HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeams

Programma en uitslagen Waterpolo competitie (Bijgewerkt: 22-11-2017 09:49)

TeamPlaats
Aqua'68 H1 (Heren) Assen
Aqua-Novio'94 H1 (Heren) Nijmegen
Aqua-Novio'94 H2 (ManMeer Cup Heren2) Nijmegen
Aquapoldro H1 (Heren) Apeldoorn
Aquapoldro H2 (Heren) Apeldoorn
Arethusa H1 (Heren) Oss
Arethusa H2 (Heren) Oss
AZ&PC De Futen H1 (Heren) Amstelveen
AZC AZC Alphen H1 (Heren) Alphen aan den rijn
AZC H2 (Heren) Alphen aan den rijn
AZC H3 (Heren) Alphen aan den rijn
AZC H4 (Heren) Alphen aan den rijn
Azuro H2 (Heren) Delfzijl
BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames) Bodegraven
BZ&PC H1 (Heren) Bodegraven
BZ&PC H2 (Heren) Bodegraven
BZ&PC H3 (Heren) Bodegraven
BZC Brandenburg H1 (Heren) Bilthoven
BZC Brandenburg H2 (Heren) Bilthoven
BZC Da1 (Dames) Bergambacht
DAW Da1 (Dames) Alkmaar
DAW H1 (Heren) Alkmaar
DBD H1 (Heren) Best
De Dolfijn H1 (Heren) Amsterdam
De Ham BM1 (Meisjes-B <17) Wormerveer
De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames) Wormerveer
De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17) Wormerveer
De Ham H1 (Heren) Wormerveer
De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) Wormerveer
De IJsselmeeuwen H1 (Heren) Zutphen
De IJsselmeeuwen H2 (ManMeer Cup Heren2) Zutphen
De Kempvis H1 (Heren) Spijkenisse
De Linge/PCG (SG) H1 (Heren) Leerdam
De Meer H1 (Heren) Culemborg
De Mors H1 (Heren) Rijssen
De Mors H2 (Heren) Rijssen
De Mors H3 (Heren) Rijssen
De Reest H1 (Heren) Meppel
De Reuring H1 (Heren) Noord-scharwoude
De Rijn Da1 (Dames) Wageningen
De Rijn H1 (Heren) Wageningen
De Snippen H1 (Heren) Amstelveen
De Treffers H1 (Heren) Rosmalen
De Veene H1 (Heren) Almelo
De Vennen Da1 (Dames) Dongen
De Vennen H1 (Heren) Dongen
De Walvisch Da1 (Dames) Groningen
De Walvisch H1 (Heren) Groningen
De Warande H1 (Heren) Oosterhout nb
De Warande H2 (Heren) Oosterhout nb
De Zijl Zwemsport BJ1 (Jongens-B <17) Leiden
De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren) Leiden
De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H4 (Heren) Leiden
De Zijl Zwemsport H1 (Heren) Leiden
De Zijl Zwemsport H3 (Heren) Leiden
d'ELFT H1 (Heren) Delft
Deltasteur H1 (Heren) Kampen
DJK-ZAR H1 (Heren) Amsterdam
DraGor (SG) H1 (Heren) Drachten
DWK DWK Barneveld H1 (Heren) Barneveld
DWT H1 (Heren) Haarlem
DZT'62 Da1 (Dames) Deurne
DZT'62 H1 (Heren) Deurne
ENC Arnhem (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) Arnhem
ENC Arnhem (SG) H1 (Heren) Arnhem
ENC Arnhem (SG) H2 (Heren) Arnhem
EZC Da1 (Dames) Enschede
EZC Da2 (Dames) Enschede
EZC H1 (Heren) Enschede
Flevo H1 (Heren) Nijkerk gld
H.B.W. (SG) Da1 (Dames) Hilversum
Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) Nijverdal
Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17) Nijverdal
Het Ravijn Da1 (Dames) Nijverdal
Het Ravijn Da2 (Dames) Nijverdal
Het Ravijn Da3 (Dames) Nijverdal
Het Ravijn H1 (Heren) Nijverdal
Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2) Nijverdal
Het Ravijn H3 (Heren) Nijverdal
Het Y Da1 (Dames) Amsterdam
Het Y Da2 (Dames) Amsterdam
Het Y H1 (ManMeer Cup Heren) Amsterdam
Het Y H2 (Heren) Amsterdam
Het Y H3 (Heren) Amsterdam
HZC de Robben H1 (Heren) Hilversum
HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) Heerenveen
HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) Heerenveen
HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) Heerenveen
HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) Heerenveen
