HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

DWK DWK Barneveld H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
VKC'03 H1 - DWK Barneveld H1
zaterdag 19 januari 16:00
De Vlaskoel Tubbergen

Stand 3e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1DraGor (SG) H11131
2WSG ESTA (SG) H11230
3Deltasteur H11324
4Neptunia'24 H11022
5De Reest H11218
6ZPC De Hof H11217
7Nunspeet H11115
8EZC H11112
9De Veene H1108
10De Walvisch H1126
11DWK H1115
12VKC'03 H1114
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
19 janVKC'03 H116:00DWK Barneveld H1
26 janDWK Barneveld H119:00ZPC De Hof H1
2 febDe Walvisch H115:00DWK Barneveld H1
9 febDWK Barneveld H118:00WSG ESTA (SG) H1
23 febNeptunia'24 H117:00DWK Barneveld H1

Uitslagen

8 decNunspeet H110 - 4DWK Barneveld H1
1 decDWK Barneveld H17 - 11DraGor (SG) H1
24 novDWK Barneveld H111 - 14De Veene H1
17 novDeltasteur H111 - 6DWK Barneveld H1
10 novDWK Barneveld H112 - 12EZC H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1DraGor (SG) H1111010311397663
2WSG ESTA (SG) H1121002301578968
3Deltasteur H11380524112123-11
4Neptunia'24 H110712221078324
5De Reest H1126061894100-6
6ZPC De Hof H112525171161115
7Nunspeet H111434151011001
8EZC H11133512108115-7
9De Veene H110226892118-26
10De Walvisch H112138683112-29
11DWK H111128579124-45
12VKC'03 H111218499136-37
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
19 jan 16:00 VKC'03 H1 - DWK Barneveld H1De Vlaskoel
19 jan 16:30 De Walvisch H1 - Deltasteur H1HIS/ Willem Alexander Bad
19 jan 18:45 WSG ESTA (SG) H1 - EZC H1Aquarena
19 jan 19:00 Neptunia'24 H1 - De Reest H1Zwem- en recreatiebad It Rak
19 jan 20:40 DraGor (SG) H1 - Nunspeet H1De Welle
20 jan 17:45 ZPC De Hof H1 - De Veene H1De Vijf Heuvels
26 jan 18:00 De Veene H1 - De Walvisch H1Het Sportpark
26 jan 19:00 DWK Barneveld H1 - ZPC De Hof H1Veluwehal
26 jan 20:15 De Reest H1 - DraGor (SG) H1Bad Hesselingen
27 jan 17:00 EZC H1 - Neptunia'24 H1Het Slagman
2 feb 15:00 De Walvisch H1 - DWK Barneveld H1HIS/ Willem Alexander Bad
2 feb 17:15 Neptunia'24 H1 - Deltasteur H1Zwem- en recreatiebad It Rak
2 feb 18:00 ZPC De Hof H1 - Nunspeet H1De Vijf Heuvels
2 feb 19:00 WSG ESTA (SG) H1 - De Veene H1Aquarena
2 feb 19:15 De Reest H1 - EZC H1Bad Hesselingen
9 feb 16:30 VKC'03 H1 - ZPC De Hof H1De Vlaskoel
9 feb 18:00 DWK Barneveld H1 - WSG ESTA (SG) H1Veluwehal
9 feb 19:00 De Veene H1 - Neptunia'24 H1Het Sportpark
9 feb 19:30 Nunspeet H1 - De Walvisch H1De Brake
10 feb 18:00 EZC H1 - DraGor (SG) H1Het Slagman
16 feb 15:30 De Walvisch H1 - DraGor (SG) H1HIS/ Willem Alexander Bad
16 feb 20:30 Nunspeet H1 - VKC'03 H1De Brake
23 feb 14:00 De Walvisch H1 - VKC'03 H1HIS/ Willem Alexander Bad
23 feb 15:00 De Reest H1 - De Veene H1Bad Hesselingen
23 feb 17:00 Neptunia'24 H1 - DWK Barneveld H1Zwem- en recreatiebad It Rak
23 feb 18:45 WSG ESTA (SG) H1 - Nunspeet H1Aquarena
23 feb 19:40 DraGor (SG) H1 - ZPC De Hof H1De Welle
23 feb 20:15 EZC H1 - Deltasteur H1Het Slagman
2 maa 18:30 Neptunia'24 H1 - DraGor (SG) H1Zwem- en recreatiebad It Rak
9 maa 16:30 Deltasteur H1 - DraGor (SG) H1Zwembad De Steur
9 maa 19:00 De Veene H1 - EZC H1Het Sportpark
9 maa 19:00 VKC'03 H1 - WSG ESTA (SG) H1De Vlaskoel
9 maa 20:00 DWK Barneveld H1 - De Reest H1Veluwehal
9 maa 20:30 Nunspeet H1 - Neptunia'24 H1De Brake
16 maa 14:30 De Reest H1 - Nunspeet H1Bad Hesselingen
16 maa 19:00 Neptunia'24 H1 - VKC'03 H1Zwem- en recreatiebad It Rak
16 maa 19:15 WSG ESTA (SG) H1 - ZPC De Hof H1Aquarena
16 maa 20:45 Deltasteur H1 - De Veene H1Zwembad De Steur
16 maa 20:45 EZC H1 - DWK Barneveld H1Het Slagman
23 maa 15:30 De Walvisch H1 - WSG ESTA (SG) H1HIS/ Willem Alexander Bad
23 maa 18:15 VKC'03 H1 - De Reest H1De Vlaskoel
23 maa 19:00 De Veene H1 - DraGor (SG) H1Het Sportpark
23 maa 19:45 Nunspeet H1 - EZC H1De Brake
23 maa 21:30 DWK Barneveld H1 - Deltasteur H1Veluwehal
24 maa 17:30 ZPC De Hof H1 - Neptunia'24 H1De Vijf Heuvels
30 maa 18:00 Neptunia'24 H1 - De Walvisch H1Zwem- en recreatiebad It Rak
30 maa 18:30 De Veene H1 - DWK Barneveld H1Het Sportpark
30 maa 19:45 De Reest H1 - ZPC De Hof H1Bad Hesselingen
