HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenPoulesPoule

Poule

  Team Gesp. W G V P V T S
1Zwemvereniging Utrecht Da133009341519
2Livo Da132107251510
3Polar Bears Da32200620137
4Arethusa Da132016321913
5VZV Njord Da13201628244
6NDD Da1311142131-10
7De Linge/PCG (SG) Da12101321147
8ENC Arnhem (SG) Da1310232224-2
9De Rijn Da1310231831-13
10De Vennen Da1301212028-8
11Aquarijn Da1301211627-11
12AquAmigos Da1300301127-16
DatumTijdWedstrijdLocatie
6 nov 17:20 De Vennen Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1De Vennen
6 nov 17:45 Arethusa Da1 - Livo Da1Golfbad Oss
6 nov 18:00 VZV Njord Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1Zwembad Den Ekkerman
6 nov 19:00 NDD Da1 - Polar Bears Da3Sportcentrum Rozengaarde
6 nov 19:30 AquAmigos Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1Zwembad Olympia
6 nov 19:45 Aquarijn Da1 - De Rijn Da1Sportcomplex Merwestein
13 nov 16:30 De Vennen Da1 - AquAmigos Da1De Vennen
13 nov 17:25 ENC Arnhem (SG) Da1 - Arethusa Da1Valkenhuizen
13 nov 17:45 Polar Bears Da3 - Zwemvereniging Utrecht Da1De Peppel
13 nov 19:00 Livo Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1t Walfort
13 nov 19:35 VZV Njord Da1 - Aquarijn Da1Zwembad Den Ekkerman
13 nov 20:20 De Rijn Da1 - NDD Da1Sportfondsenbad De Bongerd
20 nov 18:45 De Rijn Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1Sportfondsenbad De Bongerd
20 nov 19:15 NDD Da1 - VZV Njord Da1Sportcentrum Rozengaarde
20 nov 19:30 Arethusa Da1 - De Vennen Da1Golfbad Oss
20 nov 19:30 AquAmigos Da1 - Polar Bears Da3Zwembad Olympia
20 nov 20:00 Aquarijn Da1 - Livo Da1Sportcomplex Merwestein
20 nov 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1Caribabad
4 dec 14:40 ENC Arnhem (SG) Da1 - Aquarijn Da1Valkenhuizen
4 dec 16:30 De Vennen Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1De Vennen
4 dec 17:15 Arethusa Da1 - AquAmigos Da1Golfbad Oss
4 dec 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 - VZV Njord Da1De Kwakel
4 dec 19:00 Livo Da1 - NDD Da1t Walfort
11 dec 18:00 Polar Bears Da3 - VZV Njord Da1De Peppel
11 dec 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 - Livo Da1De Kwakel
11 dec 19:10 NDD Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1Sportcentrum Rozengaarde
11 dec 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 - Arethusa Da1Caribabad
11 dec 20:30 Aquarijn Da1 - De Vennen Da1Sportcomplex Merwestein
11 dec 20:50 AquAmigos Da1 - De Rijn Da1Zwembad Olympia
18 dec 17:45 NDD Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1Sportcentrum Rozengaarde
18 dec 19:30 Aquarijn Da1 - AquAmigos Da1Sportcomplex Merwestein
18 dec 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da1 - Arethusa Da1De Kwakel
18 dec 20:00 VZV Njord Da1 - Livo Da1Zwembad Den Ekkerman
18 dec 21:15 De Rijn Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1Sportfondsenbad De Bongerd
19 dec 15:45 Polar Bears Da3 - De Vennen Da1De Peppel
15 jan 17:35 ENC Arnhem (SG) Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1Valkenhuizen
15 jan 18:30 VZV Njord Da1 - De Rijn Da1Zwembad Den Ekkerman
15 jan 18:50 Arethusa Da1 - Aquarijn Da1Golfbad Oss
15 jan 19:00 Livo Da1 - Polar Bears Da3t Walfort
15 jan 19:40 De Vennen Da1 - NDD Da1De Vennen
15 jan 20:30 AquAmigos Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1Zwembad Olympia
22 jan 17:45 De Rijn Da1 - Livo Da1Sportfondsenbad De Bongerd
22 jan 18:45 Aquarijn Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1Sportcomplex Merwestein
22 jan 19:05 NDD Da1 - Arethusa Da1Sportcentrum Rozengaarde
22 jan 19:05 VZV Njord Da1 - AquAmigos Da1Zwembad Den Ekkerman
22 jan 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da1 - De Vennen Da1De Kwakel
23 jan 19:25 Polar Bears Da3 - ENC Arnhem (SG) Da1De Peppel
29 jan 15:55 ENC Arnhem (SG) Da1 - De Rijn Da1Valkenhuizen
29 jan 18:20 De Vennen Da1 - Polar Bears Da3De Vennen
29 jan 18:35 Arethusa Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1Golfbad Oss
29 jan 19:00 Livo Da1 - VZV Njord Da1t Walfort
29 jan 19:30 De Linge/PCG (SG) Da1 - NDD Da1Berenschot
29 jan 19:30 AquAmigos Da1 - Aquarijn Da1Zwembad Olympia
5 feb 17:00 De Linge/PCG (SG) Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1Berenschot
5 feb 19:10 De Vennen Da1 - De Rijn Da1De Vennen
5 feb 19:30 AquAmigos Da1 - Livo Da1Zwembad Olympia
5 feb 19:30 Aquarijn Da1 - NDD Da1Sportcomplex Merwestein
5 feb 20:05 Arethusa Da1 - Polar Bears Da3Golfbad Oss
5 feb 20:45 ENC Arnhem (SG) Da1 - VZV Njord Da1Valkenhuizen
19 feb 16:40 VZV Njord Da1 - De Vennen Da1Zwembad Den Ekkerman
19 feb 17:45 Arethusa Da1 - De Rijn Da1Golfbad Oss
