HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenPoulesPoule

Poule

  Team Gesp. W G V P V T S
1De Dokkelaers H12200617611
2De Krabben H13201631256
3De Schelde H23201619172
4Nuenen H2211041477
5DBD H22110412102
6DIO H1210131358
7AquAmigos H2210131115-4
8De Zuidwesthoek H1302121316-3
9Zeester-Meerval H3200201417-3
10DIO H2300301137-26
DatumTijdWedstrijdLocatie
28 okt 16:15 De Schelde H2 - DBD H2Sportcentrum Vliegende Vaart
28 okt 18:20 Nuenen H2 - Zeester-Meerval H3Sportcentrum voor studenten
28 okt 19:15 De Krabben H1 - DIO Etten Leur H1De Schelp
28 okt 20:30 De Dokkelaers H1 - AquAmigos H2Drieburcht
4 nov 17:45 De Schelde H2 - De Krabben H1Sportcentrum Vliegende Vaart
4 nov 18:00 AquAmigos H2 - DIO Etten Leur H2Zwembad Olympia
4 nov 19:15 De Zuidwesthoek H1 - De Dokkelaers H1LACO zwembad Hoogerheide
4 nov 19:30 DBD H2 - Nuenen H2ZIB Zwemcentrum Best BV
11 nov 15:15 DIO Etten Leur H1 - AquAmigos H2De Banakker
11 nov 16:00 DIO Etten Leur H2 - De Zuidwesthoek H1De Banakker
11 nov 16:40 Nuenen H2 - De Schelde H2Sportcentrum voor studenten
11 nov 19:00 De Dokkelaers H1 - Zeester-Meerval H3Drieburcht
18 nov 18:10 Nuenen H2 - De Krabben H1Sportcentrum voor studenten
18 nov 19:00 Zeester-Meerval H3 - DIO Etten Leur H2Zwembad Drie Essen
18 nov 19:15 DBD H2 - De Dokkelaers H1ZIB Zwemcentrum Best BV
18 nov 20:00 De Zuidwesthoek H1 - DIO Etten Leur H1LACO zwembad Hoogerheide
25 nov 15:15 DIO Etten Leur H1 - Zeester-Meerval H3De Banakker
25 nov 16:00 DIO Etten Leur H2 - DBD H2De Banakker
25 nov 19:15 De Krabben H1 - AquAmigos H2De Schelp
25 nov 20:30 De Dokkelaers H1 - De Schelde H2Drieburcht
9 dec 17:00 De Schelde H2 - DIO Etten Leur H2Sportcentrum Vliegende Vaart
9 dec 19:15 Nuenen H2 - De Dokkelaers H1Sportcentrum voor studenten
9 dec 20:00 De Zuidwesthoek H1 - AquAmigos H2LACO zwembad Hoogerheide
9 dec 20:15 DBD H2 - DIO Etten Leur H1ZIB Zwemcentrum Best BV
16 dec 19:00 AquAmigos H2 - Zeester-Meerval H3Zwembad Olympia
16 dec 20:00 De Zuidwesthoek H1 - De Krabben H1LACO zwembad Hoogerheide
6 jan 15:15 DIO Etten Leur H1 - De Schelde H2De Banakker
6 jan 16:00 DIO Etten Leur H2 - Nuenen H2De Banakker
6 jan 17:00 DBD H2 - Zeester-Meerval H3ZIB Zwemcentrum Best BV
13 jan 15:15 DIO Etten Leur H1 - De Dokkelaers H1De Banakker
13 jan 16:00 DIO Etten Leur H2 - De Krabben H1De Banakker
13 jan 18:30 DBD H2 - De Schelde H2ZIB Zwemcentrum Best BV
20 jan 18:30 De Krabben H1 - De Dokkelaers H1De Schelp
20 jan 18:45 DBD H2 - AquAmigos H2ZIB Zwemcentrum Best BV
20 jan 19:15 Zeester-Meerval H3 - De Zuidwesthoek H1Zwembad Drie Essen
20 jan 19:30 Nuenen H2 - DIO Etten Leur H1Sportcentrum voor studenten
27 jan 19:00 De Schelde H2 - AquAmigos H2Sportcentrum Vliegende Vaart
27 jan 19:15 De Krabben H1 - Zeester-Meerval H3De Schelp
27 jan 19:30 DBD H2 - De Zuidwesthoek H1ZIB Zwemcentrum Best BV
27 jan 20:30 De Dokkelaers H1 - DIO Etten Leur H2Drieburcht
3 feb 18:45 AquAmigos H2 - Nuenen H2Zwembad Olympia
3 feb 20:00 De Zuidwesthoek H1 - De Schelde H2LACO zwembad Hoogerheide
4 feb 19:00 Zeester-Meerval H3 - DBD H2Zwembad Drie Essen
17 feb 15:15 DIO Etten Leur H2 - DIO Etten Leur H1De Banakker
17 feb 16:15 Nuenen H2 - De Zuidwesthoek H1Sportcentrum voor studenten
17 feb 17:00 De Schelde H2 - Zeester-Meerval H3Sportcentrum Vliegende Vaart
