HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))

Volgende wedstrijd:
SGHA Da1 - Het Ravijn Da3
zaterdag 6 november 18:00

Stand 2e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1EZC Da139
2WSG ESTA (SG) Da137
3SWOL 1894 Da237
4ZPC De Hof Da126
5VZ&PC Da126
6OZ&PC Da236
7EZC Da233
8De Walvisch Da133
9SGHA Da120
10Losser Da120
11Het Ravijn Da330
12TriVia Da130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
6 novSGHA Da118:00Het Ravijn Da3
13 novHet Ravijn Da317:30VZ&PC Da1
20 novTriVia Da120:00Het Ravijn Da3
4 decHet Ravijn Da315:10OZ&PC Da2
11 decHet Ravijn Da319:05EZC Da2

Uitslagen

16 oktHet Ravijn Da36 - 8EZC Da1
9 oktSWOL 1894 Da210 - 5Het Ravijn Da3
2 oktHet Ravijn Da311 - 17WSG ESTA (SG) Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1EZC Da13300924168
2WSG ESTA (SG) Da132107412714
3SWOL 1894 Da232107342311
4ZPC De Hof Da12200619127
5VZ&PC Da1220061596
6OZ&PC Da23201637352
7EZC Da23102324240
8De Walvisch Da1310232030-10
9SGHA Da1200201114-3
10Losser Da1200201115-4
11Het Ravijn Da3300302235-13
12TriVia Da1300302139-18
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 okt 17:00 De Walvisch Da1 - EZC Da2HIS/ Willem Alexander Bad
23 okt 19:00 SGHA Da1 - Losser Da1Sportstad Heerenveen BV
6 nov 17:45 OZ&PC Da2 - ZPC De Hof Da1Vondersweijde
6 nov 18:00 SGHA Da1 - Het Ravijn Da3Sportstad Heerenveen BV
6 nov 18:30 EZC Da1 - SWOL 1894 Da2Het Slagman
6 nov 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 - EZC Da2Aquarena
6 nov 20:00 TriVia Da1 - Losser Da1Helperbad
6 nov 21:15 VZ&PC Da1 - De Walvisch Da1De Stamper
13 nov 17:30 Het Ravijn Da3 - VZ&PC Da1Het Ravijn
13 nov 18:00 SWOL 1894 Da2 - SGHA Da1De Vrolijkheid
13 nov 18:10 Losser Da1 - OZ&PC Da2Brilmansdennen
13 nov 18:15 ZPC De Hof Da1 - EZC Da2De Vijf Heuvels
13 nov 18:30 EZC Da1 - WSG ESTA (SG) Da1Het Slagman
13 nov 18:45 De Walvisch Da1 - TriVia Da1HIS/ Willem Alexander Bad
20 nov 17:45 OZ&PC Da2 - De Walvisch Da1Vondersweijde
20 nov 18:15 SGHA Da1 - EZC Da1Sportstad Heerenveen BV
20 nov 18:30 SWOL 1894 Da2 - VZ&PC Da1De Vrolijkheid
20 nov 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 - ZPC De Hof Da1Aquarena
20 nov 20:00 TriVia Da1 - Het Ravijn Da3Helperbad
21 nov 16:05 EZC Da2 - Losser Da1Het Slagman
4 dec 15:10 Het Ravijn Da3 - OZ&PC Da2Het Ravijn
4 dec 17:15 SGHA Da1 - WSG ESTA (SG) Da1Sportstad Heerenveen BV
4 dec 18:00 SWOL 1894 Da2 - TriVia Da1De Vrolijkheid
4 dec 18:10 Losser Da1 - ZPC De Hof Da1Brilmansdennen
4 dec 18:30 EZC Da1 - VZ&PC Da1Het Slagman
11 dec 16:45 ZPC De Hof Da1 - De Walvisch Da1De Vijf Heuvels
11 dec 18:00 OZ&PC Da2 - SWOL 1894 Da2Vondersweijde
11 dec 18:15 VZ&PC Da1 - SGHA Da1De Stamper
11 dec 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 - Losser Da1Aquarena
11 dec 19:05 Het Ravijn Da3 - EZC Da2Het Ravijn
11 dec 20:00 TriVia Da1 - EZC Da1Helperbad
18 dec 18:10 Losser Da1 - SWOL 1894 Da2Brilmansdennen
18 dec 18:45 De Walvisch Da1 - Het Ravijn Da3HIS/ Willem Alexander Bad
18 dec 20:00 TriVia Da1 - WSG ESTA (SG) Da1Helperbad
18 dec 20:15 OZ&PC Da2 - VZ&PC Da1Vondersweijde
18 dec 20:45 EZC Da2 - SGHA Da1Het Slagman
19 dec 16:30 ZPC De Hof Da1 - EZC Da1De Vijf Heuvels
8 jan 16:45 VZ&PC Da1 - ZPC De Hof Da1De Stamper
15 jan 14:30 VZ&PC Da1 - WSG ESTA (SG) Da1De Stamper
15 jan 17:45 SWOL 1894 Da2 - EZC Da2De Vrolijkheid
15 jan 18:45 De Walvisch Da1 - Losser Da1HIS/ Willem Alexander Bad
15 jan 20:00 Het Ravijn Da3 - ZPC De Hof Da1Het Ravijn
15 jan 20:00 SGHA Da1 - TriVia Da1Sportstad Heerenveen BV
15 jan 21:20 EZC Da1 - OZ&PC Da2Het Slagman
22 jan 16:00 ZPC De Hof Da1 - SWOL 1894 Da2De Vijf Heuvels
22 jan 17:15 OZ&PC Da2 - SGHA Da1Vondersweijde
22 jan 17:45 EZC Da2 - EZC Da1Het Slagman
22 jan 18:45 De Walvisch Da1 - WSG ESTA (SG) Da1HIS/ Willem Alexander Bad
22 jan 19:00 Losser Da1 - Het Ravijn Da3Brilmansdennen
29 jan 13:30 Het Ravijn Da3 - De Walvisch Da1Het Ravijn
29 jan 18:30 EZC Da1 - ZPC De Hof Da1Het Slagman
29 jan 18:30 SWOL 1894 Da2 - Losser Da1De Vrolijkheid
29 jan 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 - TriVia Da1Aquarena
29 jan 19:15 SGHA Da1 - EZC Da2Sportstad Heerenveen BV
5 feb 18:00 VZ&PC Da1 - EZC Da2De Stamper
