HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

DWT H1 (Heren (Bond))

Volgende wedstrijd:
Triton Putten H1 - DWT H1
zaterdag 15 januari 19:00

Stand 3e divisie D

  Team Gespeeld Punten
1DJK-ZAR H1820
2ZPCH H1618
3Oceanus H1714
4De Snippen H1613
5AZ&PC De Futen H1611
6DWK H169
7West-Friesland (SG) H167
8Triton Putten H177
9De Plas H197
10DWT H163
11DAW H163
12Alkemade H173
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
15 janTriton Putten H119:00DWT H1
22 janDWT H121:00DJK-ZAR H1
29 janDe Snippen H121:05DWT H1
5 febZPCH H120:15DWT H1
12 febDJK-ZAR H120:00DWT H1

Uitslagen

20 novDWT H18 - 10West-Friesland (SG) H1
13 novDWK H112 - 8DWT H1
6 novDWT H111 - 14DAW H1
16 oktDe Plas H16 - 8DWT H1
2 oktDWT H15 - 13ZPCH H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1DJK-ZAR H1862020805921
2ZPCH H1660018995346
3Oceanus H1742114665412
4De Snippen H164111356488
5AZ&PC De Futen H1632111624814
6DWK H163039756312
7West-Friesland (SG) H1621374759-12
8Triton Putten H1721475381-28
9De Plas H19216788108-20
10DWT H1610534664-18
11DAW H1610535982-23
12Alkemade H1710636577-12
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 jan 19:00 Triton Putten H1 - ZPCH H1Bosbad Putten
15 jan 19:00 Triton Putten H1 - DWT H1Bosbad Putten
15 jan 19:00 Alkemade H1 - De Plas H1De Tweesprong
15 jan 20:00 DJK-ZAR H1 - ZPCH H1Sportplaza Mercator
15 jan 21:05 De Snippen H1 - Oceanus H1De Meerkamp
15 jan 21:15 DAW H1 - AZ&PC De Futen H1Sportcomplex Hoornsevaart
15 jan 21:35 West-Friesland (SG) H1 - DWK H1De Waterhoorn
22 jan 19:00 DWK H1 - AZ&PC De Futen H1Veluwehal
22 jan 19:40 De Plas H1 - Triton Putten H1De Wel
22 jan 20:55 ZPCH H1 - De Snippen H1Sportcomplex Koning Willem Alexander
22 jan 21:00 DWT H1 - DJK-ZAR H1Boerhaavebad
22 jan 21:10 DAW H1 - Alkemade H1Sportcomplex Hoornsevaart
22 jan 21:20 West-Friesland (SG) H1 - Oceanus H1De Waterhoorn
29 jan 18:15 Triton Putten H1 - DAW H1Bosbad Putten
29 jan 20:00 DWK H1 - Alkemade H1Veluwehal
29 jan 21:05 De Snippen H1 - DWT H1De Meerkamp
29 jan 21:20 Oceanus H1 - ZPCH H1De Waterlelie
30 jan 18:45 AZ&PC De Futen H1 - West-Friesland (SG) H1De Meerkamp
5 feb 18:00 Oceanus H1 - AZ&PC De Futen H1De Waterlelie
5 feb 19:00 DJK-ZAR H1 - DAW H1Sportplaza Mercator
5 feb 19:00 Triton Putten H1 - DWK H1Bosbad Putten
5 feb 19:30 Alkemade H1 - West-Friesland (SG) H1De Tweesprong
5 feb 20:15 ZPCH H1 - DWT H1Sportcomplex Koning Willem Alexander
5 feb 21:00 De Snippen H1 - De Plas H1De Meerkamp
12 feb 20:00 DJK-ZAR H1 - DWT H1Sportplaza Mercator
13 feb 18:45 AZ&PC De Futen H1 - Alkemade H1De Meerkamp
19 feb 16:00 De Plas H1 - ZPCH H1De Wel
19 feb 18:00 DWK H1 - DJK-ZAR H1Veluwehal
19 feb 19:45 DWT H1 - Oceanus H1Boerhaavebad
19 feb 20:00 DAW H1 - De Snippen H1Sportcomplex Hoornsevaart
19 feb 20:35 West-Friesland (SG) H1 - Triton Putten H1De Waterhoorn
5 maa 19:45 Triton Putten H1 - AZ&PC De Futen H1Bosbad Putten
12 maa 18:30 Oceanus H1 - Alkemade H1De Waterlelie
12 maa 20:30 ZPCH H1 - DAW H1Sportcomplex Koning Willem Alexander
12 maa 21:20 West-Friesland (SG) H1 - DJK-ZAR H1De Waterhoorn
12 maa 21:55 DWT H1 - De Plas H1Boerhaavebad
19 maa 21:05 De Snippen H1 - DWK H1De Meerkamp
20 maa 18:00 AZ&PC De Futen H1 - DWT H1De Meerkamp
26 maa 18:00 Oceanus H1 - De Plas H1De Waterlelie
26 maa 19:15 DWK H1 - ZPCH H1Veluwehal
26 maa 19:15 Alkemade H1 - Triton Putten H1De Tweesprong
26 maa 21:30 DAW H1 - DWT H1Sportcomplex Hoornsevaart
26 maa 21:35 West-Friesland (SG) H1 - De Snippen H1De Waterhoorn
27 maa 18:00 AZ&PC De Futen H1 - DJK-ZAR H1De Meerkamp
2 apr 18:10 De Plas H1 - DAW H1De Wel
