HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))

Stand 2e divisie B

  Team Gespeeld Punten
1HZPC/Avéna (SG) H11846
2SWOL 1894 H11841
3HZC de Robben H11837
4De Dolfijn H11831
5ENC Arnhem (SG) H11828
6Orca H11826
7WS Twente H11822
8VZ&PC H11821
9WSG ESTA (SG) H11719
10NDD H11815
11De Mors H11813
12DraGor (SG) H11710
uitgebreide stand »

Uitslagen

8 maaNDD H13 - 8SWOL 1894 H1
29 febSWOL 1894 H116 - 8WSG ESTA (SG) H1
15 febSWOL 1894 H17 - 10HZPC/Avéna (SG) H1
8 febDe Dolfijn H17 - 8SWOL 1894 H1
1 febSWOL 1894 H120 - 8ENC Arnhem (SG) H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1HZPC/Avéna (SG) H11815124621715067
2SWOL 1894 H11813234122614878
3HZC de Robben H11813143726521550
4De Dolfijn H11810173120216438
5ENC Arnhem (SG) H11891828200219-19
6Orca H1188282621720512
7WS Twente H118711022225237-12
8VZ&PC H11863921180198-18
9WSG ESTA (SG) H117611019180216-36
10NDD H118431115183227-44
11De Mors H118411313213278-65
12DraGor (SG) H117311310173224-51
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 maa 19:30 NDD H1 - SWOL 1894 H1 3 - 8
7 maa 20:55 WS Twente H1 - HZC de Robben H1 14 - 18
7 maa 20:10 De Dolfijn H1 - DraGor (SG) H1 13 - 10
7 maa 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - HZPC/Avéna (SG) H1 5 - 9
7 maa 19:00 Orca H1 - VZ&PC H1 8 - 5
7 maa 18:30 De Mors H1 - ENC Arnhem (SG) H1 14 - 15
29 feb 20:10 De Dolfijn H1 - NDD H1 16 - 10
29 feb 20:00 HZPC/Avéna (SG) H1 - WS Twente H1 11 - 14
29 feb 19:40 SWOL 1894 H1 - WSG ESTA (SG) H1 16 - 8
29 feb 19:30 HZC de Robben H1 - Orca H1 13 - 11
29 feb 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - DraGor (SG) H1 13 - 10
29 feb 16:45 VZ&PC H1 - De Mors H1 11 - 13
21 feb 20:30 DraGor (SG) H1 - De Dolfijn H1 8 - 14
16 feb 17:45 NDD H1 - ENC Arnhem (SG) H1 8 - 14
15 feb 19:30 SWOL 1894 H1 - HZPC/Avéna (SG) H1 7 - 10
15 feb 19:30 Orca H1 - WS Twente H1 17 - 16
15 feb 19:05 DraGor (SG) H1 - VZ&PC H1 7 - 9
15 feb 18:30 De Mors H1 - HZC de Robben H1 13 - 13
15 feb 17:30 WSG ESTA (SG) H1 - De Dolfijn H1 5 - 17
10 feb 20:45 DraGor (SG) H1 - HZPC/Avéna (SG) H1 8 - 14
8 feb 21:15 HZPC/Avéna (SG) H1 - Orca H1 9 - 6
8 feb 20:55 WS Twente H1 - De Mors H1 19 - 10
8 feb 20:35 De Dolfijn H1 - SWOL 1894 H1 7 - 8
8 feb 20:00 HZC de Robben H1 - DraGor (SG) H1 10 - 7
8 feb 19:45 VZ&PC H1 - NDD H1 10 - 9
8 feb 17:00 ENC Arnhem (SG) H1 - WSG ESTA (SG) H1 11 - 12
1 feb 21:05 De Dolfijn H1 - HZPC/Avéna (SG) H1 6 - 10
1 feb 20:25 SWOL 1894 H1 - ENC Arnhem (SG) H1 20 - 8
1 feb 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - VZ&PC H1 11 - 10
1 feb 19:30 NDD H1 - HZC de Robben H1 14 - 9
1 feb 19:00 De Mors H1 - Orca H1 15 - 18
1 feb 19:00 DraGor (SG) H1 - WS Twente H1 9 - 11
25 jan 21:00 WS Twente H1 - NDD H1 9 - 12
25 jan 19:00 HZPC/Avéna (SG) H1 - De Mors H1 19 - 8
25 jan 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - De Dolfijn H1 11 - 13
25 jan 18:15 VZ&PC H1 - SWOL 1894 H1 8 - 13
25 jan 17:15 Orca H1 - DraGor (SG) H1 8 - 10
18 jan 21:00 WS Twente H1 - SWOL 1894 H1 8 - 12
18 jan 19:00 NDD H1 - VZ&PC H1 8 - 8
12 jan 19:25 NDD H1 - Orca H1 11 - 11
11 jan 21:00 WSG ESTA (SG) H1 - WS Twente H1 13 - 8
11 jan 20:10 SWOL 1894 H1 - HZC de Robben H1 16 - 15
11 jan 19:35 De Dolfijn H1 - VZ&PC H1 13 - 8
11 jan 19:05 DraGor (SG) H1 - De Mors H1 16 - 12
