HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenPoulesPoule

Poule

  Team Gesp. W G V P V T S
1De Schelde CG13300975669
2SBC2000 CG23300932131
3Zeester-Meerval CG133009381424
4TRB-RES CG14211725196
5SBC2000 CG1420262535-10
6De Krabben CG2311141798
7ZVDO'74 CG1310231627-11
8ZPC De Zeeuwse Kust CG1310201631-15
9De Warande CG140040555-50
10De Krabben CG1400401264-52
DatumTijdWedstrijdLocatie
16 okt 18:15 De Krabben-Hieronymus CG2 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1De Schelp
16 okt 19:00 De Krabben-Hieronymus CG1 - SBC2000 CG2De Schelp
16 okt 19:05 Zeester-Meerval CG1 - ZVDO'74 CG1Zwembad Drie Essen
30 okt 14:20 SBC2000 CG1 - TRB-RES CG1Zwembad de Wisselaar
31 okt 16:00 TRB-RES CG1 - De Schelde CG1Drieburcht
6 nov 15:15 SBC2000 CG2 - SBC2000 CG1Zwembad de Wisselaar
6 nov 16:45 ZVDO'74 CG1 - De Schelde CG1Optisport AquaAltena
6 nov 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Warande CG1Vrijburgbad Vlissingen
7 nov 17:00 TRB-RES CG1 - Zeester-Meerval CG1Drieburcht
13 nov 14:20 SBC2000 CG2 - TRB-RES CG1Zwembad de Wisselaar
13 nov 17:45 De Schelde CG1 - Zeester-Meerval CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
13 nov 18:15 De Krabben-Hieronymus CG2 - ZVDO'74 CG1De Schelp
13 nov 19:00 De Krabben-Hieronymus CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1De Schelp
20 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - SBC2000 CG1Vrijburgbad Vlissingen
20 nov 18:15 Zeester-Meerval CG1 - De Krabben-Hieronymus CG2Zwembad Drie Essen
20 nov 19:00 ZVDO'74 CG1 - De Warande CG1Optisport AquaAltena
27 nov 14:20 SBC2000 CG2 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1Zwembad de Wisselaar
27 nov 16:00 De Warande CG1 - Zeester-Meerval CG1De Warande
27 nov 18:15 De Krabben-Hieronymus CG2 - De Schelde CG1De Schelp
27 nov 19:00 De Krabben-Hieronymus CG1 - ZVDO'74 CG1De Schelp
11 dec 16:15 ZVDO'74 CG1 - SBC2000 CG1Optisport AquaAltena
11 dec 16:45 De Schelde CG1 - De Warande CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
11 dec 18:15 Zeester-Meerval CG1 - De Krabben-Hieronymus CG1Zwembad Drie Essen
11 dec 19:00 TRB-RES CG1 - De Krabben-Hieronymus CG2Drieburcht
18 dec 15:30 De Warande CG1 - De Krabben-Hieronymus CG1De Warande
18 dec 17:45 De Schelde CG1 - SBC2000 CG2Sportcentrum Vliegende Vaart
18 dec 18:30 ZVDO'74 CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1Optisport AquaAltena
18 dec 18:45 De Krabben-Hieronymus CG2 - SBC2000 CG1De Schelp
15 jan 14:20 SBC2000 CG1 - Zeester-Meerval CG1Zwembad de Wisselaar
15 jan 15:15 SBC2000 CG2 - ZVDO'74 CG1Zwembad de Wisselaar
15 jan 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - TRB-RES CG1Vrijburgbad Vlissingen
15 jan 16:00 De Warande CG1 - De Krabben-Hieronymus CG2De Warande
15 jan 18:00 De Krabben-Hieronymus CG1 - De Schelde CG1Zwembad De Stok
22 jan 16:45 De Schelde CG1 - SBC2000 CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
22 jan 18:00 De Krabben-Hieronymus CG2 - De Krabben-Hieronymus CG1Zwembad De Stok
22 jan 18:40 Zeester-Meerval CG1 - SBC2000 CG2Zwembad Drie Essen
23 jan 13:30 De Warande CG1 - TRB-RES CG1De Warande
29 jan 14:20 SBC2000 CG2 - De Schelde CG1Zwembad de Wisselaar
29 jan 15:15 SBC2000 CG1 - De Krabben-Hieronymus CG2Zwembad de Wisselaar
