HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenPoulesPoule

Poule

  Team Gesp. W G V P V T S
1SBC2000 EG11091028924844
2Arethusa EG110802241125953
3VZV Njord EG311704211256362
4Zeester-Meerval EG29711191076542
5AquAmigos EG110505157688-12
6Aegir EG111506157678-2
7Arethusa EG2940512735716
8ZPC De Zeeuwse Kust EG1930695480-26
9Zeester-Meerval EG110307664100-36
10De Schelde EG19108333115-82
11Hieronymus EG110109051110-59
DatumTijdWedstrijdLocatie
12 jan 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Zeester-Meerval EG2Vrijburgbad Vlissingen
12 jan 15:15 VZV Njord EG3 - De Schelde EG1Zwembad Den Ekkerman
19 jan 14:15 SBC2000 EG1 - VZV Njord EG3Zwembad de Wisselaar
19 jan 15:45 De Schelde EG1 - Arethusa EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
19 jan 16:00 Aegir EG1 - Hieronymus EG1Ir. Ottenbad
19 jan 16:10 AquAmigos EG1 - Zeester-Meerval EG2Zwembad Olympia
19 jan 17:15 Arethusa EG2 - Zeester-Meerval EG1Golfbad Oss
26 jan 14:15 Zeester-Meerval EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Zeesterbad
26 jan 14:55 Zeester-Meerval EG2 - Aegir EG1Zeesterbad
26 jan 17:15 Arethusa EG1 - AquAmigos EG1Golfbad Oss
26 jan 18:00 Hieronymus EG1 - Arethusa EG2Zwembad De Stok
2 feb 14:15 SBC2000 EG1 - Zeester-Meerval EG1Zwembad de Wisselaar
2 feb 15:00 Aegir EG1 - Arethusa EG1Ir. Ottenbad
2 feb 16:10 AquAmigos EG1 - VZV Njord EG3Zwembad Olympia
2 feb 17:15 Arethusa EG2 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Golfbad Oss
2 feb 18:00 Hieronymus EG1 - Zeester-Meerval EG2Zwembad De Stok
9 feb 14:15 Zeester-Meerval EG1 - De Schelde EG1Zeesterbad
9 feb 14:55 Zeester-Meerval EG2 - Arethusa EG2Zeesterbad
9 feb 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - SBC2000 EG1Vrijburgbad Vlissingen
9 feb 17:15 Arethusa EG1 - Hieronymus EG1Golfbad Oss
23 feb 14:45 Zeester-Meerval EG2 - Arethusa EG1Zeesterbad
23 feb 15:45 De Schelde EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
23 feb 17:15 Arethusa EG2 - SBC2000 EG1Golfbad Oss
23 feb 18:00 Hieronymus EG1 - VZV Njord EG3Zwembad De Stok
24 feb 18:15 AquAmigos EG1 - Zeester-Meerval EG1Zwembad Olympia
9 maa 14:15 SBC2000 EG1 - De Schelde EG1Zwembad de Wisselaar
9 maa 14:45 Zeester-Meerval EG1 - Aegir EG1Zeesterbad
9 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - AquAmigos EG1Vrijburgbad Vlissingen
9 maa 17:15 Arethusa EG1 - Arethusa EG2Golfbad Oss
9 maa 17:45 VZV Njord EG3 - Zeester-Meerval EG2Zwembad Den Ekkerman
16 maa 16:00 Aegir EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Ir. Ottenbad
16 maa 17:15 Arethusa EG2 - De Schelde EG1Golfbad Oss
16 maa 17:30 AquAmigos EG1 - SBC2000 EG1Zwembad Olympia
16 maa 17:55 Arethusa EG1 - VZV Njord EG3Golfbad Oss
16 maa 18:00 Hieronymus EG1 - Zeester-Meerval EG1Zwembad De Stok
23 maa 14:15 SBC2000 EG1 - Aegir EG1Zwembad de Wisselaar
23 maa 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Hieronymus EG1Vrijburgbad Vlissingen
23 maa 16:30 De Schelde EG1 - AquAmigos EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
23 maa 16:45 VZV Njord EG3 - Arethusa EG2Zwembad Den Ekkerman
24 maa 18:30 Zeester-Meerval EG1 - Zeester-Meerval EG2Zeesterbad
30 maa 14:45 Zeester-Meerval EG2 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Zeesterbad
30 maa 15:00 Aegir EG1 - De Schelde EG1Ir. Ottenbad
30 maa 17:15 Arethusa EG2 - AquAmigos EG1Golfbad Oss
30 maa 17:55 Arethusa EG1 - Zeester-Meerval EG1Golfbad Oss
30 maa 18:00 Hieronymus EG1 - SBC2000 EG1Zwembad De Stok
6 apr 14:15 SBC2000 EG1 - Zeester-Meerval EG2Zwembad de Wisselaar
6 apr 14:45 Zeester-Meerval EG1 - VZV Njord EG3Zeesterbad
6 apr 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Arethusa EG1Vrijburgbad Vlissingen
