HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

Swol 1894 Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Livo Da1 - Swol 1894 Da1
zaterdag 27 januari 18:30
Van Pallandtbad Varsseveld

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Swol 1894 Da11024
2Livo Da11121
3MNC Dordrecht Da11119
4VZV Da11117
5ZVVS Da11116
6BZ&PC Da11114
7Katwijk Da1107
8VZV Njord Da1115
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
27 janLivo Da118:30Swol 1894 Da1
3 febSwol 1894 Da119:45VZV Njord Da1
17 febSwol 1894 Da118:30MNC Dordrecht Da1
24 febSwol 1894 Da119:45ZVVS Da1
3 maaBZ&PC Da119:30Swol 1894 Da1

Uitslagen

16 decVZV Da19 - 10Swol 1894 Da1
9 decSwol 1894 Da18 - 6BZ&PC Da1
25 novZVVS Da16 - 8Swol 1894 Da1
11 novVZV Njord Da19 - 12Swol 1894 Da1
28 oktKatwijk Da15 - 14Swol 1894 Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Swol 1894 Da11080224927616
2Livo Da111632211148529
3MNC Dordrecht Da11161419936825
4VZV Da11152417937617
5ZVVS Da111515168092-12
6BZ&PC Da1114251478771
7Katwijk Da110217780130-50
8VZV Njord Da111128590116-26
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
27 jan 18:30 Livo Da1 - Swol 1894 Da1Van Pallandtbad
27 jan 19:00 VZV Njord Da1 - BZ&PC Da1Zwembad Den Ekkerman
27 jan 19:45 VZV Da1 - ZVVS Da1De Heerenduinen
27 jan 20:00 Katwijk Da1 - MNC Dordrecht Da1Aquamar
3 feb 18:45 MNC Dordrecht Da1 - Livo Da1Sportboulevard
3 feb 19:30 BZ&PC Da1 - VZV Da1De Kuil
3 feb 19:45 Swol 1894 Da1 - VZV Njord Da1De Vrolijkheid
3 feb 20:45 ZVVS Da1 - Katwijk Da1De Kulk
17 feb 18:30 Swol 1894 Da1 - MNC Dordrecht Da1De Vrolijkheid
17 feb 18:30 Livo Da1 - ZVVS Da1Van Pallandtbad
17 feb 19:00 VZV Da1 - VZV Njord Da1De Heerenduinen
17 feb 20:00 Katwijk Da1 - BZ&PC Da1Aquamar
24 feb 17:30 Livo Da1 - BZ&PC Da1Van Pallandtbad
24 feb 18:10 MNC Dordrecht Da1 - VZV Njord Da1Sportboulevard
24 feb 18:45 Katwijk Da1 - VZV Da1Aquamar
24 feb 19:45 Swol 1894 Da1 - ZVVS Da1De Vrolijkheid
3 maa 18:15 ZVVS Da1 - MNC Dordrecht Da1De Kulk
3 maa 18:30 VZV Njord Da1 - Katwijk Da1Zwembad Den Ekkerman
3 maa 19:30 BZ&PC Da1 - Swol 1894 Da1De Kuil
4 maa 18:00 VZV Da1 - Livo Da1De Heerenduinen
10 maa 18:30 Livo Da1 - Katwijk Da1Van Pallandtbad
10 maa 19:45 Swol 1894 Da1 - VZV Da1De Vrolijkheid
10 maa 20:00 ZVVS Da1 - VZV Njord Da1De Kulk
11 maa 19:00 MNC Dordrecht Da1 - BZ&PC Da1Sportboulevard
17 maa 17:45 VZV Njord Da1 - Livo Da1Zwembad Den Ekkerman
17 maa 18:15 VZV Da1 - MNC Dordrecht Da1De Heerenduinen
17 maa 18:45 Katwijk Da1 - Swol 1894 Da1Aquamar
17 maa 19:45 BZ&PC Da1 - ZVVS Da1De Kuil
24 maa 18:15 MNC Dordrecht Da1 - Katwijk Da1Sportboulevard
24 maa 18:45 Swol 1894 Da1 - Livo Da1De Vrolijkheid
24 maa 20:15 ZVVS Da1 - VZV Da1De Kulk
24 maa 20:45 BZ&PC Da1 - VZV Njord Da1De Kuil
7 apr 17:30 Livo Da1 - MNC Dordrecht Da1Van Pallandtbad
7 apr 18:15 VZV Da1 - BZ&PC Da1De Heerenduinen
