HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))

Volgende wedstrijd:
HZC de Robben H1 - SWOL 1894 H1
zaterdag 28 september 18:15
De Lieberg Hilversum

Stand 2e divisie B

  Team Gespeeld Punten
1ENC Arnhem (SG) H113
2HZC de Robben H113
3Orca H100
4HZPC/Avéna (SG) H100
5DraGor (SG) H100
6WSG ESTA (SG) H100
7SWOL 1894 H100
8De Mors H100
9WS Twente H100
10NDD H100
11De Dolfijn H110
12VZ&PC H110
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
28 sepHZC de Robben H118:15SWOL 1894 H1
5 oktSWOL 1894 H118:25VZ&PC H1
12 oktENC Arnhem (SG) H119:00SWOL 1894 H1
19 oktSWOL 1894 H120:05De Dolfijn H1
26 oktHZPC/Avéna (SG) H118:30SWOL 1894 H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ENC Arnhem (SG) H11100316133
2HZC de Robben H11100313121
3Orca H100000000
4HZPC/Avéna (SG) H100000000
5DraGor (SG) H100000000
6WSG ESTA (SG) H100000000
7SWOL 1894 H100000000
8De Mors H100000000
9WS Twente H100000000
10NDD H100000000
11De Dolfijn H1100101213-1
12VZ&PC H1100101316-3
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
28 sep 16:30 De Mors H1 - DraGor (SG) H1De Koerbelt
28 sep 18:15 HZC de Robben H1 - SWOL 1894 H1De Lieberg
28 sep 20:15 Orca H1 - NDD H1De Blauwe Golf
28 sep 20:25 HZPC/Avéna (SG) H1 - ENC Arnhem (SG) H1Sportstad Heerenveen BV
28 sep 20:55 WS Twente H1 - WSG ESTA (SG) H1Sportbad Twentebad
5 okt 18:25 SWOL 1894 H1 - VZ&PC H1De Vrolijkheid
5 okt 19:20 DraGor (SG) H1 - Orca H1De Welle
5 okt 20:30 De Mors H1 - HZPC/Avéna (SG) H1De Koerbelt
5 okt 20:50 De Dolfijn H1 - ENC Arnhem (SG) H1Sloterparkbad
6 okt 18:40 NDD H1 - WS Twente H1Sportcentrum Rozengaarde
12 okt 17:30 HZPC/Avéna (SG) H1 - De Dolfijn H1Sportstad Heerenveen BV
12 okt 18:15 VZ&PC H1 - WSG ESTA (SG) H1De Stamper
12 okt 18:15 Orca H1 - De Mors H1De Blauwe Golf
12 okt 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - SWOL 1894 H1Valkenhuizen
12 okt 19:30 HZC de Robben H1 - NDD H1De Lieberg
12 okt 20:55 WS Twente H1 - DraGor (SG) H1Sportbad Twentebad
19 okt 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - ENC Arnhem (SG) H1Aquarena
19 okt 19:45 De Mors H1 - WS Twente H1De Koerbelt
19 okt 19:55 DraGor (SG) H1 - HZC de Robben H1De Welle
19 okt 20:05 SWOL 1894 H1 - De Dolfijn H1De Vrolijkheid
19 okt 20:15 Orca H1 - HZPC/Avéna (SG) H1De Blauwe Golf
26 okt 17:30 VZ&PC H1 - DraGor (SG) H1De Stamper
26 okt 18:30 HZPC/Avéna (SG) H1 - SWOL 1894 H1Sportstad Heerenveen BV
26 okt 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - NDD H1Valkenhuizen
26 okt 20:00 HZC de Robben H1 - De Mors H1De Lieberg
26 okt 20:00 De Dolfijn H1 - WSG ESTA (SG) H1Sloterparkbad
26 okt 21:00 WS Twente H1 - Orca H1Sportbad Twentebad
2 nov 17:45 De Mors H1 - VZ&PC H1De Koerbelt
2 nov 17:45 NDD H1 - De Dolfijn H1Sportcentrum Rozengaarde
2 nov 19:00 Orca H1 - HZC de Robben H1De Blauwe Golf
2 nov 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - SWOL 1894 H1Aquarena
2 nov 20:55 WS Twente H1 - HZPC/Avéna (SG) H1Sportbad Twentebad
9 nov 16:00 VZ&PC H1 - Orca H1De Stamper
9 nov 17:30 SWOL 1894 H1 - NDD H1De Vrolijkheid
9 nov 18:15 HZPC/Avéna (SG) H1 - WSG ESTA (SG) H1Sportstad Heerenveen BV
9 nov 18:50 DraGor (SG) H1 - De Dolfijn H1De Welle
9 nov 19:25 ENC Arnhem (SG) H1 - De Mors H1Valkenhuizen
9 nov 20:40 HZC de Robben H1 - WS Twente H1De Lieberg
16 nov 18:30 HZC de Robben H1 - HZPC/Avéna (SG) H1De Lieberg
16 nov 19:00 Orca H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Blauwe Golf
16 nov 19:45 DraGor (SG) H1 - SWOL 1894 H1De Welle
16 nov 20:20 WS Twente H1 - VZ&PC H1Sportbad Twentebad
16 nov 20:30 NDD H1 - WSG ESTA (SG) H1Sportcentrum Rozengaarde
23 nov 18:00 De Mors H1 - De Dolfijn H1De Koerbelt
30 nov 18:55 De Dolfijn H1 - Orca H1Sloterparkbad
30 nov 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - WS Twente H1Valkenhuizen
30 nov 19:15 VZ&PC H1 - HZC de Robben H1De Stamper
30 nov 19:30 NDD H1 - HZPC/Avéna (SG) H1Sportcentrum Rozengaarde
30 nov 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - DraGor (SG) H1Aquarena
30 nov 20:10 SWOL 1894 H1 - De Mors H1De Vrolijkheid
7 dec 15:45 De Mors H1 - WSG ESTA (SG) H1De Koerbelt
7 dec 19:15 HZPC/Avéna (SG) H1 - VZ&PC H1Sportstad Heerenveen BV
7 dec 19:15 Orca H1 - SWOL 1894 H1De Blauwe Golf
7 dec 19:30 HZC de Robben H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Lieberg
7 dec 19:45 DraGor (SG) H1 - NDD H1De Welle
7 dec 20:15 WS Twente H1 - De Dolfijn H1Sportbad Twentebad
14 dec 17:30 VZ&PC H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Stamper
14 dec 19:15 WS Twente H1 - SWOL 1894 H1Sportbad Twentebad
