HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

De Schelde Da1 (Dames)

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Warande Da224
2De Zuidwesthoek Da113
3De Vennen Da211
4De Punderman Da100
5Gorgo Da100
6AquAmigos Da200
7SBC2000 Da200
8ZVDO'74 Da110
9De Schelde Da110
uitgebreide stand »

Uitslagen

3 oktDe Schelde Da11 - 9De Zuidwesthoek Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Warande Da2211041174
2De Zuidwesthoek Da111003918
3De Vennen Da210101550
4De Punderman Da100000000
5Gorgo Da100000000
6AquAmigos Da200000000
7SBC2000 Da200000000
8ZVDO'74 Da11001026-4
9De Schelde Da11001019-8
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
1 jun 18:00 Gorgo Da1 - ZVDO'74 Da1De Beemd
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 18:00 ZVDO'74 Da1 - De Warande Da2 2 - 6
3 okt 19:20 De Warande Da2 - De Vennen Da2 5 - 5
3 okt 18:00 De Schelde Da1 - De Zuidwesthoek Da1 1 - 9
 
 
AquAmigos Da..
 
De Punderman..
 
De Schelde D..
 
De Vennen Da..
 
De Warande D..
 
De Zuidwesth..
 
Gorgo Da1
 
SBC2000 Da2
 
ZVDO'74 Da1
 
AquAmigos Da2 ????????
De Punderman Da1? ???????
De Schelde Da1?? ??1 - 9???
De Vennen Da2??? ?????
De Warande Da2???5 - 5 ????
De Zuidwesthoek Da1????? ???
Gorgo Da1?????? ?1/6
SBC2000 Da2??????? ?
ZVDO'74 Da1????2 - 6???