30 maa 20:15 DraGor (SG) H1 - WSG ESTA (SG) H1De Welle
30 maa 21:00 EZC H1 - VKC'03 H1Het Slagman
30 maa 21:40 Deltasteur H1 - Nunspeet H1Zwembad De Steur
6 apr 14:00 De Walvisch H1 - De Reest H1HIS/ Willem Alexander Bad
6 apr 18:15 ZPC De Hof H1 - EZC H1De Vijf Heuvels
6 apr 18:45 WSG ESTA (SG) H1 - Neptunia'24 H1Aquarena
6 apr 19:00 Deltasteur H1 - VKC'03 H1Zwembad De Steur
6 apr 19:00 Nunspeet H1 - De Veene H1De Brake
6 apr 20:30 DraGor (SG) H1 - DWK Barneveld H1De Welle
13 apr 19:10 Deltasteur H1 - ZPC De Hof H1Zwembad De Steur
13 apr 19:15 De Reest H1 - WSG ESTA (SG) H1Bad Hesselingen
13 apr 19:20 DraGor (SG) H1 - Neptunia'24 H1De Welle
13 apr 19:30 VKC'03 H1 - De Veene H1De Vlaskoel
13 apr 20:00 DWK Barneveld H1 - Nunspeet H1Veluwehal
13 apr 20:30 EZC H1 - De Walvisch H1Het Slagman
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
12 jan 20:30 Deltasteur H1 - WSG ESTA (SG) H1 5 - 12
12 jan 19:00 De Veene H1 - Nunspeet H1 8 - 8
12 jan 15:45 De Reest H1 - De Walvisch H1 5 - 3
15 dec 20:25 Deltasteur H1 - De Reest H1 10 - 7
15 dec 19:55 DraGor (SG) H1 - EZC H1 14 - 10
15 dec 18:00 ZPC De Hof H1 - De Walvisch H1 14 - 10
8 dec 19:30 ZPC De Hof H1 - Deltasteur H1 12 - 13
8 dec 19:00 Nunspeet H1 - DWK Barneveld H1 10 - 4
8 dec 18:45 WSG ESTA (SG) H1 - De Reest H1 11 - 8
8 dec 14:00 De Walvisch H1 - EZC H1 5 - 5
1 dec 20:30 DWK Barneveld H1 - DraGor (SG) H1 7 - 11
1 dec 19:45 Neptunia'24 H1 - WSG ESTA (SG) H1 6 - 5
1 dec 19:45 EZC H1 - ZPC De Hof H1 11 - 4
1 dec 16:30 VKC'03 H1 - Deltasteur H1 9 - 12
24 nov 20:30 De Walvisch H1 - Neptunia'24 H1 5 - 8
24 nov 19:00 WSG ESTA (SG) H1 - DraGor (SG) H1 5 - 10
24 nov 19:00 DWK Barneveld H1 - De Veene H1 11 - 14
24 nov 18:45 Nunspeet H1 - Deltasteur H1 6 - 9
24 nov 18:45 ZPC De Hof H1 - De Reest H1 7 - 8
24 nov 16:30 VKC'03 H1 - EZC H1 16 - 9
17 nov 20:15 EZC H1 - Nunspeet H1 9 - 9
17 nov 20:15 DraGor (SG) H1 - De Veene H1 19 - 7
17 nov 19:40 Deltasteur H1 - DWK Barneveld H1 11 - 6
17 nov 19:15 De Reest H1 - VKC'03 H1 10 - 8
17 nov 19:00 WSG ESTA (SG) H1 - De Walvisch H1 14 - 6
17 nov 18:00 Neptunia'24 H1 - ZPC De Hof H1 14 - 10
11 nov 17:45 ZPC De Hof H1 - WSG ESTA (SG) H1 8 - 12
10 nov 20:15 VKC'03 H1 - Neptunia'24 H1 16 - 15
10 nov 19:30 De Veene H1 - Deltasteur H1 9 - 10
10 nov 19:15 DraGor (SG) H1 - De Walvisch H1 10 - 4
10 nov 19:00 DWK Barneveld H1 - EZC H1 12 - 12
10 nov 18:45 Nunspeet H1 - De Reest H1 10 - 5
4 nov 16:30 EZC H1 - De Veene H1 12 - 7
3 nov 20:30 DraGor (SG) H1 - Deltasteur H1 16 - 5
3 nov 19:15 WSG ESTA (SG) H1 - VKC'03 H1 19 - 5
3 nov 18:45 De Walvisch H1 - ZPC De Hof H1 8 - 9
3 nov 18:45 De Reest H1 - DWK Barneveld H1 6 - 4
3 nov 18:00 Neptunia'24 H1 - Nunspeet H1 11 - 6
27 okt 20:00 Deltasteur H1 - EZC H1 6 - 10
27 okt 18:30 DWK Barneveld H1 - Neptunia'24 H1 7 - 16
27 okt 18:30 De Veene H1 - De Reest H1 12 - 11
27 okt 18:00 Nunspeet H1 - WSG ESTA (SG) H1 8 - 17
27 okt 17:30 ZPC De Hof H1 - DraGor (SG) H1 10 - 10
27 okt 16:00 VKC'03 H1 - De Walvisch H1 7 - 7
20 okt 19:40 DraGor (SG) H1 - VKC'03 H1 9 - 7
20 okt 16:30 Deltasteur H1 - De Walvisch H1 10 - 7
13 okt 18:45 WSG ESTA (SG) H1 - DWK Barneveld H1 16 - 3
13 okt 18:15 ZPC De Hof H1 - VKC'03 H1 9 - 7
13 okt 17:30 De Reest H1 - Deltasteur H1 8 - 6
13 okt 17:15 Neptunia'24 H1 - De Veene H1 11 - 11
13 okt 14:00 De Walvisch H1 - Nunspeet H1 9 - 12
7 okt 17:30 EZC H1 - De Reest H1 6 - 14
6 okt 20:45 Deltasteur H1 - Neptunia'24 H1 9 - 4
6 okt 20:30 Nunspeet H1 - ZPC De Hof H1 10 - 10
6 okt 19:00 VKC'03 H1 - DraGor (SG) H1 7 - 17
6 okt 18:45 DWK Barneveld H1 - De Walvisch H1 6 - 6
6 okt 17:30 De Veene H1 - WSG ESTA (SG) H1 9 - 13
29 sep 19:45 ZPC De Hof H1 - DWK Barneveld H1 13 - 5
29 sep 19:40 DraGor (SG) H1 - De Reest H1 13 - 7
29 sep 19:00 WSG ESTA (SG) H1 - Deltasteur H1 17 - 6
29 sep 16:30 Neptunia'24 H1 - EZC H1 12 - 9
29 sep 16:30 VKC'03 H1 - Nunspeet H1 8 - 15
29 sep 15:30 De Walvisch H1 - De Veene H1 13 - 12
22 sep 20:30 De Reest H1 - Neptunia'24 H1 5 - 10
22 sep 20:00 DWK Barneveld H1 - VKC'03 H1 14 - 9
22 sep 19:30 EZC H1 - WSG ESTA (SG) H1 15 - 16
22 sep 19:15 De Veene H1 - ZPC De Hof H1 3 - 10
22 sep 18:00 Nunspeet H1 - DraGor (SG) H1 7 - 10
 
