HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenPoulesPoule

Poule

  Team Gesp. W G V P V T S
1De Dokkelaers H12218135517979100
2De Warande H22018025425673183
3DIO H12216064816910960
4SBC2000 H42214354516910168
5De Zuidwesthoek H12114164014710047
6AquAmigos H22213093915510748
7SBC2000 H32183102714512421
8De Schelde H221821126150162-12
9Nuenen H221601518107204-97
10DIO H222431515122206-84
11VZV Njord H4202117163163-100
12TRB-RES H1220022048282-234
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 19:30 TRB-RES H1 - De Zuidwesthoek H1 2 - 10
13 apr 20:30 VZV Njord H4 - DIO Etten Leur H2 5 - 16
13 apr 19:55 AquAmigos H2 - De Dokkelaers H1 6 - 4
13 apr 16:50 De Warande H2 - Nuenen H2 26 - 2
13 apr 14:15 SBC2000 H3 - De Schelde H2 5 - 10
13 apr 14:15 SBC2000 H4 - DIO Etten Leur H1 7 - 4
6 apr 20:45 De Zuidwesthoek H1 - AquAmigos H2 7 - 6
6 apr 20:00 De Dokkelaers H1 - De Warande H2 5 - 6
6 apr 19:30 De Schelde H2 - TRB-RES H1 15 - 4
6 apr 17:30 Nuenen H2 - VZV Njord H4 5 - 2
6 apr 16:20 DIO Etten Leur H2 - SBC2000 H4 4 - 12
6 apr 15:30 DIO Etten Leur H1 - SBC2000 H3 5 - 4
31 maa 18:00 TRB-RES H1 - DIO Etten Leur H1 3 - 17
30 maa 19:15 De Dokkelaers H1 - De Zuidwesthoek H1 10 - 2
30 maa 17:40 AquAmigos H2 - De Schelde H2 13 - 7
30 maa 15:00 SBC2000 H4 - Nuenen H2 11 - 4
30 maa 14:15 SBC2000 H3 - DIO Etten Leur H2 10 - 7
23 maa 19:45 VZV Njord H4 - De Dokkelaers H1 2 - 7
23 maa 17:15 De Schelde H2 - De Zuidwesthoek H1 8 - 5
23 maa 16:20 DIO Etten Leur H2 - TRB-RES H1 11 - 3
23 maa 16:10 De Warande H2 - SBC2000 H4 13 - 6
23 maa 15:30 DIO Etten Leur H1 - AquAmigos H2 10 - 7
17 maa 19:30 TRB-RES H1 - Nuenen H2 1 - 8
16 maa 20:15 SBC2000 H4 - VZV Njord H4 9 - 3
16 maa 20:15 SBC2000 H3 - De Warande H2 5 - 9
16 maa 20:00 De Zuidwesthoek H1 - DIO Etten Leur H1 9 - 4
16 maa 18:50 AquAmigos H2 - DIO Etten Leur H2 14 - 1
16 maa 18:30 De Dokkelaers H1 - De Schelde H2 12 - 6
9 maa 20:00 VZV Njord H4 - SBC2000 H3 1 - 6
9 maa 19:45 Nuenen H2 - AquAmigos H2 3 - 9
9 maa 16:20 DIO Etten Leur H2 - De Zuidwesthoek H1 4 - 10
9 maa 16:00 De Warande H2 - TRB-RES H1 18 - 0
9 maa 15:30 DIO Etten Leur H1 - De Schelde H2 8 - 6
24 feb 18:00 TRB-RES H1 - VZV Njord H4 4 - 6
23 feb 20:00 AquAmigos H2 - De Warande H2 4 - 9
23 feb 20:00 De Zuidwesthoek H1 - Nuenen H2 11 - 2
23 feb 19:15 De Dokkelaers H1 - DIO Etten Leur H1 7 - 2
23 feb 18:00 De Schelde H2 - DIO Etten Leur H2 7 - 7
23 feb 15:00 SBC2000 H3 - SBC2000 H4 5 - 5
9 feb 19:15 VZV Njord H4 - AquAmigos H2 4 - 9
9 feb 15:30 DIO Etten Leur H2 - DIO Etten Leur H1 3 - 12
9 feb 15:30 Nuenen H2 - De Schelde H2 7 - 3
9 feb 15:15 SBC2000 H3 - De Dokkelaers H1 2 - 6
9 feb 14:15 SBC2000 H4 - TRB-RES H1 17 - 2
3 feb 18:30 TRB-RES H1 - SBC2000 H3 2 - 13
2 feb 20:15 AquAmigos H2 - SBC2000 H4 2 - 4
2 feb 19:15 De Dokkelaers H1 - DIO Etten Leur H2 7 - 3
2 feb 19:15 De Zuidwesthoek H1 - VZV Njord H4 9 - 2
2 feb 18:45 De Schelde H2 - De Warande H2 6 - 5
2 feb 16:20 DIO Etten Leur H1 - Nuenen H2 9 - 5
27 jan 18:30 TRB-RES H1 - De Dokkelaers H1 2 - 15
26 jan 18:30 VZV Njord H4 - De Schelde H2 7 - 8
26 jan 18:20 De Warande H2 - DIO Etten Leur H1 13 - 4
26 jan 17:35 Nuenen H2 - DIO Etten Leur H2 6 - 4
26 jan 15:00 SBC2000 H3 - AquAmigos H2 5 - 4
26 jan 14:15 SBC2000 H4 - De Zuidwesthoek H1 6 - 5
19 jan 20:45 De Zuidwesthoek H1 - SBC2000 H3 6 - 5
19 jan 19:15 De Dokkelaers H1 - Nuenen H2 12 - 3
19 jan 18:00 De Schelde H2 - SBC2000 H4 4 - 9