6 apr 16:10 AquAmigos EG1 - Aegir EG1Zwembad Olympia
6 apr 17:15 De Schelde EG1 - Hieronymus EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
13 apr 13:30 Zeester-Meerval EG2 - De Schelde EG1Zeesterbad
13 apr 15:00 Aegir EG1 - Arethusa EG2Ir. Ottenbad
13 apr 17:15 Arethusa EG1 - SBC2000 EG1Golfbad Oss
13 apr 18:00 Hieronymus EG1 - AquAmigos EG1Zwembad De Stok
13 apr 18:15 VZV Njord EG3 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Zwembad Den Ekkerman
1 mei 00:00 De Schelde EG1 - Arethusa EG2Sportcentrum Vliegende Vaart
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 dec 18:00 Hieronymus EG1 - Arethusa EG1 6 - 10
15 dec 16:00 VZV Njord EG3 - Aegir EG1 9 - 10
15 dec 14:15 SBC2000 EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 8 - 5
8 dec 17:15 Arethusa EG2 - Aegir EG1 4 - 5
8 dec 16:10 AquAmigos EG1 - Hieronymus EG1 9 - 5
8 dec 15:45 De Schelde EG1 - Zeester-Meerval EG2 4 - 14
8 dec 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - VZV Njord EG3 5 - 14
8 dec 14:15 SBC2000 EG1 - Arethusa EG1 7 - 4
1 dec 18:00 Hieronymus EG1 - De Schelde EG1 10 - 5
1 dec 17:30 VZV Njord EG3 - Zeester-Meerval EG1 10 - 6
1 dec 17:15 Arethusa EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 15 - 6
1 dec 15:00 Aegir EG1 - AquAmigos EG1 9 - 5
1 dec 14:45 Zeester-Meerval EG2 - SBC2000 EG1 10 - 10
25 nov 18:30 Zeester-Meerval EG1 - Arethusa EG1 7 - 12
24 nov 17:35 AquAmigos EG1 - Arethusa EG2 7 - 5
24 nov 15:45 De Schelde EG1 - Aegir EG1 3 - 9
24 nov 14:15 SBC2000 EG1 - Hieronymus EG1 10 - 2
18 nov 17:30 Zeester-Meerval EG2 - Zeester-Meerval EG1 15 - 7
17 nov 18:00 Hieronymus EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 8 - 9
17 nov 17:15 Arethusa EG2 - VZV Njord EG3 4 - 5
17 nov 16:50 AquAmigos EG1 - De Schelde EG1 11 - 4
17 nov 15:00 Aegir EG1 - SBC2000 EG1 2 - 6
11 nov 16:45 VZV Njord EG3 - Arethusa EG1 4 - 6
10 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Aegir EG1 10 - 5
10 nov 14:45 Zeester-Meerval EG1 - Hieronymus EG1 8 - 7
10 nov 14:15 SBC2000 EG1 - AquAmigos EG1 12 - 1
3 nov 19:00 AquAmigos EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 9 - 5
3 nov 18:15 Arethusa EG2 - Arethusa EG1 11 - 9
3 nov 15:45 De Schelde EG1 - SBC2000 EG1 8 - 12
3 nov 15:00 Aegir EG1 - Zeester-Meerval EG1 7 - 8
3 nov 13:30 Zeester-Meerval EG2 - VZV Njord EG3 11 - 6
27 okt 17:15 Arethusa EG1 - Zeester-Meerval EG2 12 - 9
27 okt 15:15 VZV Njord EG3 - Hieronymus EG1 19 - 2
27 okt 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - De Schelde EG1 2 - 5
27 okt 14:45 Zeester-Meerval EG1 - AquAmigos EG1 5 - 15
27 okt 14:15 SBC2000 EG1 - Arethusa EG2 7 - 5
13 okt 17:15 Arethusa EG2 - Zeester-Meerval EG2 3 - 12
13 okt 16:00 Aegir EG1 - VZV Njord EG3 4 - 8
13 okt 15:45 De Schelde EG1 - Zeester-Meerval EG1 2 - 10
7 okt 18:00 VZV Njord EG3 - AquAmigos EG1 17 - 5
6 okt 17:15 Arethusa EG1 - Aegir EG1 10 - 5
6 okt 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Arethusa EG2 3 - 12
6 okt 14:55 Zeester-Meerval EG2 - Hieronymus EG1 12 - 3
6 okt 14:15 Zeester-Meerval EG1 - SBC2000 EG1 4 - 11
30 sep 14:15 De Schelde EG1 - VZV Njord EG3 1 - 26
29 sep 17:35 AquAmigos EG1 - Arethusa EG1 3 - 13
29 sep 17:15 Arethusa EG2 - Hieronymus EG1 17 - 4
29 sep 16:00 Aegir EG1 - Zeester-Meerval EG2 9 - 11
29 sep 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Zeester-Meerval EG1 9 - 4
22 sep 18:00 Hieronymus EG1 - Aegir EG1 4 - 11
22 sep 17:15 Arethusa EG1 - De Schelde EG1 21 - 1
22 sep 15:15 VZV Njord EG3 - SBC2000 EG1 7 - 9
22 sep 14:55 Zeester-Meerval EG2 - AquAmigos EG1 13 - 11
22 sep 14:15 Zeester-Meerval EG1 - Arethusa EG2 5 - 12
 
