HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

SWOL 1894 Da1 (Dames)

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1SWOL 1894 Da12148
2VZV Da12142
3Livo Da12139
4MNC Dordrecht Da12137
5BZ&PC Da12135
6ZVVS Da12129
7VZV Njord Da1218
8Katwijk Da1217
uitgebreide stand »

Uitslagen

21 aprSWOL 1894 Da114 - 13Katwijk Da1
14 aprMNC Dordrecht Da17 - 5SWOL 1894 Da1
7 aprSWOL 1894 Da17 - 6VZV Njord Da1
24 maaSWOL 1894 Da18 - 6Livo Da1
17 maaKatwijk Da17 - 11SWOL 1894 Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1SWOL 1894 Da12116054819516629
2VZV Da12113354218013644
3Livo Da12112363921016248
4MNC Dordrecht Da12112183717613442
5BZ&PC Da12111283516414519
6ZVVS Da121921029156167-11
7VZV Njord Da12122178167225-58
8Katwijk Da12121187170283-113
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 apr 18:15 SWOL 1894 Da1 - Katwijk Da1 14 - 13
14 apr 20:00 ZVVS Da1 - Livo Da1 4 - 8
14 apr 19:45 MNC Dordrecht Da1 - SWOL 1894 Da1 7 - 5
14 apr 19:45 BZ&PC Da1 - Katwijk Da1 15 - 7
14 apr 18:15 VZV Njord Da1 - VZV Da1 8 - 9
7 apr 20:45 SWOL 1894 Da1 - VZV Njord Da1 7 - 6
7 apr 18:45 Katwijk Da1 - ZVVS Da1 6 - 13
7 apr 18:15 VZV Da1 - BZ&PC Da1 7 - 4
7 apr 17:30 Livo Da1 - MNC Dordrecht Da1 9 - 4
24 maa 20:45 BZ&PC Da1 - VZV Njord Da1 9 - 8
24 maa 20:15 ZVVS Da1 - VZV Da1 4 - 5
24 maa 18:45 SWOL 1894 Da1 - Livo Da1 8 - 6
24 maa 18:15 MNC Dordrecht Da1 - Katwijk Da1 16 - 5
17 maa 19:45 BZ&PC Da1 - ZVVS Da1 8 - 6
17 maa 18:45 Katwijk Da1 - SWOL 1894 Da1 7 - 11
17 maa 18:15 VZV Da1 - MNC Dordrecht Da1 5 - 4
17 maa 17:45 VZV Njord Da1 - Livo Da1 7 - 12
11 maa 19:00 MNC Dordrecht Da1 - BZ&PC Da1 8 - 6
10 maa 20:00 ZVVS Da1 - VZV Njord Da1 10 - 7
10 maa 19:45 SWOL 1894 Da1 - VZV Da1 6 - 10
10 maa 18:30 Livo Da1 - Katwijk Da1 20 - 10
4 maa 18:00 VZV Da1 - Livo Da1 14 - 9
3 maa 19:30 BZ&PC Da1 - SWOL 1894 Da1 6 - 8
3 maa 18:30 VZV Njord Da1 - Katwijk Da1 17 - 11
3 maa 18:15 ZVVS Da1 - MNC Dordrecht Da1 8 - 7
24 feb 19:45 SWOL 1894 Da1 - ZVVS Da1 11 - 9
24 feb 18:45 Katwijk Da1 - VZV Da1 6 - 10
24 feb 18:10 MNC Dordrecht Da1 - VZV Njord Da1 9 - 6
24 feb 17:30 Livo Da1 - BZ&PC Da1 6 - 7
17 feb 20:00 Katwijk Da1 - BZ&PC Da1 12 - 16
17 feb 19:00 VZV Da1 - VZV Njord Da1 19 - 7
17 feb 18:30 Livo Da1 - ZVVS Da1 11 - 5
17 feb 18:30 SWOL 1894 Da1 - MNC Dordrecht Da1 10 - 9
3 feb 20:45 ZVVS Da1 - Katwijk Da1 11 - 6
3 feb 19:45 SWOL 1894 Da1 - VZV Njord Da1 14 - 7
3 feb 19:30 BZ&PC Da1 - VZV Da1 6 - 2
3 feb 18:45 MNC Dordrecht Da1 - Livo Da1 9 - 5
27 jan 20:00 Katwijk Da1 - MNC Dordrecht Da1 7 - 10
27 jan 19:45 VZV Da1 - ZVVS Da1 6 - 6
