HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15)

Volgende wedstrijd:
Lutra CG1 - HZPC/SPIO 1
zaterdag 18 april 17:00

Stand 1e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1BZ&PC (Boxmeer) CG11027
2De Rog CG11123
3Waterproof CG11019
4VZV Njord CG21018
5HZPC CG11011
6Lutra CG1104
7Hellas-Glana CG190
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
18 aprLutra CG117:00HZPC/SPIO 1

Uitslagen

15 febHZPC/SPIO 18 - 12BZ&PC (Boxmeer) CG1
1 febHellas-Glana CG13 - 18HZPC/SPIO 1
12 janDe Rog CG14 - 4HZPC/SPIO 1
14 decHZPC/SPIO 18 - 9VZV Njord CG2
7 decHZPC/SPIO 112 - 5Lutra CG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1BZ&PC (Boxmeer) CG110901271026240
2De Rog CG11172223794633
3Waterproof CG11061319753144
4VZV Njord CG21060418796217
5HZPC CG11032511917120
6Lutra CG11011844983-34
7Hellas-Glana CG19009023143-120
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 maa 17:45 De Rog CG1 - Lutra CG1 5 - 2
16 feb 18:15 VZV Njord CG2 - Waterproof CG1 4 - 3
15 feb 18:00 HZPC/SPIO 1 - BZ&PC (Boxmeer) CG1 8 - 12
8 feb 18:00 Waterproof CG1 - Lutra CG1 12 - 4
8 feb 17:00 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - Hellas-Glana CG1 19 - 0
1 feb 17:15 Hellas-Glana CG1 - HZPC/SPIO 1 3 - 18
25 jan 18:00 Waterproof CG1 - Hellas-Glana CG1 17 - 1
25 jan 17:00 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - De Rog CG1 9 - 4
19 jan 18:10 VZV Njord CG2 - Lutra CG1 8 - 4
18 jan 15:15 Waterproof CG1 - De Rog CG1 3 - 1
12 jan 18:10 VZV Njord CG2 - BZ&PC (Boxmeer) CG1 6 - 8
12 jan 17:45 De Rog CG1 - HZPC/SPIO 1 4 - 4
14 dec 19:45 HZPC/SPIO 1 - VZV Njord CG2 8 - 9
14 dec 17:00 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - Lutra CG1 12 - 7
14 dec 16:30 Hellas-Glana CG1 - De Rog CG1 4 - 14
7 dec 17:45 HZPC/SPIO 1 - Lutra CG1 12 - 5
7 dec 17:15 Hellas-Glana CG1 - VZV Njord CG2 4 - 16
7 dec 17:00 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - Waterproof CG1 4 - 2
30 nov 17:00 Lutra CG1 - Hellas-Glana CG1 9 - 2
30 nov 15:15 Waterproof CG1 - HZPC/SPIO 1 3 - 3
17 nov 18:30 De Rog CG1 - VZV Njord CG2 6 - 1
16 nov 17:10 Hellas-Glana CG1 - Waterproof CG1 1 - 12
9 nov 16:15 Lutra CG1 - De Rog CG1 2 - 2
3 nov 17:45 De Rog CG1 - Waterproof CG1 5 - 4
2 nov 16:15 Lutra CG1 - VZV Njord CG2 6 - 10
26 okt 17:00 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - HZPC/SPIO 1 13 - 10
26 okt 14:15 Waterproof CG1 - VZV Njord CG2 9 - 7
12 okt 19:15 HZPC/SPIO 1 - Hellas-Glana CG1 18 - 2
6 okt 17:45 De Rog CG1 - BZ&PC (Boxmeer) CG1 8 - 5
28 sep 17:45 HZPC/SPIO 1 - De Rog CG1 6 - 10
28 sep 17:00 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - VZV Njord CG2 10 - 8
21 sep 16:15 Lutra CG1 - Waterproof CG1 1 - 10
15 sep 17:45 De Rog CG1 - Hellas-Glana CG1 20 - 6
14 sep 17:00 Lutra CG1 - BZ&PC (Boxmeer) CG1 9 - 10
14 sep 16:00 VZV Njord CG2 - HZPC/SPIO 1 10 - 4
 
 
BZ&PC (Boxme..
 
De Rog CG1
 
Hellas-Glana..
 
HZPC/SPIO 1
 
Lutra CG1
 
VZV Njord CG..
 
Waterproof C..
 
BZ&PC (Boxmeer) CG1 9 - 419 - 013 - 1012 - 710 - 84 - 2
De Rog CG18 - 5 20 - 64 - 45 - 26 - 15 - 4
Hellas-Glana CG111/44 - 14 3 - 18?4 - 161 - 12
HZPC/SPIO 18 - 126 - 1018 - 2 12 - 58 - 9?
Lutra CG19 - 102 - 29 - 218/4 6 - 101 - 10
VZV Njord CG26 - 8?18/410 - 48 - 4 4 - 3
Waterproof CG118/43 - 117 - 13 - 312 - 49 - 7