HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

SWOL 1894 H1 (Heren)

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Livo H12253
2SWOL 1894 H12252
3WS Twente H12248
4VZ&PC H12247
5Zwemvereniging Utrecht H12236
6De Mors H12231
7ENC Arnhem (SG) H12229
8Orca H12226
9NDD H12226
10TriVia H12215
11De IJsselmeeuwen H12212
12Aquapoldro H1227
uitgebreide stand »

Uitslagen

13 aprSWOL 1894 H110 - 8VZ&PC H1
6 aprAquapoldro H14 - 16SWOL 1894 H1
30 maaNDD H19 - 14SWOL 1894 H1
23 maaSWOL 1894 H116 - 9ENC Arnhem (SG) H1
16 maaLivo H19 - 11SWOL 1894 H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Livo H122172353264161103
2SWOL 1894 H122171452283183100
3WS Twente H12215344826119566
4VZ&PC H12214534722416658
5Zwemvereniging Utrecht H12211383627525124
6De Mors H12294931236237-1
7ENC Arnhem (SG) H122921129255258-3
8Orca H122821226211233-22
9NDD H122821226222240-18
10TriVia H122501715159240-81
11De IJsselmeeuwen H122331612174284-110
12Aquapoldro H12221197191307-116
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 apr 20:00 WS Twente H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 12 - 5
13 apr 19:45 SWOL 1894 H1 - VZ&PC H1 10 - 8
13 apr 19:15 Livo H1 - Orca H1 14 - 6
13 apr 19:15 NDD H1 - TriVia H1 18 - 7
13 apr 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - De IJsselmeeuwen H1 20 - 9
13 apr 17:30 De Mors H1 - Aquapoldro H1 14 - 15
6 apr 21:15 Aquapoldro H1 - SWOL 1894 H1 4 - 16
6 apr 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 - De Mors H1 18 - 10
6 apr 19:30 TriVia H1 - ENC Arnhem (SG) H1 7 - 14
6 apr 19:15 De IJsselmeeuwen H1 - Livo H1 4 - 17
6 apr 19:15 VZ&PC H1 - NDD H1 12 - 7
6 apr 18:00 Orca H1 - WS Twente H1 14 - 14
30 maa 21:45 Aquapoldro H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 14 - 18
30 maa 20:20 NDD H1 - SWOL 1894 H1 9 - 14
30 maa 20:00 WS Twente H1 - De IJsselmeeuwen H1 16 - 8
30 maa 19:45 Livo H1 - TriVia H1 15 - 6
30 maa 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - VZ&PC H1 10 - 8
30 maa 19:00 De Mors H1 - Orca H1 9 - 11
24 maa 18:30 NDD H1 - Aquapoldro H1 18 - 8
23 maa 19:15 TriVia H1 - WS Twente H1 3 - 17
23 maa 19:15 SWOL 1894 H1 - ENC Arnhem (SG) H1 16 - 9
23 maa 19:00 Orca H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 16 - 8
23 maa 17:00 VZ&PC H1 - Livo H1 9 - 9
16 maa 21:30 Aquapoldro H1 - Orca H1 7 - 10
16 maa 20:45 WS Twente H1 - VZ&PC H1 9 - 12
16 maa 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 - De IJsselmeeuwen H1 19 - 10
16 maa 19:30 De Mors H1 - TriVia H1 11 - 7
16 maa 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - NDD H1 10 - 11
16 maa 18:45 Livo H1 - SWOL 1894 H1 9 - 11
12 maa 19:45 SWOL 1894 H1 - De IJsselmeeuwen H1 16 - 4
10 maa 21:15 NDD H1 - Livo H1 6 - 10
10 maa 18:15 De IJsselmeeuwen H1 - Orca H1 12 - 9
9 maa 19:30 TriVia H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 9 - 15
9 maa 19:15 VZ&PC H1 - De Mors H1 15 - 12
9 maa 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - Aquapoldro H1 22 - 9
9 maa 18:30 SWOL 1894 H1 - WS Twente H1 14 - 9
23 feb 21:45 Aquapoldro H1 - De IJsselmeeuwen H1 13 - 15
23 feb 20:30 WS Twente H1 - NDD H1 12 - 8
23 feb 20:15 De Mors H1 - SWOL 1894 H1 16 - 14
23 feb 19:45 Livo H1 - ENC Arnhem (SG) H1 15 - 12
23 feb 18:45 Orca H1 - TriVia H1 11 - 10
23 feb 18:30 Zwemvereniging Utrecht H1 - VZ&PC H1 9 - 11
16 feb 17:35 NDD H1 - De Mors H1 10 - 12
9 feb 20:00 TriVia H1 - De IJsselmeeuwen H1 8 - 5
9 feb 19:45 Livo H1 - Aquapoldro H1 19 - 5
9 feb 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - WS Twente H1 9 - 16
9 feb 18:45 SWOL 1894 H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 23 - 10
9 feb 16:00 VZ&PC H1 - Orca H1 4 - 4
2 feb 20:45 WS Twente H1 - Livo H1 7 - 16
2 feb 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 - NDD H1 12 - 12
2 feb 20:00 De Mors H1 - ENC Arnhem (SG) H1 12 - 9
2 feb 19:15 Orca H1 - SWOL 1894 H1 9 - 11
2 feb 18:30 Aquapoldro H1 - TriVia H1 7 - 9
2 feb 16:00 De IJsselmeeuwen H1 - VZ&PC H1 7 - 15
29 jan 21:15 De IJsselmeeuwen H1 - NDD H1 6 - 13
26 jan 20:25 WS Twente H1 - Aquapoldro H1 14 - 11