27 jan 19:00 VZV Njord Da1 - BZ&PC Da1 4 - 9
27 jan 18:30 Livo Da1 - SWOL 1894 Da1 10 - 9
20 jan 20:45 ZVVS Da1 - BZ&PC Da1 6 - 5
20 jan 19:45 MNC Dordrecht Da1 - VZV Da1 7 - 9
20 jan 18:30 Livo Da1 - VZV Njord Da1 14 - 6
16 dec 19:45 VZV Da1 - SWOL 1894 Da1 9 - 10
16 dec 19:30 BZ&PC Da1 - MNC Dordrecht Da1 6 - 7
16 dec 18:45 Katwijk Da1 - Livo Da1 8 - 12
16 dec 17:30 VZV Njord Da1 - ZVVS Da1 10 - 8
9 dec 20:00 Katwijk Da1 - VZV Njord Da1 15 - 14
9 dec 20:00 SWOL 1894 Da1 - BZ&PC Da1 8 - 6
9 dec 18:30 Livo Da1 - VZV Da1 7 - 5
9 dec 18:15 MNC Dordrecht Da1 - ZVVS Da1 4 - 6
25 nov 20:15 ZVVS Da1 - SWOL 1894 Da1 6 - 8
25 nov 19:45 VZV Da1 - Katwijk Da1 16 - 7
25 nov 19:30 BZ&PC Da1 - Livo Da1 4 - 12
25 nov 17:30 VZV Njord Da1 - MNC Dordrecht Da1 5 - 11
18 nov 20:45 BZ&PC Da1 - Katwijk Da1 11 - 7
18 nov 20:00 ZVVS Da1 - Livo Da1 11 - 10
18 nov 17:30 VZV Njord Da1 - VZV Da1 8 - 8
11 nov 19:45 VZV Da1 - BZ&PC Da1 8 - 8
11 nov 18:45 Katwijk Da1 - ZVVS Da1 10 - 10
11 nov 18:30 Livo Da1 - MNC Dordrecht Da1 6 - 6
11 nov 17:30 VZV Njord Da1 - SWOL 1894 Da1 9 - 12
4 nov 21:35 ZVVS Da1 - VZV Da1 2 - 10
4 nov 20:45 BZ&PC Da1 - VZV Njord Da1 8 - 5
4 nov 18:15 MNC Dordrecht Da1 - Katwijk Da1 16 - 2
28 okt 20:00 Katwijk Da1 - SWOL 1894 Da1 5 - 14
28 okt 19:30 BZ&PC Da1 - ZVVS Da1 9 - 4
28 okt 19:00 VZV Da1 - MNC Dordrecht Da1 8 - 6
28 okt 16:30 VZV Njord Da1 - Livo Da1 10 - 10
21 okt 18:15 MNC Dordrecht Da1 - SWOL 1894 Da1 11 - 8
10 okt 19:45 SWOL 1894 Da1 - Livo Da1 11 - 7
8 okt 17:25 MNC Dordrecht Da1 - BZ&PC Da1 8 - 4
7 okt 20:50 ZVVS Da1 - VZV Njord Da1 11 - 9
7 okt 19:45 SWOL 1894 Da1 - VZV Da1 6 - 5
7 okt 17:30 Livo Da1 - Katwijk Da1 18 - 13
30 sep 20:45 BZ&PC Da1 - SWOL 1894 Da1 10 - 5
30 sep 19:55 ZVVS Da1 - MNC Dordrecht Da1 8 - 7
30 sep 18:15 VZV Njord Da1 - Katwijk Da1 8 - 9
30 sep 17:30 VZV Da1 - Livo Da1 4 - 11
23 sep 19:00 SWOL 1894 Da1 - ZVVS Da1 10 - 8
23 sep 18:45 MNC Dordrecht Da1 - VZV Njord Da1 10 - 6
23 sep 18:45 Katwijk Da1 - VZV Da1 4 - 11
23 sep 18:30 Livo Da1 - BZ&PC Da1 7 - 7
 
 
BZ&PC Da1
 
Katwijk Da1
 
Livo Da1
 
MNC Dordrech..
 
SWOL 1894 Da..
 
VZV Da1
 
VZV Njord Da..
 
ZVVS Da1
 
BZ&PC Da1 15 - 74 - 126 - 76 - 86 - 29 - 88 - 6
Katwijk Da112 - 16 8 - 127 - 107 - 116 - 1015 - 146 - 13
Livo Da16 - 720 - 10 9 - 410 - 97 - 514 - 611 - 5
MNC Dordrecht Da18 - 616 - 59 - 5 7 - 57 - 99 - 64 - 6
SWOL 1894 Da18 - 614 - 138 - 610 - 9 6 - 107 - 611 - 9
VZV Da17 - 416 - 714 - 95 - 49 - 10 19 - 76 - 6
VZV Njord Da14 - 917 - 117 - 125 - 119 - 128 - 9 10 - 8
ZVVS Da16 - 511 - 64 - 88 - 76 - 84 - 510 - 7