HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Livo Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1
zaterdag 26 oktober 17:00
t Walfort Aalten

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Hydrofiel Da 1513
2DOS Da149
3DWV Da158
4EZPC Da136
5RZC/EZZ (SG) Da146
6PFC Rheden Da156
7De Rijn Da246
8NDD Da236
9Livo Da243
10Montferland Da141
11NDD Da330
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
26 oktLivo Da217:00RZC/EZZ (SG) Da1
16 novRZC/EZZ (SG) Da117:00NDD Da2
23 novRZC/EZZ (SG) Da117:45DOS Da1
30 novEZPC Da119:45RZC/EZZ (SG) Da1
7 decRZC/EZZ (SG) Da117:00NDD Da3

Uitslagen

19 oktHydrofiel Da112 - 4RZC/EZZ (SG) Da1
12 oktRZC/EZZ (SG) Da113 - 4Montferland Da1
21 sepPFC Rheden Da19 - 7RZC/EZZ (SG) Da1
14 sepRZC/EZZ (SG) Da18 - 6PFC Rheden Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Hydrofiel Da 1541013412318
2DOS Da14301929263
3DWV Da15221834340
4EZPC Da132016311912
5RZC/EZZ (SG) Da14202632311
6PFC Rheden Da15203638317
7De Rijn Da242026472819
8NDD Da23201614122
9Livo Da2410331932-13
10Montferland Da1401311432-18
11NDD Da3300301243-31
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
19 okt 19:30 EZPC Da1 - Livo Da2De Helster
26 okt 17:00 Livo Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1t Walfort
26 okt 17:30 DWV Da1 - DOS Da1Zwembad Den Helder
26 okt 17:45 Montferland Da1 - EZPC Da1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
26 okt 18:30 De Rijn Da2 - NDD Da2Sportfondsenbad De Bongerd
27 okt 16:30 Hydrofiel Da1 - NDD Da3Erica Terpstra Sportfondsenbad
2 nov 20:50 PFC Rheden Da1 - Hydrofiel Da1De Grote Koppel
3 nov 19:45 NDD Da2 - DWV Da1Sportcentrum Rozengaarde
3 nov 20:30 NDD Da3 - Montferland Da1Sportcentrum Rozengaarde
9 nov 16:30 De Rijn Da2 - EZPC Da1Sportfondsenbad De Bongerd
9 nov 17:00 Livo Da2 - NDD Da3t Walfort
9 nov 17:45 Montferland Da1 - PFC Rheden Da1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
9 nov 17:50 NDD Da2 - DOS Da1Sportcentrum Rozengaarde
16 nov 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 - NDD Da2MFC Doelum
16 nov 17:30 DOS Da1 - Hydrofiel Da1Van Pallandtbad
16 nov 17:45 PFC Rheden Da1 - Livo Da2De Grote Koppel
16 nov 19:00 NDD Da3 - De Rijn Da2Sportcentrum Rozengaarde
16 nov 20:15 EZPC Da1 - DWV Da1De Helster
23 nov 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - DOS Da1MFC Doelum
23 nov 18:45 De Rijn Da2 - PFC Rheden Da1Sportfondsenbad De Bongerd
23 nov 20:15 DWV Da1 - NDD Da3Zwembad Den Helder
24 nov 19:45 NDD Da2 - EZPC Da1Sportcentrum Rozengaarde
30 nov 15:30 Hydrofiel Da1 - Livo Da2Erica Terpstra Sportfondsenbad
30 nov 17:05 NDD Da3 - NDD Da2Sportcentrum Rozengaarde
30 nov 17:20 PFC Rheden Da1 - DWV Da1De Grote Koppel
30 nov 17:45 Montferland Da1 - DOS Da1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
30 nov 19:45 EZPC Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1De Helster
7 dec 16:20 NDD Da2 - PFC Rheden Da1Sportcentrum Rozengaarde
7 dec 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 - NDD Da3MFC Doelum
7 dec 17:55 De Rijn Da2 - Hydrofiel Da1Sportfondsenbad De Bongerd
7 dec 18:15 DOS Da1 - EZPC Da1Van Pallandtbad
7 dec 18:45 Livo Da2 - Montferland Da1t Walfort
14 dec 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - De Rijn Da2MFC Doelum
14 dec 17:45 Montferland Da1 - Hydrofiel Da1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
11 jan 16:45 DOS Da1 - Livo Da2Van Pallandtbad
11 jan 18:15 DWV Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1Zwembad Den Helder
11 jan 19:45 EZPC Da1 - NDD Da3De Helster
12 jan 16:30 De Rijn Da2 - Montferland Da1Sportfondsenbad De Bongerd
18 jan 16:20 NDD Da3 - DOS Da1Sportcentrum Rozengaarde
18 jan 17:15 PFC Rheden Da1 - EZPC Da1De Grote Koppel
18 jan 17:15 Montferland Da1 - DWV Da1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
18 jan 18:30 Livo Da2 - De Rijn Da2t Walfort
19 jan 15:15 Hydrofiel Da1 - NDD Da2Erica Terpstra Sportfondsenbad
