HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames)

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

7 maaWatervlo Da38 - 5De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2
8 febDe Waterwolf Da1/De Dolfijn Da24 - 8ZV De Zaan Da5
1 febDe Snippen Da19 - 6De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2
25 janDe Waterwolf Da1/De Dolfijn Da216 - 4De Dolfijn Da2
18 janDe Waterwolf Da1/De Dolfijn Da27 - 5De Reuring Da1
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 maa 18:45 ZV De Zaan Da5 - West-Friesland (SG) Da2 5 - 3
7 maa 18:30 De Reuring Da1 - Aquarijn Da3 11 - 6
7 maa 17:45 De Dolfijn Da2 - JAWS Amsterdam Da1 4 - 7
7 maa 16:15 Watervlo Da3 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 8 - 5
29 feb 17:30 De Ham Da5 - ZPCH Da1 2 - 9
8 feb 20:35 West-Friesland (SG) Da2 - De Ham Da5 1 - 4
8 feb 18:30 De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - ZV De Zaan Da5 4 - 8
8 feb 17:45 Aquarijn Da3 - De Dolfijn Da2 8 - 4
2 feb 19:00 JAWS Amsterdam Da1 - West-Friesland (SG) Da2 6 - 7
2 feb 17:45 De Ham Da5 - Aquarijn Da3 5 - 1
1 feb 20:45 De Snippen Da1 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 9 - 6
1 feb 18:00 ZV De Zaan Da5 - De Reuring Da1 8 - 4
1 feb 16:45 De Dolfijn Da2 - Watervlo Da3 3 - 11
25 jan 19:55 De Reuring Da1 - De Snippen Da1 7 - 7
25 jan 19:50 ZPCH Da1 - ZV De Zaan Da5 5 - 7
25 jan 19:30 Aquarijn Da3 - JAWS Amsterdam Da1 4 - 13
25 jan 18:45 De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - De Dolfijn Da2 16 - 4
25 jan 17:00 Watervlo Da3 - De Ham Da5 8 - 9
18 jan 19:15 Aquarijn Da3 - De Snippen Da1 4 - 7
18 jan 18:00 De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - De Reuring Da1 7 - 5
18 jan 17:35 Watervlo Da3 - ZV De Zaan Da5 4 - 10
18 jan 14:15 West-Friesland (SG) Da2 - De Dolfijn Da2 2 - 5
18 jan 14:15 ZPCH Da1 - JAWS Amsterdam Da1 7 - 3
12 jan 16:30 De Ham Da5 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 6 - 4
12 jan 16:30 JAWS Amsterdam Da1 - Watervlo Da3 3 - 6
11 jan 20:35 West-Friesland (SG) Da2 - ZPCH Da1 9 - 9
11 jan 20:20 De Snippen Da1 - ZV De Zaan Da5 6 - 9
11 jan 16:55 De Dolfijn Da2 - De Reuring Da1 2 - 8
15 dec 19:20 ZPCH Da1 - De Snippen Da1 5 - 4
14 dec 21:15 Aquarijn Da3 - West-Friesland (SG) Da2 14 - 1
14 dec 20:40 De Reuring Da1 - De Ham Da5 7 - 7
14 dec 18:45 De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - JAWS Amsterdam Da1 6 - 10
14 dec 16:35 ZV De Zaan Da5 - De Dolfijn Da2 18 - 1
7 dec 20:10 ZV De Zaan Da5 - De Ham Da5 11 - 2
7 dec 19:35 De Snippen Da1 - De Dolfijn Da2 9 - 2
7 dec 18:40 ZPCH Da1 - Aquarijn Da3 8 - 4
7 dec 18:30 De Reuring Da1 - JAWS Amsterdam Da1 9 - 6
