HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

SGHA Da1 (Dames (Bond))

Volgende wedstrijd:
SGHA Da1 - TriVia Da1
zaterdag 15 januari 20:00

Stand 2e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1EZC Da1618
2ZPC De Hof Da1513
3SWOL 1894 Da2613
4Losser Da1612
5WSG ESTA (SG) Da1610
6OZ&PC Da2610
7VZ&PC Da159
8De Walvisch Da179
9Het Ravijn Da366
10SGHA Da163
11EZC Da273
12TriVia Da160
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
15 janSGHA Da120:00TriVia Da1
22 janOZ&PC Da217:15SGHA Da1
29 janSGHA Da119:15EZC Da2
5 febSGHA Da120:15ZPC De Hof Da1
19 febLosser Da118:10SGHA Da1

Uitslagen

20 novSGHA Da14 - 12EZC Da1
13 novSWOL 1894 Da28 - 5SGHA Da1
6 novSGHA Da118 - 6Het Ravijn Da3
23 oktSGHA Da15 - 13Losser Da1
17 oktDe Walvisch Da17 - 6SGHA Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1EZC Da1660018593623
2ZPC De Hof Da1541013564511
3SWOL 1894 Da2641113624418
4Losser Da1640212493118
5WSG ESTA (SG) Da163121072639
6OZ&PC Da26312106265-3
7VZ&PC Da1530293439-5
8De Walvisch Da1730495761-4
9Het Ravijn Da3620464966-17
10SGHA Da1610534353-10
11EZC Da2710634962-13
12TriVia Da1600604168-27
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 jan 16:45 VZ&PC Da1 - ZPC De Hof Da1De Stamper
15 jan 14:30 VZ&PC Da1 - WSG ESTA (SG) Da1De Stamper
15 jan 17:45 SWOL 1894 Da2 - EZC Da2De Vrolijkheid
15 jan 18:45 De Walvisch Da1 - Losser Da1HIS/ Willem Alexander Bad
15 jan 20:00 Het Ravijn Da3 - ZPC De Hof Da1Het Ravijn
15 jan 20:00 SGHA Da1 - TriVia Da1Sportstad Heerenveen BV
15 jan 21:20 EZC Da1 - OZ&PC Da2Het Slagman
22 jan 15:15 TriVia Da1 - WSG ESTA (SG) Da1Helperbad
22 jan 16:00 ZPC De Hof Da1 - SWOL 1894 Da2De Vijf Heuvels
22 jan 17:15 OZ&PC Da2 - SGHA Da1Vondersweijde
22 jan 17:45 EZC Da2 - EZC Da1Het Slagman
22 jan 18:45 De Walvisch Da1 - WSG ESTA (SG) Da1HIS/ Willem Alexander Bad
22 jan 19:00 Losser Da1 - Het Ravijn Da3Brilmansdennen
29 jan 13:30 Het Ravijn Da3 - De Walvisch Da1Het Ravijn
29 jan 18:30 EZC Da1 - ZPC De Hof Da1Het Slagman
29 jan 18:30 SWOL 1894 Da2 - Losser Da1De Vrolijkheid
29 jan 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 - TriVia Da1Aquarena
29 jan 19:15 SGHA Da1 - EZC Da2Sportstad Heerenveen BV
5 feb 18:00 VZ&PC Da1 - EZC Da2De Stamper
5 feb 18:30 SWOL 1894 Da2 - De Walvisch Da1De Vrolijkheid
5 feb 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 - Het Ravijn Da3Aquarena
5 feb 20:00 TriVia Da1 - OZ&PC Da2Helperbad
5 feb 20:15 SGHA Da1 - ZPC De Hof Da1Sportstad Heerenveen BV
5 feb 20:35 EZC Da1 - Losser Da1Het Slagman
12 feb 15:45 TriVia Da1 - VZ&PC Da1Helperbad
19 feb 14:45 Het Ravijn Da3 - SWOL 1894 Da2Het Ravijn
19 feb 18:00 OZ&PC Da2 - WSG ESTA (SG) Da1Vondersweijde
19 feb 18:10 Losser Da1 - SGHA Da1Brilmansdennen
19 feb 18:45 EZC Da1 - De Walvisch Da1Het Slagman
20 feb 17:25 EZC Da2 - TriVia Da1Het Slagman
5 maa 19:30 ZPC De Hof Da1 - VZ&PC Da1De Vijf Heuvels
12 maa 16:00 VZ&PC Da1 - Losser Da1De Stamper
12 maa 16:15 OZ&PC Da2 - EZC Da2Vondersweijde
12 maa 18:30 EZC Da1 - Het Ravijn Da3Het Slagman
12 maa 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 - SWOL 1894 Da2Aquarena
12 maa 20:00 TriVia Da1 - ZPC De Hof Da1Helperbad
19 maa 15:45 VZ&PC Da1 - OZ&PC Da2De Stamper
19 maa 21:15 SGHA Da1 - De Walvisch Da1Sportstad Heerenveen BV
26 maa 17:15 Het Ravijn Da3 - SGHA Da1Het Ravijn
26 maa 18:10 Losser Da1 - TriVia Da1Brilmansdennen
26 maa 18:45 De Walvisch Da1 - VZ&PC Da1HIS/ Willem Alexander Bad
26 maa 20:20 SWOL 1894 Da2 - EZC Da1De Vrolijkheid
27 maa 15:45 ZPC De Hof Da1 - OZ&PC Da2De Vijf Heuvels
27 maa 15:55 EZC Da2 - WSG ESTA (SG) Da1Het Slagman
2 apr 15:00 VZ&PC Da1 - Het Ravijn Da3De Stamper
2 apr 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 - EZC Da1Aquarena
