HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

Arethusa Da1 (Dames (Bond))

Volgende wedstrijd:
Arethusa Da1 - Aquarijn Da1
zaterdag 15 januari 18:50

Stand 2e divisie C

  Team Gespeeld Punten
1Zwemvereniging Utrecht Da1618
2Arethusa Da1615
3VZV Njord Da1512
4Livo Da1510
5NDD Da1610
6Polar Bears Da359
7ENC Arnhem (SG) Da169
8Aquarijn Da164
9De Vennen Da164
10De Linge/PCG (SG) Da133
11De Rijn Da163
12AquAmigos Da160
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
15 janArethusa Da118:50Aquarijn Da1
22 janNDD Da119:05Arethusa Da1
29 janArethusa Da118:35Zwemvereniging Utrecht Da1
5 febArethusa Da120:05Polar Bears Da3
19 febArethusa Da117:45De Rijn Da1

Uitslagen

20 novArethusa Da116 - 7De Vennen Da1
13 novENC Arnhem (SG) Da17 - 9Arethusa Da1
6 novArethusa Da110 - 5Livo Da1
16 oktVZV Njord Da16 - 13Arethusa Da1
9 oktDe Rijn Da13 - 10Arethusa Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Zwemvereniging Utrecht Da1660018752748
2Arethusa Da1650115673829
3VZV Njord Da1540112473611
4Livo Da153111040337
5NDD Da16312105265-13
6Polar Bears Da3530294445-1
7ENC Arnhem (SG) Da16303949436
8Aquarijn Da1611444049-9
9De Vennen Da1611444362-19
10De Linge/PCG (SG) Da13102324213
11De Rijn Da1610533868-30
12AquAmigos Da1600602456-32
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
15 jan 17:35 ENC Arnhem (SG) Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1Valkenhuizen
15 jan 18:30 VZV Njord Da1 - De Rijn Da1Zwembad Den Ekkerman
15 jan 18:50 Arethusa Da1 - Aquarijn Da1Golfbad Oss
15 jan 19:00 Livo Da1 - Polar Bears Da3t Walfort
15 jan 19:40 De Vennen Da1 - NDD Da1De Vennen
15 jan 20:30 AquAmigos Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1Zwembad Olympia
22 jan 17:45 De Rijn Da1 - Livo Da1Sportfondsenbad De Bongerd
22 jan 18:45 Aquarijn Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1Sportcomplex Merwestein
22 jan 19:05 VZV Njord Da1 - AquAmigos Da1Zwembad Den Ekkerman
22 jan 19:05 NDD Da1 - Arethusa Da1Sportcentrum Rozengaarde
22 jan 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da1 - De Vennen Da1De Kwakel
23 jan 19:25 Polar Bears Da3 - ENC Arnhem (SG) Da1De Peppel
29 jan 15:55 ENC Arnhem (SG) Da1 - De Rijn Da1Valkenhuizen
29 jan 18:20 De Vennen Da1 - Polar Bears Da3De Vennen
29 jan 18:35 Arethusa Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1Golfbad Oss
29 jan 19:00 Livo Da1 - VZV Njord Da1t Walfort
29 jan 19:30 De Linge/PCG (SG) Da1 - NDD Da1Berenschot
29 jan 19:30 AquAmigos Da1 - Aquarijn Da1Zwembad Olympia
5 feb 17:00 De Linge/PCG (SG) Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1Berenschot
5 feb 19:10 De Vennen Da1 - De Rijn Da1De Vennen
5 feb 19:30 Aquarijn Da1 - NDD Da1Sportcomplex Merwestein
5 feb 19:30 AquAmigos Da1 - Livo Da1Zwembad Olympia
5 feb 20:05 Arethusa Da1 - Polar Bears Da3Golfbad Oss
5 feb 20:45 ENC Arnhem (SG) Da1 - VZV Njord Da1Valkenhuizen
12 feb 18:15 VZV Njord Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1Zwembad Den Ekkerman
19 feb 16:40 VZV Njord Da1 - De Vennen Da1Zwembad Den Ekkerman
19 feb 17:45 Arethusa Da1 - De Rijn Da1Golfbad Oss
19 feb 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 - Aquarijn Da1De Kwakel
19 feb 18:40 Livo Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1t Walfort
19 feb 19:20 NDD Da1 - AquAmigos Da1Sportcentrum Rozengaarde
19 feb 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 - Polar Bears Da3Caribabad
26 feb 18:15 Polar Bears Da3 - De Linge/PCG (SG) Da1De Peppel
5 maa 17:50 NDD Da1 - Livo Da1Sportcentrum Rozengaarde
12 maa 16:20 De Vennen Da1 - Livo Da1De Vennen
12 maa 17:00 De Linge/PCG (SG) Da1 - De Rijn Da1Berenschot
12 maa 18:15 Arethusa Da1 - VZV Njord Da1Golfbad Oss
12 maa 18:20 NDD Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1Sportcentrum Rozengaarde
12 maa 19:30 AquAmigos Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1Zwembad Olympia
12 maa 20:00 Aquarijn Da1 - Polar Bears Da3Sportcomplex Merwestein
19 maa 20:25 De Rijn Da1 - Polar Bears Da3Sportfondsenbad De Bongerd
26 maa 17:30 Polar Bears Da3 - NDD Da1De Peppel
26 maa 17:50 ENC Arnhem (SG) Da1 - De Vennen Da1Valkenhuizen
26 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 - AquAmigos Da1De Kwakel
26 maa 19:00 Livo Da1 - Arethusa Da1t Walfort
26 maa 19:10 De Rijn Da1 - Aquarijn Da1Sportfondsenbad De Bongerd