5 feb 18:30 SWOL 1894 Da2 - De Walvisch Da1De Vrolijkheid
5 feb 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 - Het Ravijn Da3Aquarena
5 feb 20:00 TriVia Da1 - OZ&PC Da2Helperbad
5 feb 20:15 SGHA Da1 - ZPC De Hof Da1Sportstad Heerenveen BV
5 feb 20:35 EZC Da1 - Losser Da1Het Slagman
12 feb 15:45 TriVia Da1 - VZ&PC Da1Helperbad
19 feb 14:45 Het Ravijn Da3 - SWOL 1894 Da2Het Ravijn
19 feb 18:00 OZ&PC Da2 - WSG ESTA (SG) Da1Vondersweijde
19 feb 18:10 Losser Da1 - SGHA Da1Brilmansdennen
19 feb 18:45 EZC Da1 - De Walvisch Da1Het Slagman
20 feb 17:25 EZC Da2 - TriVia Da1Het Slagman
5 maa 19:30 ZPC De Hof Da1 - VZ&PC Da1De Vijf Heuvels
12 maa 16:00 VZ&PC Da1 - Losser Da1De Stamper
12 maa 16:15 OZ&PC Da2 - EZC Da2Vondersweijde
12 maa 18:30 EZC Da1 - Het Ravijn Da3Het Slagman
12 maa 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 - SWOL 1894 Da2Aquarena
12 maa 20:00 TriVia Da1 - ZPC De Hof Da1Helperbad
19 maa 15:45 VZ&PC Da1 - OZ&PC Da2De Stamper
19 maa 21:15 SGHA Da1 - De Walvisch Da1Sportstad Heerenveen BV
26 maa 17:15 Het Ravijn Da3 - SGHA Da1Het Ravijn
26 maa 18:10 Losser Da1 - TriVia Da1Brilmansdennen
26 maa 18:45 De Walvisch Da1 - VZ&PC Da1HIS/ Willem Alexander Bad
26 maa 20:20 SWOL 1894 Da2 - EZC Da1De Vrolijkheid
27 maa 15:45 ZPC De Hof Da1 - OZ&PC Da2De Vijf Heuvels
27 maa 15:55 EZC Da2 - WSG ESTA (SG) Da1Het Slagman
2 apr 15:00 VZ&PC Da1 - Het Ravijn Da3De Stamper
2 apr 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 - EZC Da1Aquarena
2 apr 20:15 SGHA Da1 - SWOL 1894 Da2Sportstad Heerenveen BV
2 apr 20:20 OZ&PC Da2 - Losser Da1Vondersweijde
3 apr 15:55 EZC Da2 - ZPC De Hof Da1Het Slagman
9 apr 18:00 VZ&PC Da1 - SWOL 1894 Da2De Stamper
9 apr 18:10 Losser Da1 - EZC Da2Brilmansdennen
9 apr 18:15 Het Ravijn Da3 - TriVia Da1Het Ravijn
9 apr 18:15 ZPC De Hof Da1 - WSG ESTA (SG) Da1De Vijf Heuvels
9 apr 18:45 De Walvisch Da1 - OZ&PC Da2HIS/ Willem Alexander Bad
9 apr 20:35 EZC Da1 - SGHA Da1Het Slagman
16 apr 18:30 TriVia Da1 - De Walvisch Da1Helperbad
23 apr 16:10 EZC Da2 - De Walvisch Da1Het Slagman
23 apr 17:30 VZ&PC Da1 - EZC Da1De Stamper
23 apr 18:00 ZPC De Hof Da1 - Losser Da1De Vijf Heuvels
23 apr 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 - SGHA Da1Aquarena
23 apr 20:00 TriVia Da1 - SWOL 1894 Da2Helperbad
23 apr 20:00 OZ&PC Da2 - Het Ravijn Da3Vondersweijde
14 mei 16:30 Losser Da1 - WSG ESTA (SG) Da1Brilmansdennen
14 mei 17:15 SGHA Da1 - VZ&PC Da1Sportstad Heerenveen BV
14 mei 18:00 SWOL 1894 Da2 - OZ&PC Da2De Vrolijkheid
14 mei 18:30 EZC Da1 - TriVia Da1Het Slagman
14 mei 18:45 De Walvisch Da1 - ZPC De Hof Da1HIS/ Willem Alexander Bad
14 mei 20:35 EZC Da2 - Het Ravijn Da3Het Slagman
21 mei 16:30 Losser Da1 - De Walvisch Da1Brilmansdennen
21 mei 17:00 ZPC De Hof Da1 - Het Ravijn Da3De Vijf Heuvels
21 mei 17:50 OZ&PC Da2 - EZC Da1Vondersweijde
21 mei 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 - VZ&PC Da1Aquarena
21 mei 20:00 EZC Da2 - SWOL 1894 Da2Het Slagman
21 mei 20:00 TriVia Da1 - SGHA Da1Helperbad
28 mei 15:15 VZ&PC Da1 - TriVia Da1De Stamper
28 mei 17:15 SGHA Da1 - OZ&PC Da2Sportstad Heerenveen BV
28 mei 18:30 EZC Da1 - EZC Da2Het Slagman
28 mei 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 - De Walvisch Da1Aquarena
28 mei 18:45 Het Ravijn Da3 - Losser Da1Het Ravijn
28 mei 20:25 SWOL 1894 Da2 - ZPC De Hof Da1De Vrolijkheid
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
17 okt 18:30 De Walvisch Da1 - SGHA Da1 7 - 6
16 okt 19:00 EZC Da2 - OZ&PC Da2 12 - 13
16 okt 17:35 SWOL 1894 Da2 - WSG ESTA (SG) Da1 10 - 10
16 okt 17:20 Losser Da1 - VZ&PC Da1 6 - 9
16 okt 16:45 ZPC De Hof Da1 - TriVia Da1 12 - 7
16 okt 16:05 Het Ravijn Da3 - EZC Da1 6 - 8
9 okt 18:50 De Walvisch Da1 - EZC Da1 5 - 10
9 okt 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 - OZ&PC Da2 14 - 6
9 okt 18:00 SWOL 1894 Da2 - Het Ravijn Da3 10 - 5
9 okt 16:15 TriVia Da1 - EZC Da2 5 - 9
2 okt 18:00 Het Ravijn Da3 - WSG ESTA (SG) Da1 11 - 17
2 okt 17:30 ZPC De Hof Da1 - SGHA Da1 7 - 5
2 okt 17:20 Losser Da1 - EZC Da1 5 - 6
2 okt 17:00 OZ&PC Da2 - TriVia Da1 18 - 9
2 okt 15:00 De Walvisch Da1 - SWOL 1894 Da2 8 - 14
2 okt 14:55 EZC Da2 - VZ&PC Da1 3 - 6
 