26 jan 19:45 Livo H1 - De Mors H1 10 - 8
26 jan 19:20 NDD H1 - Orca H1 11 - 9
26 jan 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 12 - 15
26 jan 18:30 VZ&PC H1 - TriVia H1 11 - 7
19 jan 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 - Livo H1 14 - 11
19 jan 20:00 De Mors H1 - WS Twente H1 11 - 13
19 jan 19:45 Aquapoldro H1 - VZ&PC H1 3 - 8
19 jan 19:30 TriVia H1 - SWOL 1894 H1 5 - 13
19 jan 19:15 Orca H1 - ENC Arnhem (SG) H1 11 - 12
12 jan 18:30 De IJsselmeeuwen H1 - De Mors H1 8 - 8
8 dec 21:15 VZ&PC H1 - SWOL 1894 H1 8 - 7
8 dec 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 - WS Twente H1 11 - 14
8 dec 20:00 De IJsselmeeuwen H1 - ENC Arnhem (SG) H1 9 - 11
8 dec 19:45 TriVia H1 - NDD H1 12 - 5
8 dec 19:30 Aquapoldro H1 - De Mors H1 9 - 15
8 dec 17:15 Orca H1 - Livo H1 6 - 12
1 dec 20:00 WS Twente H1 - Orca H1 17 - 7
1 dec 20:00 SWOL 1894 H1 - Aquapoldro H1 15 - 8
1 dec 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - TriVia H1 11 - 10
1 dec 18:45 Livo H1 - De IJsselmeeuwen H1 16 - 3
1 dec 18:00 De Mors H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 13 - 12
1 dec 17:35 NDD H1 - VZ&PC H1 5 - 13
24 nov 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 - Aquapoldro H1 13 - 14
24 nov 20:15 SWOL 1894 H1 - NDD H1 15 - 3
24 nov 18:30 TriVia H1 - Livo H1 5 - 7
24 nov 18:15 De IJsselmeeuwen H1 - WS Twente H1 5 - 12
24 nov 18:15 Orca H1 - De Mors H1 10 - 9
24 nov 16:45 VZ&PC H1 - ENC Arnhem (SG) H1 11 - 11
17 nov 20:45 WS Twente H1 - TriVia H1 12 - 6
17 nov 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 - Orca H1 15 - 6
17 nov 19:45 Livo H1 - VZ&PC H1 7 - 5
17 nov 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - SWOL 1894 H1 12 - 14
17 nov 18:40 Aquapoldro H1 - NDD H1 7 - 15
17 nov 18:30 De Mors H1 - De IJsselmeeuwen H1 11 - 8
10 nov 20:30 VZ&PC H1 - WS Twente H1 6 - 6
10 nov 20:00 Orca H1 - Aquapoldro H1 14 - 9
10 nov 19:15 De IJsselmeeuwen H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 5 - 17
10 nov 19:15 SWOL 1894 H1 - Livo H1 9 - 11
10 nov 19:00 TriVia H1 - De Mors H1 8 - 12
10 nov 18:55 NDD H1 - ENC Arnhem (SG) H1 17 - 10
3 nov 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 - TriVia H1 10 - 6
3 nov 20:15 WS Twente H1 - SWOL 1894 H1 13 - 8
3 nov 19:45 Livo H1 - NDD H1 10 - 6
3 nov 18:45 Aquapoldro H1 - ENC Arnhem (SG) H1 10 - 15
3 nov 18:30 De Mors H1 - VZ&PC H1 7 - 14
3 nov 18:00 Orca H1 - De IJsselmeeuwen H1 11 - 10
27 okt 21:20 NDD H1 - WS Twente H1 9 - 7
27 okt 20:00 TriVia H1 - Orca H1 9 - 8
27 okt 20:00 De IJsselmeeuwen H1 - Aquapoldro H1 10 - 10
27 okt 19:45 SWOL 1894 H1 - De Mors H1 12 - 9
27 okt 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - Livo H1 5 - 13
27 okt 15:15 VZ&PC H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 11 - 11
20 okt 19:00 Livo H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 14 - 8
13 okt 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 - SWOL 1894 H1 6 - 6
13 okt 20:00 De IJsselmeeuwen H1 - TriVia H1 8 - 6
13 okt 20:00 WS Twente H1 - ENC Arnhem (SG) H1 11 - 7
13 okt 19:30 Aquapoldro H1 - Livo H1 6 - 13
13 okt 19:00 De Mors H1 - NDD H1 11 - 8
13 okt 18:00 Orca H1 - VZ&PC H1 7 - 8
7 okt 18:35 NDD H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 12 - 16
6 okt 20:15 TriVia H1 - Aquapoldro H1 8 - 7
6 okt 19:45 Livo H1 - WS Twente H1 8 - 12
6 okt 19:15 SWOL 1894 H1 - Orca H1 11 - 6
6 okt 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - De Mors H1 11 - 11
6 okt 17:00 VZ&PC H1 - De IJsselmeeuwen H1 9 - 8
29 sep 20:30 Aquapoldro H1 - WS Twente H1 10 - 11
29 sep 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 - ENC Arnhem (SG) H1 13 - 10
29 sep 20:00 De Mors H1 - Livo H1 8 - 8
29 sep 19:15 TriVia H1 - VZ&PC H1 5 - 11
29 sep 17:30 De IJsselmeeuwen H1 - SWOL 1894 H1 9 - 16
29 sep 17:00 Orca H1 - NDD H1 16 - 8
23 sep 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - Orca H1 13 - 10
22 sep 20:00 WS Twente H1 - De Mors H1 7 - 7
22 sep 19:15 SWOL 1894 H1 - TriVia H1 12 - 6
22 sep 18:35 NDD H1 - De IJsselmeeuwen H1 11 - 11
22 sep 16:45 VZ&PC H1 - Aquapoldro H1 15 - 5
 
