HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

SWOL 1894 H1 (Heren)

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Aqua-Novio'94 H11849
2SWOL 1894 H11842
3Livo H11839
4VZ&PC H11838
5WS Twente H11824
6NDD H11822
7De Mors H11819
8TriVia H11815
9Aquapoldro H11810
10De IJsselmeeuwen H1184
uitgebreide stand »

Uitslagen

21 aprSWOL 1894 H110 - 9VZ&PC H1
15 aprAquapoldro H18 - 19SWOL 1894 H1
8 aprNDD H19 - 8SWOL 1894 H1
17 maaSWOL 1894 H110 - 9Livo H1
10 maaSWOL 1894 H110 - 7WS Twente H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aqua-Novio'94 H118161149245126119
2SWOL 1894 H11813324220914960
3Livo H11813053919313261
4VZ&PC H11812243821015753
5WS Twente H118738241741677
6NDD H11864822162173-11
7De Mors H118611119187214-27
8TriVia H118501315127199-72
9Aquapoldro H118311410149252-103
10De IJsselmeeuwen H11811164166253-87
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 apr 21:15 SWOL 1894 H1 - VZ&PC H1 10 - 9
21 apr 20:00 WS Twente H1 - De IJsselmeeuwen H1 15 - 11
21 apr 18:45 NDD H1 - TriVia H1 15 - 12
21 apr 17:45 De Mors H1 - Aquapoldro H1 13 - 8
15 apr 16:15 Aquapoldro H1 - SWOL 1894 H1 8 - 19
14 apr 19:15 NDD H1 - VZ&PC H1 9 - 10
14 apr 19:00 De IJsselmeeuwen H1 - De Mors H1 11 - 16
14 apr 18:00 Aqua-Novio'94 H1 - Livo H1 10 - 7
13 apr 20:30 WS Twente H1 - NDD H1 11 - 11
8 apr 19:30 NDD H1 - SWOL 1894 H1 9 - 8
7 apr 20:45 WS Twente H1 - Aqua-Novio'94 H1 6 - 10
7 apr 19:45 Livo H1 - TriVia H1 14 - 3
7 apr 18:30 Aquapoldro H1 - De IJsselmeeuwen H1 15 - 11
31 maa 14:45 VZ&PC H1 - Aquapoldro H1 15 - 8
24 maa 19:30 Aqua-Novio'94 H1 - De Mors H1 10 - 6
24 maa 19:20 NDD H1 - Aquapoldro H1 9 - 6
24 maa 17:15 TriVia H1 - WS Twente H1 4 - 6
24 maa 17:00 VZ&PC H1 - Livo H1 9 - 6
17 maa 20:45 WS Twente H1 - VZ&PC H1 13 - 7
17 maa 20:00 De Mors H1 - TriVia H1 6 - 9
17 maa 19:15 SWOL 1894 H1 - Livo H1 10 - 9
17 maa 18:15 De IJsselmeeuwen H1 - Aqua-Novio'94 H1 6 - 15
11 maa 21:15 NDD H1 - Livo H1 9 - 10
10 maa 20:30 VZ&PC H1 - De Mors H1 17 - 6
10 maa 18:30 SWOL 1894 H1 - WS Twente H1 10 - 7
10 maa 17:30 TriVia H1 - De IJsselmeeuwen H1 12 - 9
3 maa 20:15 Aquapoldro H1 - Aqua-Novio'94 H1 5 - 21
3 maa 19:15 De Mors H1 - SWOL 1894 H1 10 - 19
3 maa 18:15 De IJsselmeeuwen H1 - VZ&PC H1 7 - 19
24 feb 19:45 Livo H1 - Aquapoldro H1 16 - 4
24 feb 18:40 NDD H1 - De Mors H1 15 - 10
24 feb 18:30 SWOL 1894 H1 - De IJsselmeeuwen H1 16 - 9
24 feb 17:30 TriVia H1 - Aqua-Novio'94 H1 5 - 10
17 feb 20:45 WS Twente H1 - Livo H1 11 - 12
17 feb 20:15 Aquapoldro H1 - TriVia H1 5 - 10
17 feb 19:30 Aqua-Novio'94 H1 - VZ&PC H1 12 - 7
17 feb 19:20 NDD H1 - De IJsselmeeuwen H1 0 - 0
3 feb 20:45 WS Twente H1 - Aquapoldro H1 16 - 9
3 feb 19:45 Livo H1 - De Mors H1 11 - 5
3 feb 18:30 SWOL 1894 H1 - Aqua-Novio'94 H1 5 - 11
3 feb 16:00 VZ&PC H1 - TriVia H1 9 - 6
27 jan 21:05 NDD H1 - Aqua-Novio'94 H1 8 - 12
27 jan 20:15 Aquapoldro H1 - VZ&PC H1 6 - 12
27 jan 20:15 De Mors H1 - WS Twente H1 8 - 17
27 jan 17:30 TriVia H1 - SWOL 1894 H1 7 - 10
27 jan 17:30 De IJsselmeeuwen H1 - Livo H1 11 - 13
20 jan 19:30 Aquapoldro H1 - De Mors H1 16 - 19
20 jan 16:45 VZ&PC H1 - SWOL 1894 H1 9 - 9
20 jan 16:30 TriVia H1 - NDD H1 7 - 5
13 jan 20:45 WS Twente H1 - SWOL 1894 H1 9 - 9
13 jan 17:30 De IJsselmeeuwen H1 - Aquapoldro H1 13 - 16
16 dec 20:30 De Mors H1 - De IJsselmeeuwen H1 17 - 11
16 dec 19:45 Livo H1 - Aqua-Novio'94 H1 9 - 7
16 dec 18:15 SWOL 1894 H1 - Aquapoldro H1 15 - 5
16 dec 15:00 VZ&PC H1 - NDD H1 14 - 10
9 dec 18:45 SWOL 1894 H1 - NDD H1 15 - 7
9 dec 18:15 TriVia H1 - Livo H1 2 - 16
9 dec 16:45 Aqua-Novio'94 H1 - WS Twente H1 12 - 6
2 dec 16:45 De IJsselmeeuwen H1 - WS Twente H1 10 - 13
25 nov 20:45 WS Twente H1 - TriVia H1 9 - 4
25 nov 19:45 Livo H1 - VZ&PC H1 5 - 8
25 nov 19:15 Aquapoldro H1 - NDD H1 10 - 10
25 nov 18:15 De Mors H1 - Aqua-Novio'94 H1 10 - 12
18 nov 19:00 Livo H1 - SWOL 1894 H1 8 - 9
18 nov 18:30 Aqua-Novio'94 H1 - De IJsselmeeuwen H1 18 - 8
18 nov 17:30 TriVia H1 - De Mors H1 8 - 13
18 nov 17:00 VZ&PC H1 - WS Twente H1 9 - 8
11 nov 19:45 Livo H1 - NDD H1 9 - 8
11 nov 19:15 De Mors H1 - VZ&PC H1 12 - 12
11 nov 17:30 De IJsselmeeuwen H1 - TriVia H1 16 - 11
5 nov 20:45 NDD H1 - WS Twente H1 6 - 6
4 nov 18:00 Aqua-Novio'94 H1 - Aquapoldro H1 26 - 6
4 nov 16:45 VZ&PC H1 - De IJsselmeeuwen H1 17 - 9
28 okt 21:30 Aquapoldro H1 - Livo H1 6 - 8
28 okt 19:30 Aqua-Novio'94 H1 - TriVia H1 16 - 5
28 okt 19:15 De Mors H1 - NDD H1 9 - 10
28 okt 18:15 De IJsselmeeuwen H1 - SWOL 1894 H1 8 - 12
7 okt 19:50 De IJsselmeeuwen H1 - NDD H1 6 - 10
7 okt 19:45 Livo H1 - WS Twente H1 14 - 3
7 okt 18:30 SWOL 1894 H1 - De Mors H1 10 - 9
7 okt 17:30 TriVia H1 - Aquapoldro H1 11 - 6
7 okt 16:45 VZ&PC H1 - Aqua-Novio'94 H1 8 - 17
30 sep 21:15 Aquapoldro H1 - WS Twente H1 10 - 8
30 sep 20:00 De Mors H1 - Livo H1 7 - 8
30 sep 17:30 TriVia H1 - VZ&PC H1 4 - 19
30 sep 16:45 Aqua-Novio'94 H1 - SWOL 1894 H1 8 - 8
23 sep 20:00 WS Twente H1 - De Mors H1 10 - 11
23 sep 19:45 Livo H1 - De IJsselmeeuwen H1 18 - 10
23 sep 17:45 SWOL 1894 H1 - TriVia H1 15 - 7
23 sep 16:15 Aqua-Novio'94 H1 - NDD H1 18 - 11
 
