HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenPoulesPoule

Poule

  Team Gesp. W G V P V T S
1ZVDO'74 DG12200627225
2De Treffers DG122006291316
3TRB-RES DG12200622814
4ZPC De Zeeuwse Kust DG12101317143
5De Krabben DG121013301812
6Arethusa DG1210131721-4
7Zeester-Meerval DG12101322202
8De Schelde DG12101318171
9SBC2000 DG1210131118-7
10De Warande DG1200201221-9
11AquAmigos DG1200201031-21
12Hieronymus DG120020840-32
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 jan 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - SBC2000 DG1Vrijburgbad Vlissingen
23 jan 17:35 AquAmigos DG1 - ZVDO'74 DG1Zwembad Olympia
23 jan 17:45 Arethusa DG1 - De Treffers DG1Golfbad Oss
23 jan 18:00 Hieronymus DG1 - De Krabben DG1Zwembad De Stok
23 jan 18:00 De Schelde DG1 - Zeester-Meerval DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
24 jan 17:15 TRB-RES DG1 - De Warande DG1Drieburcht
30 jan 14:15 SBC2000 DG1 - Hieronymus DG1Zwembad de Wisselaar
30 jan 16:00 ZVDO'74 DG1 - De Krabben DG1Optisport AquaAltena
30 jan 17:05 De Warande DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1De Warande
30 jan 18:15 Zeester-Meerval DG1 - TRB-RES DG1Zwembad Drie Essen
30 jan 18:30 De Treffers DG1 - De Schelde DG1Combibad Kwekkelstijn
30 jan 18:35 AquAmigos DG1 - Arethusa DG1Zwembad Olympia
6 feb 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - Zeester-Meerval DG1Vrijburgbad Vlissingen
6 feb 16:30 De Schelde DG1 - AquAmigos DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
6 feb 17:45 Arethusa DG1 - ZVDO'74 DG1Golfbad Oss
6 feb 18:30 Hieronymus DG1 - De Warande DG1Zwembad De Stok
6 feb 18:30 TRB-RES DG1 - De Treffers DG1Drieburcht
6 feb 18:45 De Krabben DG1 - SBC2000 DG1De Schelp
27 feb 16:20 De Warande DG1 - De Krabben DG1De Warande
27 feb 17:15 Arethusa DG1 - De Schelde DG1Golfbad Oss
27 feb 18:00 De Treffers DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1Combibad Kwekkelstijn
27 feb 18:15 Zeester-Meerval DG1 - Hieronymus DG1Zwembad Drie Essen
27 feb 19:00 ZVDO'74 DG1 - SBC2000 DG1Optisport AquaAltena
27 feb 19:20 AquAmigos DG1 - TRB-RES DG1Zwembad Olympia
6 maa 14:15 SBC2000 DG1 - De Warande DG1Zwembad de Wisselaar
6 maa 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - AquAmigos DG1Vrijburgbad Vlissingen
6 maa 17:15 De Schelde DG1 - ZVDO'74 DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
6 maa 18:30 Hieronymus DG1 - De Treffers DG1Zwembad De Stok
6 maa 18:45 De Krabben DG1 - Zeester-Meerval DG1De Schelp
7 maa 18:45 TRB-RES DG1 - Arethusa DG1Drieburcht
13 maa 16:00 De Schelde DG1 - TRB-RES DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
13 maa 16:30 ZVDO'74 DG1 - De Warande DG1Optisport AquaAltena
13 maa 17:15 Arethusa DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1Golfbad Oss
13 maa 18:15 Zeester-Meerval DG1 - SBC2000 DG1Zwembad Drie Essen
13 maa 19:15 AquAmigos DG1 - Hieronymus DG1Zwembad Olympia
13 maa 19:20 De Treffers DG1 - De Krabben DG1Combibad Kwekkelstijn
20 maa 14:15 SBC2000 DG1 - De Treffers DG1Zwembad de Wisselaar
20 maa 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Schelde DG1Vrijburgbad Vlissingen
20 maa 16:20 De Warande DG1 - Zeester-Meerval DG1De Warande
20 maa 18:30 Hieronymus DG1 - Arethusa DG1Zwembad De Stok
20 maa 18:45 De Krabben DG1 - AquAmigos DG1De Schelp
20 maa 19:30 TRB-RES DG1 - ZVDO'74 DG1Drieburcht
27 maa 18:15 Zeester-Meerval DG1 - ZVDO'74 DG1Zwembad Drie Essen
27 maa 18:30 Hieronymus DG1 - De Schelde DG1Zwembad De Stok
10 apr 15:45 AquAmigos DG1 - SBC2000 DG1Zwembad Olympia
10 apr 16:45 De Schelde DG1 - Hieronymus DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
10 apr 17:45 Arethusa DG1 - De Krabben DG1Golfbad Oss
10 apr 18:00 De Treffers DG1 - De Warande DG1Combibad Kwekkelstijn
10 apr 19:00 ZVDO'74 DG1 - Zeester-Meerval DG1Optisport AquaAltena
11 apr 16:30 TRB-RES DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1Drieburcht
17 apr 14:15 SBC2000 DG1 - Arethusa DG1Zwembad de Wisselaar
17 apr 16:20 De Warande DG1 - AquAmigos DG1De Warande
17 apr 16:30 ZVDO'74 DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1Optisport AquaAltena
17 apr 18:15 Zeester-Meerval DG1 - De Treffers DG1Zwembad Drie Essen
17 apr 18:30 Hieronymus DG1 - TRB-RES DG1Zwembad De Stok
17 apr 18:45 De Krabben DG1 - De Schelde DG1De Schelp
24 apr 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - Hieronymus DG1Vrijburgbad Vlissingen
24 apr 17:15 Arethusa DG1 - De Warande DG1Golfbad Oss
24 apr 17:15 De Schelde DG1 - SBC2000 DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
24 apr 17:45 AquAmigos DG1 - Zeester-Meerval DG1Zwembad Olympia
24 apr 18:45 De Treffers DG1 - ZVDO'74 DG1Combibad Kwekkelstijn
24 apr 19:15 TRB-RES DG1 - De Krabben DG1Drieburcht
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 18:45 De Krabben DG1 - Hieronymus DG1 24 - 7
10 okt 18:15 Zeester-Meerval DG1 - De Schelde DG1 10 - 7
10 okt 17:30 De Treffers DG1 - Arethusa DG1 9 - 4
10 okt 16:30 ZVDO'74 DG1 - AquAmigos DG1 11 - 1
10 okt 15:30 De Warande DG1 - TRB-RES DG1 5 - 10
10 okt 14:15 SBC2000 DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 8 - 6
4 okt 18:15 TRB-RES DG1 - SBC2000 DG1 12 - 3
3 okt 18:30 Hieronymus DG1 - ZVDO'74 DG1 1 - 16
3 okt 17:45 Arethusa DG1 - Zeester-Meerval DG1 13 - 12
3 okt 16:35 AquAmigos DG1 - De Treffers DG1 9 - 20
3 okt 16:30 De Schelde DG1 - De Warande DG1 11 - 7
3 okt 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Krabben DG1 11 - 6
 
