haerlem H2 (Heren)
27 jan 20:00 WIDEX GZC DONK H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren)
28 jan 15:00 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13)
28 jan 15:45 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)
3 feb 15:00 WIDEX GZC DONK H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren)
3 feb 16:15 WIDEX GZC DONK BM2 (Meisjes-B <17) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet BM*1 (Meisjes-B <17)
3 feb 17:00 WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)
3 feb 17:45 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames)
3 feb 19:00 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames)
3 feb 20:00 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames)
4 feb 15:00 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17)
4 feb 16:30 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)
4 feb 17:15 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren)
4 feb 18:00 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19)
10 feb 15:00 WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)
10 feb 15:45 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13)
10 feb 16:30 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15)
10 feb 17:45 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - Aquadraat (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
10 feb 18:40 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)
10 feb 19:25 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 4 (Heren)
10 feb 20:10 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)
11 feb 15:00 WIDEX GZC DONK MINI (Mini polo) - WIDEX GZC DONK MINI (Mini polo)
15 feb 20:45 WIDEX GZC DONK H2 (Heren) - KNZB Topsport KNZB JTT BJ1 (Heren)
17 feb 15:00 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - LZ 1886 DG1 (Gemengd-D <13)
17 feb 15:45 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15)
17 feb 17:00 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)
17 feb 17:45 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)
17 feb 18:30 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren)
17 feb 19:30 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - UZSC H3 (Heren)
17 feb 20:45 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (Heren)
18 feb 15:45 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17)
18 feb 17:00 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)
24 feb 17:00 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da2 (ManMeer Cup Dames)
24 feb 18:15 WIDEX GZC DONK H2 (Heren) - De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren)
24 feb 19:45 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da1 (Dames)
25 feb 15:00 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17)
3 maa 16:30 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - Het Y H2 (Heren)
3 maa 17:45 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - AZC AZC Alphen H1 (Heren)
3 maa 19:15 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)
3 maa 20:15 WIDEX GZC DONK H2 (Heren) - AZC H2 (Heren)
10 maa 15:00 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - De Zijl Zwemsport EG1 (Gemengd-E <11)
10 maa 15:40 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)
10 maa 16:25 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 (Dames)
17 maa 15:00 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15)
17 maa 16:15 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames)
17 maa 17:30 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - De Ham H2 (Heren)
17 maa 18:45 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - Polar Bears Da1 (Dames)
17 maa 20:15 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)
17 maa 21:00 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)
18 maa 15:00 WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13)
18 maa 15:45 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)
18 maa 16:30 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)
18 maa 17:15 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19)
18 maa 18:10 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17)
24 maa 18:00 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)
24 maa 19:00 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren)
24 maa 20:15 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)
25 maa 15:00 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17)
25 maa 16:30 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)
25 maa 17:15 WIDEX GZC DONK BM2 (Meisjes-B <17) - SVH SVH/Rotterdam BM 1 (Meisjes-B <17)
29 maa 20:45 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - KNZB Topsport KNZB JTT BJ1 (Heren)
7 apr 15:00 WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond DG*2 (Gemengd-D <13)
7 apr 15:45 WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie CJ*1 (Jongens-C <15)
7 apr 17:15 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren)
7 apr 18:45 WIDEX GZC DONK H2 (Heren) - Schuurman BZC H2 (Heren)
7 apr 20:00 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - AZC H2 (Heren)
8 apr 15:00 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17)
8 apr 16:30 WIDEX GZC DONK BM2 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe de Gouwe BM*1 (Meisjes-B <17)
8 apr 17:15 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Dames)
8 apr 18:00 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - Wave H2 (Heren)
8 apr 18:45 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)
14 apr 15:00 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) - De Zijl Zwemsport CJ1 (Jongens-C <15)
14 apr 16:15 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)
14 apr 17:15 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren)
14 apr 18:30 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - BZ&PC H3 (Heren)
15 apr 15:00 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis de Kempvis DG*1 (Gemengd-D <13)
15 apr 15:45 WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13)
15 apr 16:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17)
15 apr 18:00 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17)
21 apr 15:00 WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) - DSZ DSZ/DES/ZDHC CJ1 (Jongens-C <15)
21 apr 15:45 WIDEX GZC DONK BM2 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17)
21 apr 16:30 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - Wiekslag AJ1 (Jongens-A <19)
21 apr 17:25 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 (Dames)
21 apr 18:10 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H3 (Heren)
21 apr 18:55 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)
22 apr 15:00 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)
22 apr 15:40 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17)
29 apr 15:00 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17)
DatumTijdWedstrijdUitslag
22 okt 17:00 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) 19 - 3
21 okt 16:30 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - Het Ravijn H2 (Heren) 12 - 12
21 okt 15:45 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - MNC Dordrecht Da4 (Dames) 5 - 3
21 okt 15:00 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - De Zijl Zwemsport DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 8
15 okt 16:30 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 11 - 5
15 okt 15:45 WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) - De Plas de Plas CJ*1 (Jongens-C <15) 12 - 6
15 okt 15:00 WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 22
14 okt 18:05 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - De Zijl Zwemsport H1 (Heren) 9 - 8
14 okt 16:35 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) 6 - 4
14 okt 15:45 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - SVH H4 (Heren) 7 - 2
14 okt 15:00 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG 1 (Gemengd-D <13) 10 - 2
8 okt 16:30 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) 20 - 0
8 okt 15:00 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 7
7 okt 19:40 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames) 10 - 9
7 okt 18:40 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames) 7 - 14
7 okt 17:25 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) 7 - 6
7 okt 16:30 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 6
7 okt 15:45 WIDEX GZC DONK BM2 (Meisjes-B <17) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond BM*1 (Meisjes-B <17) 10 - 2
7 okt 15:00 WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) - AZL AZL/de Vliet CJ*1 (Jongens-C <15) 13 - 2
30 sep 18:30 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - Schuurman BZC H3 (Heren) 9 - 7
30 sep 17:45 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames) 4 - 2
30 sep 16:30 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) - Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) 15 - 10
30 sep 15:45 WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) 1 - 9
30 sep 15:00 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 5
24 sep 18:00 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17) 16 - 10
24 sep 16:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 8
24 sep 15:00 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da4 (Dames) 8 - 4
23 sep 18:05 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren) 9 - 5
23 sep 17:10 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 16 - 4
23 sep 16:25 WIDEX GZC DONK BM2 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) 7 - 7
23 sep 15:40 WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) - Aquadraat (SG) Aquadraat CJ*1 (Jongens-C <15) 18 - 1
23 sep 15:00 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*1 (Gemengd-E <11) 2 - 13
16 sep 19:35 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - BZC H3 (Heren) 6 - 7
16 sep 18:40 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 20 - 2
16 sep 17:55 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 9 - 4
16 sep 17:10 WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK CJ 1 (Jongens-C <15) 9 - 3
16 sep 16:25 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 2
16 sep 15:40 WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB DG*3 (Gemengd-D <13) 7 - 10
16 sep 15:00 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - LZ 1886 EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 10