19 feb 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 - Aquarijn Da1De Kwakel
19 feb 18:40 Livo Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1t Walfort
19 feb 19:20 NDD Da1 - AquAmigos Da1Sportcentrum Rozengaarde
19 feb 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 - Polar Bears Da3Caribabad
26 feb 18:15 Polar Bears Da3 - De Linge/PCG (SG) Da1De Peppel
5 maa 17:50 NDD Da1 - Livo Da1Sportcentrum Rozengaarde
12 maa 16:20 De Vennen Da1 - Livo Da1De Vennen
12 maa 17:00 De Linge/PCG (SG) Da1 - De Rijn Da1Berenschot
12 maa 18:15 Arethusa Da1 - VZV Njord Da1Golfbad Oss
12 maa 18:20 NDD Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1Sportcentrum Rozengaarde
12 maa 19:30 AquAmigos Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1Zwembad Olympia
12 maa 20:00 Aquarijn Da1 - Polar Bears Da3Sportcomplex Merwestein
19 maa 20:25 De Rijn Da1 - Polar Bears Da3Sportfondsenbad De Bongerd
26 maa 17:30 Polar Bears Da3 - NDD Da1De Peppel
26 maa 17:50 ENC Arnhem (SG) Da1 - De Vennen Da1Valkenhuizen
26 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 - AquAmigos Da1De Kwakel
26 maa 19:00 Livo Da1 - Arethusa Da1t Walfort
26 maa 19:10 De Rijn Da1 - Aquarijn Da1Sportfondsenbad De Bongerd
26 maa 20:50 De Linge/PCG (SG) Da1 - VZV Njord Da1Berenschot
2 apr 18:40 NDD Da1 - De Rijn Da1Sportcentrum Rozengaarde
2 apr 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da1 - Polar Bears Da3De Kwakel
2 apr 19:00 Arethusa Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1Golfbad Oss
2 apr 19:30 AquAmigos Da1 - De Vennen Da1Zwembad Olympia
2 apr 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 - Livo Da1Caribabad
2 apr 20:15 Aquarijn Da1 - VZV Njord Da1Sportcomplex Merwestein
9 apr 18:00 Polar Bears Da3 - AquAmigos Da1De Peppel
9 apr 18:05 ENC Arnhem (SG) Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1Valkenhuizen
9 apr 18:15 VZV Njord Da1 - NDD Da1Zwembad Den Ekkerman
9 apr 18:45 De Vennen Da1 - Arethusa Da1De Vennen
9 apr 19:00 Livo Da1 - Aquarijn Da1t Walfort
9 apr 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da1 - De Rijn Da1De Kwakel
23 apr 17:15 VZV Njord Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1Zwembad Den Ekkerman
23 apr 19:15 Aquarijn Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1Sportcomplex Merwestein
23 apr 19:35 AquAmigos Da1 - Arethusa Da1Zwembad Olympia
23 apr 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 - De Vennen Da1Caribabad
7 mei 17:30 Polar Bears Da3 - De Rijn Da1De Peppel
14 mei 15:25 ENC Arnhem (SG) Da1 - NDD Da1Valkenhuizen
14 mei 16:30 VZV Njord Da1 - Polar Bears Da3Zwembad Den Ekkerman
14 mei 16:30 De Vennen Da1 - Aquarijn Da1De Vennen
14 mei 17:15 Arethusa Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1Golfbad Oss
14 mei 19:00 Livo Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1t Walfort
14 mei 20:15 De Rijn Da1 - AquAmigos Da1Sportfondsenbad De Bongerd
21 mei 16:15 Polar Bears Da3 - Livo Da1De Peppel
21 mei 17:15 NDD Da1 - De Vennen Da1Sportcentrum Rozengaarde
21 mei 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1De Kwakel
21 mei 18:00 De Rijn Da1 - VZV Njord Da1Sportfondsenbad De Bongerd
21 mei 19:15 Aquarijn Da1 - Arethusa Da1Sportcomplex Merwestein
21 mei 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 - AquAmigos Da1Caribabad
28 mei 15:25 ENC Arnhem (SG) Da1 - Polar Bears Da3Valkenhuizen
28 mei 16:30 De Linge/PCG (SG) Da1 - Aquarijn Da1Berenschot
28 mei 17:15 Arethusa Da1 - NDD Da1Golfbad Oss
28 mei 17:40 De Vennen Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1De Vennen
28 mei 18:00 Livo Da1 - De Rijn Da1t Walfort
28 mei 19:30 AquAmigos Da1 - VZV Njord Da1Zwembad Olympia
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 okt 19:00 Livo Da1 - De Vennen Da1 6 - 6
16 okt 18:45 De Rijn Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1 4 - 12
16 okt 18:20 VZV Njord Da1 - Arethusa Da1 6 - 13
16 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 - NDD Da1 16 - 3
16 okt 15:30 Polar Bears Da3 - Aquarijn Da1 10 - 4
16 okt 15:25 ENC Arnhem (SG) Da1 - AquAmigos Da1 10 - 2
9 okt 20:00 De Rijn Da1 - Arethusa Da1 3 - 10
9 okt 20:00 Aquarijn Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1 3 - 8
9 okt 20:00 De Vennen Da1 - VZV Njord Da1 5 - 11
9 okt 19:30 AquAmigos Da1 - NDD Da1 6 - 9
9 okt 18:40 ENC Arnhem (SG) Da1 - Livo Da1 6 - 11
2 okt 20:30 De Rijn Da1 - De Vennen Da1 11 - 9
2 okt 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1 10 - 9
2 okt 19:20 VZV Njord Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1 11 - 6
2 okt 19:15 Livo Da1 - AquAmigos Da1 8 - 3
2 okt 17:15 NDD Da1 - Aquarijn Da1 9 - 9
2 okt 16:45 Polar Bears Da3 - Arethusa Da1 10 - 9
 