7 apr 18:45 Katwijk Da1 - ZVVS Da1Aquamar
7 apr 20:45 Swol 1894 Da1 - VZV Njord Da1De Vrolijkheid
14 apr 18:15 VZV Njord Da1 - VZV Da1Zwembad Den Ekkerman
14 apr 19:45 MNC Dordrecht Da1 - Swol 1894 Da1Sportboulevard
14 apr 19:45 BZ&PC Da1 - Katwijk Da1De Kuil
14 apr 20:00 ZVVS Da1 - Livo Da1De Kulk
21 apr 20:30 Swol 1894 Da1 - Katwijk Da1De Vrolijkheid
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
20 jan 20:45 ZVVS Da1 - BZ&PC Da1 6 - 5
20 jan 19:45 MNC Dordrecht Da1 - VZV Da1 7 - 9
20 jan 18:30 Livo Da1 - VZV Njord Da1 14 - 6
16 dec 19:45 VZV Da1 - Swol 1894 Da1 9 - 10
16 dec 19:30 BZ&PC Da1 - MNC Dordrecht Da1 6 - 7
16 dec 18:45 Katwijk Da1 - Livo Da1 8 - 12
16 dec 17:30 VZV Njord Da1 - ZVVS Da1 10 - 8
9 dec 20:00 Katwijk Da1 - VZV Njord Da1 15 - 14
9 dec 20:00 Swol 1894 Da1 - BZ&PC Da1 8 - 6
9 dec 18:30 Livo Da1 - VZV Da1 7 - 5
9 dec 18:15 MNC Dordrecht Da1 - ZVVS Da1 4 - 6
25 nov 20:15 ZVVS Da1 - Swol 1894 Da1 6 - 8
25 nov 19:45 VZV Da1 - Katwijk Da1 16 - 7
25 nov 19:30 BZ&PC Da1 - Livo Da1 4 - 12
25 nov 17:30 VZV Njord Da1 - MNC Dordrecht Da1 5 - 11
18 nov 20:45 BZ&PC Da1 - Katwijk Da1 11 - 7
18 nov 20:00 ZVVS Da1 - Livo Da1 11 - 10
18 nov 17:30 VZV Njord Da1 - VZV Da1 8 - 8
11 nov 19:45 VZV Da1 - BZ&PC Da1 8 - 8
11 nov 18:45 Katwijk Da1 - ZVVS Da1 10 - 10
11 nov 18:30 Livo Da1 - MNC Dordrecht Da1 6 - 6
11 nov 17:30 VZV Njord Da1 - Swol 1894 Da1 9 - 12
4 nov 21:35 ZVVS Da1 - VZV Da1 2 - 10
4 nov 20:45 BZ&PC Da1 - VZV Njord Da1 8 - 5
4 nov 18:15 MNC Dordrecht Da1 - Katwijk Da1 16 - 2
28 okt 20:00 Katwijk Da1 - Swol 1894 Da1 5 - 14
28 okt 19:30 BZ&PC Da1 - ZVVS Da1 9 - 4
28 okt 19:00 VZV Da1 - MNC Dordrecht Da1 8 - 6
28 okt 16:30 VZV Njord Da1 - Livo Da1 10 - 10
21 okt 18:15 MNC Dordrecht Da1 - Swol 1894 Da1 11 - 8
10 okt 19:45 Swol 1894 Da1 - Livo Da1 11 - 7
8 okt 17:25 MNC Dordrecht Da1 - BZ&PC Da1 8 - 4
7 okt 20:50 ZVVS Da1 - VZV Njord Da1 11 - 9
7 okt 19:45 Swol 1894 Da1 - VZV Da1 6 - 5
7 okt 17:30 Livo Da1 - Katwijk Da1 18 - 13
30 sep 20:45 BZ&PC Da1 - Swol 1894 Da1 10 - 5
30 sep 19:55 ZVVS Da1 - MNC Dordrecht Da1 8 - 7
30 sep 18:15 VZV Njord Da1 - Katwijk Da1 8 - 9
30 sep 17:30 VZV Da1 - Livo Da1 4 - 11
23 sep 19:00 Swol 1894 Da1 - ZVVS Da1 10 - 8
23 sep 18:45 MNC Dordrecht Da1 - VZV Njord Da1 10 - 6
23 sep 18:45 Katwijk Da1 - VZV Da1 4 - 11
23 sep 18:30 Livo Da1 - BZ&PC Da1 7 - 7
 
 
BZ&PC Da1
 
Katwijk Da1
 
Livo Da1
 
MNC Dordrech..
 
Swol 1894 Da..
 
VZV Da1
 
VZV Njord Da..
 
ZVVS Da1
 
BZ&PC Da1 11 - 74 - 126 - 710 - 53/28 - 59 - 4
Katwijk Da117/2 8 - 1227/15 - 144 - 1115 - 1410 - 10
Livo Da17 - 718 - 13 6 - 627/17 - 514 - 617/2
MNC Dordrecht Da18 - 416 - 23/2 11 - 87 - 910 - 64 - 6
Swol 1894 Da18 - 621/411 - 717/2 6 - 53/210 - 8
VZV Da18 - 816 - 74 - 118 - 69 - 10 17/227/1
VZV Njord Da127/18 - 910 - 105 - 119 - 128 - 8 10 - 8
ZVVS Da16 - 53/211 - 108 - 76 - 82 - 1011 - 9