HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames)

Volgende wedstrijd:
ZV De Zaan Da5 - De Waterwolf Da1/Het Y Da4
zaterdag 23 november 18:45
De Slag Zaandam

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1JAWS Amsterdam Da1719
2De Waterwolf Da1718
3ZV De Zaan Da5616
4De Reuring Da1715
5ZPCH Da1610
6De Snippen Da165
7De Ham Da575
8Aquarijn Da364
9De Dolfijn Da264
10West-Friesland (SG) Da264
11Watervlo Da360
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
23 novZV De Zaan Da518:45De Waterwolf Da1/Het Y Da4
30 novWest-Friesland (SG) Da219:50De Waterwolf Da1/Het Y Da4
14 decDe Waterwolf Da1/Het Y Da418:45JAWS Amsterdam Da1
12 janDe Ham Da516:30De Waterwolf Da1/Het Y Da4
18 janDe Waterwolf Da1/Het Y Da418:00De Reuring Da1

Uitslagen

16 novDe Waterwolf Da1/Het Y Da46 - 2Aquarijn Da3
9 novDe Waterwolf Da1/Het Y Da49 - 8Watervlo Da3
12 oktDe Waterwolf Da1/Het Y Da49 - 6De Snippen Da1
5 oktDe Dolfijn Da23 - 6De Waterwolf Da1/Het Y Da4
28 sepDe Waterwolf Da1/Het Y Da413 - 6De Ham Da5
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1JAWS Amsterdam Da1761019642440
2De Waterwolf Da1760118614120
3ZV De Zaan Da5651016512427
4De Reuring Da1750215664620
5ZPCH Da163121041356
6De Snippen Da1612353039-9
7De Ham Da5712453448-14
8Aquarijn Da3611442653-27
9De Dolfijn Da2611443158-27
10West-Friesland (SG) Da2611443851-13
11Watervlo Da3600602851-23
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 nov 16:15 De Dolfijn Da2 - Aquarijn Da3Sloterparkbad
23 nov 18:30 De Reuring Da1 - ZPCH Da1Duikerdel
23 nov 18:45 ZV De Zaan Da5 - De Waterwolf Da1/Het Y Da4De Slag
23 nov 21:00 De Snippen Da1 - Watervlo Da3De Meerkamp
24 nov 17:45 De Ham Da5 - West-Friesland (SG) Da2De Crommenije
30 nov 16:30 De Ham Da5 - De Snippen Da1De Crommenije
30 nov 19:50 West-Friesland (SG) Da2 - De Waterwolf Da1/Het Y Da4De Waterhoorn
30 nov 20:00 Aquarijn Da3 - Watervlo Da3Sportcomplex Merwestein
30 nov 20:00 De Dolfijn Da2 - ZPCH Da1Sloterparkbad
1 dec 16:30 JAWS Amsterdam Da1 - ZV De Zaan Da5De Mirandabad
7 dec 17:00 Watervlo Da3 - West-Friesland (SG) Da2Fletiomare
7 dec 18:30 De Reuring Da1 - JAWS Amsterdam Da1Duikerdel
7 dec 18:40 ZPCH Da1 - Aquarijn Da3Sportcomplex Koning Willem Alexander
7 dec 19:35 De Snippen Da1 - De Dolfijn Da2De Meerkamp
7 dec 20:10 ZV De Zaan Da5 - De Ham Da5De Slag
14 dec 16:35 ZV De Zaan Da5 - De Dolfijn Da2De Slag
14 dec 18:45 De Waterwolf Da1/Het Y Da4 - JAWS Amsterdam Da1Sportfondsenbad Oost
14 dec 20:40 De Reuring Da1 - De Ham Da5Duikerdel
14 dec 21:15 Aquarijn Da3 - West-Friesland (SG) Da2Sportcomplex Merwestein
15 dec 19:20 ZPCH Da1 - De Snippen Da1Sportcomplex Koning Willem Alexander
11 jan 16:55 De Dolfijn Da2 - De Reuring Da1Sloterparkbad
11 jan 20:20 De Snippen Da1 - ZV De Zaan Da5De Meerkamp
11 jan 20:35 West-Friesland (SG) Da2 - ZPCH Da1De Waterhoorn
12 jan 16:30 De Ham Da5 - De Waterwolf Da1/Het Y Da4De Crommenije
12 jan 16:30 JAWS Amsterdam Da1 - Watervlo Da3De Mirandabad
18 jan 14:15 ZPCH Da1 - JAWS Amsterdam Da1Sportcomplex Koning Willem Alexander
18 jan 14:15 West-Friesland (SG) Da2 - De Dolfijn Da2De Waterhoorn
18 jan 16:55 Watervlo Da3 - ZV De Zaan Da5Fletiomare
18 jan 18:00 De Waterwolf Da1/Het Y Da4 - De Reuring Da1Sportfondsenbad Oost
18 jan 19:15 Aquarijn Da3 - De Snippen Da1Sportcomplex Merwestein
25 jan 18:00 Watervlo Da3 - De Ham Da5Fletiomare
25 jan 18:45 De Waterwolf Da1/Het Y Da4 - De Dolfijn Da2Sloterparkbad
25 jan 19:30 Aquarijn Da3 - JAWS Amsterdam Da1Sportcomplex Merwestein
25 jan 19:40 ZPCH Da1 - ZV De Zaan Da5Sportcomplex Koning Willem Alexander
25 jan 20:40 De Reuring Da1 - De Snippen Da1Duikerdel
1 feb 16:45 De Dolfijn Da2 - Watervlo Da3Sloterparkbad
1 feb 18:00 ZV De Zaan Da5 - De Reuring Da1De Slag
1 feb 20:45 De Snippen Da1 - De Waterwolf Da1/Het Y Da4De Meerkamp
2 feb 17:45 De Ham Da5 - Aquarijn Da3De Crommenije
2 feb 19:00 JAWS Amsterdam Da1 - West-Friesland (SG) Da2De Mirandabad
8 feb 17:45 Aquarijn Da3 - De Dolfijn Da2Sportcomplex Merwestein
