HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenPoulesPoule

Poule

  Team Gesp. W G V P V T S
1SBC2000 CG277002183578
2De Schelde CG16600181152293
3Zeester-Meerval CG1751116543222
4De Krabben CG2741213523517
5SBC2000 CG1730493168-37
6ZVDO'74 CG1830595271-19
7TRB-RES CG1821573849-11
8ZPC De Zeeuwse Kust CG1730464248-6
9De Warande CG1601511067-57
10De Krabben CG17007022102-80
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 14:20 SBC2000 CG2 - De Schelde CG1Zwembad de Wisselaar
29 jan 15:15 SBC2000 CG1 - De Krabben-Hieronymus CG2Zwembad de Wisselaar
29 jan 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - ZVDO'74 CG1Vrijburgbad Vlissingen
29 jan 18:00 De Krabben-Hieronymus CG1 - De Warande CG1Zwembad De Stok
5 feb 17:00 SBC2000 CG2 - De Krabben-Hieronymus CG2Zwembad de Wisselaar
5 feb 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - Zeester-Meerval CG1Vrijburgbad Vlissingen
5 feb 17:45 SBC2000 CG1 - De Warande CG1Zwembad de Wisselaar
6 feb 17:00 TRB-RES CG1 - De Krabben-Hieronymus CG1Drieburcht
12 feb 16:00 De Warande CG1 - SBC2000 CG2De Warande
12 feb 16:45 De Schelde CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
12 feb 18:30 ZVDO'74 CG1 - TRB-RES CG1Optisport AquaAltena
12 feb 18:40 De Krabben-Hieronymus CG1 - SBC2000 CG1Zwembad De Stok
12 maa 14:20 SBC2000 CG2 - De Krabben-Hieronymus CG1Zwembad de Wisselaar
12 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Krabben-Hieronymus CG2Vrijburgbad Vlissingen
12 maa 16:45 ZVDO'74 CG1 - Zeester-Meerval CG1Optisport AquaAltena
13 maa 17:00 TRB-RES CG1 - SBC2000 CG1Drieburcht
19 maa 14:20 SBC2000 CG2 - Zeester-Meerval CG1Zwembad de Wisselaar
19 maa 15:15 SBC2000 CG1 - De Schelde CG1Zwembad de Wisselaar
19 maa 18:00 De Krabben-Hieronymus CG1 - De Krabben-Hieronymus CG2Zwembad De Stok
20 maa 17:00 TRB-RES CG1 - De Warande CG1Drieburcht
26 maa 15:15 SBC2000 CG1 - SBC2000 CG2Zwembad de Wisselaar
26 maa 16:20 De Warande CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1De Warande
26 maa 17:45 De Schelde CG1 - ZVDO'74 CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
26 maa 18:40 Zeester-Meerval CG1 - TRB-RES CG1Zwembad Drie Essen
2 apr 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Krabben-Hieronymus CG1Vrijburgbad Vlissingen
2 apr 18:40 Zeester-Meerval CG1 - De Schelde CG1Zwembad Drie Essen
2 apr 19:00 ZVDO'74 CG1 - De Krabben-Hieronymus CG2Optisport AquaAltena
3 apr 17:00 TRB-RES CG1 - SBC2000 CG2Drieburcht
9 apr 14:20 SBC2000 CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1Zwembad de Wisselaar
9 apr 16:20 De Warande CG1 - ZVDO'74 CG1De Warande
9 apr 16:45 De Schelde CG1 - TRB-RES CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
9 apr 18:00 De Krabben-Hieronymus CG2 - Zeester-Meerval CG1Zwembad De Stok
23 apr 16:45 De Schelde CG1 - De Krabben-Hieronymus CG2Sportcentrum Vliegende Vaart
23 apr 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - SBC2000 CG2Vrijburgbad Vlissingen
23 apr 18:40 Zeester-Meerval CG1 - De Warande CG1Zwembad Drie Essen