11 jan 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - HZPC/Avéna (SG) H1 14 - 12
21 dec 19:00 WSG ESTA (SG) H1 - HZC de Robben H1 12 - 18
14 dec 19:45 Orca H1 - WSG ESTA (SG) H1 11 - 14
14 dec 19:30 HZC de Robben H1 - De Dolfijn H1 12 - 11
14 dec 19:15 De Mors H1 - NDD H1 11 - 13
14 dec 17:30 VZ&PC H1 - ENC Arnhem (SG) H1 11 - 8
7 dec 20:15 WS Twente H1 - De Dolfijn H1 7 - 12
7 dec 19:45 DraGor (SG) H1 - NDD H1 14 - 14
7 dec 19:30 HZC de Robben H1 - ENC Arnhem (SG) H1 12 - 11
7 dec 19:15 HZPC/Avéna (SG) H1 - VZ&PC H1 13 - 4
7 dec 19:15 Orca H1 - SWOL 1894 H1 8 - 12
7 dec 15:45 De Mors H1 - WSG ESTA (SG) H1 19 - 13
30 nov 20:10 SWOL 1894 H1 - De Mors H1 27 - 8
30 nov 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - DraGor (SG) H1 10 - 13
30 nov 19:30 NDD H1 - HZPC/Avéna (SG) H1 10 - 16
30 nov 19:15 VZ&PC H1 - HZC de Robben H1 15 - 12
30 nov 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - WS Twente H1 16 - 14
30 nov 18:55 De Dolfijn H1 - Orca H1 12 - 10
23 nov 18:00 De Mors H1 - De Dolfijn H1 9 - 8
20 nov 21:00 De Mors H1 - WS Twente H1 12 - 16
16 nov 19:45 DraGor (SG) H1 - SWOL 1894 H1 9 - 17
16 nov 19:25 WS Twente H1 - VZ&PC H1 10 - 8
16 nov 19:00 Orca H1 - ENC Arnhem (SG) H1 17 - 10
16 nov 18:30 HZC de Robben H1 - HZPC/Avéna (SG) H1 8 - 10
16 nov 18:00 NDD H1 - WSG ESTA (SG) H1 11 - 14
9 nov 20:40 HZC de Robben H1 - WS Twente H1 23 - 13
9 nov 19:25 ENC Arnhem (SG) H1 - De Mors H1 13 - 12
9 nov 18:15 HZPC/Avéna (SG) H1 - WSG ESTA (SG) H1 17 - 9
9 nov 17:30 SWOL 1894 H1 - NDD H1 13 - 5
9 nov 16:00 VZ&PC H1 - Orca H1 14 - 14
2 nov 20:55 WS Twente H1 - HZPC/Avéna (SG) H1 9 - 9
2 nov 20:35 WSG ESTA (SG) H1 - SWOL 1894 H1 9 - 11
2 nov 19:00 Orca H1 - HZC de Robben H1 8 - 10
2 nov 17:45 De Mors H1 - VZ&PC H1 6 - 12
2 nov 17:45 NDD H1 - De Dolfijn H1 4 - 11
26 okt 21:00 WS Twente H1 - Orca H1 10 - 18
26 okt 20:00 HZC de Robben H1 - De Mors H1 27 - 12
26 okt 20:00 De Dolfijn H1 - WSG ESTA (SG) H1 15 - 12
26 okt 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - NDD H1 12 - 10
26 okt 18:30 HZPC/Avéna (SG) H1 - SWOL 1894 H1 10 - 9
26 okt 17:30 VZ&PC H1 - DraGor (SG) H1 16 - 10
19 okt 20:30 WSG ESTA (SG) H1 - ENC Arnhem (SG) H1 9 - 3
19 okt 20:15 Orca H1 - HZPC/Avéna (SG) H1 9 - 11
19 okt 20:05 SWOL 1894 H1 - De Dolfijn H1 7 - 7
19 okt 19:55 DraGor (SG) H1 - HZC de Robben H1 15 - 19
12 okt 20:55 WS Twente H1 - DraGor (SG) H1 18 - 9
12 okt 20:00 HZC de Robben H1 - NDD H1 20 - 12
12 okt 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - SWOL 1894 H1 7 - 7
12 okt 18:15 Orca H1 - De Mors H1 16 - 11
12 okt 18:15 VZ&PC H1 - WSG ESTA (SG) H1 13 - 13
12 okt 17:30 HZPC/Avéna (SG) H1 - De Dolfijn H1 8 - 5
6 okt 18:40 NDD H1 - WS Twente H1 17 - 15
5 okt 20:50 De Dolfijn H1 - ENC Arnhem (SG) H1 10 - 12
5 okt 20:30 De Mors H1 - HZPC/Avéna (SG) H1 13 - 14
5 okt 19:20 DraGor (SG) H1 - Orca H1 10 - 11
5 okt 18:25 SWOL 1894 H1 - VZ&PC H1 14 - 5
28 sep 20:55 WS Twente H1 - WSG ESTA (SG) H1 14 - 11
28 sep 20:25 HZPC/Avéna (SG) H1 - ENC Arnhem (SG) H1 15 - 6
28 sep 20:15 Orca H1 - NDD H1 16 - 12
28 sep 18:15 HZC de Robben H1 - SWOL 1894 H1 13 - 9
28 sep 16:30 De Mors H1 - DraGor (SG) H1 15 - 8
14 sep 19:30 De Dolfijn H1 - HZC de Robben H1 12 - 13
14 sep 18:00 ENC Arnhem (SG) H1 - VZ&PC H1 16 - 13
 
