HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond))

Volgende wedstrijd:
ZPB H&L Productions Da2 - BZC Da1
zaterdag 6 november 19:15

Stand 2e divisie B

  Team Gespeeld Punten
1ZV De Zaan Da339
2Katwijk Da139
3Wiekslag Da139
4ZPB H&L Productions Da223
5ZVL-1886 Center Da423
6Het Y Da223
7Z&PC Rotterdam Da121
8BZC Da131
9Z&PC De Gouwe Da230
10AZC Da130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
6 novZPB H&L Productions Da219:15BZC Da1
13 novZ&PC De Gouwe Da218:15ZPB H&L Productions Da2
20 novZPB H&L Productions Da217:55Wiekslag Da1
4 decZPB H&L Productions Da215:45Katwijk Da1
11 decZPB H&L Productions Da219:15Z&PC Rotterdam Da1

Uitslagen

9 oktZPB H&L Productions Da27 - 14ZV De Zaan Da3
2 oktHet Y Da24 - 10ZPB H&L Productions Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZV De Zaan Da333009361917
2Katwijk Da133009341915
3Wiekslag Da133009251213
4ZPB H&L Productions Da2210131718-1
5ZVL-1886 Center Da4210131587
6Het Y Da2210131618-2
7Z&PC Rotterdam Da1201111216-4
8BZC Da1301212028-8
9Z&PC De Gouwe Da2300301331-18
10AZC Da1300301837-19
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
6 nov 17:45 ZVL-1886 Center Da4 - Het Y Da2De Zijl
6 nov 18:00 Z&PC Rotterdam Da1 - Z&PC De Gouwe Da2Zwemcentrum Rotterdam
6 nov 19:15 ZPB H&L Productions Da2 - BZC Da1Inge de Bruijn Zwembad
6 nov 20:00 Katwijk Da1 - Wiekslag Da1Aquamar
6 nov 20:25 AZC Da1 - ZV De Zaan Da3AquaRijn
13 nov 16:15 ZV De Zaan Da3 - Het Y Da2De Slag
13 nov 17:45 Wiekslag Da1 - Z&PC Rotterdam Da1Sportcentrum Blokweer
13 nov 18:15 Z&PC De Gouwe Da2 - ZPB H&L Productions Da2De Sniep
13 nov 20:00 Katwijk Da1 - ZVL-1886 Center Da4Aquamar
20 nov 15:20 ZVL-1886 Center Da4 - ZV De Zaan Da3De Zijl
20 nov 17:50 AZC Da1 - BZC Da1AquaRijn
20 nov 17:55 ZPB H&L Productions Da2 - Wiekslag Da1Inge de Bruijn Zwembad
20 nov 18:00 Z&PC Rotterdam Da1 - Katwijk Da1Zwemcentrum Rotterdam
27 nov 19:05 Z&PC De Gouwe Da2 - ZVL-1886 Center Da4De Sniep
4 dec 15:45 ZPB H&L Productions Da2 - Katwijk Da1Inge de Bruijn Zwembad
4 dec 16:00 Z&PC Rotterdam Da1 - ZVL-1886 Center Da4Zwemcentrum Rotterdam
4 dec 16:45 Z&PC De Gouwe Da2 - AZC Da1De Sniep
4 dec 19:05 BZC Da1 - Het Y Da2De Hofstee
11 dec 16:00 ZV De Zaan Da3 - BZC Da1De Slag
11 dec 19:15 ZPB H&L Productions Da2 - Z&PC Rotterdam Da1Inge de Bruijn Zwembad
