HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

RZC BG1 (Gemengd-B <17)

Volgende wedstrijd:
RZC BG1 - DWV BG1
zaterdag 14 december 17:00
MFC Doelum Renkum

Stand 2e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1NDD BG1515
2Aqua-Novio'94 BG1615
3DWV BG1715
4TZC-Vahalis BG 1713
5PFC Rheden BG189
6ENC Arnhem (SG) BG 168
7Thetis BG177
8RZC BG176
9De Breuly BG170
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
14 decRZC BG117:00DWV BG1
11 janENC Arnhem (SG) BG116:20RZC BG1
25 janThetis BG118:45RZC BG1
9 febNDD BG117:05RZC BG1
15 febRZC BG117:00Aqua-Novio'94 BG1

Uitslagen

23 novRZC BG12 - 3PFC Rheden BG1
16 novPFC Rheden BG13 - 2RZC BG1
9 novTZC-Vahalis BG19 - 0RZC BG1
26 oktAqua-Novio'94 BG112 - 2RZC BG1
12 oktRZC BG12 - 13NDD BG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1NDD BG1550015611645
2Aqua-Novio'94 BG1650115502129
3DWV BG1750215743143
4TZC-Vahalis BG 1741213483612
5PFC Rheden BG1830592637-11
6ENC Arnhem (SG) BG 1622283335-2
7Thetis BG1721473261-29
8RZC BG1720561945-26
9De Breuly BG1700701475-61
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 16:15 De Breuly BG1 - Thetis BG1Lentebad
14 dec 17:00 RZC BG1 - DWV BG1MFC Doelum
14 dec 19:45 PFC Rheden BG1 - Aqua-Novio'94 BG1De Grote Koppel
15 dec 17:05 NDD BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1Sportcentrum Rozengaarde
11 jan 14:45 Thetis BG1 - NDD BG1LACO Sportcentrum Lingewaard
11 jan 15:00 Aqua-Novio'94 BG1 - De Breuly BG1Sportf.bad Nijmegen-West
11 jan 16:20 ENC Arnhem (SG) BG1 - RZC BG1Valkenhuizen
18 jan 18:00 De Breuly BG1 - PFC Rheden BG1Lentebad
18 jan 18:00 TZC-Vahalis BG1 - NDD BG1Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
25 jan 16:15 De Breuly BG1 - NDD BG1Lentebad
25 jan 16:45 DWV BG1 - TZC-Vahalis BG1Zwembad Den Helder
25 jan 18:45 Thetis BG1 - RZC BG1LACO Sportcentrum Lingewaard
1 feb 16:20 NDD BG1 - Aqua-Novio'94 BG1Sportcentrum Rozengaarde
1 feb 16:30 TZC-Vahalis BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
1 feb 18:45 PFC Rheden BG1 - DWV BG1De Grote Koppel
8 feb 14:00 Thetis BG1 - TZC-Vahalis BG1LACO Sportcentrum Lingewaard
9 feb 16:30 ENC Arnhem (SG) BG1 - PFC Rheden BG1Valkenhuizen
9 feb 17:05 NDD BG1 - RZC BG1Sportcentrum Rozengaarde
15 feb 16:15 PFC Rheden BG1 - Thetis BG1De Grote Koppel
15 feb 16:30 TZC-Vahalis BG1 - De Breuly BG1Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
15 feb 17:00 RZC BG1 - Aqua-Novio'94 BG1MFC Doelum
29 feb 15:30 Aqua-Novio'94 BG1 - DWV BG1Sportf.bad Nijmegen-West
29 feb 17:00 RZC BG1 - De Breuly BG1MFC Doelum
29 feb 17:00 NDD BG1 - TZC-Vahalis BG1Sportcentrum Rozengaarde
7 maa 16:00 DWV BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1Zwembad Den Helder
7 maa 17:00 RZC BG1 - TZC-Vahalis BG1MFC Doelum
7 maa 18:00 PFC Rheden BG1 - NDD BG1De Grote Koppel
14 maa 14:45 Thetis BG1 - DWV BG1LACO Sportcentrum Lingewaard
15 maa 17:00 Aqua-Novio'94 BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1Sportf.bad Nijmegen-West