7 dec 17:00 Watervlo Da3 - West-Friesland (SG) Da2 4 - 11
1 dec 16:30 JAWS Amsterdam Da1 - ZV De Zaan Da5 9 - 10
30 nov 20:00 Aquarijn Da3 - Watervlo Da3 3 - 12
30 nov 20:00 De Dolfijn Da2 - ZPCH Da1 3 - 17
30 nov 19:50 West-Friesland (SG) Da2 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 11 - 8
30 nov 16:30 De Ham Da5 - De Snippen Da1 2 - 1
24 nov 17:45 De Ham Da5 - West-Friesland (SG) Da2 3 - 9
23 nov 21:00 De Snippen Da1 - Watervlo Da3 9 - 4
23 nov 18:45 ZV De Zaan Da5 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 3 - 4
23 nov 18:30 De Reuring Da1 - ZPCH Da1 5 - 10
23 nov 16:15 De Dolfijn Da2 - Aquarijn Da3 6 - 6
16 nov 19:35 De Snippen Da1 - JAWS Amsterdam Da1 1 - 6
16 nov 18:30 De Reuring Da1 - West-Friesland (SG) Da2 8 - 7
16 nov 18:00 De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - Aquarijn Da3 6 - 2
16 nov 17:15 Watervlo Da3 - ZPCH Da1 4 - 8
16 nov 15:15 De Dolfijn Da2 - De Ham Da5 8 - 8
10 nov 19:20 ZPCH Da1 - De Ham Da5 6 - 1
9 nov 20:00 Aquarijn Da3 - De Reuring Da1 3 - 11
9 nov 19:50 West-Friesland (SG) Da2 - ZV De Zaan Da5 2 - 10
9 nov 18:00 De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - Watervlo Da3 9 - 8
9 nov 17:30 JAWS Amsterdam Da1 - De Dolfijn Da2 14 - 3
3 nov 17:55 De Ham Da5 - JAWS Amsterdam Da1 2 - 6
2 nov 20:15 De Snippen Da1 - West-Friesland (SG) Da2 5 - 8
2 nov 18:30 De Reuring Da1 - Watervlo Da3 11 - 7
2 nov 18:00 ZV De Zaan Da5 - Aquarijn Da3 8 - 2
12 okt 20:40 De Reuring Da1 - ZV De Zaan Da5 8 - 11
12 okt 20:00 De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - De Snippen Da1 9 - 6
12 okt 19:50 West-Friesland (SG) Da2 - JAWS Amsterdam Da1 8 - 8
12 okt 18:30 Aquarijn Da3 - De Ham Da5 6 - 6
12 okt 17:00 Watervlo Da3 - De Dolfijn Da2 6 - 7
6 okt 18:00 De Snippen Da1 - De Reuring Da1 8 - 6
6 okt 17:00 De Ham Da5 - Watervlo Da3 8 - 3
5 okt 18:10 De Dolfijn Da2 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 3 - 6
5 okt 14:45 ZV De Zaan Da5 - ZPCH Da1 10 - 5
29 sep 18:35 ZPCH Da1 - West-Friesland (SG) Da2 9 - 4
28 sep 20:40 De Reuring Da1 - De Dolfijn Da2 16 - 7
28 sep 18:00 Watervlo Da3 - JAWS Amsterdam Da1 0 - 8
28 sep 18:00 De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - De Ham Da5 13 - 6
28 sep 17:15 ZV De Zaan Da5 - De Snippen Da1 4 - 4
22 sep 16:30 JAWS Amsterdam Da1 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 9 - 8
22 sep 15:30 De Ham Da5 - De Reuring Da1 3 - 6
21 sep 20:15 De Snippen Da1 - ZPCH Da1 6 - 6
21 sep 19:50 West-Friesland (SG) Da2 - Aquarijn Da3 9 - 11
21 sep 16:05 De Dolfijn Da2 - ZV De Zaan Da5 3 - 8
14 sep 18:00 De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - ZPCH Da1 10 - 7
14 sep 14:00 JAWS Amsterdam Da1 - Aquarijn Da3 13 - 2