JAWS Amsterdam H1 (Heren) Amsterdam
Katwijk Da1 (Dames) Katwijk zh
Katwijk H1 (Heren) Katwijk zh
Katwijk H2 (Heren) Katwijk zh
KNZB Topsport KNZB JTT BJ1 (Heren) Zeist
KNZB Topsport KNZB JTT H1 (Heren) Zeist
KZC H1 (Heren) Beverwijk
Livo Da1 (Dames) Varsseveld
Livo H1 (Heren) Varsseveld
Livo H2 (Heren) Varsseveld
Losser Da1 (Dames) Losser
LZ 1886 H1 (Heren) Leiden
LZ 1886 H2 (Heren) Leiden
Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) Stiens
MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) Dordrecht
MNC Dordrecht Da1 (Dames) Dordrecht
MNC Dordrecht Da2 (Dames) Dordrecht
MNC Dordrecht H1 (Heren) Dordrecht
MNC Dordrecht H2 (Heren) Dordrecht
MNC Dordrecht H3 (Heren) Dordrecht
Nayade H1 (Heren) Eindhoven
NDD Da1 (ManMeer Cup Dames) Doetinchem
NDD H1 (Heren) Doetinchem
Neptunia'24 H1 (Heren) Sneek
NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet H1 (Heren) Nieuwerkerk ad ijssel
Nuenen H1 (Heren) Eindhoven
Oceanus H1 (Heren) Aalsmeer
Orca H1 (Heren) Leeuwarden
OZ&PC Da1 (Dames) Oldenzaal
OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) Oldenzaal
OZ&PC H2 (Heren) Oldenzaal
OZV H1 (Heren) Harmelen
Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) Ede gld
Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17) Ede gld
Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17) Ede gld
Polar Bears Da1 (Dames) Ede gld
Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames) Ede gld
Polar Bears Da3 (Dames) Ede gld
Polar Bears H1 (Heren) Ede gld
Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2) Ede gld
Polar Bears H3 (Heren) Ede gld
Proteus H1 (Heren) Twello
PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) Eindhoven
PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17) Eindhoven
PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) Eindhoven
PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) Eindhoven
PSV PSV Waterpolo H1 (ManMeer Cup Heren) Eindhoven
PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) Eindhoven
PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) Eindhoven
Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) Zuidlaren
Sassenheim H1 (Heren) Sassenheim
SBC2000 H1 (Heren) Breda
Schuurman BZC Da1 (Dames) Borculo
Schuurman BZC H1 (Heren) Borculo
Schuurman BZC H2 (Heren) Borculo
Schuurman BZC H3 (Heren) Borculo
SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 (Heren) Rozenburg zh
SVH H1 (Heren) Rotterdam
SVH H2 (Heren) Rotterdam
SVH H3 (Heren) Rotterdam
Swol 1894 Da1 (ManMeer Cup Dames) Zwolle
Swol 1894 H1 (Heren) Zwolle
Swol 1894 H2 (Heren) Zwolle
TriVia Da1 (Dames) Groningen
TriVia H1 (Heren) Groningen
TriVia H2 (Heren) Groningen
UZSC BJ1 (Jongens-B <17) Utrecht
UZSC BM1 (Meisjes-B <17) Utrecht
UZSC Da1 (Dames) Utrecht
UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) Utrecht
UZSC Da3 (Dames) Utrecht
UZSC H1 (Heren) Utrecht
UZSC H2 (Heren) Utrecht
UZSC H3 (Heren) Utrecht
UZSC H4 (Heren) Utrecht
VKC'03 H1 (Heren) Tubbergen
VZ&PC Da1 (Dames) Vriezenveen
VZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) Vriezenveen
VZC BJ1 (Jongens-B <17) Veenendaal
VZC H1 (Heren) Veenendaal
VZC H2 (Heren) Veenendaal
VZV Da1 (Dames) Ijmuiden
VZV H1 (Heren) Ijmuiden
VZV H2 (Heren) Ijmuiden
VZV Njord Da1 (Dames) Veldhoven
VZV Njord Da2 (Dames) Veldhoven
VZV Njord H1 (Heren) Veldhoven
VZV Njord H2 (Heren) Veldhoven
Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) 's Gravenhage
Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren) 's Gravenhage
Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) 's Gravenhage
Watervlo H1 (Heren) De meern
Wave H1 (Heren) Delft
WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) Gouda
WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) Gouda
WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) Gouda
WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) Gouda
WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) Gouda
WIDEX GZC DONK H1 (Heren) Gouda
WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) Gouda
WIDEX GZC DONK H3 (Heren) Gouda
WIDEX GZC DONK H4 (Heren) Gouda
WIDEX GZC DONK H5 (Heren) Gouda
Wiekslag Da1 (Dames) Alblasserdam
Wiekslag H1 (Heren) Alblasserdam
Wiekslag H2 (Heren) Alblasserdam
WS Twente Da1 (Dames) Hengelo ov
WS Twente H1 (Heren) Hengelo ov
WSG ESTA (SG) ESTA(SG) H1 De Kikker (Heren) Emmen
WSG ESTA (SG) ESTA(SG)D1 (Dames) Emmen
WSG ESTA (SG) H2 (Heren) Emmen
WZC (SG) Da1 (Dames) Zoetermeer
WZC (SG) H1 (Heren) Zoetermeer
WZK Zwemmen WZK 2 (Heren) Wassenaar
WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) Wassenaar
Z&PC De Gouwe Da1 (ManMeer Cup Dames) Waddinxveen
Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) Waddinxveen
Z&PC De Gouwe H1 (Heren) Waddinxveen
Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) Rotterdam
Z&PC Rotterdam H1 (ManMeer Cup Heren) Rotterdam
Zeester-Meerval H1 (Heren) Uden
ZPB H&L Productions Da1 (Dames) Barendrecht
ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) Barendrecht
ZPB H&L Productions H1 (Heren) Barendrecht
ZPB H&L Productions H2 (Heren) Barendrecht
ZPB H&L Productions H3 (Heren) Barendrecht
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17) Amersfoort
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17) Amersfoort
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) Amersfoort
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) Amersfoort
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) Amersfoort
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) Amersfoort
ZPC De Hof H1 (Heren) Markelo
ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren) Vlissingen
ZPCH H1 (Heren) Hoofddorp
ZPCH H2 (Heren) Hoofddorp
ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) Zaandam
ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) Zaandam
ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) Zaandam
ZV De Zaan Da1 (Dames) Zaandam
ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) Zaandam
ZV De Zaan H1 (ManMeer Cup Heren) Zaandam
ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2) Zaandam
ZV De Zaan H3 (Heren) Zaandam
ZV Haerlem Da1 (Dames) Haarlem
ZV Haerlem Da2 (Dames) Haarlem
ZV Haerlem H1 (Heren) Haarlem
ZV Haerlem H2 (Heren) Haarlem
ZV Haerlem H3 (Heren) Haarlem
ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) Leiden
ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17) Leiden
ZVL-Tetteroo (SG) Da1 (Dames) Leiden
ZVL-Tetteroo (SG) Da2 (Dames) Leiden
ZVL-Tetteroo (SG) Da3 (Dames) Leiden
ZVL-Tetteroo (SG) Da4 (Dames) Leiden
ZVVS Da1 (Dames) Vlaardingen
ZVVS H1 (Heren) Vlaardingen
ZVVS H2 (Heren) Vlaardingen
Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames) Utrecht
Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren) Utrecht
Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren) Utrecht
Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) 's Gravenzande