HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

De Rog H1 (Heren (Bond))

Volgende wedstrijd:
De Rog H1 - De Meer H1
zondag 7 november 19:30

Stand 3e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1Arethusa H139
2De Meer H139
3DBD H126
4De Rijn H136
5Nayade H136
6Zeester-Meerval H123
7DWV H123
8AquAmigos H133
9De Rog H133
10HZPC H120
11Hellas-Glana H130
12Thetis H130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
7 novDe Rog H119:30De Meer H1
14 novDe Rog H119:30Hellas-Glana H1
20 novArethusa H121:25De Rog H1
28 novDe Rog H119:30De Rijn H1
11 decDBD H117:30De Rog H1

Uitslagen

16 oktNayade H111 - 5De Rog H1
10 oktDe Rog H15 - 14AquAmigos H1
2 oktThetis H18 - 19De Rog H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Arethusa H133009582335
2De Meer H13300931265
3DBD H122006381820
4De Rijn H132016523319
5Nayade H13201628226
6Zeester-Meerval H1210132529-4
7DWV H1210132329-6
8AquAmigos H13102327261
9De Rog H1310232933-4
10HZPC H1200201634-18
11Hellas-Glana H1300303441-7
12Thetis H1300302471-47
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 okt 18:30 DBD H1 - HZPC H1ZIB Zwemcentrum Best BV
6 nov 16:30 Thetis H1 - DBD H1LACO Sportcentrum Lingewaard
6 nov 18:45 DWV H1 - HZPC H1Zwembad Den Helder
6 nov 19:00 Hellas-Glana H1 - Zeester-Meerval H1Combibad De Nieuwe Hateboer
6 nov 19:40 De Rijn H1 - AquAmigos H1Sportfondsenbad De Bongerd
6 nov 19:40 Arethusa H1 - Nayade H1Golfbad Oss
7 nov 19:30 De Rog H1 - De Meer H1De IJzeren Man
13 nov 16:45 Nayade H1 - De Rijn H1Sportcentrum voor studenten
13 nov 17:05 AquAmigos H1 - DBD H1Zwembad Olympia
13 nov 17:30 Thetis H1 - DWV H1LACO Sportcentrum Lingewaard
13 nov 17:55 De Meer H1 - Arethusa H1De Waterlinie
13 nov 18:45 HZPC H1 - Zeester-Meerval H1Zwembad De Berkel
14 nov 19:30 De Rog H1 - Hellas-Glana H1De IJzeren Man
20 nov 17:00 DBD H1 - Nayade H1ZIB Zwemcentrum Best BV
20 nov 17:15 Hellas-Glana H1 - HZPC H1Combibad De Nieuwe Hateboer
20 nov 18:45 DWV H1 - AquAmigos H1Zwembad Den Helder
20 nov 19:45 De Rijn H1 - De Meer H1Sportfondsenbad De Bongerd
20 nov 20:05 Zeester-Meerval H1 - Thetis H1Zwembad Drie Essen
20 nov 21:25 Arethusa H1 - De Rog H1Golfbad Oss
28 nov 19:30 De Rog H1 - De Rijn H1De IJzeren Man
4 dec 15:15 Nayade H1 - DWV H1Sportcentrum voor studenten
4 dec 17:05 AquAmigos H1 - Zeester-Meerval H1Zwembad Olympia
4 dec 18:10 Arethusa H1 - Hellas-Glana H1Golfbad Oss
4 dec 18:35 De Meer H1 - DBD H1De Waterlinie
11 dec 17:15 DWV H1 - De Meer H1Zwembad Den Helder
11 dec 17:30 DBD H1 - De Rog H1ZIB Zwemcentrum Best BV
11 dec 18:15 Hellas-Glana H1 - Thetis H1Combibad De Nieuwe Hateboer
11 dec 20:05 Zeester-Meerval H1 - Nayade H1Zwembad Drie Essen
11 dec 20:30 HZPC H1 - AquAmigos H1Zwembad De Berkel
12 dec 16:00 De Rijn H1 - Arethusa H1Sportfondsenbad De Bongerd
18 dec 17:45 HZPC H1 - De Rog H1Zwembad De Berkel
18 dec 18:10 Thetis H1 - De Meer H1LACO Sportcentrum Lingewaard
18 dec 18:30 DBD H1 - Hellas-Glana H1ZIB Zwemcentrum Best BV
18 dec 20:00 De Rijn H1 - DWV H1Sportfondsenbad De Bongerd
18 dec 20:05 Zeester-Meerval H1 - Arethusa H1Zwembad Drie Essen
18 dec 21:45 AquAmigos H1 - Nayade H1Zwembad Olympia
8 jan 16:40 Thetis H1 - HZPC H1LACO Sportcentrum Lingewaard
9 jan 18:00 De Rog H1 - DBD H1De IJzeren Man
15 jan 17:00 De Meer H1 - Zeester-Meerval H1De Waterlinie
15 jan 18:00 Hellas-Glana H1 - De Rijn H1Combibad De Nieuwe Hateboer
15 jan 18:35 Nayade H1 - HZPC H1Sportcentrum voor studenten
15 jan 19:25 AquAmigos H1 - Thetis H1Zwembad Olympia
15 jan 20:45 Arethusa H1 - DBD H1Golfbad Oss
16 jan 19:45 De Rog H1 - DWV H1De IJzeren Man
22 jan 16:45 Thetis H1 - Nayade H1LACO Sportcentrum Lingewaard
22 jan 16:55 AquAmigos H1 - Hellas-Glana H1Zwembad Olympia
22 jan 17:15 DWV H1 - Arethusa H1Zwembad Den Helder
22 jan 17:15 DBD H1 - De Rijn H1ZIB Zwemcentrum Best BV
22 jan 20:10 HZPC H1 - De Meer H1Zwembad De Berkel
22 jan 20:25 Zeester-Meerval H1 - De Rog H1Zwembad Drie Essen
29 jan 17:35 Nayade H1 - AquAmigos H1Sportcentrum voor studenten
29 jan 18:15 Hellas-Glana H1 - DBD H1Combibad De Nieuwe Hateboer
29 jan 19:30 DWV H1 - De Rijn H1Zwembad Den Helder
29 jan 20:35 Arethusa H1 - Zeester-Meerval H1Golfbad Oss
30 jan 19:20 De Rog H1 - HZPC H1De IJzeren Man