11 dec 20:30 Het Y Da2 - Z&PC De Gouwe Da2Sportfondsenbad Oost
12 dec 18:55 AZC Da1 - Wiekslag Da1AquaRijn
18 dec 16:25 AZC Da1 - ZPB H&L Productions Da2AquaRijn
18 dec 17:30 ZV De Zaan Da3 - Katwijk Da1De Slag
18 dec 17:35 BZC Da1 - Z&PC De Gouwe Da2De Hofstee
18 dec 20:00 Z&PC Rotterdam Da1 - Het Y Da2Zwemcentrum Rotterdam
15 jan 17:40 Wiekslag Da1 - Het Y Da2Sportcentrum Blokweer
15 jan 20:00 Katwijk Da1 - AZC Da1Aquamar
15 jan 20:05 Z&PC Rotterdam Da1 - BZC Da1Zwemcentrum Rotterdam
15 jan 20:20 Z&PC De Gouwe Da2 - ZV De Zaan Da3De Sniep
16 jan 19:35 ZPB H&L Productions Da2 - ZVL-1886 Center Da4Inge de Bruijn Zwembad
22 jan 18:00 Het Y Da2 - Katwijk Da1Sportfondsenbad Oost
22 jan 18:15 Wiekslag Da1 - ZV De Zaan Da3Sportcentrum Blokweer
22 jan 18:30 AZC Da1 - Z&PC Rotterdam Da1AquaRijn
22 jan 20:15 BZC Da1 - ZVL-1886 Center Da4De Hofstee
29 jan 18:45 Het Y Da2 - Z&PC Rotterdam Da1Sportfondsenbad Oost
29 jan 19:55 ZPB H&L Productions Da2 - AZC Da1Inge de Bruijn Zwembad
29 jan 20:00 Katwijk Da1 - ZV De Zaan Da3Aquamar
29 jan 21:25 Z&PC De Gouwe Da2 - BZC Da1De Sniep
5 feb 14:15 ZVL-1886 Center Da4 - Z&PC De Gouwe Da2Vijf Meibad
5 feb 14:45 ZV De Zaan Da3 - Z&PC Rotterdam Da1De Slag
5 feb 17:30 Wiekslag Da1 - BZC Da1Sportcentrum Blokweer
6 feb 16:30 ZPB H&L Productions Da2 - Het Y Da2Inge de Bruijn Zwembad
19 feb 17:15 Z&PC De Gouwe Da2 - Wiekslag Da1De Sniep
19 feb 17:15 AZC Da1 - ZVL-1886 Center Da4AquaRijn
19 feb 19:30 ZV De Zaan Da3 - ZPB H&L Productions Da2De Slag
19 feb 20:00 BZC Da1 - Katwijk Da1De Hofstee
26 feb 18:00 Katwijk Da1 - Het Y Da2Aquamar
12 maa 17:45 ZVL-1886 Center Da4 - Wiekslag Da1De Zijl
12 maa 19:05 AZC Da1 - Het Y Da2AquaRijn
12 maa 20:00 Katwijk Da1 - Z&PC De Gouwe Da2Aquamar
26 maa 17:00 BZC Da1 - ZPB H&L Productions Da2De Hofstee
26 maa 18:00 ZV De Zaan Da3 - AZC Da1De Slag
26 maa 18:15 Z&PC De Gouwe Da2 - Z&PC Rotterdam Da1De Sniep
26 maa 18:15 Wiekslag Da1 - Katwijk Da1Sportcentrum Blokweer
26 maa 18:40 Het Y Da2 - ZVL-1886 Center Da4Sportfondsenbad Oost
2 apr 16:10 ZVL-1886 Center Da4 - Katwijk Da1De Zijl
2 apr 18:00 Het Y Da2 - ZV De Zaan Da3Sportfondsenbad Oost
2 apr 18:15 ZPB H&L Productions Da2 - Z&PC De Gouwe Da2Inge de Bruijn Zwembad
2 apr 18:35 Z&PC Rotterdam Da1 - Wiekslag Da1Zwemcentrum Rotterdam
9 apr 17:45 Wiekslag Da1 - ZPB H&L Productions Da2Sportcentrum Blokweer
