HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

Spio H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Spio H1 - Argo H1
zaterdag 29 februari 19:45
De Sprank Venray

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1De Treffers H31645
2De Dokkelaers H11539
3Argo H11535
4Thalassa H11629
5Spio H11425
6Nayade H21621
7Zeester-Meerval H21618
8HZPC H31513
9Merlet H11513
10BZ&PC (Boxmeer) H2154
11HZPC H4133
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
29 febSpio H119:45Argo H1
7 maaMerlet H119:45Spio H1
21 maaSpio H119:45HZPC H3
28 maaZeester-Meerval H219:15Spio H1
18 aprSpio H119:45BZ&PC (Boxmeer) H2

Uitslagen

15 febDe Dokkelaers H19 - 6Spio H1
1 febSpio H15 - 5Thalassa H1
25 janDe Treffers H38 - 4Spio H1
12 janSpio H17 - 6Nayade H2
7 decBZ&PC (Boxmeer) H25 - 17Spio H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Treffers H31615014520284118
2De Dokkelaers H1151302391528072
3Argo H1151122351539360
4Thalassa H1169252914711829
5Spio H114815251098227
6Nayade H21670921106111-5
7Zeester-Meerval H216601018114139-25
8HZPC H315411013110143-33
9Merlet H115411013130173-43
10BZ&PC (Boxmeer) H2151113499194-95
11HZPC H4131012352157-105
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 feb 15:15 Nayade H2 - HZPC H3Sportcentrum voor studenten
29 feb 19:00 SPIO/HZPC 4 - De Dokkelaers H1De Sprank
29 feb 19:45 Spio H1 - Argo H1De Sprank
29 feb 19:45 De Treffers H3 - Merlet H1Combibad Kwekkelstijn
29 feb 19:45 Thalassa H1 - BZ&PC (Boxmeer) H2Recreatiebad De Wissen
7 maa 19:15 De Dokkelaers H1 - Thalassa H1Laco sportcentrum Hilvarenbeek
7 maa 19:35 Argo H1 - SPIO/HZPC 4ZIB Zwemcentrum Best BV
7 maa 19:45 Merlet H1 - Spio H1Laco Sportcentrum De Kwel
7 maa 20:15 HZPC H3 - De Treffers H3Zwembad De Berkel
14 maa 19:15 Zeester-Meerval H2 - Nayade H2Zwembad Drie Essen
21 maa 17:45 Nayade H2 - BZ&PC (Boxmeer) H2Sportcentrum voor studenten
21 maa 19:00 SPIO/HZPC 4 - Merlet H1De Sprank
21 maa 19:30 De Treffers H3 - Zeester-Meerval H2Combibad Kwekkelstijn
21 maa 19:45 Spio H1 - HZPC H3De Sprank
21 maa 20:00 De Dokkelaers H1 - Argo H1Laco sportcentrum Hilvarenbeek
28 maa 19:15 Zeester-Meerval H2 - Spio H1Zwembad Drie Essen
4 apr 17:45 Thalassa H1 - Argo H1Recreatiebad De Wissen
4 apr 17:45 BZ&PC (Boxmeer) H2 - De Treffers H3Zwembad t Hoogkoor
4 apr 18:15 HZPC H3 - SPIO/HZPC 4Zwembad De Berkel
4 apr 19:15 Merlet H1 - De Dokkelaers H1Laco Sportcentrum De Kwel
18 apr 15:15 Nayade H2 - Thalassa H1Sportcentrum voor studenten
18 apr 18:45 Argo H1 - Merlet H1ZIB Zwemcentrum Best BV
18 apr 19:00 SPIO/HZPC 4 - Zeester-Meerval H2De Sprank
18 apr 19:45 Spio H1 - BZ&PC (Boxmeer) H2De Sprank
18 apr 20:00 De Dokkelaers H1 - HZPC H3Laco sportcentrum Hilvarenbeek
1 mei 00:00 SPIO/HZPC 4 - BZ&PC (Boxmeer) H2Zwembad De Berkel
1 mei 14:15 Spio H1 - SPIO/HZPC 4De Sprank
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 feb 20:00 De Dokkelaers H1 - Spio H1 9 - 6
15 feb 19:15 Zeester-Meerval H2 - BZ&PC (Boxmeer) H2 13 - 8
15 feb 19:15 Merlet H1 - Nayade H2 4 - 18
15 feb 18:45 SPIO/HZPC 4 - Thalassa H1 5 - 6
15 feb 17:45 Argo H1 - De Treffers H3 10 - 7
8 feb 20:35 Nayade H2 - Argo H1 2 - 10
8 feb 20:30 De Treffers H3 - De Dokkelaers H1 7 - 5
8 feb 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H2 - HZPC H3 4 - 10
8 feb 16:15 Thalassa H1 - Zeester-Meerval H2 9 - 6
1 feb 20:00 De Dokkelaers H1 - Nayade H2 10 - 2
1 feb 19:45 Merlet H1 - BZ&PC (Boxmeer) H2 17 - 7
1 feb 19:30 HZPC H3 - Zeester-Meerval H2 7 - 10
