HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenPoulesPoule

Poule

  Team Gesp. W G V P V T S
1TriVia H133009482721
2De Reest H12200626179
3VKC'03 H12200626179
4De IJsselmeeuwen H13201637298
5Nunspeet H13201634295
6De Walvisch H12101325205
7Deltasteur H1210131724-7
8De Veene H1201112122-1
9ZPC De Hof H1301212837-9
10NDD H1300302342-19
11Neptunia'24 H1300302344-21
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 okt 17:30 Neptunia'24 H1 - De Walvisch H1Zwem- en recreatiebad It Rak
30 okt 19:15 De Veene H1 - De Reest H1Het Sportpark
6 nov 18:15 ZPC De Hof H1 - VKC'03 H1De Vijf Heuvels
6 nov 18:40 TriVia H1 - De Veene H1Helperbad
6 nov 20:00 De Walvisch H1 - Deltasteur H1HIS/ Willem Alexander Bad
6 nov 20:00 NDD H1 - De Reest H1Sportcentrum Rozengaarde
6 nov 20:30 De IJsselmeeuwen H1 - Neptunia'24 H1De IJsselslag
13 nov 17:15 De IJsselmeeuwen H1 - De Walvisch H1De IJsselslag
13 nov 18:00 Neptunia'24 H1 - ZPC De Hof H1Zwem- en recreatiebad It Rak
13 nov 18:45 De Reest H1 - Deltasteur H1Bad Hesselingen
13 nov 19:20 Nunspeet H1 - TriVia H1De Brake
13 nov 19:55 De Veene H1 - NDD H1Het Sportpark
20 nov 17:30 ZPC De Hof H1 - De IJsselmeeuwen H1De Vijf Heuvels
20 nov 18:15 De Veene H1 - Deltasteur H1Het Sportpark
20 nov 18:40 TriVia H1 - VKC'03 H1Helperbad
20 nov 20:00 De Walvisch H1 - De Reest H1HIS/ Willem Alexander Bad
20 nov 20:10 NDD H1 - Nunspeet H1Sportcentrum Rozengaarde
27 nov 18:00 Neptunia'24 H1 - De Reest H1Zwem- en recreatiebad It Rak
4 dec 16:45 Deltasteur H1 - Nunspeet H1Zwembad De Steur
4 dec 18:00 Neptunia'24 H1 - TriVia H1Zwem- en recreatiebad It Rak
4 dec 18:00 VKC'03 H1 - NDD H1De Vlaskoel
11 dec 17:25 Deltasteur H1 - VKC'03 H1Zwembad De Steur
11 dec 18:45 TriVia H1 - De IJsselmeeuwen H1Helperbad
11 dec 19:30 De Reest H1 - Nunspeet H1Bad Hesselingen
11 dec 20:00 De Walvisch H1 - De Veene H1HIS/ Willem Alexander Bad
11 dec 20:05 NDD H1 - Neptunia'24 H1Sportcentrum Rozengaarde
18 dec 18:10 Deltasteur H1 - ZPC De Hof H1Zwembad De Steur
18 dec 18:50 TriVia H1 - De Walvisch H1Helperbad
18 dec 18:50 Nunspeet H1 - VKC'03 H1De Brake
18 dec 19:50 De Veene H1 - Neptunia'24 H1Het Sportpark
18 dec 20:25 De Reest H1 - De IJsselmeeuwen H1Bad Hesselingen
8 jan 16:45 ZPC De Hof H1 - De Walvisch H1De Vijf Heuvels
15 jan 17:45 De IJsselmeeuwen H1 - NDD H1De IJsselslag
15 jan 18:00 Neptunia'24 H1 - Deltasteur H1Zwem- en recreatiebad It Rak
15 jan 18:10 Nunspeet H1 - De Veene H1De Brake