9 apr 19:00 ZV De Zaan Da3 - ZVL-1886 Center Da4De Slag
9 apr 20:00 Katwijk Da1 - Z&PC Rotterdam Da1Aquamar
9 apr 20:20 BZC Da1 - AZC Da1De Hofstee
23 apr 17:35 ZVL-1886 Center Da4 - Z&PC Rotterdam Da1De Zijl
23 apr 18:00 Katwijk Da1 - ZPB H&L Productions Da2Aquamar
23 apr 18:45 Het Y Da2 - BZC Da1Sportfondsenbad Oost
23 apr 21:20 AZC Da1 - Z&PC De Gouwe Da2AquaRijn
14 mei 17:00 Z&PC De Gouwe Da2 - Het Y Da2De Sniep
14 mei 18:00 Z&PC Rotterdam Da1 - ZPB H&L Productions Da2Zwemcentrum Rotterdam
14 mei 18:00 Wiekslag Da1 - AZC Da1Sportcentrum Blokweer
14 mei 19:00 BZC Da1 - ZV De Zaan Da3De Hofstee
21 mei 14:15 ZVL-1886 Center Da4 - ZPB H&L Productions Da2De Zijl
21 mei 18:00 Het Y Da2 - Wiekslag Da1Sportfondsenbad Oost
28 mei 14:15 ZVL-1886 Center Da4 - BZC Da1De Zijl
28 mei 16:15 ZV De Zaan Da3 - Wiekslag Da1De Slag
28 mei 18:00 Z&PC Rotterdam Da1 - AZC Da1Zwemcentrum Rotterdam
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 okt 17:15 AZC Da1 - Katwijk Da1 8 - 12
23 okt 15:30 ZV De Zaan Da3 - Z&PC De Gouwe Da2 12 - 6
16 okt 20:00 BZC Da1 - Z&PC Rotterdam Da1 6 - 6
16 okt 18:55 Het Y Da2 - AZC Da1 12 - 8
16 okt 18:00 Wiekslag Da1 - ZVL-1886 Center Da4 6 - 2
16 okt 16:45 Z&PC De Gouwe Da2 - Katwijk Da1 4 - 10
9 okt 20:00 Katwijk Da1 - BZC Da1 12 - 7
9 okt 18:10 ZPB H&L Productions Da2 - ZV De Zaan Da3 7 - 14
9 okt 18:00 ZVL-1886 Center Da4 - AZC Da1 13 - 2
9 okt 16:45 Wiekslag Da1 - Z&PC De Gouwe Da2 9 - 3
2 okt 20:15 Het Y Da2 - ZPB H&L Productions Da2 4 - 10
2 okt 18:45 BZC Da1 - Wiekslag Da1 7 - 10
2 okt 18:00 Z&PC Rotterdam Da1 - ZV De Zaan Da3 6 - 10
 
 
AZC Da1
 
BZC Da1
 
Het Y Da2
 
Katwijk Da1
 
Wiekslag Da1
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZV De Zaan D..
 
ZVL-1886 Cen..
 
AZC Da1 20/1112/38 - 1212/1223/422/118/126/1119/2
BZC Da19/4 4/1219/27 - 1018/126 - 626/314/522/1
Het Y Da212 - 823/4 22/121/511/1229/14 - 102/426/3
Katwijk Da115/112 - 726/2 6/1112/39/423/429/113/11
Wiekslag Da114/55/215/126/3 9 - 313/119/422/16 - 2
Z&PC De Gouwe Da24/1229/114/54 - 1019/2 26/313/1115/127/11
Z&PC Rotterdam Da128/515/118/1220/112/46/11 14/56 - 104/12
ZPB H&L Productions Da229/16/116/24/1220/112/411/12 7 - 1416/1
ZV De Zaan Da326/311/1213/1118/1228/512 - 65/219/2 9/4
ZVL-1886 Center Da413 - 228/56/112/412/35/223/421/520/11