14 dec 19:15 Orca H1 - WSG ESTA (SG) H1De Blauwe Golf
14 dec 19:15 De Mors H1 - NDD H1De Koerbelt
14 dec 19:30 HZC de Robben H1 - De Dolfijn H1De Lieberg
14 dec 21:00 DraGor (SG) H1 - HZPC/Avéna (SG) H1De Welle
21 dec 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - HZC de Robben H1Aquarena
11 jan 18:35 De Dolfijn H1 - VZ&PC H1Sloterparkbad
11 jan 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - HZPC/Avéna (SG) H1Valkenhuizen
11 jan 19:05 DraGor (SG) H1 - De Mors H1De Welle
11 jan 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - WS Twente H1Aquarena
11 jan 20:10 SWOL 1894 H1 - HZC de Robben H1De Vrolijkheid
12 jan 19:25 NDD H1 - Orca H1Sportcentrum Rozengaarde
18 jan 19:00 NDD H1 - VZ&PC H1Sportcentrum Rozengaarde
25 jan 17:15 Orca H1 - DraGor (SG) H1De Blauwe Golf
25 jan 18:15 VZ&PC H1 - SWOL 1894 H1De Stamper
25 jan 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - De Dolfijn H1Valkenhuizen
25 jan 19:30 HZC de Robben H1 - WSG ESTA (SG) H1De Lieberg
25 jan 20:00 HZPC/Avéna (SG) H1 - De Mors H1Sportstad Heerenveen BV
25 jan 21:00 WS Twente H1 - NDD H1Sportbad Twentebad
1 feb 17:15 DraGor (SG) H1 - WS Twente H1De Welle
1 feb 19:00 De Mors H1 - Orca H1De Koerbelt
1 feb 19:30 NDD H1 - HZC de Robben H1Sportcentrum Rozengaarde
1 feb 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - VZ&PC H1Aquarena
1 feb 20:10 De Dolfijn H1 - HZPC/Avéna (SG) H1Sloterparkbad
1 feb 20:25 SWOL 1894 H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Vrolijkheid
8 feb 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - WSG ESTA (SG) H1Valkenhuizen
8 feb 19:45 VZ&PC H1 - NDD H1De Stamper
8 feb 20:00 HZC de Robben H1 - DraGor (SG) H1De Lieberg
8 feb 20:35 De Dolfijn H1 - SWOL 1894 H1Sloterparkbad
8 feb 20:55 WS Twente H1 - De Mors H1Sportbad Twentebad
8 feb 21:15 HZPC/Avéna (SG) H1 - Orca H1Sportstad Heerenveen BV
15 feb 17:30 WSG ESTA (SG) H1 - De Dolfijn H1Aquarena
15 feb 18:30 De Mors H1 - HZC de Robben H1De Koerbelt
15 feb 19:05 DraGor (SG) H1 - VZ&PC H1De Welle
15 feb 19:30 SWOL 1894 H1 - HZPC/Avéna (SG) H1De Vrolijkheid
15 feb 19:30 Orca H1 - WS Twente H1De Blauwe Golf
16 feb 17:45 NDD H1 - ENC Arnhem (SG) H1Sportcentrum Rozengaarde
29 feb 16:45 VZ&PC H1 - De Mors H1De Stamper
29 feb 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - DraGor (SG) H1Valkenhuizen
29 feb 19:30 HZC de Robben H1 - Orca H1De Lieberg
29 feb 19:30 HZPC/Avéna (SG) H1 - WS Twente H1Sportstad Heerenveen BV
29 feb 19:40 SWOL 1894 H1 - WSG ESTA (SG) H1De Vrolijkheid
29 feb 20:10 De Dolfijn H1 - NDD H1Sloterparkbad
7 maa 18:30 De Mors H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Koerbelt
7 maa 19:00 Orca H1 - VZ&PC H1De Blauwe Golf
7 maa 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - HZPC/Avéna (SG) H1Aquarena
7 maa 20:10 De Dolfijn H1 - DraGor (SG) H1Sloterparkbad
7 maa 20:55 WS Twente H1 - HZC de Robben H1Sportbad Twentebad
8 maa 19:30 NDD H1 - SWOL 1894 H1Sportcentrum Rozengaarde
14 maa 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - Orca H1Aquarena
14 maa 20:00 DraGor (SG) H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Welle
21 maa 17:15 VZ&PC H1 - WS Twente H1De Stamper
21 maa 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - Orca H1Valkenhuizen
21 maa 19:15 HZPC/Avéna (SG) H1 - HZC de Robben H1Sportstad Heerenveen BV
21 maa 19:40 De Dolfijn H1 - De Mors H1Sloterparkbad
21 maa 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - NDD H1Aquarena
21 maa 20:15 SWOL 1894 H1 - DraGor (SG) H1De Vrolijkheid
28 maa 18:15 VZ&PC H1 - De Dolfijn H1De Stamper
28 maa 19:20 NDD H1 - De Mors H1Sportcentrum Rozengaarde
28 maa 21:30 HZPC/Avéna (SG) H1 - DraGor (SG) H1Sportstad Heerenveen BV
4 apr 18:00 De Mors H1 - SWOL 1894 H1De Koerbelt
4 apr 19:15 HZPC/Avéna (SG) H1 - NDD H1Sportstad Heerenveen BV
4 apr 19:30 HZC de Robben H1 - VZ&PC H1De Lieberg
4 apr 19:55 DraGor (SG) H1 - WSG ESTA (SG) H1De Welle
4 apr 20:00 Orca H1 - De Dolfijn H1De Blauwe Golf
4 apr 20:25 WS Twente H1 - ENC Arnhem (SG) H1t Wooldrik
11 apr 20:25 SWOL 1894 H1 - WS Twente H1De Vrolijkheid
18 apr 18:45 VZ&PC H1 - HZPC/Avéna (SG) H1De Stamper
18 apr 19:40 De Dolfijn H1 - WS Twente H1Noorderparkbad
18 apr 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - De Mors H1Aquarena
18 apr 20:30 SWOL 1894 H1 - Orca H1De Vrolijkheid
18 apr 20:40 ENC Arnhem (SG) H1 - HZC de Robben H1Valkenhuizen
19 apr 19:30 NDD H1 - DraGor (SG) H1Sportcentrum Rozengaarde
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 sep 19:30 De Dolfijn H1 - HZC de Robben H1 12 - 13
14 sep 18:00 ENC Arnhem (SG) H1 - VZ&PC H1 16 - 13
 