15 jan 18:30 VKC'03 H1 - De Reest H1De Vlaskoel
15 jan 18:45 ZPC De Hof H1 - TriVia H1De Vijf Heuvels
22 jan 19:15 Nunspeet H1 - De Walvisch H1De Brake
22 jan 19:55 De Veene H1 - VKC'03 H1Het Sportpark
22 jan 20:00 NDD H1 - ZPC De Hof H1Sportcentrum Rozengaarde
29 jan 18:15 ZPC De Hof H1 - Deltasteur H1De Vijf Heuvels
29 jan 18:15 Neptunia'24 H1 - De Veene H1Zwem- en recreatiebad It Rak
29 jan 19:30 VKC'03 H1 - Nunspeet H1De Vlaskoel
29 jan 19:45 De IJsselmeeuwen H1 - De Reest H1De IJsselslag
29 jan 20:00 De Walvisch H1 - TriVia H1HIS/ Willem Alexander Bad
5 feb 18:15 Neptunia'24 H1 - Nunspeet H1Zwem- en recreatiebad It Rak
5 feb 18:45 TriVia H1 - NDD H1Helperbad
5 feb 18:45 De IJsselmeeuwen H1 - De Veene H1De IJsselslag
5 feb 19:00 De Reest H1 - ZPC De Hof H1Bad Hesselingen
5 feb 20:00 De Walvisch H1 - VKC'03 H1HIS/ Willem Alexander Bad
12 feb 19:00 VKC'03 H1 - De IJsselmeeuwen H1De Vlaskoel
12 feb 19:35 Nunspeet H1 - De Reest H1De Brake
19 feb 18:15 Deltasteur H1 - TriVia H1Zwembad De Steur
19 feb 18:30 VKC'03 H1 - Neptunia'24 H1De Vlaskoel
19 feb 18:50 Nunspeet H1 - De IJsselmeeuwen H1De Brake
19 feb 20:15 NDD H1 - De Walvisch H1Sportcentrum Rozengaarde
19 feb 20:20 De Veene H1 - ZPC De Hof H1Het Sportpark
26 feb 20:00 De Walvisch H1 - Neptunia'24 H1HIS/ Willem Alexander Bad
5 maa 20:15 De Reest H1 - TriVia H1Bad Hesselingen
12 maa 18:15 ZPC De Hof H1 - Nunspeet H1De Vijf Heuvels
12 maa 18:45 TriVia H1 - De Reest H1Helperbad
12 maa 19:15 NDD H1 - Deltasteur H1Sportcentrum Rozengaarde
12 maa 19:30 De IJsselmeeuwen H1 - VKC'03 H1De IJsselslag
19 maa 16:45 Deltasteur H1 - De IJsselmeeuwen H1Zwembad De Steur
19 maa 18:00 Neptunia'24 H1 - NDD H1Zwem- en recreatiebad It Rak
26 maa 17:30 Neptunia'24 H1 - De IJsselmeeuwen H1Zwem- en recreatiebad It Rak
26 maa 18:10 Deltasteur H1 - De Walvisch H1Zwembad De Steur
26 maa 18:30 VKC'03 H1 - ZPC De Hof H1De Vlaskoel
26 maa 19:20 De Veene H1 - TriVia H1Het Sportpark
26 maa 20:20 De Reest H1 - NDD H1Bad Hesselingen
2 apr 16:45 ZPC De Hof H1 - Neptunia'24 H1De Vijf Heuvels
2 apr 18:15 Deltasteur H1 - De Reest H1Zwembad De Steur
2 apr 19:35 NDD H1 - De Veene H1Sportcentrum Rozengaarde
2 apr 20:00 De Walvisch H1 - De IJsselmeeuwen H1HIS/ Willem Alexander Bad
9 apr 16:15 De IJsselmeeuwen H1 - ZPC De Hof H1De IJsselslag
9 apr 16:45 Deltasteur H1 - De Veene H1Zwembad De Steur
9 apr 19:00 VKC'03 H1 - TriVia H1De Vlaskoel
9 apr 19:15 Nunspeet H1 - NDD H1De Brake
9 apr 20:20 De Reest H1 - De Walvisch H1Bad Hesselingen