26 maa 20:50 De Linge/PCG (SG) Da1 - VZV Njord Da1Berenschot
2 apr 18:40 NDD Da1 - De Rijn Da1Sportcentrum Rozengaarde
2 apr 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da1 - Polar Bears Da3De Kwakel
2 apr 19:00 Arethusa Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1Golfbad Oss
2 apr 19:30 AquAmigos Da1 - De Vennen Da1Zwembad Olympia
2 apr 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 - Livo Da1Caribabad
2 apr 20:15 Aquarijn Da1 - VZV Njord Da1Sportcomplex Merwestein
9 apr 18:00 Polar Bears Da3 - AquAmigos Da1De Peppel
9 apr 18:05 ENC Arnhem (SG) Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1Valkenhuizen
9 apr 18:15 VZV Njord Da1 - NDD Da1Zwembad Den Ekkerman
9 apr 18:45 De Vennen Da1 - Arethusa Da1De Vennen
9 apr 19:00 Livo Da1 - Aquarijn Da1t Walfort
9 apr 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da1 - De Rijn Da1De Kwakel
23 apr 17:15 VZV Njord Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1Zwembad Den Ekkerman
23 apr 19:15 Aquarijn Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1Sportcomplex Merwestein
23 apr 19:35 AquAmigos Da1 - Arethusa Da1Zwembad Olympia
23 apr 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 - De Vennen Da1Caribabad
7 mei 17:30 Polar Bears Da3 - De Rijn Da1De Peppel
14 mei 15:25 ENC Arnhem (SG) Da1 - NDD Da1Valkenhuizen
14 mei 16:30 VZV Njord Da1 - Polar Bears Da3Zwembad Den Ekkerman
14 mei 16:30 De Vennen Da1 - Aquarijn Da1De Vennen
14 mei 17:15 Arethusa Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1Golfbad Oss
14 mei 19:00 Livo Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1t Walfort
14 mei 20:15 De Rijn Da1 - AquAmigos Da1Sportfondsenbad De Bongerd
21 mei 16:15 Polar Bears Da3 - Livo Da1De Peppel
21 mei 17:15 NDD Da1 - De Vennen Da1Sportcentrum Rozengaarde
21 mei 18:00 De Rijn Da1 - VZV Njord Da1Sportfondsenbad De Bongerd
21 mei 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1De Kwakel
21 mei 19:15 Aquarijn Da1 - Arethusa Da1Sportcomplex Merwestein
21 mei 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 - AquAmigos Da1Caribabad
28 mei 15:25 ENC Arnhem (SG) Da1 - Polar Bears Da3Valkenhuizen
28 mei 16:30 De Linge/PCG (SG) Da1 - Aquarijn Da1Berenschot
28 mei 17:15 Arethusa Da1 - NDD Da1Golfbad Oss
28 mei 17:40 De Vennen Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1De Vennen
28 mei 18:00 Livo Da1 - De Rijn Da1t Walfort
28 mei 19:30 AquAmigos Da1 - VZV Njord Da1Zwembad Olympia
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
20 nov 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1 3 - 7
20 nov 20:00 Aquarijn Da1 - Livo Da1 8 - 10
20 nov 19:30 AquAmigos Da1 - Polar Bears Da3 6 - 7
20 nov 19:30 Arethusa Da1 - De Vennen Da1 16 - 7
20 nov 19:15 NDD Da1 - VZV Njord Da1 4 - 10
20 nov 18:45 De Rijn Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1 5 - 15
13 nov 20:20 De Rijn Da1 - NDD Da1 12 - 14
13 nov 19:35 VZV Njord Da1 - Aquarijn Da1 9 - 8
13 nov 17:45 Polar Bears Da3 - Zwemvereniging Utrecht Da1 5 - 13
13 nov 17:25 ENC Arnhem (SG) Da1 - Arethusa Da1 7 - 9
13 nov 16:30 De Vennen Da1 - AquAmigos Da1 9 - 5
6 nov 19:45 Aquarijn Da1 - De Rijn Da1 8 - 3
6 nov 19:30 AquAmigos Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1 2 - 13
6 nov 19:00 NDD Da1 - Polar Bears Da3 13 - 12
6 nov 17:45 Arethusa Da1 - Livo Da1 10 - 5
6 nov 17:20 De Vennen Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1 7 - 13
16 okt 19:00 Livo Da1 - De Vennen Da1 6 - 6
16 okt 18:45 De Rijn Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1 4 - 12
16 okt 18:20 VZV Njord Da1 - Arethusa Da1 6 - 13
16 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 - NDD Da1 16 - 3
16 okt 15:30 Polar Bears Da3 - Aquarijn Da1 10 - 4
16 okt 15:25 ENC Arnhem (SG) Da1 - AquAmigos Da1 10 - 2
9 okt 20:00 De Vennen Da1 - VZV Njord Da1 5 - 11
9 okt 20:00 De Rijn Da1 - Arethusa Da1 3 - 10
9 okt 20:00 Aquarijn Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1 3 - 8
9 okt 19:30 AquAmigos Da1 - NDD Da1 6 - 9
9 okt 18:40 ENC Arnhem (SG) Da1 - Livo Da1 6 - 11
2 okt 20:30 De Rijn Da1 - De Vennen Da1 11 - 9
2 okt 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1 10 - 9
2 okt 19:20 VZV Njord Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1 11 - 6
2 okt 19:15 Livo Da1 - AquAmigos Da1 8 - 3
2 okt 17:15 NDD Da1 - Aquarijn Da1 9 - 9
2 okt 16:45 Polar Bears Da3 - Arethusa Da1 10 - 9
 