 
Aquapoldro H..
 
De IJsselmee..
 
De Mors H1
 
ENC Arnhem (..
 
Livo H1
 
NDD H1
 
Orca H1
 
SWOL 1894 H1
 
TriVia H1
 
VZ&PC H1
 
WS Twente H1
 
Zwemverenigi..
 
Aquapoldro H1 13 - 159 - 1510 - 156 - 137 - 157 - 104 - 167 - 93 - 810 - 1114 - 18
De IJsselmeeuwen H110 - 10 8 - 89 - 114 - 176 - 1312 - 99 - 168 - 67 - 155 - 125 - 17
De Mors H114 - 1511 - 8 12 - 98 - 811 - 89 - 1116 - 1411 - 77 - 1411 - 1313 - 12
ENC Arnhem (SG) H122 - 920 - 911 - 11 5 - 1310 - 1113 - 1012 - 1411 - 1010 - 89 - 1612 - 15
Livo H119 - 516 - 310 - 815 - 12 10 - 614 - 69 - 1115 - 67 - 58 - 1214 - 8
NDD H118 - 811 - 1110 - 1217 - 106 - 10 11 - 99 - 1418 - 75 - 139 - 712 - 16
Orca H114 - 911 - 1010 - 911 - 126 - 1216 - 8 9 - 1111 - 107 - 814 - 1416 - 8
SWOL 1894 H115 - 816 - 412 - 916 - 99 - 1115 - 311 - 6 12 - 610 - 814 - 923 - 10
TriVia H18 - 78 - 58 - 127 - 145 - 712 - 59 - 85 - 13 5 - 113 - 179 - 15
VZ&PC H115 - 59 - 815 - 1211 - 119 - 912 - 74 - 48 - 711 - 7 6 - 611 - 11
WS Twente H114 - 1116 - 87 - 711 - 77 - 1612 - 817 - 713 - 812 - 69 - 12 12 - 5
Zwemvereniging Utrecht H113 - 1419 - 1018 - 1013 - 1014 - 1112 - 1215 - 66 - 610 - 69 - 1111 - 14