16 apr 17:15 TriVia H1 - Nunspeet H1Helperbad
23 apr 18:45 TriVia H1 - Neptunia'24 H1Helperbad
23 apr 19:15 Nunspeet H1 - Deltasteur H1De Brake
23 apr 20:00 De Walvisch H1 - ZPC De Hof H1HIS/ Willem Alexander Bad
23 apr 20:30 De Reest H1 - De Veene H1Bad Hesselingen
24 apr 19:00 NDD H1 - VKC'03 H1Sportcentrum Rozengaarde
14 mei 17:30 VKC'03 H1 - Deltasteur H1De Vlaskoel
14 mei 18:20 De Veene H1 - De Walvisch H1Het Sportpark
21 mei 16:00 Deltasteur H1 - Neptunia'24 H1Zwembad De Steur
21 mei 17:25 De Veene H1 - Nunspeet H1Het Sportpark
21 mei 18:10 NDD H1 - De IJsselmeeuwen H1Sportcentrum Rozengaarde
21 mei 18:45 TriVia H1 - ZPC De Hof H1Helperbad
21 mei 20:30 De Reest H1 - VKC'03 H1Bad Hesselingen
28 mei 17:00 ZPC De Hof H1 - NDD H1De Vijf Heuvels
28 mei 17:15 De IJsselmeeuwen H1 - Deltasteur H1De IJsselslag
28 mei 18:00 VKC'03 H1 - De Veene H1De Vlaskoel
28 mei 20:00 De Walvisch H1 - Nunspeet H1HIS/ Willem Alexander Bad
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 okt 18:00 De IJsselmeeuwen H1 - TriVia H1 11 - 15
16 okt 18:40 Nunspeet H1 - ZPC De Hof H1 15 - 7
16 okt 16:45 Deltasteur H1 - NDD H1 9 - 7
9 okt 20:00 De Walvisch H1 - NDD H1 17 - 8
9 okt 18:45 ZPC De Hof H1 - De Veene H1 11 - 11
9 okt 18:30 De IJsselmeeuwen H1 - Nunspeet H1 15 - 4
9 okt 17:30 Neptunia'24 H1 - VKC'03 H1 9 - 14
9 okt 17:15 TriVia H1 - Deltasteur H1 17 - 8
2 okt 20:15 De Veene H1 - De IJsselmeeuwen H1 10 - 11
2 okt 18:45 Nunspeet H1 - Neptunia'24 H1 15 - 7
2 okt 18:30 ZPC De Hof H1 - De Reest H1 10 - 11
2 okt 18:30 VKC'03 H1 - De Walvisch H1 12 - 8
2 okt 18:15 NDD H1 - TriVia H1 8 - 16
25 sep 20:25 De Reest H1 - Neptunia'24 H1 15 - 7
 
 
De IJsselmee..
 
De Reest H1
 
De Veene H1
 
De Walvisch ..
 
Deltasteur H..
 
NDD H1
 
Neptunia'24 ..
 
Nunspeet H1
 
TriVia H1
 
VKC'03 H1
 
ZPC De Hof H..
 
De IJsselmeeuwen H1 29/15/213/1128/515/16/1115 - 411 - 1512/39/4
De Reest H118/12 23/49/413/1126/315 - 711/125/321/55/2
De Veene H110 - 1130/10 14/520/1113/1118/1221/526/322/119/2
De Walvisch H12/420/1111/12 6/1117 - 826/228/529/15/223/4
Deltasteur H119/32/49/426/3 9 - 721/54/1219/211/1218/12
NDD H121/56/112/419/212/3 11/1220/118 - 1624/422/1
Neptunia'24 H126/327/1129/130/1015/119/3 5/24/129 - 1413/11
Nunspeet H119/212/215/122/123/49/415 - 7 13/1118/1215 - 7
TriVia H111/1212/36/1118/1217 - 85/223/416/4 20/1121/5
VKC'03 H112/215/128/512 - 814/54/1219/229/19/4 26/3
ZPC De Hof H120/1110 - 1111 - 118/129/128/52/412/315/16/11