8 feb 18:30 De Waterwolf Da1/Het Y Da4 - ZV De Zaan Da5Sportfondsenbad Oost
8 feb 18:45 Watervlo Da3 - De Snippen Da1Fletiomare
8 feb 20:35 West-Friesland (SG) Da2 - De Ham Da5De Waterhoorn
9 feb 19:50 ZPCH Da1 - De Reuring Da1Sportcomplex Koning Willem Alexander
29 feb 17:15 De Ham Da5 - ZPCH Da1De Crommenije
7 maa 16:15 Watervlo Da3 - De Waterwolf Da1/Het Y Da4Fletiomare
7 maa 17:45 De Dolfijn Da2 - JAWS Amsterdam Da1Sloterparkbad
7 maa 18:30 De Reuring Da1 - Aquarijn Da3Duikerdel
7 maa 18:45 ZV De Zaan Da5 - West-Friesland (SG) Da2De Slag
14 maa 15:50 ZV De Zaan Da5 - Watervlo Da3De Slag
14 maa 17:50 De Dolfijn Da2 - West-Friesland (SG) Da2Sloterparkbad
14 maa 18:30 De Reuring Da1 - De Waterwolf Da1/Het Y Da4Duikerdel
14 maa 20:15 De Snippen Da1 - Aquarijn Da3De Meerkamp
15 maa 17:30 JAWS Amsterdam Da1 - ZPCH Da1De Mirandabad
21 maa 19:15 Aquarijn Da3 - De Waterwolf Da1/Het Y Da4Sportcomplex Merwestein
21 maa 19:35 ZPCH Da1 - Watervlo Da3Sportcomplex Koning Willem Alexander
21 maa 20:35 West-Friesland (SG) Da2 - De Reuring Da1De Waterhoorn
22 maa 15:30 De Ham Da5 - De Dolfijn Da2De Crommenije
22 maa 16:30 JAWS Amsterdam Da1 - De Snippen Da1De Mirandabad
28 maa 15:00 West-Friesland (SG) Da2 - De Snippen Da1De Waterhoorn
28 maa 17:00 Watervlo Da3 - De Reuring Da1Fletiomare
28 maa 20:15 Aquarijn Da3 - ZV De Zaan Da5Sportcomplex Merwestein
29 maa 16:30 JAWS Amsterdam Da1 - De Ham Da5De Mirandabad
29 maa 17:50 ZPCH Da1 - De Waterwolf Da1/Het Y Da4Sportcomplex Koning Willem Alexander
4 apr 16:15 ZV De Zaan Da5 - JAWS Amsterdam Da1De Slag
4 apr 17:15 Watervlo Da3 - Aquarijn Da3Fletiomare
4 apr 18:00 De Waterwolf Da1/Het Y Da4 - West-Friesland (SG) Da2Sloterparkbad
4 apr 20:05 ZPCH Da1 - De Dolfijn Da2Sportcomplex Koning Willem Alexander
4 apr 20:20 De Snippen Da1 - De Ham Da5De Meerkamp
18 apr 14:15 West-Friesland (SG) Da2 - Watervlo Da3De Waterhoorn
18 apr 15:00 De Ham Da5 - ZV De Zaan Da5De Crommenije
18 apr 18:00 JAWS Amsterdam Da1 - De Reuring Da1De Mirandabad
18 apr 19:30 Aquarijn Da3 - ZPCH Da1Sportcomplex Merwestein
18 apr 20:45 De Dolfijn Da2 - De Snippen Da1Noorderparkbad
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 nov 19:35 De Snippen Da1 - JAWS Amsterdam Da1 1 - 6
16 nov 18:30 De Reuring Da1 - West-Friesland (SG) Da2 8 - 7
16 nov 18:00 De Waterwolf Da1/Het Y Da4 - Aquarijn Da3 6 - 2
16 nov 17:15 Watervlo Da3 - ZPCH Da1 4 - 8
16 nov 15:15 De Dolfijn Da2 - De Ham Da5 8 - 8
10 nov 19:20 ZPCH Da1 - De Ham Da5 6 - 1
9 nov 20:00 Aquarijn Da3 - De Reuring Da1 3 - 11
9 nov 19:50 West-Friesland (SG) Da2 - ZV De Zaan Da5 2 - 10
9 nov 18:00 De Waterwolf Da1/Het Y Da4 - Watervlo Da3 9 - 8
9 nov 17:30 JAWS Amsterdam Da1 - De Dolfijn Da2 14 - 3
3 nov 17:55 De Ham Da5 - JAWS Amsterdam Da1 2 - 6
2 nov 20:15 De Snippen Da1 - West-Friesland (SG) Da2 5 - 8
2 nov 18:30 De Reuring Da1 - Watervlo Da3 11 - 7
2 nov 18:00 ZV De Zaan Da5 - Aquarijn Da3 8 - 2
12 okt 20:40 De Reuring Da1 - ZV De Zaan Da5 8 - 11
12 okt 20:00 De Waterwolf Da1/Het Y Da4 - De Snippen Da1 9 - 6
12 okt 19:50 West-Friesland (SG) Da2 - JAWS Amsterdam Da1 8 - 8
12 okt 18:30 Aquarijn Da3 - De Ham Da5 6 - 6
12 okt 17:00 Watervlo Da3 - De Dolfijn Da2 6 - 7
6 okt 18:00 De Snippen Da1 - De Reuring Da1 8 - 6
6 okt 17:00 De Ham Da5 - Watervlo Da3 8 - 3
5 okt 18:10 De Dolfijn Da2 - De Waterwolf Da1/Het Y Da4 3 - 6
5 okt 14:45 ZV De Zaan Da5 - ZPCH Da1 10 - 5
29 sep 18:35 ZPCH Da1 - West-Friesland (SG) Da2 9 - 4
28 sep 20:40 De Reuring Da1 - De Dolfijn Da2 16 - 7
28 sep 18:00 Watervlo Da3 - JAWS Amsterdam Da1 0 - 8
28 sep 18:00 De Waterwolf Da1/Het Y Da4 - De Ham Da5 13 - 6
28 sep 17:15 ZV De Zaan Da5 - De Snippen Da1 4 - 4
22 sep 16:30 JAWS Amsterdam Da1 - De Waterwolf Da1/Het Y Da4 9 - 8
22 sep 15:30 De Ham Da5 - De Reuring Da1 3 - 6
21 sep 20:15 De Snippen Da1 - ZPCH Da1 6 - 6
21 sep 19:50 West-Friesland (SG) Da2 - Aquarijn Da3 9 - 11
21 sep 16:05 De Dolfijn Da2 - ZV De Zaan Da5 3 - 8
14 sep 18:00 De Waterwolf Da1/Het Y Da4 - ZPCH Da1 10 - 7
14 sep 14:00 JAWS Amsterdam Da1 - Aquarijn Da3 13 - 2
 
