HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenPoulesPoule

Poule

  Team Gesp. W G V P V T S
1De Schelde H100000000
2Aegir H100000000
3Argo H100000000
4De Krabben H100000000
5Lutra H100000000
6Nuenen H100000000
7ZVDO'74 H100000000
8SWNZ (SG) H100000000
9Nayade Classic H100000000
10RZ H100000000
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 16:45 Nayade Classic H1 - SWNZ (SG) H1Sportcentrum voor studenten
3 okt 19:30 Lutra H1 - Aegir H1Recreatiebad De Wissen
3 okt 21:00 De Krabben H1 - ZVDO'74 H1De Schelp
3 okt 21:30 Argo H1 - Nuenen H1Zwembad Molenheide
10 okt 17:15 ZVDO'74 H1 - Lutra H1Optisport AquaAltena
10 okt 17:15 Aegir H1 - Argo H1Ir. Ottenbad
10 okt 19:15 RZ H1 - Nayade Classic H1Recreatiebad De Roerdomp
11 okt 18:15 SWNZ (SG) H1 - De Schelde H1Zwembad Molenheide
24 okt 17:30 Nayade Classic H1 - Nuenen H1Sportcentrum voor studenten
24 okt 19:00 De Schelde H1 - RZ H1Sportcentrum Vliegende Vaart
24 okt 19:45 Argo H1 - Lutra H1Zwembad Molenheide
24 okt 21:00 De Krabben H1 - SWNZ (SG) H1De Schelp
31 okt 16:00 Nuenen H1 - De Schelde H1Sportcentrum voor studenten
31 okt 17:15 Aegir H1 - Nayade Classic H1Ir. Ottenbad
31 okt 19:15 RZ H1 - De Krabben H1Recreatiebad De Roerdomp
31 okt 21:15 ZVDO'74 H1 - Argo H1Optisport AquaAltena
7 nov 17:30 De Schelde H1 - Aegir H1Sportcentrum Vliegende Vaart
7 nov 17:30 Nayade Classic H1 - Lutra H1Sportcentrum voor studenten
7 nov 19:15 RZ H1 - Argo H1Recreatiebad De Roerdomp
7 nov 20:15 De Krabben H1 - Nuenen H1De Schelp
7 nov 20:30 SWNZ (SG) H1 - ZVDO'74 H1Zwembad Molenheide
14 nov 17:00 Aegir H1 - De Krabben H1Ir. Ottenbad
14 nov 19:15 RZ H1 - SWNZ (SG) H1Recreatiebad De Roerdomp
14 nov 19:30 Lutra H1 - De Schelde H1Recreatiebad De Wissen
15 nov 18:30 Argo H1 - Nayade Classic H1Zwembad Molenheide
21 nov 18:00 De Schelde H1 - Argo H1Sportcentrum Vliegende Vaart
21 nov 20:00 RZ H1 - ZVDO'74 H1Recreatiebad De Roerdomp
21 nov 21:00 De Krabben H1 - Lutra H1De Schelp
22 nov 17:15 SWNZ (SG) H1 - Nuenen H1Zwembad Molenheide
28 nov 17:00 Aegir H1 - SWNZ (SG) H1Ir. Ottenbad
28 nov 18:45 Nuenen H1 - RZ H1Sportcentrum voor studenten
28 nov 19:15 ZVDO'74 H1 - Nayade Classic H1Optisport AquaAltena
28 nov 20:30 Argo H1 - De Krabben H1Zwembad Molenheide
5 dec 17:15 Nuenen H1 - ZVDO'74 H1Sportcentrum voor studenten
6 dec 17:45 SWNZ (SG) H1 - Lutra H1Zwembad Molenheide
12 dec 17:30 Nayade Classic H1 - De Krabben H1Sportcentrum voor studenten
12 dec 18:00 De Schelde H1 - ZVDO'74 H1Sportcentrum Vliegende Vaart
12 dec 18:00 Aegir H1 - Nuenen H1Ir. Ottenbad
12 dec 18:15 Argo H1 - SWNZ (SG) H1Zwembad Molenheide
12 dec 19:30 Lutra H1 - RZ H1Recreatiebad De Wissen
9 jan 17:45 Nuenen H1 - Lutra H1Sportcentrum voor studenten
9 jan 19:00 ZVDO'74 H1 - Aegir H1Optisport AquaAltena
9 jan 20:15 De Krabben H1 - De Schelde H1De Schelp
16 jan 17:15 Aegir H1 - Lutra H1Ir. Ottenbad
16 jan 17:15 ZVDO'74 H1 - De Krabben H1Optisport AquaAltena
16 jan 19:05 Nuenen H1 - Argo H1Sportcentrum voor studenten
17 jan 17:15 SWNZ (SG) H1 - Nayade Classic H1Zwembad Molenheide
23 jan 17:30 Nayade Classic H1 - RZ H1Sportcentrum voor studenten
