HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenPoulesPoule

Poule

  Team Gesp. W G V P V T S
1De Treffers CG12019015727353220
2Hieronymus CG12018024526855213
3SBC2000 CG120141543214105109
4Arethusa CG12014154320756151
5ZPC De Zeeuwse Kust CG12012083618810484
6De Brabantse Wal (SG) CG120120836133136-3
7De Warande CG12060141891224-133
8ZVDO'74 CG12050151572237-165
9Lutra CG12041151349192-143
10De Schelde CG1202117741195-154
11VZV Njord CG1201217569248-179
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 apr 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - De Treffers CG1 9 - 6
13 apr 19:00 VZV Njord CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 2 - 14
13 apr 18:45 Hieronymus CG1 - Arethusa CG1 5 - 2
13 apr 17:15 Lutra CG1 - ZVDO'74 CG1 2 - 6
13 apr 16:00 De Warande CG1 - De Schelde CG1 6 - 5
7 apr 17:00 De Treffers CG1 - VZV Njord CG1 24 - 1
6 apr 19:00 ZVDO'74 CG1 - De Warande CG1 6 - 9
6 apr 18:45 De Schelde CG1 - SBC2000 CG1 2 - 12
6 apr 17:55 Arethusa CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 9 - 3
6 apr 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - Lutra CG1 14 - 2
31 maa 16:30 De Warande CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 6 - 16
30 maa 18:45 Hieronymus CG1 - De Schelde CG1 12 - 0
30 maa 18:15 VZV Njord CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 5 - 13
30 maa 17:15 Lutra CG1 - De Treffers CG1 1 - 22
30 maa 14:15 SBC2000 CG1 - ZVDO'74 CG1 12 - 4
24 maa 17:00 De Treffers CG1 - De Warande CG1 16 - 3
23 maa 20:00 De Brabantse Wal (SG) CG1 - Lutra CG1 8 - 2
23 maa 18:15 VZV Njord CG1 - Arethusa CG1 2 - 13
23 maa 17:00 ZVDO'74 CG1 - Hieronymus CG1 4 - 16
23 maa 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - SBC2000 CG1 11 - 9
16 maa 19:15 Arethusa CG1 - De Schelde CG1 17 - 0
16 maa 19:15 SBC2000 CG1 - De Treffers CG1 2 - 10
16 maa 18:45 Hieronymus CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 7 - 2
16 maa 17:30 De Warande CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 5 - 12
16 maa 17:15 Lutra CG1 - VZV Njord CG1 7 - 3
9 maa 19:45 De Brabantse Wal (SG) CG1 - SBC2000 CG1 3 - 11
9 maa 19:15 VZV Njord CG1 - De Warande CG1 7 - 11
9 maa 17:15 Lutra CG1 - Arethusa CG1 0 - 14
9 maa 16:00 ZVDO'74 CG1 - De Schelde CG1 6 - 1
24 feb 14:40 De Warande CG1 - Lutra CG1 5 - 3
23 feb 18:45 Hieronymus CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 16 - 1
23 feb 18:35 Arethusa CG1 - ZVDO'74 CG1 17 - 2
23 feb 17:15 De Schelde CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 2 - 11
23 feb 14:15 SBC2000 CG1 - VZV Njord CG1 16 - 1
17 feb 17:00 De Treffers CG1 - Hieronymus CG1 5 - 2
9 feb 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - ZVDO'74 CG1 15 - 1
9 feb 17:15 Lutra CG1 - SBC2000 CG1 2 - 9
9 feb 17:00 VZV Njord CG1 - Hieronymus CG1 1 - 19
9 feb 16:45 De Treffers CG1 - De Schelde CG1 16 - 0
9 feb 15:30 De Warande CG1 - Arethusa CG1 1 - 15
2 feb 18:45 Hieronymus CG1 - Lutra CG1 18 - 1
2 feb 18:40 Arethusa CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 5 - 4
2 feb 18:00 De Schelde CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 1 - 5
2 feb 17:30 ZVDO'74 CG1 - De Treffers CG1 2 - 13
2 feb 15:00 SBC2000 CG1 - De Warande CG1 21 - 2
27 jan 16:15 De Treffers CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 7 - 2
26 jan 19:45 De Brabantse Wal (SG) CG1 - ZVDO'74 CG1 13 - 1
26 jan 17:45 VZV Njord CG1 - De Schelde CG1 5 - 6
26 jan 17:30 De Warande CG1 - Hieronymus CG1 2 - 15
26 jan 14:15 SBC2000 CG1 - Arethusa CG1 5 - 5
19 jan 18:35 Arethusa CG1 - De Treffers CG1 4 - 5
19 jan 18:00 Hieronymus CG1 - SBC2000 CG1 13 - 6
19 jan 17:15 De Schelde CG1 - Lutra CG1 0 - 1
19 jan 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 12 - 3
19 jan 16:00 ZVDO'74 CG1 - VZV Njord CG1 8 - 5
12 jan 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Warande CG1 14 - 3
12 jan 16:15 De Schelde CG1 - Arethusa CG1 0 - 14
15 dec 18:00 De Treffers CG1 - ZVDO'74 CG1 26 - 2
15 dec 14:15 SBC2000 CG1 - Lutra CG1 10 - 2
9 dec 17:00 De Treffers CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 17 - 2
8 dec 18:35 Arethusa CG1 - Hieronymus CG1 3 - 4
8 dec 17:15 De Schelde CG1 - De Warande CG1 4 - 7
8 dec 17:00 ZVDO'74 CG1 - Lutra CG1 5 - 7
8 dec 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - VZV Njord CG1 10 - 3
2 dec 18:15 VZV Njord CG1 - De Treffers CG1 3 - 16
1 dec 19:55 De Brabantse Wal (SG) CG1 - Arethusa CG1 3 - 8
1 dec 17:15 Lutra CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 4 - 17
1 dec 16:00 De Warande CG1 - ZVDO'74 CG1 11 - 4
1 dec 14:15 SBC2000 CG1 - De Schelde CG1 17 - 3
25 nov 17:00 De Treffers CG1 - Lutra CG1 17 - 0
24 nov 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - VZV Njord CG1 10 - 5
24 nov 17:30 ZVDO'74 CG1 - SBC2000 CG1 2 - 15
24 nov 16:30 De Schelde CG1 - Hieronymus CG1 2 - 21
17 nov 18:45 Hieronymus CG1 - ZVDO'74 CG1 25 - 1
17 nov 18:35 Arethusa CG1 - VZV Njord CG1 21 - 3
17 nov 17:15 Lutra CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 7 - 8
17 nov 16:40 De Warande CG1 - De Treffers CG1 3 - 17
17 nov 14:15 SBC2000 CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 9 - 6
11 nov 17:00 De Treffers CG1 - SBC2000 CG1 10 - 4
10 nov 18:30 De Brabantse Wal (SG) CG1 - De Warande CG1 10 - 2
10 nov 18:15 VZV Njord CG1 - Lutra CG1 3 - 3
10 nov 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - Hieronymus CG1 4 - 8
3 nov 19:35 Arethusa CG1 - Lutra CG1 10 - 0
3 nov 19:00 Hieronymus CG1 - De Treffers CG1 4 - 9
3 nov 17:40 De Warande CG1 - VZV Njord CG1 5 - 6
3 nov 17:15 De Schelde CG1 - ZVDO'74 CG1 3 - 4
3 nov 14:15 SBC2000 CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 9 - 5
27 okt 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - Hieronymus CG1 2 - 9
27 okt 17:30 VZV Njord CG1 - SBC2000 CG1 4 - 22
27 okt 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Schelde CG1 11 - 1
27 okt 16:30 Lutra CG1 - De Warande CG1 4 - 2
27 okt 16:00 ZVDO'74 CG1 - Arethusa CG1 1 - 21
13 okt 19:00 ZVDO'74 CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 3 - 13
13 okt 18:45 Hieronymus CG1 - VZV Njord CG1 21 - 3
13 okt 18:00 Arethusa CG1 - De Warande CG1 13 - 3
13 okt 16:30 De Schelde CG1 - De Treffers CG1 4 - 19
6 okt 20:00 De Brabantse Wal (SG) CG1 - De Schelde CG1 6 - 1
6 okt 17:15 Lutra CG1 - Hieronymus CG1 0 - 19
6 okt 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - Arethusa CG1 5 - 10
6 okt 15:30 De Warande CG1 - SBC2000 CG1 4 - 15
30 sep 15:00 De Schelde CG1 - VZV Njord CG1 4 - 4
29 sep 18:40 Arethusa CG1 - SBC2000 CG1 3 - 4
29 sep 18:00 Hieronymus CG1 - De Warande CG1 21 - 1
29 sep 17:30 ZVDO'74 CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 5 - 10
29 sep 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Treffers CG1 2 - 12
23 sep 17:00 De Treffers CG1 - Arethusa CG1 6 - 3
22 sep 19:45 De Brabantse Wal (SG) CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 7 - 5
22 sep 18:30 VZV Njord CG1 - ZVDO'74 CG1 3 - 5
22 sep 17:15 Lutra CG1 - De Schelde CG1 1 - 2
22 sep 14:15 SBC2000 CG1 - Hieronymus CG1 6 - 13
 