21 maa 15:20 ENC Arnhem (SG) BG1 - Thetis BG1Valkenhuizen
21 maa 16:45 DWV BG1 - De Breuly BG1Zwembad Den Helder
22 maa 16:30 TZC-Vahalis BG1 - Aqua-Novio'94 BG1Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
28 maa 14:00 Aqua-Novio'94 BG1 - Thetis BG1Sportf.bad Nijmegen-West
28 maa 17:05 NDD BG1 - DWV BG1Sportcentrum Rozengaarde
28 maa 18:00 TZC-Vahalis BG1 - PFC Rheden BG1Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
28 maa 18:30 De Breuly BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1Lentebad
4 apr 14:45 Aqua-Novio'94 BG1 - PFC Rheden BG1Sportf.bad Nijmegen-West
4 apr 15:15 ENC Arnhem (SG) BG1 - NDD BG1Valkenhuizen
4 apr 17:30 DWV BG1 - RZC BG1Zwembad Den Helder
18 apr 16:55 De Breuly BG1 - Aqua-Novio'94 BG1Lentebad
18 apr 17:00 RZC BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1MFC Doelum
19 apr 16:20 NDD BG1 - Thetis BG1Sportcentrum Rozengaarde
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 17:50 PFC Rheden BG1 - TZC-Vahalis BG1 4 - 5
7 dec 16:00 DWV BG1 - NDD BG1 6 - 14
7 dec 14:30 ENC Arnhem (SG) BG1 - De Breuly BG1 9 - 1
7 dec 14:00 Thetis BG1 - Aqua-Novio'94 BG1 5 - 11
30 nov 18:45 Thetis BG1 - De Breuly BG1 9 - 5
30 nov 16:30 TZC-Vahalis BG1 - DWV BG1 4 - 16
24 nov 17:30 Aqua-Novio'94 BG1 - TZC-Vahalis BG1 9 - 2
23 nov 17:00 RZC BG1 - PFC Rheden BG1 2 - 3
23 nov 16:55 De Breuly BG1 - DWV BG1 4 - 17
23 nov 14:45 Thetis BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 6 - 6
16 nov 17:30 DWV BG1 - Thetis BG1 17 - 1
16 nov 17:00 PFC Rheden BG1 - RZC BG1 3 - 2
16 nov 14:30 ENC Arnhem (SG) BG1 - Aqua-Novio'94 BG1 2 - 10
9 nov 18:30 TZC-Vahalis BG1 - RZC BG1 9 - 0
9 nov 17:05 NDD BG1 - PFC Rheden BG1 7 - 4
9 nov 15:50 ENC Arnhem (SG) BG1 - DWV BG1 3 - 8
2 nov 20:05 PFC Rheden BG1 - De Breuly BG1 4 - 1
2 nov 16:45 DWV BG1 - Aqua-Novio'94 BG1 4 - 5
26 okt 18:45 Thetis BG1 - PFC Rheden BG1 7 - 4
26 okt 16:55 De Breuly BG1 - TZC-Vahalis BG1 1 - 9
26 okt 15:00 Aqua-Novio'94 BG1 - RZC BG1 12 - 2
12 okt 17:00 RZC BG1 - NDD BG1 2 - 13
12 okt 16:30 TZC-Vahalis BG1 - Thetis BG1 13 - 0
5 okt 17:15 PFC Rheden BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 4 - 7
28 sep 16:45 DWV BG1 - PFC Rheden BG1 6 - 0
21 sep 16:15 De Breuly BG1 - RZC BG1 1 - 6
21 sep 16:15 Aqua-Novio'94 BG1 - NDD BG1 3 - 6
21 sep 14:30 ENC Arnhem (SG) BG1 - TZC-Vahalis BG1 6 - 6
14 sep 17:00 NDD BG1 - De Breuly BG1 21 - 1
14 sep 17:00 RZC BG1 - Thetis BG1 5 - 4
 
 
Aqua-Novio'9..
 
De Breuly BG..
 
DWV BG1
 
ENC Arnhem (..
 
NDD BG1
 
PFC Rheden B..
 
RZC BG1
 
Thetis BG1
 
TZC-Vahalis ..
 
Aqua-Novio'94 BG1 11/129/215/33 - 64/412 - 228/39 - 2
De Breuly BG118/4 4 - 1728/325/118/11 - 614/121 - 9
DWV BG14 - 521/3 7/36 - 146 - 04/417 - 125/1
ENC Arnhem (SG) BG 12 - 109 - 13 - 8 4/49/211/121/36 - 6
NDD BG11/221 - 128/315/12 7 - 49/219/429/2
PFC Rheden BG114/124 - 11/24 - 77/3 3 - 215/24 - 5
RZC BG115/229/214/1218/42 - 132 - 3 5 - 47/3
Thetis BG15 - 119 - 514/36 - 611/17 - 425/1 8/2
TZC-Vahalis BG 122/315/24 - 161/218/128/39 - 013 - 0