HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

SWOL 1894 H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
ENC Arnhem (SG) H1 - SWOL 1894 H1
zaterdag 17 november 19:00

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1VZ&PC H1717
2Livo H1716
3Zwemvereniging Utrecht H1714
4WS Twente H1714
5SWOL 1894 H1713
6Orca H179
7De Mors H179
8NDD H177
9ENC Arnhem (SG) H177
10TriVia H176
11De IJsselmeeuwen H175
12Aquapoldro H171
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
17 novENC Arnhem (SG) H119:00SWOL 1894 H1
24 novSWOL 1894 H119:30NDD H1
1 decSWOL 1894 H120:00Aquapoldro H1
8 decVZ&PC H121:15SWOL 1894 H1
19 janTriVia H119:30SWOL 1894 H1

Uitslagen

10 novSWOL 1894 H19 - 11Livo H1
3 novWS Twente H113 - 8SWOL 1894 H1
27 oktSWOL 1894 H112 - 9De Mors H1
13 oktZwemvereniging Utrecht H16 - 6SWOL 1894 H1
6 oktSWOL 1894 H111 - 6Orca H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1VZ&PC H1752017744925
2Livo H1751116775423
3Zwemvereniging Utrecht H1742114816417
4WS Twente H1742114675512
5SWOL 1894 H1741213746014
6Orca H17304972684
7De Mors H1723296568-3
8NDD H1721477181-10
9ENC Arnhem (SG) H1721477185-14
10TriVia H1720564868-20
11De IJsselmeeuwen H1712456180-19
12Aquapoldro H1701615786-29
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
17 nov 18:30 De Mors H1 - De IJsselmeeuwen H1De Koerbelt
17 nov 18:40 Aquapoldro H1 - NDD H1Sprenkelaar
17 nov 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - SWOL 1894 H1Valkenhuizen
17 nov 19:45 Livo H1 - VZ&PC H1t Walfort
17 nov 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 - Orca H1De Kwakel
17 nov 20:45 WS Twente H1 - TriVia H1Sportbad Twentebad
24 nov 16:45 VZ&PC H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Stamper
24 nov 18:15 Orca H1 - De Mors H1De Blauwe Golf
24 nov 18:15 De IJsselmeeuwen H1 - WS Twente H1De IJsselslag
24 nov 18:30 TriVia H1 - Livo H1Helperbad
24 nov 19:30 SWOL 1894 H1 - NDD H1De Vrolijkheid
24 nov 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 - Aquapoldro H1De Kwakel
1 dec 17:35 NDD H1 - VZ&PC H1Sportcentrum Rozengaarde
1 dec 18:00 De Mors H1 - Zwemvereniging Utrecht H1De Koerbelt
1 dec 18:45 Livo H1 - De IJsselmeeuwen H1t Walfort
1 dec 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - TriVia H1Valkenhuizen
1 dec 20:00 WS Twente H1 - Orca H1Sportbad Twentebad
1 dec 20:00 SWOL 1894 H1 - Aquapoldro H1De Vrolijkheid
8 dec 17:15 Orca H1 - Livo H1De Blauwe Golf
8 dec 19:30 Aquapoldro H1 - De Mors H1Sprenkelaar
8 dec 19:45 TriVia H1 - NDD H1Helperbad
8 dec 20:00 De IJsselmeeuwen H1 - ENC Arnhem (SG) H1De IJsselslag
8 dec 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 - WS Twente H1De Kwakel
8 dec 21:15 VZ&PC H1 - SWOL 1894 H1De Stamper
5 jan 18:15 De IJsselmeeuwen H1 - NDD H1De IJsselslag
12 jan 18:30 De IJsselmeeuwen H1 - De Mors H1De IJsselslag
19 jan 19:15 Orca H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Blauwe Golf
19 jan 19:30 TriVia H1 - SWOL 1894 H1Helperbad
19 jan 19:45 Aquapoldro H1 - VZ&PC H1Sprenkelaar
19 jan 20:00 De Mors H1 - WS Twente H1De Koerbelt
19 jan 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 - Livo H1De Kwakel
26 jan 18:30 VZ&PC H1 - TriVia H1De Stamper
26 jan 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - Zwemvereniging Utrecht H1Valkenhuizen
26 jan 19:15 SWOL 1894 H1 - De IJsselmeeuwen H1De Vrolijkheid
26 jan 19:20 NDD H1 - Orca H1Sportcentrum Rozengaarde
26 jan 19:45 Livo H1 - De Mors H1t Walfort
26 jan 20:25 WS Twente H1 - Aquapoldro H1Sportbad Twentebad
2 feb 16:00 De IJsselmeeuwen H1 - VZ&PC H1De IJsselslag
2 feb 18:30 Aquapoldro H1 - TriVia H1Sprenkelaar
2 feb 19:15 Orca H1 - SWOL 1894 H1De Blauwe Golf
2 feb 20:00 De Mors H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Koerbelt
2 feb 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 - NDD H1De Kwakel
2 feb 20:45 WS Twente H1 - Livo H1Sportbad Twentebad
9 feb 16:00 VZ&PC H1 - Orca H1De Stamper
9 feb 17:45 SWOL 1894 H1 - Zwemvereniging Utrecht H1De Vrolijkheid
9 feb 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - WS Twente H1Valkenhuizen
9 feb 19:30 TriVia H1 - De IJsselmeeuwen H1Helperbad
9 feb 19:45 Livo H1 - Aquapoldro H1t Walfort
16 feb 17:35 NDD H1 - De Mors H1Sportcentrum Rozengaarde
23 feb 17:30 Orca H1 - TriVia H1De Blauwe Golf
23 feb 18:30 Zwemvereniging Utrecht H1 - VZ&PC H1De Kwakel
23 feb 19:45 Livo H1 - ENC Arnhem (SG) H1t Walfort
23 feb 20:15 De Mors H1 - SWOL 1894 H1De Koerbelt
23 feb 20:30 WS Twente H1 - NDD H1Sportbad Twentebad