 
De Dolfijn H..
 
De Mors H1
 
DraGor (SG) ..
 
ENC Arnhem (..
 
HZC de Robbe..
 
HZPC/Avéna (..
 
NDD H1
 
Orca H1
 
SWOL 1894 H1
 
VZ&PC H1
 
WS Twente H1
 
WSG ESTA (SG..
 
De Dolfijn H1 ?13 - 1010 - 1212 - 136 - 1016 - 1012 - 107 - 813 - 8?15 - 12
De Mors H19 - 8 15 - 814 - 1513 - 1313 - 1411 - 1315 - 18?6 - 1212 - 1619 - 13
DraGor (SG) H18 - 1416 - 12 ?15 - 198 - 1414 - 1410 - 119 - 177 - 99 - 11?
ENC Arnhem (SG) H111 - 1313 - 1213 - 10 ?14 - 1212 - 10?7 - 716 - 1316 - 1411 - 12
HZC de Robben H112 - 1127 - 1210 - 712 - 11 8 - 1020 - 1213 - 1113 - 9?23 - 13?
HZPC/Avéna (SG) H18 - 519 - 8?15 - 6? ?9 - 610 - 913 - 411 - 1417 - 9
NDD H14 - 11??8 - 1414 - 910 - 16 11 - 113 - 88 - 817 - 1511 - 14
Orca H1?16 - 118 - 1017 - 108 - 109 - 1116 - 12 8 - 128 - 517 - 1611 - 14
SWOL 1894 H17 - 727 - 8?20 - 816 - 157 - 1013 - 5? 14 - 5?16 - 8
VZ&PC H1?11 - 1316 - 1011 - 815 - 12?10 - 914 - 148 - 13 ?13 - 13
WS Twente H17 - 1219 - 1018 - 9?14 - 189 - 99 - 1210 - 188 - 1210 - 8 14 - 11
WSG ESTA (SG) H15 - 17?10 - 139 - 312 - 185 - 9??9 - 1111 - 1013 - 8