2 apr 20:15 SGHA Da1 - SWOL 1894 Da2Sportstad Heerenveen BV
2 apr 20:20 OZ&PC Da2 - Losser Da1Vondersweijde
3 apr 15:55 EZC Da2 - ZPC De Hof Da1Het Slagman
9 apr 18:00 VZ&PC Da1 - SWOL 1894 Da2De Stamper
9 apr 18:10 Losser Da1 - EZC Da2Brilmansdennen
9 apr 18:15 ZPC De Hof Da1 - WSG ESTA (SG) Da1De Vijf Heuvels
9 apr 18:15 Het Ravijn Da3 - TriVia Da1Het Ravijn
9 apr 18:45 De Walvisch Da1 - OZ&PC Da2HIS/ Willem Alexander Bad
9 apr 20:35 EZC Da1 - SGHA Da1Het Slagman
16 apr 18:30 TriVia Da1 - De Walvisch Da1Helperbad
23 apr 16:10 EZC Da2 - De Walvisch Da1Het Slagman
23 apr 17:30 VZ&PC Da1 - EZC Da1De Stamper
23 apr 18:00 ZPC De Hof Da1 - Losser Da1De Vijf Heuvels
23 apr 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 - SGHA Da1Aquarena
23 apr 20:00 OZ&PC Da2 - Het Ravijn Da3Vondersweijde
23 apr 20:00 TriVia Da1 - SWOL 1894 Da2Helperbad
14 mei 16:30 Losser Da1 - WSG ESTA (SG) Da1Brilmansdennen
14 mei 17:15 SGHA Da1 - VZ&PC Da1Sportstad Heerenveen BV
14 mei 18:00 SWOL 1894 Da2 - OZ&PC Da2De Vrolijkheid
14 mei 18:30 EZC Da1 - TriVia Da1Het Slagman
14 mei 18:45 De Walvisch Da1 - ZPC De Hof Da1HIS/ Willem Alexander Bad
14 mei 20:35 EZC Da2 - Het Ravijn Da3Het Slagman
21 mei 16:30 Losser Da1 - De Walvisch Da1Brilmansdennen
21 mei 17:00 ZPC De Hof Da1 - Het Ravijn Da3De Vijf Heuvels
21 mei 17:50 OZ&PC Da2 - EZC Da1Vondersweijde
21 mei 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 - VZ&PC Da1Aquarena
21 mei 20:00 TriVia Da1 - SGHA Da1Helperbad
21 mei 20:00 EZC Da2 - SWOL 1894 Da2Het Slagman
28 mei 15:15 VZ&PC Da1 - TriVia Da1De Stamper
28 mei 17:15 SGHA Da1 - OZ&PC Da2Sportstad Heerenveen BV
28 mei 18:30 EZC Da1 - EZC Da2Het Slagman
28 mei 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 - De Walvisch Da1Aquarena
28 mei 18:45 Het Ravijn Da3 - Losser Da1Het Ravijn
28 mei 20:25 SWOL 1894 Da2 - ZPC De Hof Da1De Vrolijkheid
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 nov 16:05 EZC Da2 - Losser Da1 4 - 8
20 nov 20:00 TriVia Da1 - Het Ravijn Da3 8 - 9
20 nov 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 - ZPC De Hof Da1 13 - 15
20 nov 18:30 SWOL 1894 Da2 - VZ&PC Da1 11 - 5
20 nov 18:15 SGHA Da1 - EZC Da1 4 - 12
20 nov 17:45 OZ&PC Da2 - De Walvisch Da1 11 - 9
13 nov 18:45 De Walvisch Da1 - TriVia Da1 12 - 7
13 nov 18:30 EZC Da1 - WSG ESTA (SG) Da1 12 - 7
13 nov 18:15 ZPC De Hof Da1 - EZC Da2 10 - 8
13 nov 18:00 SWOL 1894 Da2 - SGHA Da1 8 - 5
13 nov 17:30 Het Ravijn Da3 - VZ&PC Da1 12 - 5
13 nov 17:25 Losser Da1 - OZ&PC Da2 9 - 2
6 nov 21:15 VZ&PC Da1 - De Walvisch Da1 9 - 7
6 nov 20:00 TriVia Da1 - Losser Da1 5 - 8
6 nov 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 - EZC Da2 11 - 9
6 nov 18:30 EZC Da1 - SWOL 1894 Da2 11 - 9
6 nov 18:00 SGHA Da1 - Het Ravijn Da3 18 - 6
6 nov 17:45 OZ&PC Da2 - ZPC De Hof Da1 12 - 12
23 okt 19:00 SGHA Da1 - Losser Da1 5 - 13
23 okt 17:00 De Walvisch Da1 - EZC Da2 9 - 4
17 okt 18:30 De Walvisch Da1 - SGHA Da1 7 - 6
16 okt 19:00 EZC Da2 - OZ&PC Da2 12 - 13
16 okt 17:35 SWOL 1894 Da2 - WSG ESTA (SG) Da1 10 - 10
16 okt 17:20 Losser Da1 - VZ&PC Da1 6 - 9
16 okt 16:45 ZPC De Hof Da1 - TriVia Da1 12 - 7
16 okt 16:05 Het Ravijn Da3 - EZC Da1 6 - 8
9 okt 18:50 De Walvisch Da1 - EZC Da1 5 - 10
9 okt 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 - OZ&PC Da2 14 - 6
9 okt 18:00 SWOL 1894 Da2 - Het Ravijn Da3 10 - 5
9 okt 16:15 TriVia Da1 - EZC Da2 5 - 9
2 okt 18:00 Het Ravijn Da3 - WSG ESTA (SG) Da1 11 - 17
2 okt 17:30 ZPC De Hof Da1 - SGHA Da1 7 - 5
2 okt 17:20 Losser Da1 - EZC Da1 5 - 6
2 okt 17:00 OZ&PC Da2 - TriVia Da1 18 - 9
2 okt 15:00 De Walvisch Da1 - SWOL 1894 Da2 8 - 14
2 okt 14:55 EZC Da2 - VZ&PC Da1 3 - 6
 
