HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenPoulesPoule

Poule

  Team Gesp. W G V P V T S
1De Treffers CG11515004519537158
2SBC2000 CG1141013311527478
3Hieronymus CG11513023021246166
4Arethusa CG114914281354491
5De Brabantse Wal (SG) CG1138052484822
6ZPC De Zeeuwse Kust CG114707211207644
7Lutra CG1133191032120-88
8ZVDO'74 CG1143011944180-136
9De Schelde CG1142111731131-100
10De Warande CG1132011646159-113
11VZV Njord CG1131210548150-102
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 feb 14:15 SBC2000 CG1 - VZV Njord CG1Zwembad de Wisselaar
23 feb 17:15 De Schelde CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
23 feb 18:35 Arethusa CG1 - ZVDO'74 CG1Golfbad Oss
23 feb 18:45 Hieronymus CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1Zwembad De Stok
24 feb 14:40 De Warande CG1 - Lutra CG1De Warande
9 maa 16:00 ZVDO'74 CG1 - De Schelde CG1Sportfondsenbad Aquaaltena
9 maa 17:15 Lutra CG1 - Arethusa CG1Recreatiebad De Wissen
9 maa 19:15 VZV Njord CG1 - De Warande CG1Zwembad Den Ekkerman
9 maa 19:45 De Brabantse Wal (SG) CG1 - SBC2000 CG1Sportfondsenbad De Melanen
16 maa 17:15 Lutra CG1 - VZV Njord CG1Recreatiebad De Wissen
16 maa 17:30 De Warande CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1De Warande
16 maa 18:45 Hieronymus CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1Zwembad De Stok
16 maa 19:15 Arethusa CG1 - De Schelde CG1Golfbad Oss
16 maa 19:15 SBC2000 CG1 - De Treffers CG1Zwembad de Wisselaar
23 maa 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - SBC2000 CG1Vrijburgbad Vlissingen
23 maa 17:00 ZVDO'74 CG1 - Hieronymus CG1Sportfondsenbad Aquaaltena
23 maa 18:15 VZV Njord CG1 - Arethusa CG1Zwembad Den Ekkerman
23 maa 20:00 De Brabantse Wal (SG) CG1 - Lutra CG1LACO zwembad Hoogerheide
24 maa 17:00 De Treffers CG1 - De Warande CG1Combibad Kwekkelstijn
30 maa 14:15 SBC2000 CG1 - ZVDO'74 CG1Zwembad de Wisselaar
30 maa 17:15 Lutra CG1 - De Treffers CG1Recreatiebad De Wissen
30 maa 18:15 VZV Njord CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1Zwembad Den Ekkerman
30 maa 18:45 Hieronymus CG1 - De Schelde CG1Zwembad De Stok
31 maa 16:30 De Warande CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1De Warande
6 apr 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - Lutra CG1Vrijburgbad Vlissingen
6 apr 17:55 Arethusa CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1Golfbad Oss
6 apr 18:45 De Schelde CG1 - SBC2000 CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
6 apr 19:00 ZVDO'74 CG1 - De Warande CG1Sportfondsenbad Aquaaltena
7 apr 17:00 De Treffers CG1 - VZV Njord CG1Combibad Kwekkelstijn
13 apr 16:00 De Warande CG1 - De Schelde CG1De Warande
13 apr 17:15 Lutra CG1 - ZVDO'74 CG1Recreatiebad De Wissen
13 apr 18:45 Hieronymus CG1 - Arethusa CG1Zwembad De Stok
13 apr 19:00 VZV Njord CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1Zwembad Den Ekkerman
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
Arethusa CG1
 
De Brabantse..
 
De Schelde C..
 
De Treffers ..
 
De Warande C..
 
Hieronymus C..
 
Lutra CG1
 
SBC2000 CG1
 
VZV Njord CG..
 
ZPC De Zeeuw..
 
ZVDO'74 CG1
 
Arethusa CG1 6/416/3???????23/2
De Brabantse Wal (SG) CG1? ????23/39/3???
De Schelde CG1?? ????6/4?23/2?
De Treffers CG1??? 24/3???7/4??
De Warande CG1?16/313/4? ?24/2??31/3?
Hieronymus CG113/423/230/3?? ???16/3?
Lutra CG19/3??30/3?? ?16/3?13/4
SBC2000 CG1???16/3??? 23/2?30/3
VZV Njord CG123/330/3??9/3??? 13/4?
ZPC De Zeeuwse Kust CG1??????6/423/3? ?
ZVDO'74 CG1??9/3?6/423/3????