29 jan 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - ZVDO'74 CG1Vrijburgbad Vlissingen
29 jan 18:00 De Krabben-Hieronymus CG1 - De Warande CG1Zwembad De Stok
5 feb 17:00 SBC2000 CG2 - De Krabben-Hieronymus CG2Zwembad de Wisselaar
5 feb 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - Zeester-Meerval CG1Vrijburgbad Vlissingen
5 feb 17:45 SBC2000 CG1 - De Warande CG1Zwembad de Wisselaar
6 feb 17:00 TRB-RES CG1 - De Krabben-Hieronymus CG1Drieburcht
12 feb 16:00 De Warande CG1 - SBC2000 CG2De Warande
12 feb 16:45 De Schelde CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
12 feb 18:30 ZVDO'74 CG1 - TRB-RES CG1Optisport AquaAltena
12 feb 18:40 De Krabben-Hieronymus CG1 - SBC2000 CG1Zwembad De Stok
12 maa 14:20 SBC2000 CG2 - De Krabben-Hieronymus CG1Zwembad de Wisselaar
12 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Krabben-Hieronymus CG2Vrijburgbad Vlissingen
12 maa 16:45 ZVDO'74 CG1 - Zeester-Meerval CG1Optisport AquaAltena
13 maa 17:00 TRB-RES CG1 - SBC2000 CG1Drieburcht
19 maa 14:20 SBC2000 CG2 - Zeester-Meerval CG1Zwembad de Wisselaar
19 maa 15:15 SBC2000 CG1 - De Schelde CG1Zwembad de Wisselaar
19 maa 18:00 De Krabben-Hieronymus CG1 - De Krabben-Hieronymus CG2Zwembad De Stok
20 maa 17:00 TRB-RES CG1 - De Warande CG1Drieburcht
26 maa 15:15 SBC2000 CG1 - SBC2000 CG2Zwembad de Wisselaar
26 maa 16:20 De Warande CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1De Warande
26 maa 17:45 De Schelde CG1 - ZVDO'74 CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
26 maa 18:40 Zeester-Meerval CG1 - TRB-RES CG1Zwembad Drie Essen
2 apr 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Krabben-Hieronymus CG1Vrijburgbad Vlissingen
2 apr 18:40 Zeester-Meerval CG1 - De Schelde CG1Zwembad Drie Essen
2 apr 19:00 ZVDO'74 CG1 - De Krabben-Hieronymus CG2Optisport AquaAltena
3 apr 17:00 TRB-RES CG1 - SBC2000 CG2Drieburcht
9 apr 14:20 SBC2000 CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1Zwembad de Wisselaar
9 apr 16:20 De Warande CG1 - ZVDO'74 CG1De Warande
9 apr 16:45 De Schelde CG1 - TRB-RES CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
9 apr 18:00 De Krabben-Hieronymus CG2 - Zeester-Meerval CG1Zwembad De Stok
23 apr 16:45 De Schelde CG1 - De Krabben-Hieronymus CG2Sportcentrum Vliegende Vaart
23 apr 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - SBC2000 CG2Vrijburgbad Vlissingen
23 apr 18:40 Zeester-Meerval CG1 - De Warande CG1Zwembad Drie Essen
23 apr 19:00 ZVDO'74 CG1 - De Krabben-Hieronymus CG1Optisport AquaAltena
 
 
De Krabben-H..
 
De Krabben-H..
 
De Schelde C..
 
De Warande C..
 
SBC2000 CG1
 
SBC2000 CG2
 
TRB-RES CG1
 
Zeester-Meer..
 
ZPC De Zeeuw..
 
ZVDO'74 CG1
 
De Krabben-Hieronymus CG1 19/315/129/112/216/103 - 72 - 1613/1127/11
De Krabben-Hieronymus CG222/1 27/1110 - 018/121 - 36 - 69/416/1013/11
De Schelde CG135 - 223/4 11/1222/118/129/413/1112/226/3
De Warande CG118/1215/11 - 20 4 - 712/223/127/1126/39/4
SBC2000 CG16 - 529/119/35/2 26/330/1015/19/47 - 12
SBC2000 CG212/35/229/118 - 06/11 13/1119/327/1115/1
TRB-RES CG16/211/1231/1020/313/33/4 7/113 - 69 - 4
Zeester-Meerval CG111/1220/112/423/414 - 522/126/3 8 - 716/10
ZPC De Zeeuwse Kust CG12/412/33 - 206/1120/1123/415/15/2 29/1
ZVDO'74 CG123/42/46/1120/1111/120 - 1112/212/318/12