HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenPoulesPoule

Poule

  Team Gesp. W G V P V T S
1De Schelde Da100000000
2De Punderman Da100000000
3De Vennen Da200000000
4De Warande Da200000000
5De Zuidwesthoek Da100000000
6Gorgo Da100000000
7ZVDO'74 Da100000000
8AquAmigos Da200000000
9SBC2000 Da200000000
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 18:00 De Schelde Da1 - De Zuidwesthoek Da1Sportcentrum Vliegende Vaart
3 okt 19:20 De Warande Da2 - De Vennen Da2De Warande
10 okt 18:00 ZVDO'74 Da1 - De Warande Da2Optisport AquaAltena
10 okt 18:10 De Vennen Da2 - SBC2000 Da2De Vennen
17 okt 17:00 De Punderman Da1 - De Zuidwesthoek Da1Recreatiebad De Wissen
24 okt 14:15 SBC2000 Da2 - De Warande Da2Zwembad de Wisselaar
24 okt 17:00 De Punderman Da1 - De Vennen Da2Recreatiebad De Wissen
24 okt 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - ZVDO'74 Da1LACO zwembad Hoogerheide
31 okt 15:30 De Warande Da2 - De Punderman Da1De Warande
31 okt 18:10 De Vennen Da2 - AquAmigos Da2De Vennen
31 okt 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - Gorgo Da1LACO zwembad Hoogerheide
31 okt 19:45 ZVDO'74 Da1 - SBC2000 Da2Optisport AquaAltena
7 nov 17:00 De Punderman Da1 - SBC2000 Da2Recreatiebad De Wissen
7 nov 17:20 AquAmigos Da2 - De Warande Da2Zwembad Olympia
7 nov 18:30 De Schelde Da1 - De Vennen Da2Sportcentrum Vliegende Vaart
14 nov 14:15 SBC2000 Da2 - AquAmigos Da2Zwembad de Wisselaar
14 nov 16:20 De Warande Da2 - De Schelde Da1De Warande
14 nov 16:20 De Vennen Da2 - Gorgo Da1De Vennen
14 nov 18:15 ZVDO'74 Da1 - De Punderman Da1Optisport AquaAltena
21 nov 16:35 AquAmigos Da2 - De Punderman Da1Zwembad Olympia
21 nov 18:45 Gorgo Da1 - De Warande Da2De Beemd
21 nov 19:00 De Schelde Da1 - SBC2000 Da2Sportcentrum Vliegende Vaart
21 nov 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - De Vennen Da2LACO zwembad Hoogerheide
28 nov 15:00 SBC2000 Da2 - Gorgo Da1Zwembad de Wisselaar
28 nov 16:20 De Warande Da2 - De Zuidwesthoek Da1De Warande
28 nov 17:45 ZVDO'74 Da1 - AquAmigos Da2Optisport AquaAltena
28 nov 19:30 De Punderman Da1 - De Schelde Da1Recreatiebad De Wissen
5 dec 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - SBC2000 Da2LACO zwembad Hoogerheide
12 dec 16:45 AquAmigos Da2 - Gorgo Da1Zwembad Olympia
12 dec 19:00 De Schelde Da1 - ZVDO'74 Da1Sportcentrum Vliegende Vaart
19 dec 18:00 Gorgo Da1 - De Punderman Da1De Beemd
9 jan 17:30 ZVDO'74 Da1 - De Vennen Da2Optisport AquaAltena
9 jan 18:45 Gorgo Da1 - De Schelde Da1De Beemd
9 jan 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - AquAmigos Da2LACO zwembad Hoogerheide
16 jan 18:00 ZVDO'74 Da1 - Gorgo Da1Optisport AquaAltena
16 jan 19:00 De Vennen Da2 - De Warande Da2De Vennen
16 jan 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - De Schelde Da1LACO zwembad Hoogerheide