 
Aqua-Novio'9..
 
Aquapoldro H..
 
De IJsselmee..
 
De Mors H1
 
Livo H1
 
NDD H1
 
SWOL 1894 H1
 
TriVia H1
 
VZ&PC H1
 
WS Twente H1
 
Aqua-Novio'94 H1 26 - 618 - 810 - 610 - 718 - 118 - 816 - 512 - 712 - 6
Aquapoldro H15 - 21 15 - 1116 - 196 - 810 - 108 - 195 - 106 - 1210 - 8
De IJsselmeeuwen H16 - 1513 - 16 11 - 1611 - 136 - 108 - 1216 - 117 - 1910 - 13
De Mors H110 - 1213 - 817 - 11 7 - 89 - 1010 - 196 - 912 - 128 - 17
Livo H19 - 716 - 418 - 1011 - 5 9 - 88 - 914 - 35 - 814 - 3
NDD H18 - 129 - 60 - 015 - 109 - 10 9 - 815 - 129 - 106 - 6
SWOL 1894 H15 - 1115 - 516 - 910 - 910 - 915 - 7 15 - 710 - 910 - 7
TriVia H15 - 1011 - 612 - 98 - 132 - 167 - 57 - 10 4 - 194 - 6
VZ&PC H18 - 1715 - 817 - 917 - 69 - 614 - 109 - 99 - 6 9 - 8
WS Twente H16 - 1016 - 915 - 1110 - 1111 - 1211 - 119 - 99 - 413 - 7