19 jan 17:35 AquAmigos H2 - TRB-RES H1 10 - 0
19 jan 16:20 DIO Etten Leur H2 - De Warande H2 5 - 18
19 jan 15:30 DIO Etten Leur H1 - VZV Njord H4 12 - 0
12 jan 17:10 DIO Etten Leur H2 - AquAmigos H2 3 - 4
12 jan 17:00 De Schelde H2 - De Dokkelaers H1 6 - 7
12 jan 16:20 DIO Etten Leur H1 - De Zuidwesthoek H1 7 - 4
15 dec 15:00 SBC2000 H4 - De Dokkelaers H1 6 - 6
8 dec 20:00 De Dokkelaers H1 - AquAmigos H2 6 - 3
8 dec 20:00 De Zuidwesthoek H1 - TRB-RES H1 13 - 1
8 dec 18:00 De Schelde H2 - SBC2000 H3 9 - 5
8 dec 17:25 Nuenen H2 - De Warande H2 2 - 15
8 dec 16:20 DIO Etten Leur H2 - VZV Njord H4 5 - 5
8 dec 15:30 DIO Etten Leur H1 - SBC2000 H4 5 - 1
1 dec 20:00 VZV Njord H4 - Nuenen H2 2 - 7
1 dec 19:10 AquAmigos H2 - De Zuidwesthoek H1 2 - 4
1 dec 18:45 TRB-RES H1 - De Schelde H2 5 - 14
1 dec 16:50 De Warande H2 - De Dokkelaers H1 8 - 7
1 dec 15:00 SBC2000 H3 - DIO Etten Leur H1 4 - 9
1 dec 15:00 SBC2000 H4 - DIO Etten Leur H2 12 - 3
24 nov 20:45 De Zuidwesthoek H1 - De Dokkelaers H1 4 - 7
24 nov 17:55 Nuenen H2 - SBC2000 H4 2 - 10
24 nov 17:15 De Schelde H2 - AquAmigos H2 6 - 7
24 nov 17:10 DIO Etten Leur H2 - SBC2000 H3 4 - 11
24 nov 17:00 De Warande H2 - VZV Njord H4 16 - 1
24 nov 16:20 DIO Etten Leur H1 - TRB-RES H1 9 - 0
17 nov 20:15 TRB-RES H1 - DIO Etten Leur H2 7 - 13
17 nov 20:00 De Zuidwesthoek H1 - De Schelde H2 8 - 7
17 nov 19:15 De Dokkelaers H1 - VZV Njord H4 8 - 1
17 nov 19:00 AquAmigos H2 - DIO Etten Leur H1 10 - 6
17 nov 15:00 SBC2000 H4 - De Warande H2 3 - 11
17 nov 15:00 SBC2000 H3 - Nuenen H2 15 - 8
10 nov 19:00 VZV Njord H4 - SBC2000 H4 3 - 8
10 nov 16:45 Nuenen H2 - TRB-RES H1 7 - 6
10 nov 16:10 De Warande H2 - SBC2000 H3 11 - 3
4 nov 17:45 TRB-RES H1 - De Warande H2 1 - 22
3 nov 20:45 De Zuidwesthoek H1 - DIO Etten Leur H2 11 - 4
3 nov 19:15 De Dokkelaers H1 - SBC2000 H4 5 - 2
3 nov 18:00 De Schelde H2 - DIO Etten Leur H1 4 - 10
3 nov 17:35 AquAmigos H2 - Nuenen H2 14 - 6
3 nov 14:15 SBC2000 H3 - VZV Njord H4 11 - 3
27 okt 19:45 VZV Njord H4 - TRB-RES H1 6 - 2
27 okt 16:50 De Warande H2 - AquAmigos H2 11 - 3
27 okt 16:50 Nuenen H2 - De Zuidwesthoek H1 7 - 9
27 okt 16:20 DIO Etten Leur H2 - De Schelde H2 6 - 6
27 okt 15:30 DIO Etten Leur H1 - De Dokkelaers H1 3 - 5
27 okt 15:00 SBC2000 H4 - SBC2000 H3 6 - 6
20 okt 16:20 DIO Etten Leur H2 - Nuenen H2 8 - 7
20 okt 15:30 DIO Etten Leur H1 - De Warande H2 6 - 5
14 okt 18:00 TRB-RES H1 - SBC2000 H4 2 - 20
13 okt 19:15 De Zuidwesthoek H1 - De Warande H2 4 - 6
13 okt 19:15 De Dokkelaers H1 - SBC2000 H3 6 - 5
13 okt 17:35 AquAmigos H2 - VZV Njord H4 9 - 3
13 okt 17:15 De Schelde H2 - Nuenen H2 12 - 8
13 okt 16:20 DIO Etten Leur H1 - DIO Etten Leur H2 9 - 5
6 okt 18:30 VZV Njord H4 - De Zuidwesthoek H1 3 - 6
6 okt 18:15 Nuenen H2 - DIO Etten Leur H1 3 - 12
6 okt 16:20 De Warande H2 - De Schelde H2 15 - 2
6 okt 15:30 DIO Etten Leur H2 - De Dokkelaers H1 2 - 11
6 okt 15:00 SBC2000 H4 - AquAmigos H2 3 - 2
6 okt 14:15 SBC2000 H3 - TRB-RES H1 16 - 1
29 sep 20:45 De Zuidwesthoek H1 - SBC2000 H4 6 - 3
29 sep 20:00 De Dokkelaers H1 - TRB-RES H1 13 - 0
29 sep 18:15 AquAmigos H2 - SBC2000 H3 8 - 5
23 sep 18:30 TRB-RES H1 - AquAmigos H2 0 - 9
22 sep 19:15 VZV Njord H4 - DIO Etten Leur H1 4 - 6
22 sep 17:00 Nuenen H2 - De Dokkelaers H1 5 - 13
22 sep 17:00 De Warande H2 - DIO Etten Leur H2 19 - 4
22 sep 15:00 SBC2000 H4 - De Schelde H2 9 - 4
22 sep 14:15 SBC2000 H3 - De Zuidwesthoek H1 4 - 4
 
