HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

SWOL 1894 H1 (Heren)

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Livo H11843
2VZ&PC H11843
3SWOL 1894 H11840
4WS Twente H11838
5De Mors H11931
6Zwemvereniging Utrecht H11830
7NDD H11820
8ENC Arnhem (SG) H11820
9Orca H11819
10TriVia H11815
11De IJsselmeeuwen H11912
12Aquapoldro H1184
uitgebreide stand »
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Livo H11814134320913673
2VZ&PC H11813414318713057
3SWOL 1894 H11813144022715374
4WS Twente H11812243820216537
5De Mors H1199463120319310
6Zwemvereniging Utrecht H1189363022619927
7NDD H118621020170199-29
8ENC Arnhem (SG) H118621020202218-16
9Orca H118611119164188-24
10TriVia H118501315136176-40
11De IJsselmeeuwen H119331312153231-78
12Aquapoldro H11811164150241-91
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
Aquapoldro H..
 
De IJsselmee..
 
De Mors H1
 
ENC Arnhem (..
 
Livo H1
 
NDD H1
 
Orca H1
 
SWOL 1894 H1
 
TriVia H1
 
VZ&PC H1
 
WS Twente H1
 
Zwemverenigi..
 
Aquapoldro H1 ???????????
De IJsselmeeuwen H1? ??????????
De Mors H1?? ?????????
ENC Arnhem (SG) H1??? ????????
Livo H1???? ???????
NDD H1????? ??????
Orca H1?????? ?????
SWOL 1894 H1??????? ????
TriVia H1???????? ???
VZ&PC H1????????? ??
WS Twente H1?????????? ?
Zwemvereniging Utrecht H1???????????