 
AquAmigos Da..
 
Aquarijn Da1
 
Arethusa Da1
 
De Linge/PCG..
 
De Rijn Da1
 
De Vennen Da..
 
ENC Arnhem (..
 
Livo Da1
 
NDD Da1
 
Polar Bears ..
 
VZV Njord Da..
 
Zwemverenigi..
 
AquAmigos Da1 29/123/415/111/122/412/35/26 - 920/1128/56/11
Aquarijn Da118/12 21/522/16/1111/1223/420/115/212/32/43 - 8
Arethusa Da14/1215/1 14/519/220/112/46/1128/55/212/329/1
De Linge/PCG (SG) Da121/528/511/12 12/323/420/112/429/119/226/35/2
De Rijn Da114/526/33 - 104 - 12 11 - 918/1222/113/1119/321/520/11
De Vennen Da113/1114/59/44/125/2 6/1112/315/129/15 - 1128/5
ENC Arnhem (SG) Da110 - 24/1213/119/429/126/3 6 - 1114/528/55/215/1
Livo Da18 - 39/426/313/1128/56 - 619/2 4/1215/129/114/5
NDD Da119/29 - 922/118/122/421/511/125/3 6/1120/1112/3
Polar Bears Da39/410 - 410 - 926/27/519/1223/121/526/3 11/1213/11
VZV Njord Da122/113/116 - 136/1115/119/211 - 618/129/414/5 23/4
Zwemvereniging Utrecht Da126/319/218/1210 - 99/422/121/511/1216 - 32/44/12