23 feb 21:45 Aquapoldro H1 - De IJsselmeeuwen H1Sprenkelaar
9 maa 18:30 TriVia H1 - Zwemvereniging Utrecht H1Helperbad
9 maa 18:30 SWOL 1894 H1 - WS Twente H1De Vrolijkheid
9 maa 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - Aquapoldro H1Valkenhuizen
9 maa 19:15 VZ&PC H1 - De Mors H1De Stamper
10 maa 19:00 De IJsselmeeuwen H1 - Orca H1De IJsselslag
10 maa 21:15 NDD H1 - Livo H1Sportcentrum Rozengaarde
16 maa 18:45 Livo H1 - SWOL 1894 H1t Walfort
16 maa 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - NDD H1Valkenhuizen
16 maa 19:30 De Mors H1 - TriVia H1De Koerbelt
16 maa 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 - De IJsselmeeuwen H1De Kwakel
16 maa 20:45 WS Twente H1 - VZ&PC H1Sportbad Twentebad
16 maa 21:30 Aquapoldro H1 - Orca H1Malkander
23 maa 17:00 VZ&PC H1 - Livo H1De Stamper
23 maa 19:00 Orca H1 - Zwemvereniging Utrecht H1De Blauwe Golf
23 maa 19:15 TriVia H1 - WS Twente H1Helperbad
23 maa 19:15 SWOL 1894 H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Vrolijkheid
24 maa 18:30 NDD H1 - Aquapoldro H1Sportcentrum Rozengaarde
30 maa 19:00 De Mors H1 - Orca H1De Koerbelt
30 maa 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - VZ&PC H1Valkenhuizen
30 maa 19:45 Livo H1 - TriVia H1t Walfort
30 maa 20:00 WS Twente H1 - De IJsselmeeuwen H1Sportbad Twentebad
30 maa 20:20 NDD H1 - SWOL 1894 H1Sportcentrum Rozengaarde
30 maa 21:45 Aquapoldro H1 - Zwemvereniging Utrecht H1Sprenkelaar
6 apr 18:00 Orca H1 - WS Twente H1De Blauwe Golf
6 apr 19:15 VZ&PC H1 - NDD H1De Stamper
6 apr 19:15 De IJsselmeeuwen H1 - Livo H1De IJsselslag
6 apr 19:30 TriVia H1 - ENC Arnhem (SG) H1Helperbad
6 apr 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 - De Mors H1De Kwakel
6 apr 21:15 Aquapoldro H1 - SWOL 1894 H1Sprenkelaar
13 apr 17:30 De Mors H1 - Aquapoldro H1De Koerbelt
13 apr 18:45 SWOL 1894 H1 - VZ&PC H1De Vrolijkheid
13 apr 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - De IJsselmeeuwen H1Valkenhuizen
13 apr 19:15 Livo H1 - Orca H1t Walfort
13 apr 19:15 NDD H1 - TriVia H1Sportcentrum Rozengaarde
13 apr 20:00 WS Twente H1 - Zwemvereniging Utrecht H1Sportbad Twentebad
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 nov 20:30 VZ&PC H1 - WS Twente H1 6 - 6
10 nov 20:00 Orca H1 - Aquapoldro H1 14 - 9
10 nov 19:15 De IJsselmeeuwen H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 5 - 17
10 nov 19:15 SWOL 1894 H1 - Livo H1 9 - 11
10 nov 19:00 TriVia H1 - De Mors H1 8 - 12
10 nov 18:55 NDD H1 - ENC Arnhem (SG) H1 17 - 10
3 nov 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 - TriVia H1 10 - 6
3 nov 20:15 WS Twente H1 - SWOL 1894 H1 13 - 8
3 nov 19:45 Livo H1 - NDD H1 10 - 6
3 nov 18:45 Aquapoldro H1 - ENC Arnhem (SG) H1 10 - 15
3 nov 18:30 De Mors H1 - VZ&PC H1 7 - 14
3 nov 18:00 Orca H1 - De IJsselmeeuwen H1 11 - 10
27 okt 21:20 NDD H1 - WS Twente H1 9 - 7
27 okt 20:00 TriVia H1 - Orca H1 9 - 8
27 okt 20:00 De IJsselmeeuwen H1 - Aquapoldro H1 10 - 10
27 okt 19:45 SWOL 1894 H1 - De Mors H1 12 - 9
27 okt 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - Livo H1 5 - 13
27 okt 15:15 VZ&PC H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 11 - 11
20 okt 19:00 Livo H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 14 - 8
13 okt 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 - SWOL 1894 H1 6 - 6
13 okt 20:00 De IJsselmeeuwen H1 - TriVia H1 8 - 6
13 okt 20:00 WS Twente H1 - ENC Arnhem (SG) H1 11 - 7
13 okt 19:30 Aquapoldro H1 - Livo H1 6 - 13
13 okt 19:00 De Mors H1 - NDD H1 11 - 8
13 okt 18:00 Orca H1 - VZ&PC H1 7 - 8
7 okt 18:35 NDD H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 12 - 16
6 okt 20:15 TriVia H1 - Aquapoldro H1 8 - 7
6 okt 19:45 Livo H1 - WS Twente H1 8 - 12
6 okt 19:15 SWOL 1894 H1 - Orca H1 11 - 6
6 okt 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - De Mors H1 11 - 11
6 okt 17:00 VZ&PC H1 - De IJsselmeeuwen H1 9 - 8
29 sep 20:30 Aquapoldro H1 - WS Twente H1 10 - 11
29 sep 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 - ENC Arnhem (SG) H1 13 - 10
29 sep 20:00 De Mors H1 - Livo H1 8 - 8
29 sep 19:15 TriVia H1 - VZ&PC H1 5 - 11
29 sep 17:30 De IJsselmeeuwen H1 - SWOL 1894 H1 9 - 16
29 sep 17:00 Orca H1 - NDD H1 16 - 8
23 sep 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - Orca H1 13 - 10
22 sep 20:00 WS Twente H1 - De Mors H1 7 - 7
22 sep 19:15 SWOL 1894 H1 - TriVia H1 12 - 6
22 sep 18:35 NDD H1 - De IJsselmeeuwen H1 11 - 11
22 sep 16:45 VZ&PC H1 - Aquapoldro H1 15 - 5
 