1 feb 19:00 Spio H1 - Thalassa H1 5 - 5
1 feb 18:00 SPIO/HZPC 4 - De Treffers H3 3 - 17
25 jan 20:45 Zeester-Meerval H2 - Merlet H1 9 - 10
25 jan 20:30 De Treffers H3 - Spio H1 8 - 4
25 jan 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H2 - Argo H1 6 - 14
25 jan 17:00 Nayade H2 - SPIO/HZPC 4 5 - 2
25 jan 17:00 Thalassa H1 - HZPC H3 11 - 7
18 jan 19:15 Zeester-Meerval H2 - Thalassa H1 7 - 12
18 jan 17:45 Argo H1 - Nayade H2 6 - 3
12 jan 13:30 Spio H1 - Nayade H2 7 - 6
11 jan 19:45 Merlet H1 - HZPC H3 10 - 7
11 jan 19:35 Argo H1 - Zeester-Meerval H2 14 - 5
11 jan 19:15 De Dokkelaers H1 - BZ&PC (Boxmeer) H2 17 - 4
11 jan 18:15 De Treffers H3 - Thalassa H1 11 - 9
21 dec 20:30 Zeester-Meerval H2 - HZPC H3 13 - 6
14 dec 20:45 Zeester-Meerval H2 - De Dokkelaers H1 3 - 9
14 dec 18:45 HZPC H3 - Argo H1 8 - 10
14 dec 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H2 - SPIO/HZPC 4 9 - 8
14 dec 17:05 Nayade H2 - De Treffers H3 5 - 11
14 dec 17:00 Thalassa H1 - Merlet H1 14 - 10
7 dec 21:15 Zeester-Meerval H2 - SPIO/HZPC 4 8 - 1
7 dec 20:15 HZPC H3 - De Dokkelaers H1 5 - 16
7 dec 19:15 Merlet H1 - Argo H1 6 - 13
7 dec 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H2 - Spio H1 5 - 17
7 dec 17:45 Thalassa H1 - Nayade H2 5 - 6
1 dec 14:15 Spio H1 - Zeester-Meerval H2 5 - 3
1 dec 13:30 SPIO/HZPC 4 - HZPC H3 2 - 12
30 nov 19:30 Argo H1 - Thalassa H1 8 - 8
30 nov 19:00 De Treffers H3 - BZ&PC (Boxmeer) H2 20 - 0
30 nov 18:30 De Dokkelaers H1 - Merlet H1 11 - 6
23 nov 19:15 Zeester-Meerval H2 - De Treffers H3 4 - 13
23 nov 18:30 Thalassa H1 - De Dokkelaers H1 5 - 9
16 nov 21:00 HZPC H3 - Spio H1 4 - 8
16 nov 19:45 Merlet H1 - SPIO/HZPC 4 12 - 13
16 nov 19:35 Argo H1 - De Dokkelaers H1 9 - 10
16 nov 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H2 - Nayade H2 9 - 10
16 nov 17:45 Thalassa H1 - De Treffers H3 7 - 10
9 nov 21:15 De Treffers H3 - HZPC H3 16 - 6
9 nov 19:45 SPIO/HZPC 4 - Argo H1 3 - 13
9 nov 19:00 Spio H1 - Merlet H1 14 - 7
9 nov 15:15 Nayade H2 - Zeester-Meerval H2 9 - 3
2 nov 20:00 HZPC H3 - Nayade H2 3 - 12
2 nov 19:15 De Dokkelaers H1 - SPIO/HZPC 4 15 - 2
2 nov 19:15 Merlet H1 - De Treffers H3 8 - 20
2 nov 18:45 Argo H1 - Spio H1 7 - 4
2 nov 17:45 BZ&PC (Boxmeer) H2 - Thalassa H1 10 - 15
26 okt 20:45 De Treffers H3 - Argo H1 9 - 5
26 okt 20:35 Nayade H2 - Merlet H1 5 - 9
26 okt 19:45 Spio H1 - De Dokkelaers H1 5 - 7
26 okt 17:45 BZ&PC (Boxmeer) H2 - Zeester-Meerval H2 7 - 10
26 okt 17:00 Thalassa H1 - SPIO/HZPC 4 15 - 4
19 okt 20:45 HZPC H3 - BZ&PC (Boxmeer) H2 10 - 5
19 okt 20:00 De Dokkelaers H1 - De Treffers H3 4 - 11
19 okt 19:45 SPIO/HZPC 4 - Spio H1 1 - 11
13 okt 19:15 De Treffers H3 - SPIO/HZPC 4 23 - 3
12 okt 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H2 - Merlet H1 8 - 8
12 okt 16:50 Nayade H2 - De Dokkelaers H1 2 - 8
12 okt 16:15 Thalassa H1 - Spio H1 6 - 8
5 okt 20:00 HZPC H3 - Thalassa H1 4 - 9
5 okt 19:45 Merlet H1 - Zeester-Meerval H2 7 - 11
5 okt 19:00 Spio H1 - De Treffers H3 7 - 8
5 okt 18:30 SPIO/HZPC 4 - Nayade H2 5 - 11
5 okt 17:00 Argo H1 - BZ&PC (Boxmeer) H2 13 - 8
28 sep 19:15 HZPC H3 - Merlet H1 12 - 8
28 sep 17:45 BZ&PC (Boxmeer) H2 - De Dokkelaers H1 9 - 12
28 sep 15:30 Nayade H2 - Spio H1 6 - 8
21 sep 19:15 Zeester-Meerval H2 - Argo H1 5 - 12
14 sep 19:45 Merlet H1 - Thalassa H1 8 - 11
14 sep 19:15 De Dokkelaers H1 - Zeester-Meerval H2 10 - 4
14 sep 18:45 De Treffers H3 - Nayade H2 11 - 4
14 sep 17:45 Argo H1 - HZPC H3 9 - 9
 