 
De Reest H1
 
De Veene H1
 
De Walvisch ..
 
Deltasteur H..
 
DraGor (SG) ..
 
DWK H1
 
EZC H1
 
Neptunia'24 ..
 
Nunspeet H1
 
VKC'03 H1
 
WSG ESTA (SG..
 
ZPC De Hof H..
 
De Reest H1 23/25 - 38 - 626/16 - 42/25 - 1016/310 - 813/430/3
De Veene H112 - 11 26/19 - 1023/330/39/39/28 - 8?9 - 133 - 10
De Walvisch H16/413 - 12 19/116/22/25 - 55 - 89 - 1223/223/38 - 9
Deltasteur H110 - 716/310 - 7 9/311 - 66 - 109 - 430/36/45 - 1213/4
DraGor (SG) H113 - 719 - 710 - 416 - 5 6/414 - 1013/419/19 - 730/323/2
DWK H19/311 - 146 - 623/37 - 11 12 - 127 - 1613/414 - 99/226/1
EZC H16 - 1412 - 713/423/210/216/3 27/19 - 930/315 - 1611 - 4
Neptunia'24 H119/111 - 1130/32/22/323/212 - 9 11 - 616/36 - 514 - 10
Nunspeet H110 - 56/49/26 - 97 - 1010 - 423/39/3 16/28 - 1710 - 10
VKC'03 H123/313/47 - 79 - 127 - 1719/116 - 916 - 158 - 15 9/39/2
WSG ESTA (SG) H111 - 82/214 - 617 - 65 - 1016 - 319/16/423/219 - 5 16/3
ZPC De Hof H17 - 820/114 - 1012 - 1310 - 1013 - 56/424/32/29 - 78 - 12