23 jan 15:00 SBC2000 Da2 - De Vennen Da2Zwembad de Wisselaar
23 jan 17:20 De Warande Da2 - ZVDO'74 Da1De Warande
23 jan 18:00 Gorgo Da1 - De Zuidwesthoek Da1De Beemd
30 jan 16:20 De Warande Da2 - SBC2000 Da2De Warande
30 jan 17:30 ZVDO'74 Da1 - De Zuidwesthoek Da1Optisport AquaAltena
30 jan 20:40 De Vennen Da2 - De Punderman Da1De Vennen
6 feb 14:15 SBC2000 Da2 - ZVDO'74 Da1Zwembad de Wisselaar
6 feb 17:00 De Punderman Da1 - De Warande Da2Recreatiebad De Wissen
6 feb 17:20 AquAmigos Da2 - De Vennen Da2Zwembad Olympia
27 feb 14:15 SBC2000 Da2 - De Punderman Da1Zwembad de Wisselaar
27 feb 17:10 De Warande Da2 - AquAmigos Da2De Warande
27 feb 18:10 De Vennen Da2 - De Schelde Da1De Vennen
6 maa 17:00 De Punderman Da1 - ZVDO'74 Da1Recreatiebad De Wissen
6 maa 17:45 AquAmigos Da2 - SBC2000 Da2Zwembad Olympia
6 maa 18:00 Gorgo Da1 - De Vennen Da2De Beemd
6 maa 19:00 De Schelde Da1 - De Warande Da2Sportcentrum Vliegende Vaart
13 maa 14:15 SBC2000 Da2 - De Schelde Da1Zwembad de Wisselaar
13 maa 15:50 De Vennen Da2 - De Zuidwesthoek Da1De Vennen
13 maa 18:10 De Warande Da2 - Gorgo Da1De Warande
13 maa 18:30 De Punderman Da1 - AquAmigos Da2Recreatiebad De Wissen
20 maa 18:00 Gorgo Da1 - SBC2000 Da2De Beemd
20 maa 18:00 De Schelde Da1 - De Punderman Da1Sportcentrum Vliegende Vaart
20 maa 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - De Warande Da2LACO zwembad Hoogerheide
20 maa 20:45 AquAmigos Da2 - ZVDO'74 Da1Zwembad Olympia
27 maa 18:30 De Schelde Da1 - AquAmigos Da2Sportcentrum Vliegende Vaart
10 apr 14:15 SBC2000 Da2 - De Zuidwesthoek Da1Zwembad de Wisselaar
10 apr 16:15 De Punderman Da1 - Gorgo Da1Recreatiebad De Wissen
10 apr 17:10 AquAmigos Da2 - De Schelde Da1Zwembad Olympia
17 apr 18:00 ZVDO'74 Da1 - De Schelde Da1Optisport AquaAltena
17 apr 18:00 Gorgo Da1 - AquAmigos Da2De Beemd
17 apr 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - De Punderman Da1LACO zwembad Hoogerheide
24 apr 17:30 De Vennen Da2 - ZVDO'74 Da1De Vennen
24 apr 18:25 AquAmigos Da2 - De Zuidwesthoek Da1Zwembad Olympia
24 apr 19:00 De Schelde Da1 - Gorgo Da1Sportcentrum Vliegende Vaart
1 jun 18:00 Gorgo Da1 - ZVDO'74 Da1De Beemd
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
AquAmigos Da..
 
De Punderman..
 
De Schelde D..
 
De Vennen Da..
 
De Warande D..
 
De Zuidwesth..
 
Gorgo Da1
 
SBC2000 Da2
 
ZVDO'74 Da1
 
AquAmigos Da2 21/1110/46/27/1124/412/126/320/3
De Punderman Da113/3 28/1124/106/217/1010/47/116/3
De Schelde Da127/320/3 7/116/33/1024/421/1112/12
De Vennen Da231/1030/127/2 16/113/314/1110/1024/4
De Warande Da227/231/1014/113/10 28/1113/330/123/1
De Zuidwesthoek Da19/117/416/121/1120/3 31/105/1224/10
Gorgo Da117/419/129/16/321/1123/1 20/31/6
SBC2000 Da214/1127/213/323/124/1010/428/11 6/2
ZVDO'74 Da128/1114/1117/49/110/1030/116/131/10