 
Aquapoldro H..
 
De IJsselmee..
 
De Mors H1
 
ENC Arnhem (..
 
Livo H1
 
NDD H1
 
Orca H1
 
SWOL 1894 H1
 
TriVia H1
 
VZ&PC H1
 
WS Twente H1
 
Zwemverenigi..
 
Aquapoldro H1 23/28/1210 - 156 - 1317/1116/36/42/219/110 - 1130/3
De IJsselmeeuwen H110 - 10 12/18/126/45/110/39 - 168 - 62/224/115 - 17
De Mors H113/417/11 2/28 - 811 - 830/323/216/37 - 1419/11/12
ENC Arnhem (SG) H19/313/411 - 11 5 - 1316/313 - 1017/111/1230/39/226/1
Livo H19/21/1226/123/2 10 - 613/416/330/317/118 - 1214 - 8
NDD H124/311 - 1116/217 - 1010/3 26/130/313/41/129 - 712 - 16
Orca H114 - 911 - 1024/1119/18/1216 - 8 2/223/27 - 86/423/3
SWOL 1894 H11/1226/112 - 923/39 - 1124/1111 - 6 12 - 613/49/39/2
TriVia H18 - 79/28 - 126/424/118/129 - 819/1 5 - 1123/39/3
VZ&PC H115 - 59 - 89/324/1123/36/49/28/1226/1 6 - 611 - 11
WS Twente H126/130/37 - 711 - 72/223/21/1213 - 817/1116/3 13/4
Zwemvereniging Utrecht H124/1116/36/413 - 1019/12/217/116 - 610 - 623/28/12