 
Aquarijn Da3
 
De Dolfijn D..
 
De Ham Da5
 
De Reuring D..
 
De Snippen D..
 
De Waterwolf..
 
JAWS Amsterd..
 
Watervlo Da3
 
West-Friesla..
 
ZPCH Da1
 
ZV De Zaan D..
 
Aquarijn Da3 8/26 - 63 - 1118/121/325/130/1114/1218/428/3
De Dolfijn Da223/11 8 - 811/118/43 - 67/31/214/330/113 - 8
De Ham Da52/222/3 3 - 630/1112/12 - 68 - 324/1129/218/4
De Reuring Da17/316 - 714/12 25/114/37/1211 - 78 - 723/118 - 11
De Snippen Da114/37/124/48 - 6 1/21 - 623/115 - 86 - 611/1
De Waterwolf Da1/Het Y Da46 - 225/113 - 618/19 - 6 14/129 - 84/410 - 78/2
JAWS Amsterdam Da113 - 214 - 329/318/422/39 - 8 12/12/215/31/12
Watervlo Da34/46 - 725/128/38/27/30 - 8 7/124 - 818/1
West-Friesland (SG) Da29 - 1118/18/221/328/330/118 - 818/4 11/12 - 10
ZPCH Da17/124/46 - 19/215/1229/318/121/39 - 4 25/1
ZV De Zaan Da58 - 214/127/121/24 - 423/114/414/37/310 - 5