 
Aegir EG1
 
AquAmigos EG..
 
Arethusa EG1
 
Arethusa EG2
 
De Schelde E..
 
Hieronymus E..
 
SBC2000 EG1
 
VZV Njord EG..
 
Zeester-Meer..
 
Zeester-Meer..
 
ZPC De Zeeuw..
 
Aegir EG1 9 - 52/213/430/319/12 - 64 - 87 - 89 - 1116/3
AquAmigos EG16/4 3 - 137 - 511 - 49 - 516/32/224/219/19 - 5
Arethusa EG110 - 526/1 9/321 - 19/213/416/330/312 - 915 - 6
Arethusa EG24 - 530/311 - 9 16/317 - 423/24 - 519/13 - 122/2
De Schelde EG13 - 923/319/11/5 6/48 - 121 - 262 - 104 - 1423/2
Hieronymus EG14 - 1113/46 - 1026/110 - 5 30/323/216/32/28 - 9
SBC2000 EG123/312 - 17 - 47 - 59/310 - 2 19/12/26/48 - 5
VZV Njord EG39 - 1017 - 54 - 623/312/119 - 27 - 9 10 - 69/313/4
Zeester-Meerval EG19/35 - 157 - 125 - 129/28 - 74 - 116/4 24/326/1
Zeester-Meerval EG226/113 - 1123/29/213/412 - 310 - 1011 - 615 - 7 30/3
ZPC De Zeeuwse Kust EG110 - 59/36/43 - 122 - 523/39/25 - 149 - 412/1