2 apr 19:05 Oceanus H1 - Triton Putten H1De Waterlelie
2 apr 19:45 DJK-ZAR H1 - Alkemade H1Sportplaza Mercator
2 apr 20:00 ZPCH H1 - West-Friesland (SG) H1Sportcomplex Koning Willem Alexander
2 apr 20:30 De Snippen H1 - AZ&PC De Futen H1De Meerkamp
2 apr 21:50 DWT H1 - DWK H1Boerhaavebad
9 apr 19:00 De Plas H1 - DWK H1De Wel
9 apr 19:45 Triton Putten H1 - DJK-ZAR H1Bosbad Putten
9 apr 21:35 West-Friesland (SG) H1 - DWT H1De Waterhoorn
9 apr 21:40 DAW H1 - Oceanus H1Sportcomplex Hoornsevaart
10 apr 17:15 AZ&PC De Futen H1 - ZPCH H1De Meerkamp
10 apr 17:30 Alkemade H1 - De Snippen H1De Tweesprong
23 apr 17:30 De Plas H1 - West-Friesland (SG) H1De Wel
23 apr 19:35 Oceanus H1 - DJK-ZAR H1De Waterlelie
23 apr 20:00 ZPCH H1 - Alkemade H1Sportcomplex Koning Willem Alexander
23 apr 21:05 De Snippen H1 - Triton Putten H1De Meerkamp
23 apr 21:40 DWT H1 - AZ&PC De Futen H1Boerhaavebad
23 apr 21:40 DAW H1 - DWK H1Sportcomplex Hoornsevaart
30 apr 20:55 DWT H1 - Triton Putten H1Boerhaavebad
14 mei 16:15 Oceanus H1 - DWK H1De Waterlelie
14 mei 18:15 DJK-ZAR H1 - De Snippen H1Sportplaza Mercator
14 mei 19:30 Alkemade H1 - DWT H1De Tweesprong
14 mei 20:20 West-Friesland (SG) H1 - DAW H1De Waterhoorn
15 mei 17:15 AZ&PC De Futen H1 - De Plas H1De Meerkamp
21 mei 17:15 Oceanus H1 - De Snippen H1De Waterlelie
21 mei 18:00 DWK H1 - West-Friesland (SG) H1Veluwehal
21 mei 20:00 ZPCH H1 - DJK-ZAR H1Sportcomplex Koning Willem Alexander
22 mei 17:15 AZ&PC De Futen H1 - DAW H1De Meerkamp
28 mei 17:20 Oceanus H1 - West-Friesland (SG) H1De Waterlelie
28 mei 19:00 Alkemade H1 - DAW H1De Tweesprong
28 mei 19:35 De Snippen H1 - ZPCH H1De Meerkamp
29 mei 17:15 AZ&PC De Futen H1 - DWK H1De Meerkamp
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:00 DJK-ZAR H1 - De Plas H1 13 - 11
20 nov 21:15 DWT H1 - West-Friesland (SG) H1 8 - 10
20 nov 20:30 De Snippen H1 - Alkemade H1 9 - 6
20 nov 20:00 DWK H1 - De Plas H1 17 - 9
20 nov 19:45 ZPCH H1 - AZ&PC De Futen H1 18 - 5
20 nov 19:00 DJK-ZAR H1 - Triton Putten H1 13 - 9
20 nov 18:45 Oceanus H1 - DAW H1 15 - 7
14 nov 18:45 AZ&PC De Futen H1 - De Snippen H1 10 - 4
14 nov 16:00 Alkemade H1 - DJK-ZAR H1 5 - 9
13 nov 21:10 DAW H1 - De Plas H1 10 - 15
13 nov 20:50 West-Friesland (SG) H1 - ZPCH H1 4 - 15
13 nov 20:00 DWK H1 - DWT H1 12 - 8
13 nov 18:15 Triton Putten H1 - Oceanus H1 9 - 9
6 nov 21:50 DWT H1 - DAW H1 11 - 14
6 nov 20:30 De Snippen H1 - West-Friesland (SG) H1 9 - 7
6 nov 19:55 ZPCH H1 - DWK H1 17 - 12
6 nov 19:45 DJK-ZAR H1 - AZ&PC De Futen H1 8 - 8
6 nov 18:10 De Plas H1 - Oceanus H1 5 - 9
6 nov 17:30 Triton Putten H1 - Alkemade H1 12 - 5
17 okt 17:15 AZ&PC De Futen H1 - Triton Putten H1 14 - 3
16 okt 19:40 De Plas H1 - DWT H1 6 - 8
16 okt 19:30 DAW H1 - ZPCH H1 14 - 19
16 okt 19:00 DJK-ZAR H1 - West-Friesland (SG) H1 8 - 8
16 okt 19:00 DWK H1 - De Snippen H1 9 - 11
16 okt 18:00 Alkemade H1 - Oceanus H1 11 - 12
9 okt 20:30 ZPCH H1 - De Plas H1 17 - 13
9 okt 20:20 De Snippen H1 - DAW H1 14 - 7
9 okt 20:15 Alkemade H1 - AZ&PC De Futen H1 8 - 18
9 okt 19:00 DJK-ZAR H1 - DWK H1 12 - 6
9 okt 18:15 Triton Putten H1 - West-Friesland (SG) H1 8 - 6
3 okt 19:00 AZ&PC De Futen H1 - Oceanus H1 7 - 7
2 okt 21:40 DWT H1 - ZPCH H1 5 - 13
2 okt 21:20 West-Friesland (SG) H1 - Alkemade H1 12 - 11
2 okt 21:00 DAW H1 - DJK-ZAR H1 7 - 8
2 okt 19:30 DWK H1 - Triton Putten H1 19 - 6
2 okt 19:00 De Plas H1 - De Snippen H1 9 - 9
25 sep 18:10 De Plas H1 - Alkemade H1 5 - 19
25 sep 17:45 Oceanus H1 - DWT H1 9 - 6
18 sep 19:45 Triton Putten H1 - De Plas H1 6 - 15
18 sep 18:30 DJK-ZAR H1 - Oceanus H1 9 - 5
 