 
De Dolfijn H..
 
De Mors H1
 
DraGor (SG) ..
 
ENC Arnhem (..
 
HZC de Robbe..
 
HZPC/Avéna (..
 
NDD H1
 
Orca H1
 
SWOL 1894 H1
 
VZ&PC H1
 
WS Twente H1
 
WSG ESTA (SG..
 
De Dolfijn H1 21/37/35/1012 - 131/229/230/118/211/118/426/10
De Mors H123/11 28/97/315/25/1014/121/24/42/1119/107/12
DraGor (SG) H19/1111/1 14/319/1014/127/125/1016/1115/21/24/4
ENC Arnhem (SG) H125/19/1129/2 18/411/126/1021/312/1016 - 1330/118/2
HZC de Robben H114/1226/108/27/12 16/1112/1029/228/94/49/1125/1
HZPC/Avéna (SG) H112/1025/128/328/921/3 4/48/226/107/1229/29/11
NDD H12/1128/319/416/21/230/11 12/18/318/16/1016/11
Orca H14/412/1025/116/112/1119/1028/9 7/127/315/214/12
SWOL 1894 H119/1030/1121/31/211/115/29/1118/4 5/1011/429/2
VZ&PC H128/329/226/1014/1230/1118/48/29/1125/1 21/312/10
WS Twente H17/128/212/104/47/32/1125/126/1014/1216/11 28/9
WSG ESTA (SG) H115/218/430/1119/1021/127/321/314/32/111/211/1