HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenPoulesPoule

Poule

  Team Gesp. W G V P V T S
1ZVDO'74 EG144009651055
2TRB-RES EG12101324915
3Hieronymus EG12101313130
4De Schelde EG1210131822-4
5AquAmigos EG1310231644-28
6ZPC De Zeeuwse Kust EG130030543-38
DatumTijdWedstrijdLocatie
16 okt 18:00 Hieronymus-De Krabben EG1 - TRB-RES EG1Zwembad De Stok
30 okt 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - AquAmigos EG1Vrijburgbad Vlissingen
6 nov 16:15 ZVDO'74 EG1 - De Schelde EG1Optisport AquaAltena
7 nov 15:30 TRB-RES EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Drieburcht
13 nov 18:00 Hieronymus-De Krabben EG1 - ZVDO'74 EG1Zwembad De Stok
14 nov 16:30 TRB-RES EG1 - AquAmigos EG1Drieburcht
20 nov 16:00 De Schelde EG1 - AquAmigos EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
20 nov 18:30 ZVDO'74 EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Optisport AquaAltena
27 nov 18:00 Hieronymus-De Krabben EG1 - De Schelde EG1Zwembad De Stok
27 nov 18:15 TRB-RES EG1 - ZVDO'74 EG1Drieburcht
11 dec 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - De Schelde EG1Vrijburgbad Vlissingen
11 dec 18:00 AquAmigos EG1 - Hieronymus-De Krabben EG1Zwembad Olympia
18 dec 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Hieronymus-De Krabben EG1Vrijburgbad Vlissingen
19 dec 16:30 TRB-RES EG1 - AquAmigos EG1Drieburcht
15 jan 16:00 De Schelde EG1 - TRB-RES EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
15 jan 16:15 ZVDO'74 EG1 - AquAmigos EG1Optisport AquaAltena
15 jan 18:15 Hieronymus-De Krabben EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1De Schelp
22 jan 15:30 AquAmigos EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Zwembad Olympia
23 jan 16:30 TRB-RES EG1 - Hieronymus-De Krabben EG1Drieburcht
29 jan 16:00 De Schelde EG1 - ZVDO'74 EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
29 jan 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - TRB-RES EG1Vrijburgbad Vlissingen
5 feb 16:35 AquAmigos EG1 - TRB-RES EG1Zwembad Olympia
5 feb 18:30 ZVDO'74 EG1 - Hieronymus-De Krabben EG1Optisport AquaAltena
12 feb 16:00 AquAmigos EG1 - De Schelde EG1Zwembad Olympia
12 feb 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - ZVDO'74 EG1Vrijburgbad Vlissingen
12 maa 16:00 De Schelde EG1 - Hieronymus-De Krabben EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
12 maa 16:15 ZVDO'74 EG1 - TRB-RES EG1Optisport AquaAltena
19 maa 18:45 Hieronymus-De Krabben EG1 - De Schelde EG1De Schelp
26 maa 17:00 De Schelde EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
26 maa 18:15 Hieronymus-De Krabben EG1 - AquAmigos EG1De Schelp
2 apr 18:30 ZVDO'74 EG1 - Hieronymus-De Krabben EG1Optisport AquaAltena
3 apr 15:30 TRB-RES EG1 - De Schelde EG1Drieburcht
9 apr 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - AquAmigos EG1Vrijburgbad Vlissingen
9 apr 18:15 Hieronymus-De Krabben EG1 - TRB-RES EG1De Schelp
23 apr 18:30 ZVDO'74 EG1 - De Schelde EG1Optisport AquaAltena
24 apr 15:30 TRB-RES EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1Drieburcht
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 15:30 TRB-RES EG1 - De Schelde EG1 20 - 0
9 okt 16:45 AquAmigos EG1 - ZVDO'74 EG1 2 - 19
9 okt 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Hieronymus-De Krabben EG1 3 - 5
2 okt 18:15 TRB-RES EG1 - ZVDO'74 EG1 4 - 9
2 okt 18:00 Hieronymus-De Krabben EG1 - AquAmigos EG1 8 - 10
2 okt 16:15 De Schelde EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 18 - 2
25 sep 16:15 ZVDO'74 EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 20 - 0
18 sep 17:05 AquAmigos EG1 - ZVDO'74 EG1 4 - 17
 
 
AquAmigos EG..
 
De Schelde E..
 
Hieronymus-D..
 
TRB-RES EG1
 
ZPC De Zeeuw..
 
ZVDO'74 EG1
 
AquAmigos EG1 12/211/125/222/12 - 19
De Schelde EG120/11 12/315/118 - 229/1
Hieronymus-De Krabben EG18 - 1027/11 16/1015/113/11
TRB-RES EG114/1120 - 023/1 7/114 - 9
ZPC De Zeeuwse Kust EG130/1011/123 - 529/1 12/2
ZVDO'74 EG115/16/115/212/320 - 0