HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
DIO Etten Leur H1 - De Schelde H2
zaterdag 6 januari 15:15
De Banakker Etten-leur

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Dokkelaers H1819
2De Krabben H1818
3DIO H1716
4DBD H2715
5Nuenen H2713
6AquAmigos H289
7De Schelde H289
8De Zuidwesthoek H185
9Zeester-Meerval H373
10DIO H283
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
6 janDIO Etten Leur H115:15De Schelde H2
13 janDIO Etten Leur H115:15De Dokkelaers H1
20 janNuenen H219:30DIO Etten Leur H1
17 febDIO Etten Leur H215:15DIO Etten Leur H1
24 febDIO Etten Leur H115:15De Krabben H1

Uitslagen

9 decDBD H23 - 3DIO Etten Leur H1
25 novDIO Etten Leur H114 - 2Zeester-Meerval H3
18 novDe Zuidwesthoek H14 - 11DIO Etten Leur H1
11 novDIO Etten Leur H17 - 3AquAmigos H2
28 oktDe Krabben H15 - 8DIO Etten Leur H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Dokkelaers H1861119532726
2De Krabben H1860218705317
3DIO H1751116562234
4DBD H2743015452817
5Nuenen H2741213593524
6AquAmigos H2830594349-6
7De Schelde H2830595461-7
8De Zuidwesthoek H1812553154-23
9Zeester-Meerval H3710634371-28
10DIO H2810733387-54
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
6 jan 15:15 DIO Etten Leur H1 - De Schelde H2De Banakker
6 jan 16:00 DIO Etten Leur H2 - Nuenen H2De Banakker
6 jan 17:00 DBD H2 - Zeester-Meerval H3ZIB Zwemcentrum Best BV
13 jan 15:15 DIO Etten Leur H1 - De Dokkelaers H1De Banakker
13 jan 16:00 DIO Etten Leur H2 - De Krabben H1De Banakker
13 jan 18:30 DBD H2 - De Schelde H2ZIB Zwemcentrum Best BV
20 jan 18:30 De Krabben H1 - De Dokkelaers H1De Schelp
20 jan 18:45 DBD H2 - AquAmigos H2ZIB Zwemcentrum Best BV
20 jan 19:15 Zeester-Meerval H3 - De Zuidwesthoek H1Zwembad Drie Essen
20 jan 19:30 Nuenen H2 - DIO Etten Leur H1Sportcentrum voor studenten
27 jan 19:00 De Schelde H2 - AquAmigos H2Sportcentrum Vliegende Vaart
27 jan 19:15 De Krabben H1 - Zeester-Meerval H3De Schelp
27 jan 19:30 DBD H2 - De Zuidwesthoek H1ZIB Zwemcentrum Best BV
27 jan 20:30 De Dokkelaers H1 - DIO Etten Leur H2Drieburcht
3 feb 18:45 AquAmigos H2 - Nuenen H2Zwembad Olympia
3 feb 20:00 De Zuidwesthoek H1 - De Schelde H2LACO zwembad Hoogerheide
4 feb 19:00 Zeester-Meerval H3 - DBD H2Zwembad Drie Essen
17 feb 15:15 DIO Etten Leur H2 - DIO Etten Leur H1De Banakker
17 feb 16:15 Nuenen H2 - De Zuidwesthoek H1Sportcentrum voor studenten
17 feb 17:00 De Schelde H2 - Zeester-Meerval H3Sportcentrum Vliegende Vaart
17 feb 19:15 De Krabben H1 - DBD H2De Schelp
24 feb 15:15 DIO Etten Leur H1 - De Krabben H1De Banakker
24 feb 18:15 AquAmigos H2 - De Dokkelaers H1Zwembad Olympia
24 feb 19:00 Zeester-Meerval H3 - Nuenen H2Zwembad Drie Essen
3 maa 15:15 DIO Etten Leur H2 - AquAmigos H2De Banakker
3 maa 18:55 Nuenen H2 - DBD H2Sportcentrum voor studenten
3 maa 19:15 De Krabben H1 - De Schelde H2De Schelp
3 maa 20:30 De Dokkelaers H1 - De Zuidwesthoek H1Drieburcht
10 maa 17:00 De Schelde H2 - Nuenen H2Sportcentrum Vliegende Vaart
10 maa 18:30 AquAmigos H2 - DIO Etten Leur H1Zwembad Olympia
10 maa 20:00 De Zuidwesthoek H1 - DIO Etten Leur H2LACO zwembad Hoogerheide
10 maa 21:00 Zeester-Meerval H3 - De Dokkelaers H1Zwembad Drie Essen
17 maa 15:15 DIO Etten Leur H1 - De Zuidwesthoek H1De Banakker
17 maa 16:00 DIO Etten Leur H2 - Zeester-Meerval H3De Banakker
17 maa 19:15 De Krabben H1 - Nuenen H2De Schelp
17 maa 19:45 De Dokkelaers H1 - DBD H2Drieburcht
24 maa 17:20 AquAmigos H2 - De Krabben H1Zwembad Olympia
24 maa 18:15 De Schelde H2 - De Dokkelaers H1Sportcentrum Vliegende Vaart