5 feb 16:30 DBD H1 - DWV H1ZIB Zwemcentrum Best BV
5 feb 17:00 De Meer H1 - AquAmigos H1De Waterlinie
5 feb 18:15 Hellas-Glana H1 - Nayade H1Combibad De Nieuwe Hateboer
5 feb 19:55 De Rijn H1 - Zeester-Meerval H1Sportfondsenbad De Bongerd
5 feb 21:00 Arethusa H1 - HZPC H1Golfbad Oss
6 feb 18:30 De Rog H1 - Thetis H1De IJzeren Man
12 feb 17:00 De Meer H1 - Thetis H1De Waterlinie
12 feb 20:05 Zeester-Meerval H1 - DWV H1Zwembad Drie Essen
12 feb 20:15 DBD H1 - Arethusa H1ZIB Zwemcentrum Best BV
19 feb 15:15 Nayade H1 - De Meer H1Sportcentrum voor studenten
19 feb 15:50 Thetis H1 - Arethusa H1LACO Sportcentrum Lingewaard
19 feb 16:30 Hellas-Glana H1 - DWV H1Combibad De Nieuwe Hateboer
19 feb 18:05 AquAmigos H1 - De Rog H1Zwembad Olympia
19 feb 18:15 Zeester-Meerval H1 - DBD H1Zwembad Drie Essen
19 feb 18:30 HZPC H1 - De Rijn H1Zwembad De Berkel
26 feb 17:00 De Meer H1 - DWV H1De Waterlinie
12 maa 17:35 Thetis H1 - De Rijn H1LACO Sportcentrum Lingewaard
12 maa 18:00 DWV H1 - Zeester-Meerval H1Zwembad Den Helder
12 maa 18:15 Hellas-Glana H1 - De Meer H1Combibad De Nieuwe Hateboer
12 maa 20:10 Arethusa H1 - AquAmigos H1Golfbad Oss
12 maa 21:00 HZPC H1 - DBD H1Zwembad De Berkel
13 maa 19:25 De Rog H1 - Nayade H1De IJzeren Man
19 maa 21:25 De Rijn H1 - DBD H1Sportfondsenbad De Bongerd
26 maa 17:05 AquAmigos H1 - De Rijn H1Zwembad Olympia
26 maa 17:30 Nayade H1 - Arethusa H1Sportcentrum voor studenten
26 maa 18:30 HZPC H1 - DWV H1Zwembad De Berkel
26 maa 18:45 DBD H1 - Thetis H1ZIB Zwemcentrum Best BV
26 maa 20:25 Zeester-Meerval H1 - Hellas-Glana H1Zwembad Drie Essen
27 maa 17:00 De Meer H1 - De Rog H1De Waterlinie
2 apr 16:30 DBD H1 - AquAmigos H1ZIB Zwemcentrum Best BV
2 apr 18:45 DWV H1 - Thetis H1Zwembad Den Helder
2 apr 18:45 Hellas-Glana H1 - De Rog H1Combibad De Nieuwe Hateboer
2 apr 19:25 De Rijn H1 - Nayade H1Sportfondsenbad De Bongerd
2 apr 19:55 Arethusa H1 - De Meer H1Golfbad Oss
2 apr 20:25 Zeester-Meerval H1 - HZPC H1Zwembad Drie Essen
9 apr 17:00 De Meer H1 - De Rijn H1De Waterlinie
9 apr 17:05 AquAmigos H1 - DWV H1Zwembad Olympia
9 apr 17:30 Nayade H1 - DBD H1Sportcentrum voor studenten
9 apr 18:30 HZPC H1 - Hellas-Glana H1Zwembad De Berkel
10 apr 19:25 De Rog H1 - Arethusa H1De IJzeren Man
16 apr 17:00 De Meer H1 - HZPC H1De Waterlinie
23 apr 17:00 DBD H1 - De Meer H1ZIB Zwemcentrum Best BV
23 apr 18:00 Hellas-Glana H1 - Arethusa H1Combibad De Nieuwe Hateboer
23 apr 18:45 DWV H1 - Nayade H1Zwembad Den Helder
23 apr 19:45 HZPC H1 - Thetis H1Zwembad De Berkel
23 apr 20:25 Zeester-Meerval H1 - AquAmigos H1Zwembad Drie Essen
23 apr 20:30 De Rijn H1 - De Rog H1Sportfondsenbad De Bongerd
30 apr 18:15 Thetis H1 - Zeester-Meerval H1LACO Sportcentrum Lingewaard
14 mei 14:15 Thetis H1 - Hellas-Glana H1LACO Sportcentrum Lingewaard
14 mei 16:00 Nayade H1 - Zeester-Meerval H1Sportcentrum voor studenten
14 mei 17:05 AquAmigos H1 - HZPC H1Zwembad Olympia
14 mei 18:10 Arethusa H1 - De Rijn H1Golfbad Oss
21 mei 14:15 Thetis H1 - AquAmigos H1LACO Sportcentrum Lingewaard
21 mei 16:15 DWV H1 - De Rog H1Zwembad Den Helder
21 mei 18:15 Zeester-Meerval H1 - De Meer H1Zwembad Drie Essen
21 mei 18:30 HZPC H1 - Nayade H1Zwembad De Berkel
21 mei 19:00 De Rijn H1 - Hellas-Glana H1Sportfondsenbad De Bongerd
28 mei 16:30 Nayade H1 - Thetis H1Sportcentrum voor studenten
28 mei 16:30 Hellas-Glana H1 - AquAmigos H1Combibad De Nieuwe Hateboer
28 mei 18:10 Arethusa H1 - DWV H1Golfbad Oss
29 mei 18:00 De Rog H1 - Zeester-Meerval H1De IJzeren Man
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 okt 19:45 De Rijn H1 - Thetis H1 28 - 6
16 okt 18:30 De Meer H1 - Hellas-Glana H1 16 - 15
16 okt 18:05 AquAmigos H1 - Arethusa H1 7 - 13
16 okt 15:15 Nayade H1 - De Rog H1 11 - 5
10 okt 18:30 De Rog H1 - AquAmigos H1 5 - 14
9 okt 19:20 Arethusa H1 - Thetis H1 24 - 10
9 okt 18:45 De Rijn H1 - HZPC H1 13 - 10
9 okt 18:25 De Meer H1 - Nayade H1 7 - 5
9 okt 18:00 DWV H1 - Hellas-Glana H1 13 - 9
9 okt 16:30 DBD H1 - Zeester-Meerval H1 18 - 8
2 okt 20:25 Zeester-Meerval H1 - De Rijn H1 17 - 11
2 okt 20:25 HZPC H1 - Arethusa H1 6 - 21
2 okt 20:00 Nayade H1 - Hellas-Glana H1 12 - 10
2 okt 17:25 Thetis H1 - De Rog H1 8 - 19
2 okt 17:15 DWV H1 - DBD H1 10 - 20
2 okt 17:10 AquAmigos H1 - De Meer H1 6 - 8
 