23 jan 19:30 Lutra H1 - ZVDO'74 H1Recreatiebad De Wissen
23 jan 19:30 De Schelde H1 - SWNZ (SG) H1Sportcentrum Vliegende Vaart
23 jan 20:30 Argo H1 - Aegir H1Zwembad Molenheide
30 jan 17:15 Nuenen H1 - Nayade Classic H1Sportcentrum voor studenten
30 jan 19:15 RZ H1 - De Schelde H1Recreatiebad De Roerdomp
30 jan 19:30 Lutra H1 - Argo H1Recreatiebad De Wissen
31 jan 16:15 SWNZ (SG) H1 - De Krabben H1Zwembad Molenheide
6 feb 16:00 Nayade Classic H1 - Aegir H1Sportcentrum voor studenten
6 feb 18:00 De Schelde H1 - Nuenen H1Sportcentrum Vliegende Vaart
6 feb 19:00 Argo H1 - ZVDO'74 H1Zwembad Molenheide
6 feb 20:15 De Krabben H1 - RZ H1De Schelp
27 feb 17:00 Aegir H1 - De Schelde H1Ir. Ottenbad
27 feb 17:15 Nuenen H1 - De Krabben H1Sportcentrum voor studenten
27 feb 18:45 Lutra H1 - Nayade Classic H1Recreatiebad De Wissen
27 feb 20:30 ZVDO'74 H1 - SWNZ (SG) H1Optisport AquaAltena
6 maa 17:30 Nayade Classic H1 - Argo H1Sportcentrum voor studenten
6 maa 18:00 De Schelde H1 - Lutra H1Sportcentrum Vliegende Vaart
6 maa 20:15 De Krabben H1 - Aegir H1De Schelp
7 maa 17:15 SWNZ (SG) H1 - RZ H1Zwembad Molenheide
13 maa 17:15 ZVDO'74 H1 - RZ H1Optisport AquaAltena
13 maa 17:45 Lutra H1 - De Krabben H1Recreatiebad De Wissen
13 maa 18:45 Nuenen H1 - SWNZ (SG) H1Sportcentrum voor studenten
14 maa 17:45 Argo H1 - De Schelde H1Zwembad Molenheide
20 maa 18:35 Nayade Classic H1 - ZVDO'74 H1Sportcentrum voor studenten
20 maa 20:00 RZ H1 - Nuenen H1Recreatiebad De Roerdomp
20 maa 21:00 De Krabben H1 - Argo H1De Schelp
21 maa 16:15 SWNZ (SG) H1 - Aegir H1Zwembad Molenheide
27 maa 17:30 De Schelde H1 - Nayade Classic H1Sportcentrum Vliegende Vaart
27 maa 19:15 RZ H1 - Aegir H1Recreatiebad De Roerdomp
10 apr 15:15 Nayade Classic H1 - De Schelde H1Sportcentrum voor studenten
10 apr 17:00 Aegir H1 - RZ H1Ir. Ottenbad
10 apr 19:45 ZVDO'74 H1 - Nuenen H1Optisport AquaAltena
10 apr 20:15 Lutra H1 - SWNZ (SG) H1Recreatiebad De Wissen
17 apr 17:15 ZVDO'74 H1 - De Schelde H1Optisport AquaAltena
17 apr 18:00 Nuenen H1 - Aegir H1Sportcentrum voor studenten
17 apr 19:15 RZ H1 - Lutra H1Recreatiebad De Roerdomp
17 apr 21:00 De Krabben H1 - Nayade Classic H1De Schelp
18 apr 18:00 SWNZ (SG) H1 - Argo H1Zwembad Molenheide
24 apr 17:00 Aegir H1 - ZVDO'74 H1Ir. Ottenbad
24 apr 18:00 De Schelde H1 - De Krabben H1Sportcentrum Vliegende Vaart
24 apr 18:45 Lutra H1 - Nuenen H1Recreatiebad De Wissen
24 apr 19:45 Argo H1 - RZ H1Zwembad Molenheide
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
Aegir H1
 
Argo H1
 
De Krabben H..
 
De Schelde H..
 
Lutra H1
 
Nayade Class..
 
Nuenen H1
 
RZ H1
 
SWNZ (SG) H1
 
ZVDO'74 H1
 
Aegir H1 10/1014/1127/216/131/1012/1210/428/1124/4
Argo H123/1 28/1114/324/1015/113/1024/412/126/2
De Krabben H16/320/3 9/121/1117/47/116/224/103/10
De Schelde H17/1121/1124/4 6/327/36/224/1023/112/12
Lutra H13/1030/113/314/11 27/224/412/1210/423/1
Nayade Classic H16/26/312/1210/47/11 24/1023/13/1020/3
Nuenen H117/416/127/231/109/130/1 28/1113/35/12
RZ H127/37/1131/1030/117/410/1020/3 14/1121/11
SWNZ (SG) H121/318/431/111/106/1217/122/117/3 7/11
ZVDO'74 H19/131/1016/117/410/1028/1110/413/327/2