 
De Walvisch ..
 
EZC Da1
 
EZC Da2
 
Het Ravijn D..
 
Losser Da1
 
OZ&PC Da2
 
SGHA Da1
 
SWOL 1894 Da..
 
TriVia Da1
 
VZ&PC Da1
 
WSG ESTA (SG..
 
ZPC De Hof D..
 
De Walvisch Da1 5 - 109 - 4?15/19/47 - 68 - 1412 - 726/322/114/5
EZC Da119/2 28/512/35/215/19/411 - 914/5?12 - 729/1
EZC Da223/422/1 14/54 - 812 - 13?21/520/23 - 627/33/4
Het Ravijn Da329/16 - 8? 28/5?26/319/29/412 - 511 - 1715/1
Losser Da121/55 - 69/422/1 9 - 219/2?26/36 - 914/5?
OZ&PC Da211 - 921/512/323/42/4 22/1?18 - 9?19/212 - 12
SGHA Da119/34 - 1229/118 - 65 - 1328/5 2/415/114/5?5/2
SWOL 1894 Da25/226/315/110 - 529/114/58 - 5 ?11 - 510 - 1028/5
TriVia Da116/4?5 - 98 - 95 - 85/221/523/4 12/222/112/3
VZ&PC Da19 - 723/45/22/412/319/3?9/428/5 15/18/1
WSG ESTA (SG) Da128/52/411 - 95/2?14 - 623/412/329/121/5 13 - 15
ZPC De Hof Da1??10 - 821/523/427/37 - 522/112 - 75/39/4