HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenPoulesPoule

Poule

  Team Gesp. W G V P V T S
1De Warande CG1870121973958
2VZV Njord CG1861119745222
3De Schelde CG1850315835132
4De Vennen CG184131353494
5Arethusa CG18413136768-1
6ZPC De Zeeuwse Kust CG1823395055-5
7SBC2000 CG1821574268-26
8De Zuidwesthoek CG1811643678-42
9Hieronymus CG1810733375-42
DatumTijdWedstrijdLocatie
27 jan 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1Vrijburgbad Vlissingen
27 jan 18:15 De Schelde CG1 - VZV Njord CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
28 jan 16:00 De Warande CG1 - Arethusa CG1De Warande
3 feb 15:00 SBC2000 CG1 - Hieronymus CG1Zwembad de Wisselaar
3 feb 16:00 VZV Njord CG1 - De Warande CG1Zwembad Den Ekkerman
3 feb 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - De Schelde CG1LACO zwembad Hoogerheide
17 feb 14:15 SBC2000 CG1 - De Vennen CG1Zwembad de Wisselaar
17 feb 16:00 De Warande CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1De Warande
17 feb 18:45 Hieronymus CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1Zwembad De Stok
24 feb 15:40 De Vennen CG1 - Hieronymus CG1De Vennen
24 feb 16:30 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Schelde CG1Vrijburgbad Vlissingen
24 feb 17:55 Arethusa CG1 - SBC2000 CG1Golfbad Oss
3 maa 15:00 SBC2000 CG1 - VZV Njord CG1Zwembad de Wisselaar
3 maa 15:40 De Vennen CG1 - Arethusa CG1De Vennen
3 maa 16:00 De Warande CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1De Warande
3 maa 18:00 Hieronymus CG1 - De Schelde CG1Zwembad De Stok
10 maa 16:15 De Schelde CG1 - De Warande CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
10 maa 17:30 VZV Njord CG1 - De Vennen CG1Zwembad Den Ekkerman
10 maa 17:55 Arethusa CG1 - Hieronymus CG1Golfbad Oss
10 maa 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - SBC2000 CG1LACO zwembad Hoogerheide
17 maa 15:40 De Vennen CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1De Vennen
17 maa 17:55 Arethusa CG1 - VZV Njord CG1Golfbad Oss
17 maa 18:00 Hieronymus CG1 - De Warande CG1Zwembad De Stok
24 maa 16:30 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - SBC2000 CG1Vrijburgbad Vlissingen
24 maa 18:30 VZV Njord CG1 - Hieronymus CG1Zwembad Den Ekkerman
24 maa 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - Arethusa CG1LACO zwembad Hoogerheide
7 apr 15:00 SBC2000 CG1 - De Schelde CG1Zwembad de Wisselaar
7 apr 15:40 De Vennen CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1De Vennen
7 apr 18:15 VZV Njord CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1Zwembad Den Ekkerman
14 apr 15:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - Arethusa CG1Vrijburgbad Vlissingen
14 apr 16:00 De Warande CG1 - SBC2000 CG1De Warande
14 apr 18:15 De Schelde CG1 - De Vennen CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
14 apr 18:45 Hieronymus CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1Zwembad De Stok
21 apr 16:30 De Schelde CG1 - Arethusa CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
21 apr 16:45 VZV Njord CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1Zwembad Den Ekkerman
21 apr 17:40 De Vennen CG1 - De Warande CG1De Vennen
DatumTijdWedstrijdUitslag
20 jan 19:10 Arethusa CG1 - De Schelde CG1 11 - 6
20 jan 16:00 De Warande CG1 - De Vennen CG1 7 - 4
20 jan 15:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - VZV Njord CG1 5 - 5
13 jan 17:30 VZV Njord CG1 - De Schelde CG1 12 - 9
16 dec 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - Hieronymus CG1 8 - 7
16 dec 17:15 Arethusa CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 8 - 6
16 dec 15:40 De Vennen CG1 - De Schelde CG1 5 - 13
16 dec 15:00 SBC2000 CG1 - De Warande CG1 4 - 11
9 dec 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - VZV Njord CG1 3 - 11
9 dec 16:30 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Vennen CG1 8 - 8
9 dec 16:15 De Schelde CG1 - SBC2000 CG1 13 - 4
25 nov 20:00 SBC2000 CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 7 - 7
25 nov 18:45 Arethusa CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 9 - 9
25 nov 18:45 Hieronymus CG1 - VZV Njord CG1 4 - 6
25 nov 15:15 De Warande CG1 - De Schelde CG1 9 - 4
18 nov 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - De Vennen CG1 3 - 9
18 nov 18:45 VZV Njord CG1 - Arethusa CG1 13 - 8
18 nov 16:00 De Warande CG1 - Hieronymus CG1 19 - 0
11 nov 18:20 De Vennen CG1 - VZV Njord CG1 3 - 7
11 nov 18:00 Hieronymus CG1 - Arethusa CG1 5 - 11
11 nov 14:15 SBC2000 CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 5 - 3
4 nov 19:35 Arethusa CG1 - De Vennen CG1 5 - 8
4 nov 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Warande CG1 5 - 11
4 nov 17:30 VZV Njord CG1 - SBC2000 CG1 11 - 12
4 nov 17:00 De Schelde CG1 - Hieronymus CG1 12 - 2
28 okt 18:40 Hieronymus CG1 - De Vennen CG1 3 - 7
28 okt 15:30 De Schelde CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 9 - 5
28 okt 15:00 SBC2000 CG1 - Arethusa CG1 4 - 7
7 okt 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - De Warande CG1 5 - 15
7 okt 16:30 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - Hieronymus CG1 9 - 5
7 okt 15:40 De Vennen CG1 - SBC2000 CG1 9 - 3
30 sep 18:45 Hieronymus CG1 - SBC2000 CG1 7 - 3
30 sep 18:15 De Schelde CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 17 - 3
30 sep 15:00 De Warande CG1 - VZV Njord CG1 8 - 9
23 sep 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 2 - 5
23 sep 17:55 Arethusa CG1 - De Warande CG1 8 - 17
 
 
Arethusa CG1
 
De Schelde C..
 
De Vennen CG..
 
De Warande C..
 
De Zuidwesth..
 
Hieronymus C..
 
SBC2000 CG1
 
VZV Njord CG..
 
ZPC De Zeeuw..
 
Arethusa CG1 11 - 65 - 88 - 179 - 910/324/217/38 - 6
De Schelde CG121/4 14/410/317 - 312 - 213 - 427/19 - 5
De Vennen CG13/35 - 13 21/417/324/29 - 33 - 77/4
De Warande CG128/19 - 47 - 4 17/219 - 014/48 - 93/3
De Zuidwesthoek CG124/33/23 - 95 - 15 8 - 710/33 - 112 - 5
Hieronymus CG15 - 113/33 - 717/314/4 7 - 34 - 617/2
SBC2000 CG14 - 77/417/24 - 115 - 33/2 3/37 - 7
VZV Njord CG113 - 812 - 910/33/27/424/311 - 12 21/4
ZPC De Zeeuwse Kust CG114/424/28 - 85 - 1127/19 - 524/35 - 5