HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

OZ&PC Da1 (Dames (Bond))

Volgende wedstrijd:
OZ&PC Da1 - SWOL 1894 Da1
zaterdag 23 oktober 17:55
Vondersweijde Oldenzaal

Stand 1e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1Het Y Da137
2SWOL 1894 Da126
3Schuurman BZC Da136
4H.B.W. (SG) Da124
5ZPC AMERSFOORT Da133
6VZV Da120
7OZ&PC Da130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
23 oktOZ&PC Da117:55SWOL 1894 Da1
20 novOZ&PC Da118:45Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1
4 decVZV Da116:50OZ&PC Da1
11 decOZ&PC Da119:00Het Y Da1
18 decOZ&PC Da119:00VZV Da1

Uitslagen

16 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da118 - 7OZ&PC Da1
9 oktOZ&PC Da19 - 10Schuurman BZC Da1
2 oktH.B.W. (SG) Da117 - 6OZ&PC Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Het Y Da132107512526
2SWOL 1894 Da12200622913
3Schuurman BZC Da1320161936-17
4H.B.W. (SG) Da121104301911
5ZPC AMERSFOORT Da1310233235-3
6VZV Da120020916-7
7OZ&PC Da1300302245-23
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 okt 17:55 OZ&PC Da1 - SWOL 1894 Da1Vondersweijde
6 nov 18:15 H.B.W. (SG) Da1 - Schuurman BZC Da1Brandenburg
6 nov 19:45 VZV Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1De Heerenduinen
6 nov 19:45 Het Y Da1 - SWOL 1894 Da1Sportfondsenbad Oost
13 nov 17:25 Schuurman BZC Da1 - H.B.W. (SG) Da1t Timpke
13 nov 17:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - VZV Da1Sportcomplex Amerena
13 nov 20:15 SWOL 1894 Da1 - Het Y Da1De Vrolijkheid
20 nov 18:20 VZV Da1 - SWOL 1894 Da1De Heerenduinen
20 nov 18:45 OZ&PC Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1Vondersweijde
20 nov 21:10 Het Y Da1 - Schuurman BZC Da1Sportfondsenbad Oost
4 dec 14:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - Schuurman BZC Da1Sportcomplex Amerena
4 dec 16:50 VZV Da1 - OZ&PC Da1De Heerenduinen
4 dec 20:15 SWOL 1894 Da1 - H.B.W. (SG) Da1De Vrolijkheid
11 dec 17:10 Schuurman BZC Da1 - SWOL 1894 Da1t Timpke
11 dec 17:30 H.B.W. (SG) Da1 - VZV Da1Brandenburg
11 dec 19:00 OZ&PC Da1 - Het Y Da1Vondersweijde
18 dec 17:10 Schuurman BZC Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1t Timpke
18 dec 18:00 H.B.W. (SG) Da1 - SWOL 1894 Da1Brandenburg
18 dec 19:00 OZ&PC Da1 - VZV Da1Vondersweijde
15 jan 18:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - H.B.W. (SG) Da1Sportcomplex Amerena
15 jan 19:25 VZV Da1 - Het Y Da1De Heerenduinen
15 jan 20:00 SWOL 1894 Da1 - OZ&PC Da1De Vrolijkheid
22 jan 17:05 Schuurman BZC Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1t Timpke
22 jan 18:10 OZ&PC Da1 - VZV Da1Vondersweijde
22 jan 18:55 H.B.W. (SG) Da1 - SWOL 1894 Da1De Lieberg
29 jan 18:25 VZV Da1 - H.B.W. (SG) Da1De Heerenduinen
29 jan 19:25 SWOL 1894 Da1 - Schuurman BZC Da1De Vrolijkheid
29 jan 19:40 Het Y Da1 - OZ&PC Da1Sportfondsenbad Oost
5 feb 18:00 Het Y Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1Sportfondsenbad Oost
5 feb 18:30 OZ&PC Da1 - H.B.W. (SG) Da1Vondersweijde
5 feb 20:10 VZV Da1 - Schuurman BZC Da1De Heerenduinen
12 feb 17:30 Schuurman BZC Da1 - OZ&PC Da1t Timpke
19 feb 17:00 H.B.W. (SG) Da1 - Het Y Da1Brandenburg
20 feb 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - SWOL 1894 Da1Sportcomplex Amerena
12 maa 17:15 OZ&PC Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1Vondersweijde
12 maa 19:25 VZV Da1 - SWOL 1894 Da1De Heerenduinen
12 maa 19:45 Het Y Da1 - Schuurman BZC Da1Sportfondsenbad Oost
26 maa 16:55 Schuurman BZC Da1 - H.B.W. (SG) Da1t Timpke
26 maa 17:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - VZV Da1Sportcomplex Amerena
26 maa 19:15 SWOL 1894 Da1 - Het Y Da1De Vrolijkheid
2 apr 18:45 H.B.W. (SG) Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1De Lieberg
2 apr 19:15 OZ&PC Da1 - Schuurman BZC Da1Vondersweijde
9 apr 17:05 Schuurman BZC Da1 - VZV Da1t Timpke
9 apr 18:35 H.B.W. (SG) Da1 - OZ&PC Da1De Lieberg
9 apr 20:10 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - Het Y Da1Sportcomplex Amerena
23 apr 18:45 OZ&PC Da1 - SWOL 1894 Da1Vondersweijde
23 apr 19:40 Het Y Da1 - H.B.W. (SG) Da1Sportfondsenbad Oost
14 mei 18:25 VZV Da1 - Het Y Da1De Heerenduinen
14 mei 20:15 SWOL 1894 Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1De Vrolijkheid
21 mei 17:30 H.B.W. (SG) Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1Brandenburg
21 mei 18:55 Het Y Da1 - VZV Da1Sportfondsenbad Oost
28 mei 18:00 Het Y Da1 - OZ&PC Da1Sportfondsenbad Oost
28 mei 18:25 VZV Da1 - H.B.W. (SG) Da1De Heerenduinen
28 mei 19:20 SWOL 1894 Da1 - Schuurman BZC Da1De Vrolijkheid
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 okt 19:50 SWOL 1894 Da1 - VZV Da1 10 - 4
16 okt 18:00 Schuurman BZC Da1 - Het Y Da1 3 - 22
16 okt 17:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - OZ&PC Da1 18 - 7
9 okt 21:10 Het Y Da1 - H.B.W. (SG) Da1 13 - 13
9 okt 20:15 SWOL 1894 Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 12 - 5
9 okt 18:30 OZ&PC Da1 - Schuurman BZC Da1 9 - 10
2 okt 18:15 H.B.W. (SG) Da1 - OZ&PC Da1 17 - 6
2 okt 18:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - Het Y Da1 9 - 16
2 okt 17:10 Schuurman BZC Da1 - VZV Da1 6 - 5
 
 
H.B.W. (SG) ..
 
Het Y Da1
 
OZ&PC Da1
 
Schoonderbee..
 
Schuurman BZ..
 
SWOL 1894 Da..
 
VZV Da1
 
H.B.W. (SG) Da1 19/217 - 62/46/1118/1211/12
Het Y Da113 - 13 29/15/220/116/1121/5
OZ&PC Da15/211/12 20/119 - 1023/1018/12
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da115/19 - 1618 - 7 4/1220/213/11
Schuurman BZC Da113/113 - 2212/218/12 11/126 - 5
SWOL 1894 Da14/1213/1115/112 - 529/1 10 - 4
VZV Da129/115/14/126/115/220/11