24 maa 19:00 Zeester-Meerval H3 - DIO Etten Leur H1Zwembad Drie Essen
24 maa 20:00 DBD H2 - DIO Etten Leur H2ZIB Zwemcentrum Best BV
7 apr 15:15 DIO Etten Leur H1 - DBD H2De Banakker
7 apr 16:00 DIO Etten Leur H2 - De Schelde H2De Banakker
7 apr 17:25 AquAmigos H2 - De Zuidwesthoek H1Zwembad Olympia
7 apr 19:00 De Dokkelaers H1 - Nuenen H2Drieburcht
14 apr 16:40 Nuenen H2 - DIO Etten Leur H2Sportcentrum voor studenten
14 apr 18:30 De Krabben H1 - De Zuidwesthoek H1De Schelp
14 apr 19:00 De Schelde H2 - DIO Etten Leur H1Sportcentrum Vliegende Vaart
14 apr 21:00 Zeester-Meerval H3 - AquAmigos H2Zwembad Drie Essen
21 apr 15:15 DIO Etten Leur H1 - Nuenen H2De Banakker
21 apr 17:30 AquAmigos H2 - DBD H2Zwembad Olympia
21 apr 19:15 De Zuidwesthoek H1 - Zeester-Meerval H3LACO zwembad Hoogerheide
22 apr 19:15 De Dokkelaers H1 - De Krabben H1Drieburcht
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 dec 20:00 De Zuidwesthoek H1 - De Krabben H1 3 - 9
16 dec 19:00 AquAmigos H2 - Zeester-Meerval H3 6 - 5
9 dec 20:15 DBD H2 - DIO Etten Leur H1 3 - 3
9 dec 20:00 De Zuidwesthoek H1 - AquAmigos H2 4 - 2
9 dec 19:15 Nuenen H2 - De Dokkelaers H1 3 - 1
9 dec 17:00 De Schelde H2 - DIO Etten Leur H2 13 - 2
25 nov 20:30 De Dokkelaers H1 - De Schelde H2 12 - 7
25 nov 19:15 De Krabben H1 - AquAmigos H2 10 - 7
25 nov 16:00 DIO Etten Leur H2 - DBD H2 5 - 10
25 nov 15:15 DIO Etten Leur H1 - Zeester-Meerval H3 14 - 2
18 nov 20:00 De Zuidwesthoek H1 - DIO Etten Leur H1 4 - 11
18 nov 19:15 DBD H2 - De Dokkelaers H1 2 - 2
18 nov 19:00 Zeester-Meerval H3 - DIO Etten Leur H2 12 - 3
18 nov 18:10 Nuenen H2 - De Krabben H1 5 - 9
11 nov 19:00 De Dokkelaers H1 - Zeester-Meerval H3 9 - 3
11 nov 16:40 Nuenen H2 - De Schelde H2 11 - 6
11 nov 16:00 DIO Etten Leur H2 - De Zuidwesthoek H1 10 - 5
11 nov 15:15 DIO Etten Leur H1 - AquAmigos H2 7 - 3
4 nov 19:30 DBD H2 - Nuenen H2 5 - 4
4 nov 19:15 De Zuidwesthoek H1 - De Dokkelaers H1 2 - 6
4 nov 18:00 AquAmigos H2 - DIO Etten Leur H2 10 - 2
4 nov 17:45 De Schelde H2 - De Krabben H1 5 - 6
28 okt 20:30 De Dokkelaers H1 - AquAmigos H2 6 - 4
28 okt 19:15 De Krabben H1 - DIO Etten Leur H1 5 - 8
28 okt 18:20 Nuenen H2 - Zeester-Meerval H3 22 - 7
28 okt 16:15 De Schelde H2 - DBD H2 4 - 13
7 okt 20:45 Zeester-Meerval H3 - De Schelde H2 4 - 6
7 okt 20:00 DBD H2 - De Krabben H1 8 - 6
7 okt 20:00 De Zuidwesthoek H1 - Nuenen H2 4 - 4
7 okt 15:15 DIO Etten Leur H1 - DIO Etten Leur H2 11 - 0
30 sep 20:15 De Dokkelaers H1 - DIO Etten Leur H1 5 - 2
30 sep 19:15 De Krabben H1 - DIO Etten Leur H2 14 - 7
30 sep 19:00 De Schelde H2 - De Zuidwesthoek H1 8 - 5
30 sep 16:15 Nuenen H2 - AquAmigos H2 10 - 3
23 sep 20:30 Zeester-Meerval H3 - De Krabben H1 10 - 11
23 sep 20:00 De Zuidwesthoek H1 - DBD H2 4 - 4
23 sep 18:45 AquAmigos H2 - De Schelde H2 8 - 5
23 sep 15:15 DIO Etten Leur H2 - De Dokkelaers H1 4 - 12
 
 
AquAmigos H2
 
DBD H2
 
De Dokkelaer..
 
De Krabben H..
 
De Schelde H..
 
De Zuidwesth..
 
DIO H1
 
DIO H2
 
Nuenen H2
 
Zeester-Meer..
 
AquAmigos H2 21/424/224/38 - 57/410/310 - 23/26 - 5
DBD H220/1 2 - 28 - 613/127/13 - 324/35 - 46/1
De Dokkelaers H16 - 417/3 22/412 - 73/35 - 227/17/49 - 3
De Krabben H110 - 717/220/1 3/314/45 - 814 - 717/327/1
De Schelde H227/14 - 1324/35 - 6 8 - 514/413 - 210/317/2
De Zuidwesthoek H14 - 24 - 42 - 63 - 93/2 4 - 1110/34 - 421/4
DIO H17 - 37/413/124/26/117/3 11 - 021/414 - 2
DIO H23/35 - 104 - 1213/17/410 - 517/2 6/117/3
Nuenen H210 - 33/33 - 15 - 911 - 617/220/114/4 22 - 7
Zeester-Meerval H314/44/210/310 - 114 - 620/124/312 - 324/2