 
AquAmigos H1
 
Arethusa H1
 
DBD H1
 
De Meer H1
 
De Rijn H1
 
De Rog H1
 
DWV H1
 
Hellas-Glana..
 
HZPC H1
 
Nayade H1
 
Thetis H1
 
Zeester-Meer..
 
AquAmigos H1 7 - 1313/116 - 826/319/29/422/114/518/1215/14/12
Arethusa H112/3 15/12/414/520/1128/54/125/26/1124 - 1029/1
DBD H12/412/2 23/422/111/125/218/1230/1020/1126/318 - 8
De Meer H15/213/114/12 9/427/326/216 - 1516/47 - 512/215/1
De Rijn H16/1112/1219/320/11 23/418/1221/513 - 102/428 - 65/2
De Rog H15 - 1410/49/17/1128/11 16/114/1130/113/36/229/5
DWV H120/1122/110 - 2011/1229/121/5 13 - 96/1123/42/412/3
Hellas-Glana H128/523/429/112/315/12/419/2 20/115/211/126/11
HZPC H111/126 - 2112/322/119/218/1226/39/4 21/523/413/11
Nayade H129/126/39/419/213/1111 - 54/1212 - 1015/1 28/514/5
Thetis H121/519/26/1118/1212/38 - 1913/1114/58/122/1 30/4
Zeester-Meerval H123/418/1219/221/517 - 1122/112/226/32/411/1220/11