 
AquAmigos DG..
 
Arethusa DG1
 
De Krabben D..
 
De Schelde D..
 
De Treffers ..
 
De Warande D..
 
Hieronymus D..
 
SBC2000 DG1
 
TRB-RES DG1
 
Zeester-Meer..
 
ZPC De Zeeuw..
 
ZVDO'74 DG1
 
AquAmigos DG1 30/1??9 - 20?13/310/427/224/4?23/1
Arethusa DG1? 10/427/223/124/4???13 - 1213/36/2
De Krabben DG120/3? 17/4??24 - 76/2?6/3??
De Schelde DG16/2?? ?11 - 710/424/413/323/1?6/3
De Treffers DG1?9 - 413/330/1 10/4????27/224/4
De Warande DG117/4?27/2?? ??5 - 1020/330/1?
Hieronymus DG1?20/323/127/36/36/2 ?17/4??1 - 16
SBC2000 DG1?17/4??20/36/330/1 ??8 - 6?
TRB-RES DG1?7/324/4?6/224/1?12 - 3 ?11/420/3
Zeester-Meerval DG1???10 - 717/4?27/213/330/1 ?27/3
ZPC De Zeeuwse Kust DG16/3?11 - 620/3??24/423/1?6/2 ?
ZVDO'74 DG111 - 1?30/1??13/3?27/2?10/417/4