 
Argo H1
 
BZ&PC (Boxme..
 
De Dokkelaer..
 
De Treffers ..
 
HZPC H3
 
Merlet H1
 
Nayade H2
 
Spio H1
 
SPIO/HZPC 4
 
Thalassa H1
 
Zeester-Meer..
 
Argo H1 13 - 89 - 1010 - 79 - 918/46 - 37 - 47/38 - 814 - 5
BZ&PC (Boxmeer) H26 - 14 9 - 124/44 - 108 - 89 - 105 - 179 - 810 - 157 - 10
De Dokkelaers H121/317 - 4 4 - 1118/411 - 610 - 29 - 615 - 27/310 - 4
De Treffers H39 - 520 - 07 - 5 16 - 629/211 - 48 - 423 - 311 - 921/3
HZPC H38 - 1010 - 55 - 167/3 12 - 83 - 124 - 84/44 - 97 - 10
Merlet H16 - 1317 - 74/48 - 2010 - 7 4 - 187/312 - 138 - 117 - 11
Nayade H22 - 1021/32 - 85 - 1129/25 - 9 6 - 85 - 218/49 - 3
Spio H129/218/45 - 77 - 821/314 - 77 - 6 1/55 - 55 - 3
SPIO/HZPC 43 - 131/529/23 - 172 - 1221/35 - 111 - 11 5 - 618/4
Thalassa H14/429/25 - 97 - 1011 - 714 - 105 - 66 - 815 - 4 9 - 6
Zeester-Meerval H25 - 1213 - 83 - 94 - 1313 - 69 - 1014/328/38 - 17 - 12