 
De Walvisch ..
 
EZC Da1
 
EZC Da2
 
Het Ravijn D..
 
Losser Da1
 
OZ&PC Da2
 
SGHA Da1
 
SWOL 1894 Da..
 
TriVia Da1
 
VZ&PC Da1
 
WSG ESTA (SG..
 
ZPC De Hof D..
 
De Walvisch Da1 5 - 1023/1018/1215/19/47 - 68 - 1413/1126/322/114/5
EZC Da119/2 28/512/35/215/19/46/1114/54/1213/1129/1
EZC Da223/422/1 14/521/1112 - 1318/1221/520/23 - 627/33/4
Het Ravijn Da329/16 - 811/12 28/54/1226/319/29/413/1111 - 1715/1
Losser Da121/55 - 69/422/1 13/1119/218/1226/36 - 914/54/12
OZ&PC Da220/1121/512/323/42/4 22/111/1218 - 918/1219/26/11
SGHA Da119/320/1129/16/1123/1028/5 2/415/114/54/125/2
SWOL 1894 Da25/226/315/110 - 529/114/513/11 4/1220/1110 - 1028/5
TriVia Da116/411/125 - 920/116/115/221/523/4 12/218/1212/3
VZ&PC Da16/1123/45/22/412/319/311/129/428/5 15/18/1
WSG ESTA (SG) Da128/52/46/115/211/1214 - 623/412/329/121/5 20/11
ZPC De Hof Da111/1219/1213/1121/523/427/37 - 522/112 - 75/39/4