23 apr 19:00 ZVDO'74 CG1 - De Krabben-Hieronymus CG1Optisport AquaAltena
1 mei 00:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Warande CG1Vrijburgbad Vlissingen
6 mei 00:00 De Schelde CG1 - Zeester-Meerval CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 19:00 De Krabben-Hieronymus CG1 - ZVDO'74 CG1 6 - 9
27 nov 18:15 De Krabben-Hieronymus CG2 - De Schelde CG1 7 - 11
27 nov 16:00 De Warande CG1 - Zeester-Meerval CG1 0 - 0
27 nov 14:20 SBC2000 CG2 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 7 - 2
20 nov 19:00 ZVDO'74 CG1 - De Warande CG1 12 - 5
20 nov 18:15 Zeester-Meerval CG1 - De Krabben-Hieronymus CG2 5 - 10
20 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - SBC2000 CG1 9 - 1
13 nov 19:00 De Krabben-Hieronymus CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 4 - 13
13 nov 18:15 De Krabben-Hieronymus CG2 - ZVDO'74 CG1 13 - 8
13 nov 14:20 SBC2000 CG2 - TRB-RES CG1 5 - 2
7 nov 17:00 TRB-RES CG1 - Zeester-Meerval CG1 5 - 7
6 nov 16:45 ZVDO'74 CG1 - De Schelde CG1 4 - 16
6 nov 15:15 SBC2000 CG2 - SBC2000 CG1 23 - 0
31 okt 16:00 TRB-RES CG1 - De Schelde CG1 5 - 13
30 okt 14:20 SBC2000 CG1 - TRB-RES CG1 5 - 1
16 okt 19:05 Zeester-Meerval CG1 - ZVDO'74 CG1 4 - 3
16 okt 19:00 De Krabben-Hieronymus CG1 - SBC2000 CG2 0 - 16
16 okt 18:15 De Krabben-Hieronymus CG2 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 5 - 2
9 okt 18:15 TRB-RES CG1 - ZVDO'74 CG1 9 - 4
9 okt 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Schelde CG1 3 - 20
9 okt 15:15 SBC2000 CG1 - De Krabben-Hieronymus CG1 6 - 5
9 okt 14:20 SBC2000 CG2 - De Warande CG1 18 - 0
2 okt 19:00 De Krabben-Hieronymus CG1 - TRB-RES CG1 3 - 7
2 okt 18:40 Zeester-Meerval CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 8 - 7
2 okt 18:15 De Krabben-Hieronymus CG2 - SBC2000 CG2 1 - 3
2 okt 15:30 De Warande CG1 - SBC2000 CG1 4 - 7
26 sep 17:00 TRB-RES CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 3 - 6
26 sep 15:00 De Schelde CG1 - De Krabben-Hieronymus CG1 35 - 2
25 sep 18:45 De Krabben-Hieronymus CG2 - De Warande CG1 10 - 0
25 sep 18:15 Zeester-Meerval CG1 - SBC2000 CG1 14 - 5
25 sep 16:45 ZVDO'74 CG1 - SBC2000 CG2 0 - 11
18 sep 17:00 De Krabben-Hieronymus CG1 - Zeester-Meerval CG1 2 - 16
18 sep 16:15 De Krabben-Hieronymus CG2 - TRB-RES CG1 6 - 6
18 sep 16:00 De Warande CG1 - De Schelde CG1 1 - 20
18 sep 14:20 SBC2000 CG1 - ZVDO'74 CG1 7 - 12
 
 
De Krabben-H..
 
De Krabben-H..
 
De Schelde C..
 
De Warande C..
 
SBC2000 CG1
 
SBC2000 CG2
 
TRB-RES CG1
 
Zeester-Meer..
 
ZPC De Zeeuw..
 
ZVDO'74 CG1
 
De Krabben-Hieronymus CG1 19/3?29/112/20 - 163 - 72 - 164 - 136 - 9
De Krabben-Hieronymus CG2? 7 - 1110 - 0?1 - 36 - 69/45 - 213 - 8
De Schelde CG135 - 223/4 ???9/46/512/226/3
De Warande CG1??1 - 20 4 - 712/2?0 - 026/39/4
SBC2000 CG16 - 529/119/35/2 26/35 - 1?9/47 - 12
SBC2000 CG212/35/229/118 - 023 - 0 5 - 219/37 - 2?
TRB-RES CG16/2?5 - 1320/313/33/4 5 - 73 - 69 - 4
Zeester-Meerval CG1?5 - 102/423/414 - 5?26/3 8 - 74 - 3
ZPC De Zeeuwse Kust CG12/412/33 - 201/59 - 123/4?5/2 29/1
ZVDO'74 CG123/42/44 - 1612 - 5?0 - 1112/212/3?