25 jan 17:05 NDD Da2 - Montferland Da1Sportcentrum Rozengaarde
25 jan 17:30 DOS Da1 - De Rijn Da2Van Pallandtbad
25 jan 17:50 NDD Da3 - PFC Rheden Da1Sportcentrum Rozengaarde
25 jan 18:15 DWV Da1 - Livo Da2Zwembad Den Helder
25 jan 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 - Hydrofiel Da1MFC Doelum
1 feb 16:30 Hydrofiel Da1 - EZPC Da1Erica Terpstra Sportfondsenbad
1 feb 17:45 Livo Da2 - NDD Da2t Walfort
1 feb 18:00 PFC Rheden Da1 - DOS Da1De Grote Koppel
1 feb 18:25 De Rijn Da2 - DWV Da1Sportfondsenbad De Bongerd
8 feb 16:45 DOS Da1 - DWV Da1Van Pallandtbad
8 feb 17:45 Montferland Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
9 feb 17:50 NDD Da2 - De Rijn Da2Sportcentrum Rozengaarde
9 feb 18:35 NDD Da3 - Hydrofiel Da1Sportcentrum Rozengaarde
15 feb 17:30 DWV Da1 - NDD Da2Zwembad Den Helder
15 feb 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - Livo Da2MFC Doelum
15 feb 21:45 EZPC Da1 - Montferland Da1De Helster
29 feb 15:30 Hydrofiel Da1 - PFC Rheden Da1Erica Terpstra Sportfondsenbad
29 feb 17:15 Montferland Da1 - NDD Da3Laco Sportcentrum 's Heerenberg
29 feb 18:00 Livo Da2 - EZPC Da1t Walfort
29 feb 18:40 De Rijn Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1Sportfondsenbad De Bongerd
7 maa 17:15 PFC Rheden Da1 - Montferland Da1De Grote Koppel
7 maa 17:30 DOS Da1 - NDD Da2Van Pallandtbad
7 maa 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 - DWV Da1MFC Doelum
7 maa 19:30 EZPC Da1 - De Rijn Da2De Helster
8 maa 17:05 NDD Da3 - Livo Da2Sportcentrum Rozengaarde
14 maa 18:45 Livo Da2 - PFC Rheden Da1t Walfort
14 maa 21:00 DWV Da1 - EZPC Da1Zwembad Den Helder
14 maa 21:40 De Rijn Da2 - NDD Da3Sportfondsenbad De Bongerd
15 maa 17:05 NDD Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1Sportcentrum Rozengaarde
15 maa 18:45 Hydrofiel Da1 - DOS Da1Sportf.bad Nijmegen-West
21 maa 14:35 Hydrofiel Da1 - Montferland Da1Erica Terpstra Sportfondsenbad
21 maa 16:45 DOS Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1Van Pallandtbad
21 maa 17:00 PFC Rheden Da1 - De Rijn Da2De Grote Koppel
21 maa 17:45 NDD Da3 - DWV Da1Sportcentrum Rozengaarde
28 maa 16:45 DWV Da1 - PFC Rheden Da1Zwembad Den Helder
28 maa 16:45 DOS Da1 - Montferland Da1Van Pallandtbad
28 maa 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 - EZPC Da1MFC Doelum
28 maa 17:50 NDD Da2 - NDD Da3Sportcentrum Rozengaarde
28 maa 18:00 Livo Da2 - Hydrofiel Da1t Walfort
5 apr 16:30 EZPC Da1 - NDD Da2De Helster
11 apr 17:45 Montferland Da1 - Livo Da2Laco Sportcentrum 's Heerenberg
18 apr 15:30 Hydrofiel Da1 - De Rijn Da2Sportf.bad Nijmegen-West
18 apr 16:45 PFC Rheden Da1 - NDD Da2De Grote Koppel
18 apr 19:45 EZPC Da1 - DOS Da1De Helster
19 apr 17:05 NDD Da3 - RZC/EZZ (SG) Da1Sportcentrum Rozengaarde
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
19 okt 13:15 Hydrofiel Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1 12 - 4
12 okt 19:45 EZPC Da1 - Hydrofiel Da1 6 - 8
12 okt 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 - Montferland Da1 13 - 4
12 okt 18:15 DOS Da1 - PFC Rheden Da1 6 - 3
12 okt 17:30 DWV Da1 - De Rijn Da2 13 - 11
12 okt 17:05 NDD Da2 - Livo Da2 5 - 2
5 okt 21:15 De Rijn Da2 - DOS Da1 9 - 10
5 okt 18:30 Livo Da2 - DWV Da1 5 - 8
5 okt 17:15 Montferland Da1 - NDD Da2 3 - 5
5 okt 16:30 PFC Rheden Da1 - NDD Da3 15 - 2
29 sep 17:15 EZPC Da1 - PFC Rheden Da1 8 - 5
28 sep 21:00 De Rijn Da2 - Livo Da2 17 - 2
28 sep 18:30 NDD Da2 - Hydrofiel Da1 4 - 7
28 sep 17:30 DWV Da1 - Montferland Da1 4 - 4
28 sep 16:45 DOS Da1 - NDD Da3 11 - 4
21 sep 18:30 PFC Rheden Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1 9 - 7
21 sep 18:05 Livo Da2 - DOS Da1 10 - 2
21 sep 17:05 NDD Da3 - EZPC Da1 6 - 17
21 sep 14:30 Hydrofiel Da1 - DWV Da1 5 - 5
14 sep 18:15 DWV Da1 - Hydrofiel Da1 4 - 9
14 sep 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - PFC Rheden Da1 8 - 6
14 sep 17:15 Montferland Da1 - De Rijn Da2 3 - 10
 