 
AquAmigos H2
 
De Dokkelaer..
 
De Schelde H..
 
De Warande H..
 
De Zuidwesth..
 
DIO H1
 
DIO H2
 
Nuenen H2
 
SBC2000 H3
 
SBC2000 H4
 
TRB-RES H1
 
VZV Njord H4
 
AquAmigos H2 6 - 413 - 74 - 92 - 410 - 614 - 114 - 68 - 52 - 410 - 09 - 3
De Dokkelaers H16 - 3 12 - 65 - 610 - 27 - 27 - 312 - 36 - 55 - 213 - 08 - 1
De Schelde H26 - 76 - 7 6 - 58 - 54 - 107 - 712 - 89 - 54 - 915 - 4?
De Warande H211 - 38 - 715 - 2 ?13 - 419 - 426 - 211 - 313 - 618 - 016 - 1
De Zuidwesthoek H17 - 64 - 78 - 74 - 6 9 - 411 - 411 - 26 - 56 - 313 - 19 - 2
DIO H110 - 73 - 58 - 66 - 57 - 4 9 - 59 - 55 - 45 - 19 - 012 - 0
DIO H23 - 42 - 116 - 65 - 184 - 103 - 12 8 - 74 - 114 - 1211 - 35 - 5
Nuenen H23 - 95 - 137 - 32 - 157 - 93 - 126 - 4 ?2 - 107 - 65 - 2
SBC2000 H35 - 42 - 65 - 105 - 94 - 44 - 910 - 715 - 8 5 - 516 - 111 - 3
SBC2000 H43 - 26 - 69 - 43 - 116 - 57 - 412 - 311 - 46 - 6 17 - 29 - 3
TRB-RES H10 - 92 - 155 - 141 - 222 - 103 - 177 - 131 - 82 - 132 - 20 4 - 6
VZV Njord H44 - 92 - 77 - 8?3 - 64 - 65 - 162 - 71 - 63 - 86 - 2