17 feb 19:15 De Krabben H1 - DBD H2De Schelp
24 feb 15:15 DIO Etten Leur H1 - De Krabben H1De Banakker
24 feb 18:15 AquAmigos H2 - De Dokkelaers H1Zwembad Olympia
24 feb 19:00 Zeester-Meerval H3 - Nuenen H2Zwembad Drie Essen
3 maa 15:15 DIO Etten Leur H2 - AquAmigos H2De Banakker
3 maa 18:55 Nuenen H2 - DBD H2Sportcentrum voor studenten
3 maa 19:15 De Krabben H1 - De Schelde H2De Schelp
3 maa 20:30 De Dokkelaers H1 - De Zuidwesthoek H1Drieburcht
10 maa 17:00 De Schelde H2 - Nuenen H2Sportcentrum Vliegende Vaart
10 maa 18:30 AquAmigos H2 - DIO Etten Leur H1Zwembad Olympia
10 maa 20:00 De Zuidwesthoek H1 - DIO Etten Leur H2LACO zwembad Hoogerheide
10 maa 21:00 Zeester-Meerval H3 - De Dokkelaers H1Zwembad Drie Essen
17 maa 15:15 DIO Etten Leur H1 - De Zuidwesthoek H1De Banakker
17 maa 16:00 DIO Etten Leur H2 - Zeester-Meerval H3De Banakker
17 maa 19:15 De Krabben H1 - Nuenen H2De Schelp
17 maa 19:45 De Dokkelaers H1 - DBD H2Drieburcht
24 maa 17:20 AquAmigos H2 - De Krabben H1Zwembad Olympia
24 maa 18:15 De Schelde H2 - De Dokkelaers H1Sportcentrum Vliegende Vaart
24 maa 19:00 Zeester-Meerval H3 - DIO Etten Leur H1Zwembad Drie Essen
24 maa 20:00 DBD H2 - DIO Etten Leur H2ZIB Zwemcentrum Best BV
7 apr 15:15 DIO Etten Leur H1 - DBD H2De Banakker
7 apr 16:00 DIO Etten Leur H2 - De Schelde H2De Banakker
7 apr 17:25 AquAmigos H2 - De Zuidwesthoek H1Zwembad Olympia
7 apr 19:00 De Dokkelaers H1 - Nuenen H2Drieburcht
14 apr 16:40 Nuenen H2 - DIO Etten Leur H2Sportcentrum voor studenten
14 apr 18:30 De Krabben H1 - De Zuidwesthoek H1De Schelp
14 apr 19:00 De Schelde H2 - DIO Etten Leur H1Sportcentrum Vliegende Vaart
14 apr 21:00 Zeester-Meerval H3 - AquAmigos H2Zwembad Drie Essen
21 apr 15:15 DIO Etten Leur H1 - Nuenen H2De Banakker
21 apr 17:30 AquAmigos H2 - DBD H2Zwembad Olympia
21 apr 19:15 De Zuidwesthoek H1 - Zeester-Meerval H3LACO zwembad Hoogerheide
22 apr 19:15 De Dokkelaers H1 - De Krabben H1Drieburcht
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 okt 20:45 Zeester-Meerval H3 - De Schelde H2 4 - 6
7 okt 20:00 De Zuidwesthoek H1 - Nuenen H2 4 - 4
7 okt 20:00 DBD H2 - De Krabben H1 8 - 6
7 okt 15:15 DIO Etten Leur H1 - DIO Etten Leur H2 11 - 0
30 sep 20:15 De Dokkelaers H1 - DIO Etten Leur H1 5 - 2
30 sep 19:15 De Krabben H1 - DIO Etten Leur H2 14 - 7
30 sep 19:00 De Schelde H2 - De Zuidwesthoek H1 8 - 5
30 sep 16:15 Nuenen H2 - AquAmigos H2 10 - 3
23 sep 20:30 Zeester-Meerval H3 - De Krabben H1 10 - 11
23 sep 20:00 De Zuidwesthoek H1 - DBD H2 4 - 4
23 sep 18:45 AquAmigos H2 - De Schelde H2 8 - 5
23 sep 15:15 DIO Etten Leur H2 - De Dokkelaers H1 4 - 12
 
 
AquAmigos H2
 
DBD H2
 
De Dokkelaer..
 
De Krabben H..
 
De Schelde H..
 
De Zuidwesth..
 
DIO H1
 
DIO H2
 
Nuenen H2
 
Zeester-Meer..
 
AquAmigos H2 21/424/224/38 - 57/410/34/113/216/12
DBD H220/1 18/118 - 613/127/19/1224/34/116/1
De Dokkelaers H128/1017/3 22/425/113/35 - 227/17/411/11
De Krabben H125/1117/220/1 3/314/428/1014 - 717/327/1
De Schelde H227/128/1024/34/11 8 - 514/49/1210/317/2
De Zuidwesthoek H19/124 - 44/1116/123/2 18/1110/34 - 421/4
DIO H111/117/413/124/26/117/3 11 - 021/425/11
DIO H23/325/114 - 1213/17/411/1117/2 6/117/3
Nuenen H210 - 33/39/1218/1111/1117/220/114/4 28/10
Zeester-Meerval H314/44/210/310 - 114 - 620/124/318/1124/2