 
De Rijn Da2
 
DOS Da1
 
DWV Da1
 
EZPC Da1
 
Hydrofiel Da..
 
Livo Da2
 
Montferland ..
 
NDD Da2
 
NDD Da3
 
PFC Rheden D..
 
RZC/EZZ (SG)..
 
De Rijn Da2 9 - 101/29/117/1217 - 212/126/1014/323/1129/2
DOS Da125/1 8/27/1216/1111/128/37/311 - 46 - 321/3
DWV Da113 - 1126/10 14/34 - 925/14 - 415/223/1128/311/1
EZPC Da17/318/416/11 6 - 819/1015/25/411/18 - 530/11
Hydrofiel Da 118/415/35 - 51/2 30/1121/319/127/1029/212 - 4
Livo Da218/110 - 25 - 829/228/3 7/121/29/1114/326/10
Montferland Da13 - 1030/1118/126/1014/1211/4 3 - 529/29/118/2
NDD Da29/29/113/1124/114 - 75 - 225/1 28/37/1215/3
NDD Da316/1118/121/36 - 179/28/33/1130/11 25/119/4
PFC Rheden Da121/31/230/1118/12/1116/117/318/415 - 2 9 - 7
RZC/EZZ (SG) Da114/1223/117/328/325/115/213 - 416/117/128 - 6