 
AquAmigos Da..
 
Aquarijn Da1
 
Arethusa Da1
 
De Linge/PCG..
 
De Rijn Da1
 
De Vennen Da..
 
ENC Arnhem (..
 
Livo Da1
 
NDD Da1
 
Polar Bears ..
 
VZV Njord Da..
 
Zwemverenigi..
 
AquAmigos Da1 29/123/415/1?2/412/35/26 - 96 - 728/52 - 13
Aquarijn Da1? 21/522/18 - 3?23/48 - 105/212/32/43 - 8
Arethusa Da1?15/1 14/519/216 - 72/410 - 528/55/212/329/1
De Linge/PCG (SG) Da121/528/5? 12/323/43 - 72/429/119/226/35/2
De Rijn Da114/526/33 - 104 - 12 11 - 9?22/112 - 1419/321/55 - 15
De Vennen Da19 - 514/59/4?5/2 7 - 1312/315/129/15 - 1128/5
ENC Arnhem (SG) Da110 - 2?7 - 99/429/126/3 6 - 1114/528/55/215/1
Livo Da18 - 39/426/3?28/56 - 619/2 ?15/129/114/5
NDD Da119/29 - 922/1?2/421/5?5/3 13 - 124 - 1012/3
Polar Bears Da39/410 - 410 - 926/27/5?23/121/526/3 ?5 - 13
VZV Njord Da122/19 - 86 - 1312/215/119/211 - 6?9/414/5 23/4
Zwemvereniging Utrecht Da126/319/2?10 - 99/422/121/5?16 - 32/4?