HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

De Schelde H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
De Schelde H1 - SWNZ (SG) H1
zaterdag 23 januari 19:30

Stand 1e klasse (zuid) A

  Team Gespeeld Punten
1Nayade Classic H126
2Aegir H113
3De Krabben H113
4ZVDO'74 H123
5Argo H113
6SWNZ (SG) H123
7De Schelde H110
8RZ H110
9Nuenen H110
10Lutra H120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
23 janDe Schelde H119:30SWNZ (SG) H1
30 janRZ H119:15De Schelde H1
6 febDe Schelde H118:00Nuenen H1
27 febAegir H117:00De Schelde H1
6 maaDe Schelde H118:00Lutra H1

Uitslagen

11 oktSWNZ (SG) H18 - 7De Schelde H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Nayade Classic H12200621912
2Aegir H11100313211
3De Krabben H1110031064
4ZVDO'74 H12101319154
5Argo H111003752
6SWNZ (SG) H121013817-9
7De Schelde H11001078-1
8RZ H110010911-2
9Nuenen H11001057-2
10Lutra H120020726-19
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
17 jan 17:15 SWNZ (SG) H1 - Nayade Classic H1Zwembad Molenheide
23 jan 17:30 Nayade Classic H1 - RZ H1Sportcentrum voor studenten
23 jan 19:30 Lutra H1 - ZVDO'74 H1Recreatiebad De Wissen
23 jan 19:30 De Schelde H1 - SWNZ (SG) H1Sportcentrum Vliegende Vaart
23 jan 20:30 Argo H1 - Aegir H1Zwembad Molenheide
30 jan 17:15 Nuenen H1 - Nayade Classic H1Sportcentrum voor studenten
30 jan 19:15 RZ H1 - De Schelde H1Recreatiebad De Roerdomp
30 jan 19:30 Lutra H1 - Argo H1Recreatiebad De Wissen
31 jan 16:15 SWNZ (SG) H1 - De Krabben H1Zwembad Molenheide
6 feb 16:00 Nayade Classic H1 - Aegir H1Sportcentrum voor studenten
6 feb 18:00 De Schelde H1 - Nuenen H1Sportcentrum Vliegende Vaart
6 feb 19:00 Argo H1 - ZVDO'74 H1Zwembad Molenheide
6 feb 20:15 De Krabben H1 - RZ H1De Schelp
27 feb 17:00 Aegir H1 - De Schelde H1Ir. Ottenbad
27 feb 17:15 Nuenen H1 - De Krabben H1Sportcentrum voor studenten
27 feb 18:45 Lutra H1 - Nayade Classic H1Recreatiebad De Wissen
27 feb 20:30 ZVDO'74 H1 - SWNZ (SG) H1Optisport AquaAltena
6 maa 17:30 Nayade Classic H1 - Argo H1Sportcentrum voor studenten
6 maa 18:00 De Schelde H1 - Lutra H1Sportcentrum Vliegende Vaart
6 maa 20:15 De Krabben H1 - Aegir H1De Schelp
7 maa 17:15 SWNZ (SG) H1 - RZ H1Zwembad Molenheide
13 maa 17:15 ZVDO'74 H1 - RZ H1Optisport AquaAltena
13 maa 17:45 Lutra H1 - De Krabben H1Recreatiebad De Wissen
13 maa 18:45 Nuenen H1 - SWNZ (SG) H1Sportcentrum voor studenten
14 maa 17:45 Argo H1 - De Schelde H1Zwembad Molenheide
20 maa 18:35 Nayade Classic H1 - ZVDO'74 H1Sportcentrum voor studenten
20 maa 20:00 RZ H1 - Nuenen H1Recreatiebad De Roerdomp
20 maa 21:00 De Krabben H1 - Argo H1De Schelp
21 maa 16:15 SWNZ (SG) H1 - Aegir H1Zwembad Molenheide
27 maa 17:30 De Schelde H1 - Nayade Classic H1Sportcentrum Vliegende Vaart
27 maa 19:15 RZ H1 - Aegir H1Recreatiebad De Roerdomp
10 apr 15:15 Nayade Classic H1 - De Schelde H1Sportcentrum voor studenten
10 apr 17:00 Aegir H1 - RZ H1Ir. Ottenbad
10 apr 19:45 ZVDO'74 H1 - Nuenen H1Optisport AquaAltena
10 apr 20:15 Lutra H1 - SWNZ (SG) H1Recreatiebad De Wissen
17 apr 17:15 ZVDO'74 H1 - De Schelde H1Optisport AquaAltena
17 apr 18:00 Nuenen H1 - Aegir H1Sportcentrum voor studenten
17 apr 19:15 RZ H1 - Lutra H1Recreatiebad De Roerdomp
17 apr 21:00 De Krabben H1 - Nayade Classic H1De Schelp
18 apr 18:00 SWNZ (SG) H1 - Argo H1Zwembad Molenheide
24 apr 17:00 Aegir H1 - ZVDO'74 H1Ir. Ottenbad
24 apr 18:00 De Schelde H1 - De Krabben H1Sportcentrum Vliegende Vaart
24 apr 18:45 Lutra H1 - Nuenen H1Recreatiebad De Wissen
24 apr 19:45 Argo H1 - RZ H1Zwembad Molenheide
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 18:15 SWNZ (SG) H1 - De Schelde H1 8 - 7
10 okt 19:15 RZ H1 - Nayade Classic H1 9 - 11
10 okt 17:15 ZVDO'74 H1 - Lutra H1 13 - 5
3 okt 21:30 Argo H1 - Nuenen H1 7 - 5
3 okt 21:00 De Krabben H1 - ZVDO'74 H1 10 - 6
3 okt 19:30 Lutra H1 - Aegir H1 2 - 13
3 okt 16:45 Nayade Classic H1 - SWNZ (SG) H1 10 - 0
 
 
Aegir H1
 
Argo H1
 
De Krabben H..
 
De Schelde H..
 
Lutra H1
 
Nayade Class..
 
Nuenen H1
 
RZ H1
 
SWNZ (SG) H1
 
ZVDO'74 H1
 
Aegir H1 ??27/2???10/4?24/4
Argo H123/1 ?14/3??7 - 524/4?6/2
De Krabben H16/320/3 ??17/4?6/2?10 - 6
De Schelde H1??24/4 6/327/36/2?23/1?
Lutra H12 - 1330/113/3? 27/224/4?10/423/1
Nayade Classic H16/26/3?10/4? ?23/110 - 020/3
Nuenen H117/4?27/2??30/1 ?13/3?
RZ H127/3??30/117/49 - 1120/3 ??
SWNZ (SG) H121/318/431/18 - 7?17/1?7/3 ?
ZVDO'74 H1???17/413 - 5?10/413/327/2