 
Alkemade H1
 
AZ&PC De Fut..
 
DAW H1
 
De Plas H1
 
De Snippen H..
 
DJK-ZAR H1
 
DWK H1
 
DWT H1
 
Oceanus H1
 
Triton Putte..
 
West-Friesla..
 
ZPCH H1
 
Alkemade H1 8 - 1828/515/110/45 - 9?14/511 - 1226/35/2?
AZ&PC De Futen H113/2 22/515/510 - 427/329/520/37 - 714 - 330/110/4
DAW H122/115/1 10 - 1519/27 - 823/426/39/4??14 - 19
De Plas H15 - 19?2/4 9 - 9?9/46 - 85 - 922/123/419/2
De Snippen H19 - 62/414 - 75/2 ?19/329/115/123/49 - 728/5
DJK-ZAR H12/48 - 85/213 - 1114/5 12 - 612/29 - 513 - 98 - 815/1
DWK H129/122/1?17 - 99 - 1119/2 12 - 8?19 - 621/526/3
DWT H1?23/411 - 1412/3?22/12/4 19/230/48 - 105 - 13
Oceanus H112/35/215 - 726/321/523/414/59 - 6 2/428/529/1
Triton Putten H112 - 55/329/16 - 15?9/45/215/19 - 9 8 - 68/1
West-Friesland (SG) H112 - 11?14/5?26/312/315/19/422/119/2 4 - 15
ZPCH H123/418 - 512/317 - 1322/121/517 - 125/2??2/4