 
Arethusa CG1
 
De Brabantse..
 
De Schelde C..
 
De Treffers ..
 
De Warande C..
 
Hieronymus C..
 
Lutra CG1
 
SBC2000 CG1
 
VZV Njord CG..
 
ZPC De Zeeuw..
 
ZVDO'74 CG1
 
Arethusa CG1 9 - 317 - 04 - 513 - 33 - 410 - 03 - 421 - 35 - 417 - 2
De Brabantse Wal (SG) CG13 - 8 6 - 19 - 610 - 22 - 98 - 23 - 1110 - 57 - 513 - 1
De Schelde CG10 - 141 - 5 4 - 194 - 72 - 210 - 12 - 124 - 42 - 113 - 4
De Treffers CG16 - 317 - 216 - 0 16 - 35 - 217 - 010 - 424 - 17 - 226 - 2
De Warande CG11 - 155 - 126 - 53 - 17 2 - 155 - 34 - 155 - 66 - 1611 - 4
Hieronymus CG15 - 216 - 112 - 04 - 921 - 1 18 - 113 - 621 - 37 - 225 - 1
Lutra CG10 - 147 - 81 - 21 - 224 - 20 - 19 2 - 97 - 34 - 172 - 6
SBC2000 CG15 - 59 - 517 - 32 - 1021 - 26 - 1310 - 2 16 - 19 - 612 - 4
VZV Njord CG12 - 135 - 135 - 63 - 167 - 111 - 193 - 34 - 22 2 - 143 - 5
ZPC De Zeeuwse Kust CG15 - 1012 - 311 - 12 - 1214 - 34 - 814 - 211 - 910 - 3 15 - 1
ZVDO'74 CG11 - 215 - 106 - 12 - 136 - 94 - 165 - 72 - 158 - 53 - 13